Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΑΠΟΒΟΛΗ;;


eleftheria!!!

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ;;;ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΕ...5ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΠΕΨΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ..ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΑΚΟΜΗ ΑΝΑΜΟΝΗ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ..!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελευθερια ακομη τιποτα ε?

καλυτερα:)

δεν εκανες κανενα τεστακι να δεις τι γινεται?

η καλυτερα χοριακουλα!

αντε κοριτσι μου περιμενουμε νεοτερα σου!

ολα θα πανε καλα αυτο να σκεφτεσαι!

να χεις πιστη και να σκεφτεσαι θετικα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ Κ ΜΑΘΩ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΚΟ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΩ ΠΑΛΙ..ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..Κ ΣΤΗ ΜΕΣΗ...ΩΡΕΣ=ΩΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΤΟΝΟΙ Κ ΚΡΑΤΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία οι έντονοι πόνοι περιόδου είναι δείγμα τόσο εγκυμοσύνης, όσο και περιόδου! Σου εύχομαι να πάθεις το πρώτο!!!!!!!!!

:);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δε μπορούμε να πούμε αν είναι εγκυμοσύνη ή αν θα αδιαθετήσεις!!!!!!

Για αυτο λένε ότι τα σημάδια της εγκυμοσύνης ταιριάζουν με της περιόδου!

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνης και να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!!!!

Γενικά έχεις άτσαλο κύκλο ή είναι πολύ οι 5 μέρες καθυστερησης;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ...ΟΧΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΤΣΑΛΟ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΚΑΘΕ 28 ΑΚΡΙΒΩΣ...ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΕ ΣΠΑΝΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ..ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ...Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Η ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟ;;;ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΤΙΠΟΤΕ;;;ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΦΟΒΑΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου, τα συΜπτωματα της περιοδου μοιαζουν με αυτα της εγκυμοσυνης αλλα πεντε μερες για σενα ειναι πολλες για να εχεις καθυστερηση..

Δυο μερουλες μεχρι την δευτερα κι ολα καλα θα πανε..θα το δεις!νιωθεις κατι αλλο οπως πχ ζαλαδες, αναγουλες η πρηξιμο στο στηθος?ποτε ειχες τελευταια φορα περιοδο?

Να χαλαρωσεις..αυτο να κανεις..τις δουλιτσες με προσοχη..δεν χρειαζεται να κατεβασεις και κουρτινες και να μετακινισεις επιπλα αλλα ουτε και να μεινεις ξαπλα μεχρι την δευτερα..ολα με μετρο αλλα και προσοχη..μη ζοριζεσαι, μη σηκωσεις βαρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΕΧΩ ΡΙΓΟΣ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ...ΑΠΟ 36,5 ΜΕΧΡΙ 37,1...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΡΚΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ Κ ΠΟΝΟΥΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΑΛΛΑ Κ ΣΦΑΧΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ-ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ...Κ ΔΥΣΠΕΨΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΙΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΑΝ ΟΙ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ..ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ...ΔΕΝ ΣΚΟΥΠΙΖΩ..ΔΕΝ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ...ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΙΠΟΤΕ...ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜΑ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, εμένα το στήθος δεν είχε πρηστεί καθόλου μα καθόλου στην αρχή. Μετά πρήστηκε και τώρα νομίζω ξεπρήστηκε!

Μην ανησυχείς για τις δουλειές! Εγώ περίμενα περίοδο 16 Μαρτίου και 15 Μαρτίου είχαμε τη θεατρική παράσταση του σχολείου. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έκανα τότε, μετακινούσα έπιπλα, γεμάτες βαλίτσες, έτρεχα συνέχεια, έπινα ζιβανίες (τσίπουρο) και το σποράκι δεν έπαθε τίποτα!!! Αυτά, βέβαια, δε χρειάζεται να τα κάνεις, αλλά ούτε και να κάθεσαι ακίνητη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΕΓΩ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΡΗΣΕ...Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΗ...ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ 9 ΜΕΡΕΣ...ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ Κ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΑΙ..Κ ΤΩΡΑ...ΕΓΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τα κορίτσιαααα!!!!

Ούτε ακινησία αλλά ούτε να κάνεις υπερβολές απο την στιγμή που υπάρχουν σημάδια!!!!!!!!!

Δεν έκανες κανένα τεστάκι και από την αγωνία μας για τα αποτελέσματά σου στο τέλος θα γεννήσουμε εγώ και η Αγγελική (Aggt).......... :lol::lol::lol: άλλο που δεν θέλουμε!!!!!!!!! ;);)

Όλα θα πάνε καλάααααα!!!!!!Αλλά σε βλέπω να κάνεις τεστ μεχρι την Κυριακήηηη......έτσι έλεγα και εγώ θα περιμένω....και όχι δεν περιμενα........ήταν να αδιαθετήσω 5/2 και από τις 28.01 έκανα τεστ το οποίο έδειχνε αχνό θετικό!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου, εσυ ξερεις καλθτερα το σωμα σου απο τον καθεναν..σιγουα εξι μερες ειναι πολλες..αυτο με τους σφαχτες δεξια και αριστερα μου κανει λιγο εγκυμοσυνη..παντως καλο θα ηταν να εκανες οσο πιο γρηγορα το τεστακι να εβλεπες γιατι σε περιπτωση που ειναι θετικο, ειναι καλυτερα να σε παρακολουθει ο γιατρος οσο πιο νωρις γινεται..

Α ρε μαρακι, καλα το ειπες..αλλο που δεν θελουμε να γεννησουμε..να γεννησουμε εμεις και να ειναι εγκυος η ελευθερια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΤΥΧΗ;;;;ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ...ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΝΤΩΣ...ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σου εύχομαι να κλάψεις................... απο το ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!!!! ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο δακρυα χαρας απο δω και περα για ολες μας..καλα εγω εχω να ριξω πολυ κλαμα μολις γεννησω..κινεσυ μαρακι το ιδιο φανταζομαι..χαρτομαντηλα βαλε στην βαλιτσα να βρισκονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλάμααααααααααα δεν λες τίποτα!!!!!!!!!!

Όσο για τα χαρτομάνδηλα Αγγελικούλα λέω να κάνουμε καμιά σύμβαση με καμιά εταιρία προμήθευσης αυτών!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ.

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια μου, οπως σου ειπαν και τα κοριτσια, τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης ειναι παρομοια!

αλλα εγω σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα κοριτσακι μου!

ως τη δευτερα ομως κανε ενα τεστακι η μια χοριακουλα γιατι οσο πιο νωρις το ξερεις και σε παρακολουθει και ο γιατρος σου, τοσο το καλυτερο!

εγω ειχα δει περιοδο 18 μαρτιου!12 απριλιου αρχισαν κατι ροζακια πολυ λιγα βεβαια και σταματησαν!και εγω ειμαι σταθερη καθε 28 μερες!πηρα τον γιατρο του το ειπα και μου πε να παω για χοριακη να δουμε τι γινεται!και ναι κοριτσι μου ηταν θετικη!χαμηλη τιμη βεβαια γιατι ηταν αρκετα νωρις αλλα διπλασιαζοταν και με το παραπανω καθε 2 μερες!αλλα χρειαστηκα ορμονικη υποστηριξη απ τις αρχες και ετσι ηταν καλυτερα που το εμαθα νωρις!

και με σενα ολα καλα θα πανε!

περιμενουμε τα νεα σου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι καινουργια εδω και θα ηθελα να σου πω eleytheria γιατι περιμενεις τοσο πολυ? ελπιζω να σου πανε ολα καλα και την δευτερα πηγαινε για χοριακη .οσο πιο συντομα ξερεις τοσο πιο γρηγορα θα σε βλεπει ο γιατρος σου.σου ευχομαι οτι επιθυμεις!!!!!!!!

στα κοριτσια που περιμενουν να γεννησουν με το καλο κοριτσια να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΓΩΝΙΑ ΤΕΛΟΣ....ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ 585..ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΠΗΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!!Κ ΤΩΡΑ ΝΕΟ ΑΓΧΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ....ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;ΤΩ ΜΩΡΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ;;;ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ;;;ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ Η ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ;;;ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ;;;ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ....ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, κατ' αρχήν, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα!

Όσα σκέφτεσαι είναι απολύτως φυσιολογικά. Εγώ τα σκεφτόμουν από την πρώτη στιγμή που είδα το θετικό τεστ και μπορώ να σου πω ότι τα σκέφτομαι ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!! Δεν είναι εύκολο να προσαρμοστούμε στον ερχομό ενός παιδιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία καταρχήν εύχομαι καλή εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωράκι!!!

είναι λογικό να έχεις κάποιες φοβίες, όταν όμως προχωρούμε συνειδητά σε εγκυμοσύνη τότε σε λίγο καιρό τις ξεχνάμε...η μητρότητα είναι κάτι φοβερό κ σίγουρα θα το δεις κ εσύ...μην αγχώνεσαι κ δεν πρόκειται να το ¨βάλεις στα πόδια" όπως λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...