Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι φίλες μου!!!

Καλά Τιτινάκι ο μικρούλης είσαι μια σκέτη γλύκα, ψυχουλίτσα σκέτη!!

Αγγελικούλα σίγουρα είναι γλυκουφατσουλίνο το μπουμπουκάκι μας!!

Αναστασάκο χαίρομαι που είναι καλά τα νέα σου από τις εξετάσεις, περιμένουμε

τώρα και το διαβητολόγο, άντε να έχουμε καλά μαντάτα αυτή τη φορά!!!

Κοριτσάκια σίγουρα χρειάζεται ληξιαρχική πράξη γάμου επικυρωμένη εντός

εξαμήνου, ξέρω γιατί δουλεύω σε δήμο!!

Καλά το τι λένε τα στόματα κάποιων ανόητων δεν το συζητώ....έχω ακούσει και

εγώ ουκ ολίγα!!

Λενάκι πλησιάζω επικίνδυνα....τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτος ο διαβητολογος οταν τον παιρνω ολο στο εξεταστηριο ειναι γκρρρρρρ

Κοριτσια αιματοκριτης 37 καλα ειναι?

Καλα αυτο μου το εκαναν ολοι στην αρχη, δεν ξερω τι ειχαν παθει...να μιλανε συνεχεια για ποτυχημενες εγκυμοσυνες και επιπλοκες ,μεχρι και η καλη η πεθερα μου,ωσπου τους εκραξα και σταματησαν!! :evil:

Τιτινακι τι γλυκος ειναι μωρε εκει μεσα στην αγκαλια σου!!!!

Δωρακι θα σας εχω νεα συντομα σε κανενα μισαωρο, για να δουμε,θα πλακωθω παλι απο το τηλεφωνο ή θα βρουμε λυση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά......διαβάζω που είσαστε όλες καλά και χαίρομαι αφάνταστα....να προσέχετε τα μωράκια σας και να μου φιλήσετε τις κοιλίτσες σας.....και εμείς καλά είμαστε δόξα τον Θεούλη.....η σκέψη μου είναι μαζί σας.....

Νάσια μου, Αγγελική μου, Δώρα μου, Αναστασία μου τα πιο γλυκά φιλιά μου.......και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι χάθηκα αλλά όχι οικειοθελώς.......οι υποχρεώσεις ξεκίνησαν και ο χρόνος για να γράψω είναι περιορισμένος.......αλλά όποτε μπορώ σας διαβάζω και χαίρομαι που είσαστε όλες καλά.....:).....σας στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου....και εγώ και το μπεμπέκ μου...:)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου ας εισαι καλα κι εσυ και το μπεμπε και ολοι σας και να μπαινεις οποτε εχεις χρονο να μαθαινουμε νεα σου!!Πολλα φιλακια.

Μολις μιλησα με διαβητολογο, παμε καλα μου ειπε, μια μικρη αλλαγη στο πρωινο καναμε, δηλαδη μια μειωση στο ψωμι και μιλαμε παλι Παρασκευη!Θα με σκασεις ειπε...να δεις τι θα σε κανω αφου γεννησεις :lol::lol: φυσικα και δεν θα με βρισκει αν με ψαχνει γιατι θα ειμαι μεσα σε ψυγειο με τουρτες!! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες τις φουσκιτσες ....τι ακνετε φιλεναδουλες μου ??? εγω είμαι καλα αλλα κουράσει πολυ πια δεν αντέχω η μέση το στήθος δεν κοιμάμαι και καλ αστε τα να πανε δεν μπήκα καθόλου εχτες γιατί ειμουν σε κατάσταση Τρέλας κουραστικά και στον γάμο και έτσι όλη την μέρα εκατσα κρεβάτι μόνο κατα τις 4 πήγαμε εδω κοντά στο Σπιτι σε μια ταβερνουλα και ούτε μια ώρα δεν άντεξαν και γυρίσαμε ...... Σας έχω ψιλοδιαβασει αλλα βρε γλώσσα δεν βάλατε μέσα χαχαχαχχα...... Δεν είδα κάπου νέα για την επιστήμη ανα ξέρει κάποια ας μου πει σας φιλω ολες γλυκα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Νια μας.Ασε δεν παιζονται καλε αυτες....τις αφησα το μεσημερι στην 18 σελιδα και μια ωρα μετα τις βρηκα στην 21 :lol::lol: Φτανει που περασες καλα στο γαμο και λογικο ειναι να κουραστεις....δυο μωρακια κουβαλας...πω πω απιστευτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι τον βλέπω πρώτα να κοιμαται πάνω σου και μετά να τον πηγαίνεις στο κρεβάτι του!!!!!

Γειά σου μικουλίνι φιλιά και στο μπεμπέκ σου!!!!!!

Αναστασάκι μου τι γέλιο που έριξα…..!!!! θα σε ψάχνει και δε θα σε βρίσκει……. Επειδή θα είσαι χωμένη στο ψυγείο με την τούρτα!!!! Εγώ θα κατεβάζω τοστ με διπλό τυράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια πήγα στο γιατρό, όλα καλά μου είπε, υγρά κτλ

Δεν έχει κατέβει ακόμα στη λεκάνη ο καλός μου.

Ο μπεμπούλης μου 2.882 gr μια χαρά είναι θα πάω πάλι την επόμενη εβδομάδα.

Με είδε πρησμένη, και οιδήματα στο πρόσωπο, μου είπε να συνεχίσω να μην τρώω αλάτι, να κάνω πάλι εξέταση ούρων για το λεύκωμα, και να μετράω την πίεσή μου που για την ώρα είναι πολύ καλή.

Θα πάρω τηλέφωνο και την μαία να κανονίσω ραντεβού.

Φιλάκιααααααααα σε όλες!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, κι εγώ με το παραμικρό κουράζομαι τρομερά... Πώς να πάω και σχολείο; Καλή όρεξη, κι εμείς μακαρόνια με κιμά σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε αννα Μαρια μου δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου .....πωπωπω..... Και ναι ΕΣΥ έχεις και το σχολείο ....ποτέ περνεις άδεια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!τι κανετε>???εγω καθομαι και βλεπω τον αντρουλη μου που μου φτιαχνει πιτσα!!!!την κανει τελεια!!!εχουμε βαλει και απαλη μουσικουλα και η μικρη χορευει μεσα στην κοιλια!!!

αναστασια μου, τελικα το συμπερασμα ποιο ειναι???παμε καλα???δε μπορεις να τρως λιγο παραπανω???

νιακι λογικο ειναι να πεινας και μην αγχωνεσαι με τα κιλα!!!διδυμακια εχεις και τα κιλα θα χαθουν μετα με το τρεξιμο που θα κανεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρακι μηπως αυτος ο γιατρος σου ειναι λιγο αλλήθωρος, ολο κατι βλεπει κι ολο τιποτα δεν εχεις!!!

Μια χαρα ο μπεμπουλινος στα κιλακια του τελεια!!!

Βανεσσακι καλα λεει παμε, ετσι καταλαβα...απλα λιγο αλλαγη στο πρωινο εκανε γιατι εκει τσιμπουσε λιγο η τιμουλα.Πιτσα εεε? και απο αυτην θα φαω οταν γεννησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, από σήμερα πήρα άδεια. Δεν άντεχα με τίποτα... Αν ήταν καμιά δουλειά γραφείου θα το άντεχα, αλλά τόση ώρα διαδρομή, μετά μάθημα, ορθοστασία, να μιλάω, να γράφω στον πίνακα, να συγχύζομαι με διάφορα κωλόπαιδα, να τσακώνομαι, να φωνάζω, και μετά οι διάφορες εξτρά δουλειές, με τί-πο-τα... Εσύ δουλεύεις ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα ναι θα φύγουν έτσι θέλω να πιστεύω βαννεσακι μου ......πίτσα εσείς εεεεεεεεεεεεεε μια χαρα....αναστασακι να δω τι θα πρωτοφας μόλις γεννήσεις ....... Κορίτσια έχω κάτι πόνους στα πλευρά και στην πλάτη δεν μπορω να πάρω ανάσα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι εγω δεν πάω καθόλου μαγαζι απο όταν το έμαθα.... Αλλα είναι δικιά μας η δουλειά οπότε ούτε και μετα θα πάω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ηΡθα κι εγω!

Αναστασια αφου ολα ειναι μια χαρα παλι καλα..37αιματοκριτης??δεν ειδα ποτε τετοια τιμη εγω..συνηθως ειναι καπου στο 33 αλλα τωρα καπου 30..

Δωρακι μου τι κανει η μικρη μας?

Νια μου, κουραστηκες με τον γαμο,ε?κοιμησου λιγο παραπανω αυτες τις μερες να αναπληρωσεις δυναμεις..

Βανεσσακι, χαλαρωτικη ατρμοσφαιρα με απαλη μουσικη και πιτσα..και κυριως να μαγειρευει αλλος..αχ θελω κι εγω πιτσα αλλα απαγορευεται..μολις γεννησω ομως θα φαω!

Μαρια12, μια χαρα το μπεμπακι σου!γιατι να παρεις τηλ την μαια?δεν καταλαβα..δε σου μετρανε εκει πιεση και βαρος?τι σου ειπε?για ποτε το βλεπει?

Αννα μαρια, τελικα πηρες αδεια?

Κοριτσια, ξερει καμια τους μαρσιπους babybjorn? σκεφτομαι αντι για σλιγκ να παρω τετοιο μαρσιπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μη βιαζεσαι ακομα, το κεφαλακι εχει καιρο να το στηριξει! καλα λεει η αγγελικουλα, 2-3 μηνων

ρεσυ αννα μαρια ελεος ολη η εξυπναδα πανω στο δικο τους κεφαλι μαζευτηκε, δεν το συζηταω!

βρε μικι που χαθηκες? να μπαινεις εστω που κ που να μας λες τα νεα σου!

αναστασακο ψαξε ψαξε δε θα με βρεις θα του τραγουδας του μεσιε!!!!! :lol::lol::lol: εννοειται!!!

νια ουτε εγω μπορω να κοιμηθω το βραδυ.. πεφτω κατα τις 1.30 κ μεχρι τις 4 τουλαχιστον στριφογυρναω στο κρεβατι.. :?

αχ μαρακι τοσο πρηξιμο εχεις καλο μου???

καλε βλεπω τα τικερακια σας κ δε μπορω να χωνεψω πως εχει περασει ο καιρος!!!

σα χτες (που λεει ο λογος) ρωτουσαμε για τις αυχενικες κλπ κ τωρα περιμενουμε στη σειρα να γεννησουμε!!!!! :D:D:D:D:D:D

αγγελικουλα εγω εχω το σλινγκ κ με ειχε βολεψει.. με λιγα ακροβατικα τις πρωτες φορες, ενιωθα οτι το μωρο κατι θα παθαινε, αλλα με τον καιρο βολευτηκα κ τον θηλαζα κιολας εκει ;)

τωρα για μαρσιπους δεν ξερω..

σημερα καθαρισα τακτοποιησα την αποθηκουλα μας

πω πω πανικος γινοταν εκει μεσα!! κομματια εγινα αλλα το ευχαριστηθηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, κι εγώ είχα πόνους σαν τους δικούς σου την Τετάρτη. Πλευρά, μέση και ψηλά στην κοιλιά... Άσε...

Αγγελική, πήρα άδεια, δεν πήγα σήμερα, μέχρι τις 4 Οκτωβρίου και μετά μάλλον θα την ανανεώσουμε. Η αλήθεια είναι ότι ένα μικρό μου κομμάτι ήθελε να πάει σχολείο... Δεν ήμουν έτοιμη ακόμα για άδεια... Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Αλλά τι να κάνω; Αφού δεν την πάλευα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται οτι θα την ανανεωσεις!!!

ασε την εσωτερικη παλη κατα μερος κ μην ακους καμια φωνουλα μεσα σου!!

παλουκωσου σπιτι σου κ αραξε!! περασε ο καιρος κοριτσακι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, κάπου γύρω στις δέκα κοίταξε το ρολόι και συνειδητοποίησα ότι εκείνη την ώρα θα κοντοζυγώναμε στη Λάρνακα, μέσα στην τρομερή βαβούρα του καραβανιού, και κατάλαβα ότι καλά έκανα που κάθισα σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KOILITSES!!!!!TI MOU KANETE????????EGW XYPNIA APO TIS 5 GIATI O MPEMPIS EFAGE KAI DEN KOIMOTAN ME TIPOTA META!!!!!!!TWRA TON PHRE O YPNOS STO RELAX!!!!!!!!MA PWS TOU ARESEI EKEI MESA OLOUS TOUS PRWINOUS YPNAKOUS EKEI TOUS KANEI!!!!!!!

PWS EISASTE ESEIS KORITSAKIA??????ANTEXETE???????? :P:P:P:P SHMERA EXEI POLY DROSOULA....EIPAN PWS THA VREXEI SHMERA!!!!GIA NA DOUME!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...