Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τζίφος πάλι???


toulaki

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια βρισκομαστε στο 2ο μήνα προσπαθειών και σήμερα το πρωί ειχα κατι ροζ κοιλήδες δεν εχει κατεβεί η περίοδος κανονικά αλλά μαλον αύριο θα έρθει, το περιεργο είναι οτι έρχετε μετά απο 22 μέρες(είχα αδιαθετήσει στις 23/8) ενώ συνήθως εχω μεγαλύτερο κύκλο και το ιδίο εγινε και τον προηγουμενο μήνα που πάλι προσπαθούσαμε, Και κάτι ακόμα στην διάρκεια αυτου του μήνα είχα κατι πονάκια στην κοιλιά περίργα όχι δυνατά απλά λίγο ενοχλητικά επίσης αναγούλες πολύ τακτικά και πόνο στις θυλές την τελευταία εβδομάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω καποια στιγμή μου πέρασε από το μυαλό μήπως είναι η ιδέα μου απο την επιθυμία αλλά ήταν όλα τα παραπάνω που ενέφερα....ουφ. Τα φωτα σας κορίτσια και ευχαριστώ εκ των προταίρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευσεσαι.όπως τα λες , έχεις νομίζω πολλές πιθανότητες να είσαι έγκυος...για περίμενε ακόμη λίγο.σου το εύχομαι ολόψυχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλακι μου, καλημερα!καταρχην μην αγχωνεσαι και προσπαθησε να μην σου γινεται εμμονη!θα ερθει το μωρακι που τοσο επιθυμεις κι ευχομαι πολυ συντομα!τα συμπτωματα που αναφερεις ειναι ενθαρρυντικα και το οτι εκαναν την εμφανησης τους αυτα τα ροζ οπως λες, ειναι καλο σημαδι..ειναι πολυ συχνο φαινομενο σε μια εγκυμοσυνη αυτο!περιμενε λιγες μερες κι ευχομαι να μην κανει την εμφανηση της η ανεπιθυμητη περιοδος!ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εγω 20 μετα την περιοδο ειχα ελαχιστα καφετια...προφανως ηταν η εμφυτευση του σπορου στη μητρα..μην απογοητευεσαι..ειναι πολυ νωρις...

ευχομαι με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εγω ειχα τελευταια περιοδο 18/3!

στις 12/4 και μενα αρχισαν κατι ροζακια!παιρνω τον γιατρο τηλεφωνο μου πε να παω αμεσως για χοριακη!

πηγα και ναι ημουνα εγκυος!Οι μοναδες βεβαια ητανε χαμηλες λογω του οτι ητανε νωρις και εκανα ακομα 2 φορες χοριακη η οποια διπλασιαζοταν και με το παραπανω ανα 2η μερα!

26/4 πηγα και ειδαμε σακουλακι και το εμβρυο και στην επομενη επισκεψη 10 Μαιου ακουσαμε και καρδουλα!

οποτε ισως και σενα αυτα τα ροζακια να δηλωνουνε την εμφυτευση του εμβρυου!

μην αγχωνεσαι!ολα καλα να πανε ευχομαι!

Ο ΤΗΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ κοριτσακι μου!

μας ενημερωνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...