Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

ναι αστα να πανε αγγελικουλα μου, επισκευη κ πεταμα ειμαστε!!!!!!χαχαχανα

αντε να γεννησουμε να ηρεμησουμε λιγο κ το κυριοτερο να ξεφουσκωσουμε!!!!!!!

σε αφηνω τωρα κοπελα μου, παω να ξαπλωσω να ξεκουραστω λιγο!!!!

καληνυχτα κ ονειρα γλυκουλια καλη μου!!!!!

θα τα πουμε αυριο, φιλακια στην κολιτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω Λένα, χάλια βράδι ε; Εμένα όποτε ροχαλίζει ο άντρας μου τον σκουντάω να γυρίσει πλευρό. Αν δεν γυρίσει, συνεχίζω να τον σκουντάω και να του φωνάζω ότι ροχαλίζει, μέχρι να γυρίσει. Μια φορά, πολύ παλιά, είχε πιεί και είχε μεθύσει, μια από τις απειροελάχιστες φορές που μέθυσε, και ροχάλιζε φοβερά. Τον σκουντούσα, τον σκουντούσα, τίποτα αυτός. Τελικά, απ' το πολύ σκούντηγμα, τον έριξα κάτω απ' το κρεβάτι!!!

Ένα ζευγάρι οικογενειακών φίλων είναι παντρεμένοι από τη δεκαετία του '50, ο άντρας ροχαλίζει φοβερά, και η γυναίκα δεν του το έχει πει ποτέ για να μην τον προσβάλει, και από το '50 δεν έχει κοιμηθεί καλά!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε δραμα ηταν.. κ εγω τον σκουνταω, τον σπρωχνω, του φωναζω αναλογα με το ποσο με εκνευριζει εκεινη την ωρα!! οταν ημουν εγκυος στον ανασταση ειχα παρει κ φορουσα ωτοασπιδες κ παρολα αυτα παλι τον ακουγα! :lol::lol::lol:

τωρα ΕΥΤΥΧΩΣ εχει να καπνισει 10 μερες κ εχει μειωθει αισθητα το ροχαλητο του..

μαειναι δυνατον να μην θελει να τον προσβαλλει κ να μην κοιμαται? μαρτυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ευτυχώς δεν καπνίζει. Στην οικογένειά του πάντως, ροχαλίζουν όλοι, από τη μάνα του μέχρι το μικρό του αδελφό...

Όσο για τους οικογενειακούς φίλους, έλα μωρέ, εξήντα χρόνια είναι, σιγά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου, γλυκας ο αναστασης αλλα νομιζω θα εχουμε ζηλειες οταν ερθει το αδερφακι του..

Ηλιαννακι μου, καληνυχτα και καλη ξεκουραση φιλεναδα!

Κι εμενα ροχαλιζει ο δικος μου αναλογα με την σταση που κοιμαται αλλα εκεινο που με εκνευριζει ειναι οτι εχουμε υπερδιπλο κρεβατι κι αυτος σφινωνει διπλα μου κι απο την αλλη πλευρα χωρανε τεσσερα ατομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Αγγελική κι εμένα το κάνει αυτό!!!! Άσε που με παρενοχλεί σεξουαλικά την ώρα που κοιμάμαι και κοιμάται κι αυτός! Τι με χουφτώνει, τι εσώρουχα μου κατεβάζει. Μια φορά δεν κοιμόμουν και ανταποκρίθηκα και πάνω στη φάση ξύπνησε και δεν ήξερε τι γινόταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αγγελικουλα εδω εισαι??? :D:D:D:D

παραλιγο συμπεθερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α μη νομιζεις, να εισαι ΣΙΓΟΥΡΗ :lol::lol::lol::lol:

πιστευω οτι ολα τα παιδια λιγο η πολυ ζηλευουν τα αδερφια τους, αλλα με τον ανασταση νομιζω θ αεχουμε μεγαλο προβλημα

χαχαχαχα καλα λες ρε αννα μαρια, ο πρωτος αιωνας ειναι δυσκολος :lol::lol::lol::lol:

αα κ εμεις εχουμε υπερδιπλο κρεβατι κ παει κ ξαπλωνει ακρη ακρη κ εχει κ το θρασσος να λεει οτι τον στριμωχνω κιολας!

χαχααχαχαχααχαχα αννα μαρια καποτε δεν ελενγες οτι ειχες οργασμο στον υπνο σου?? να ποιος φταιει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Λένα λες; Μπααααα.... αφού κάθε φορά που μου συμβαίνει, πάνω στη φάση ξυπνάω και αυτός κοιμάται δίπλα μου μακάρια, χωρίς να κινείται καθόλου! Και χτες που πήγα στο γιατρό κιόλας, πάλι μου συνέβη στη φάση που ξυπνούσα... Μετά είχα πάρα πολλά υγρά, και φοβήθηκα με τα ούρα, ότι θα με έβριζε για τα πυοσφαίρια, ενώ τελικά είχα λιγότερα από άλλες φορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα..μαλλον ειναι ειδος υπνοβασιας..εμενα καποιες φορες μιλαει και λεει ασυναρτησιες αλλα νομιζω σε ολους συμβαινει αυτο..

Λενα μου , παρ ολιγον συμπεθερα, εδω ειμαι..

Οργασμος στον υπνο?!ουτε στον υπνο ουτε στον ξυπνιο..αααχχχχχ.. Τωρα με την εγκυμοσυνη, δεν εχει κοκο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, κι εγώ από το Μάρτιο μόνο στον ύπνο...

Είναι ένα είδος ονείρωξης μάλλον... Μου συνέβαινε και πριν, συνήθως όταν είχα περίοδο, και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα σφυριζει κιολας μπορει να το παιζει αδιαφορος!! :lol::lol::lol:

πωπω εχω καιρο να ζυγιστω, τελευταια φορα ημουν στα +4, τωρα δεν ξερω ποσο εχω παει..

οταν ημουν εγκυος στον ανασταση καναμε κανονικοτατα σεξ, ουτε ηξερα τιποτα, ουτε φοβομουν, οτι ναναι!!!!! μονο οταν ειχα φουσκωσει πολυ, δεν πολυκαναμε..

απο οταν γεννησα κ μετα γενικα εχουμε αραιωσει, τωρα που ειμαι παλι εγκυος ειναι αρκετα αραιες οι επαφες μας.. αλλα δεν εχω κ καθολου ορεξη, κουραζομαι με τον μικρο κ βαριεμαι

ειδικα οταν ακουω τα θεικα α δε μπορω ετσι, απηγαινε πιο χαμηλα, πιο ψηλα, γυρνα απο εκει, ε δε μπορω να κανω κ νουμερα ειδικα τωρα με την κοιλια

μια φορα τις 10 μερες κ αααααααααααν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, Αγγελική δεν το βλέπω στον ύπνο μου. Έχω κανονικό οργασμό. Ξυπνάω με συσπάσεις στον κόλπο. Την τελευταία φορά, δηλαδή χτες, φοβήθηκα είναι η αλήθεια, μήπως μου προκαλέσει κάποιο πρόβλημα. Αλλά πώς να το ελέγξω; Και να το πω στο γιατρό, τι θα μου πει;

Λένα, μια φορά στις δέκα μέρες και λες ότι το κάνετε σπάνια;;;; Χε χε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λενα μια χαρα ειστε εσεις...εγω τωρα στην εγκυμοσυνη τιποτα!στην αρχη ειχα και τις αιμορραγιες και δεν επρεπε , μετα κουτσα στραβα κατι πηγε να γινει αλλα εγω φοβομουν..τωρα στο τελος δεν παιζει με τιποτα ..ευτυχως που αντεξε ο κακομοιρης αλλα μετα δεν την γλιτωνω με τιποτα ειπε..θα τα κανουμε ολα αναδρομικα..

Κοιτα δεν ειναι και οτι πιο βολικο να κανεις τον σπαιντερμαν με την κοιλια τουρλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια εχω την εντυπωση οτι ο οργασμος οταν εισαι στο μηνα σου μπορει να προαλεσει συσπασεις γεννας, αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη αν ειναι ο οργασμος η μια ουσια που περιεχει το σπερμα

ετσι κ αλλιως δε μπορεις να το ελεγξεις..

αν σκεφτειτε οτι προ ανασταση ειχαμε επαφες 2 κ 3 φορες τη μερα.. μια στις 10 δεν ειναι κ πολυ συχνα!

πω πω πως καναμε ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια , δεν εχω ακουσει ξανα κα τι τετοιο..κακο δεν το λες αλλα αντε να βρεις και γιατι συμβαινει

Λενακι κι εμεις οταν ημασταν ολη μερα μαζι καπως ετσι αλλα ο δικος μου παραειναι ...αφου να φανταστεις τον γεναρη ελειπα μιa βδομαδα κι οταν επεστρεψα πηρε αναδρομικα αυτα που δικαιουται κι εμεινα κατευθειαν εγκυος..ειχε να με δει μια βδομαδα βλεπεις..

Κοριτσακια μου παω κι εγω για νανακια τωρα..καληνυχτα φουσκοκοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα ειχε κρατησει τα καλα του σπερματοζωαρια φαινεται!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ονειρα γλυκα αγγελικουλα! φιλακια στον μπεμπαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες τι κανετε?

Νωρις νωρις σημερα, πηγα για γενικες εξετασεις...μετρησα και σαχαρο και μολις εφαγα και πρωινο! Τελικα με βλεπω να κανω αυτοσχεδεια διατροφη, γιατι ο καλυτερος ειδικος σε μια παθηση ειναι ο ιδιος ο ασθενης!

Η Επιστημη μας λετε να γεννησε?Αχ τι ωραια να εχει το μωρακι της αγκαλια!!

Χθες βλεπω σεξοσυζητηση πιασατε...ο πειναμενος καρβελια ονειρευεται!!!χεχε κι εμεις κομμενο το εχουμε μετα τα τελευταια αιματακια που ειχα και δεν διακυνδυνευω αλλο!

Μπιφτεκακι σημερα....μακαρονακι..κλασικα....εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααααααααααααααααααααααααα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε???????? το ξενυχτισατε βλεπω χθες ε??????αχ αχ αχ πονηρουλες!!!!!!........

κ εμεις εχουμε ξεχασει τι ειναι......... , πως γινεται......... κ ολα τα σχετικα....!!!!!κατι μηνες εχουμε να.... αφου με ολα τα προβληματα εχουμε απαγορευτικο!!!!!

καλα οσο για το ροχαλητο.......αχ κοριτσια εγω ροχαλιζω παααααααααααααρα πολυ!!!!!κ ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη........!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αφου τις προαλες κοιμομουνα με τον αγγελο κ μου λεει ο αντρας μου το καημενουλι μου πεταχτηκε μεχρι πανω απ'το ροχαλητο μου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια μου πρωινη πρωινη κ εσυ ε????? αντε καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου καλη μου!!!!!!!

κ εγω απο τις 7 εχω ξυπνησει με τον βρυκολακα τον αγγελο κ τον εχω μες στην γκρινια!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

τι μου κανουν οι φουσκοκοιλιτσες?

επιστημη μου σε 2ωρες και κατι θα δεις το μπεμπακι σου!

αχ τι χαραααα!

αναστασακο μου πολλη πεινα πεφτει ρε κοριτσι μου!για παρε και 2η γνωμη γιατι δεν μας τα λεει καλα ο διαβητολογος νομιζω,ε?

μαρια12, αγγτ, ηλιαννακι κοντευετε ε?αντε με το καλο κοριτσακια μου!

νασιουλα μου δεν σου δωσανε τουρτιτσα να φας?και εγκυος γυναικα καλε?πρωτη επρεπε να σε σερβιρουνε!

μυριαμακι εχεις συσπασεις ε?ξεκουρασου κοπελιτσα μου!ειναι που κοντευεις κιολας!

λενακι μου ευχομαι να ναι καλυτερα ο αναστασακος και να του χει περασει το νυχακι!

αχ κοριτσακια μου και μεις εχουμε ξεχασει πως γινεται το αθλημα!χεχε!μια η αποκολληση, μια ο κοντος τραχηλος πιασαμε και μεις το απαγορευτικο!χεχε

εγω αυριο παω για γενικη αιματος, καμπυλη ζαχαρου, και εξετασεις για την πηξη αιματος!για να δουμε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσιααααααα!!!!!!!

Καλημερούδιααααααα σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!

Γλυκιά μου φραουλίτσα τι κάνει η μπεμπούλα σου;;; Εγώ σήμερα αισθάνομαι καλύτερα ψυχολογικά. Αυτό που με έπιασε χτες δεν με έχει ξαναπιάσει……φυσιολογικό λένε. Ορμόνες, τι να πω;;;

Χριστινάκι πώς κοιμήθηκες το βράδυ χωρίς τον αντρούλη σου;;; Μην μου πεις, αφού……. Είχες αντικαταστάτη σούπερρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!

Αννα Μαρία μου τα χέρια μου μουδιάζουν, έχω σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα, και έπρεπε να κόψω το αλάτι, ευτυχώς οι άλλες εξετάσεις είναι καλές………και μια άλλη γνωστή έτσι της έκοψε το αλάτι , οι εξετάσεις βγαίνανε καθαρές και εκείνη ξεθάρρεψε έτρωγε αφού δεν είχε τίποτα, και στο τέλος την πάτησε, της πήραν το μωρό νωρίτερα……..

Πόσο νευριάζω και εγώ με τους καλώ….αλλά μην το δένεις και ΚΟΜΠΟ!!!!!!

Αγγελικούλα μου και σένα αγχωμένη σε βλέπω με τα κιλάαα…δεν αξίζει το κόπο, στο τέλος μπαινουν εύκολα, τι να κάνουμε και δίαιτα και στην εγκυμοσύνη μετα θα τα χάσουμε!!!!!!!

Ηλιαννάκι το καταφερες τελικά το κουρεματάκι;;;;;;

Άσε και εγώ ροχαλίζω υπερβολικά τώρα στην εγκυμοσύνη, ο αντρούλης μου πρέπει να με πετάξει κάτω από το κρεβάτι, αλλά ποτέ…………….. ούτε σκούντηγμα!!!! Αφού ξυπνάω εγώ από το ροχαλητο μου!!!!

Εμείς επαφές είχαμε, αλλά γενικά φοβόμασταν. Τώρα στο μήνα μου μια φορά, πάντα όμως με προφυλακτικό, το σπέρμα μπορεί να προκαλέσει πρόωρο τοκετό, αλλά πιστεύω ότι εξαρτάται στη καθεμιά και στην εγκυμοσύνη της!!!!!!

Girl μου πας αύριο για εξετάσεις άντε καλά αποτελέσματα κοριτσάκι. Κουραστική η καμπύλη…υπομονή!!!

Εμάς μας επετρεπε επαφές μετά το 1ο τρίμηνο, αλλά δεν είχα ποτέ πρόβλημα και ο μπέμπης είχε πιαστεί σε καλή θέση…..

Δε ξέρω αλλά εγώ τον θέλω τον αντρούλη μου, δεν μου έχει κοπεί η όρεξη ελπίζω να μην μου συμβεί μετά γέννας!!!!!!!

Φιλάκιαααααααα και στα υπόλοιπα κορίτσιαααααα!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε?

Εγω τελειωσα τις δουλιτσες μου, κλασικα, και θα προπσθησω να αραξω λιγο μπας και κανω λιγο νανακια.. Δεν κοιμηθηκα καλα χθες..ξυπνησα και νωρις..

Αναστασακι καλα αποτελεσματα στις εξετασεις..μην κανεις δικη σου διατροφη φραουλιτσα μου, καλυτερα να πας σε αλλον διαβητολογο..

Ηλιαννακι μου, το κοψατε κι εσεις ...αχ μωρε σκεφτομαι πως θα ειναι μετα απο τοσο καιρο..

Εγω ευτυχως δεν ροχαλιζω αλλα ροχαλιζει ο αντρας μου..

Μαρια 12, ευελπιστω οτι θα χασω γρηγορα τα κιλα..αυτο που περιμενω πως και πως ειναι να ξεπρηστω..

Γκιρλ, καλα αποτελεσματα αυριο με την καμπυλη και τις υπολοιπες εξετασεις....

Σημερα θα παω να ψαξω για σερβιετες.. Εχω ετοιμασει τα παντα και δεν εχω παρει ακομα σερβιετες αν δεν με πιστευετε!και φανταστειτε οτι ειναι απο τα πρωτα πραγματα που θα χρειαστουμε..

Βρε κοριτσια, μετα την γεννα με τι κανουμε κολπικες πλυσεις?με μπεταντιν?εμενα αυτο γραφει η λιστα μου αλλα δεν εχω χρησημοποιησει ποτε και δεν ξερω..εσας τι σας ειπαν να παρετε?

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα και εγώ θέλω να ξεπρηστούν τα χερια μου πιο πολύ, αυτα με πονάνε....

Με καλό να ελευθερωθούμε....!!!!!!

Να δούμε τα μωράκια μας, τι χαράαααααα!!!

Σήμερα πάω γιατρο το απόγευμα....θέλω να περάσει η ώρα!!!!

όσο για τις πλυσεις δεν έχω ρωτήσει.....δεν ξέρω!

φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι, καλο γιατρουλι!εγω θα παω αυριο!

Ασε αυτο με τα δαχτυλα ειναι πονεμενη ιστορια..εμενα με πονανε και τα ποδια μου και η μεση μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δω μήπως πάρω κανένα περικάρπιο τουλάχιστον για το δεξί μου χέρι.

Τα πόδια μου δε με πονάνε και η μέση μου σπάνια...

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...