Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Είμαι καινούρια στο φόρουμ!!

Να μπω στην παρεούλα σας? Είμαι έγκυος σε μονοχοριακα-διαμνιακά διδυμάκια με ΠΗΤ 15/05!!! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!!!!

enoeite!!! kalws hr8es kai me to kalo ta zouzounakia sou!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera egkioules . ola kala ??? ego nomizo pos tora ta xristougenna tha paro extra kg , opou pao fae k afto fae k ekino irtha stin mama mou gemato to spiti glika sokolates ... epatha mia parakrousi me tis sokolates k den mporo na stamatiso na troo . boithiaaaaaaaa tha gino TERASTIA !!!

koritsia emena o giatros apo tin arxi tis egkimosinis mou ipe pos kathimerina mporo na pino ENA kafedaki , aparetiti proipothesi na ine DECAFEINE .

Zetasmom kalos irthes stin pareoula mas . mia meroula diafora exoume stis pht mas ;) me to kalo na kratisis ta morakia sou .

se ligo tha paw mia bolta sta magazia mipos bro kanena foremataki gia ta xristougenna . elpizo na fano tixeri k na bro kati .. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από μένα

Zetasmom καλως ήρθες!!! Διδυμάκια τι ωραία!!! Εγώ είμαι δίδυμη με τον αδερφό μου και παρόλο που δε μοιάζουμε σαν χαρακτήρες είναι άλλο δέσιμο :P . Με το καλό να τα δεχτείς

Σχετικά με τον καφέ, κι εμένα ο γιατρός μου είχε πει οτι καλό είναι να μην πίνω πολλούς, έναν την ημέρα και κατά προτίμηση γαλλικό ή decaf. Αλλά μου έχει λείψει πολύ η καφείνη. Βέβαια και γλυκά μου έιχε πει να μην τρώω αλλά τις τελευταίες βδομάδες έχω ξεφύγει. Περιμένω την αυριανή μέρα πως και πως να δούμε το σπόρο.

Κατα τα άλλα και στο Ηράκλειο είχε πολύ αέρα και βροχή αν και κατά διαστήματα έβγαζε ήλιο. Πήγα και στα jumbo για παιχνίδια για τα παιδιά από τις φίλες μου, είπα να πάρω και για εμάς τίποτα αλλά κρατήθηκα. Πήρα μόνο ένα λούτρινο ζωάκι έτσι για να μου φύγει ο καημός. Θα περιμένω τη β' επιπέδου και μετά θα αρχίσω την έρευνα αγοράς. Αυτα απο μένα. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! :D:D:D

ΖΕΤΑSMOM ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΧΩΡΑΝΕ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΧΥΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΧΩΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ... :?:?:?:?

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗ 1 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΙΝΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΝΑΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ!!ΓΑΛΛΙΚΟ Η ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΜΩΣ..

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ. ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ , ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veloudenia kala an esy gineis terastia egw eimai falaina !!!axxaxxaxaaxaxxaxaa ena tha sou pw!!egw eixa ksekinisei apo ta 71 kila me 1,70 ypsos!kanoniki tote...twra eimai 78!!! w nai ksafnika h zygaria apo ta sin 4 pige sta sin 7!!anatinaxtike!mallon katakratisi.,, :roll::roll:

ti na kanw???tha skasw,!entaksei as einai kala o mpempoulhs mou kai meta me to kalo pou tha gennisw as trww kai 1 milo thn mera!allwste tha exoume tooosoo treksimo me ta aggeloudia mas pou tha ta xasoume!

esy sta posa eisai twra????

sotkou ola kala me ton skouliki sou ??

a!!!koritsia me epiase enas tromeros ponos sto stithos kai pisw sthn plath!!!reuma lete??ti einai pali auto???? :roll::roll:

kat6 kai egw me ta glyka pio polyyyy pws tha antistatthouime???twra trww kinder bueno otan thelw glyko to ena mono!

kai egw pinw cafe galliko h' nescafe me misi koutalia kafe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ola kala nai mwroudenia mou! silipitiria kiolas.

Veloudenia egw foremataki exw ena persino me mpaska dermatini katw apo to sth8ospou den denei pisw to mono oti einai mauro kai me xalaei ligaki.alla de me vlepw na pernw allo krima 8a einai.

8a paw aurio to prwi na parw dwro sth vaftisthra mou pou einai 19 xronwn kai na parw kai kati ston kurio skouliki! ekplhksh den kserw ti omws! arwmata exei lew h kanena poukamisaki h' kamia putzama zouzouniariki omws skeftomai kai eswrouxa ena wraio setaki ths calvin . den kserw voh8eiste me!!! aurio 8a paw kata tis 10 na to parw . 8a doume !

filakia kalhnuxta!

kalh ksekourash

ps: eimai kruwmenh mexri ahdeias sunaxi kai fternisma sunexeia!!! pffffff tsouzei h muth mou otrivin kanei na valw mpa kai ksempoukwsw???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες διδυμομανουλα στην παρεα μας!

Τομα περαστικα στο ζουζουνακι σου!

Μωρουδενια συλληπητηρια για τον παππουκα σου.απορω πως κρατηθηκες και δεν πηγες.Βεβαια εκανες το σωστο για το νινι σου.

Εγω κοριτσακια μου ,τα ιδια ..τρωω σαν ζωο,δεν εχω ορεξη για παιχνιδια με την κορουλα μου διοτι νιωθω συνεχεια σαν κουρασμενη και φετος ειναι η πρωτη χρονια που δεν θα κανω τραπεζι την πρωτοχρονια.καθε χρονο μαζευα πεθερικα ,γονεις και αδερφια και μαγειρευα μονη μου ακομη και οταν η μπεμπα μου ηταν 6 μηνων. και ολοι ερχονταν σαν κυριοι στις 10 το βραδυ για μαμ και αλλαγη χρονου.

Για ολους αγοραζαμε με τον αντρα μου δωρακια και μας εβγαινε το τραπεζι 400 ευρω.αλλα τοτε λεφτα υπηρχαν...χχαχαχαχαχχα :lol:

Τωρα ειμαι πτωμα και τα λεφτα λιγοστεψαν...οποτε...φετος θα παω εγω να φαω σαν κυρια στους γονεις και στα πεθερικα.χαχαχαχχαχχα.

Παιδια μπορει να ακουγομαι σκληρη αλλα πολυ μου την εδινε που καθε χρονο καναμε αλλαγη χρονου σε μενα ,μαγειρευα 3 μερες γινομουν κομματια και κανεις δεν ελεγε να βοηθησει ...ειδικα περυσι που ειχα και μωρακι 6 μηνων και επρεπε να τρεχω πανικοβλητη μια στην κατσαρολα και μια στο μπεμπουλινι μου.

Φετος για Χριστουγεννα θα παμε στην μαμα μου και για πρωτοχρονια κανεις δεν ειπε κουβεντα....εννοειται οτι περιμενουν εμενα.....αλλα μπριτς ;) Τους αγαπω αλλα δεν ειμαι και ο μακακας της υποθεσης.

Επισης ασχετο...περιμενω τηλεφωνο απο τον ιατρο μου να μου πει ποτε θα παμε για β επιπεδου γιαυτο δεν σας εχω ενημερωσει.Το νινακι στην κοιλιτσα ολο και χτυπαει και μου φαινεται θαναι ζωηρο διοτι η κορουλα μου η Ελενα ηταν ησυχη στην κοιλιτσα και παραμενει ετσι!ευτυχως εχω ενα υπεροχο μωρο!

Πολλα φιλακια σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Χειμώνιασε κι εδώ, από χθες το βράδυ βρέχει σχεδόν συνέχεια και έπεσε η θερμοκρασία!!!

sotkou το otrivin γράφει στις οδηγίες χρήσης ότι απαγορεύεται η χρήση του κατά την κύηση, εγώ όταν είχα μπουκώσει έβαζα λίβο Βιξ (το παλιό παραδοσιακό) και άνοιγε η μύτη αμέσως!!! Α και φυσιολογικό ορό με μια σύριγγα, κι αυτός έκανε δουλειά!!!

Κατά τ' άλλα, χθες συζητάγαμε με τον άντρα μου πότε θα κατέβουμε Ελλάδα να πάω να κάνω την β' επιπέδου, ο γιατρός είπε από 15-30 Γενάρη, μάλλον κάπου στη μέση μας βλέπω, μόλις κλείσω ραντεβού θα σας ενημερώσω!!!

2 σελίδες έμειναν για τη μετάφραση επιτέλους!!Και μετά θέλω να πάω να πληρώσω λογαριασμούς και να πάρω τίποτε για τον αντρούλη μου για τα χριστούγεννα, τίποτε μικρό γιατί δώρο του πήρα μεγάλο για την γιορτή του που είναι αμέσως μετά! Και λέω να του πάρω και ένα γούρι για το γραφείο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ????

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΣΤΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ + 7,(ΑΠΟ 66 ΚΙΛΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ 73!!)

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Η ΜΠΕΜΠΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕ,ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΟΜΙΖΑ!!!

:lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ...ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΤΛ....ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!!!

Ε ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΑΟΝΟ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ!!

ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ SOTKOU ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΣΙΝΟ ΑΝΑΛΑΦΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ

ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotkou se euxaristw kai esena gia ta silipitiria! oxi mhn valeis otrivin!exeis favtistira 19 xronwn?esy poso eisai an epitrepetai???den sas exw rwthsei!:)gia peite koritsia poso xronwn eiste??? egw se ligo tha kleisw ta 24! :D mikri manoula

expectingummy ekswteriko apo oti thimamai eisai e??ekei kala einai oi logariasmoi,,,edw stenazoume!ax ax...

Argirw mou euxaristw gia ta sillipitiria!egw kserw pws kratithika kai den piga.,..ALLA o giatros mou to apagorepse kai episis thelw na einai kala to ninaki mou...den thelw na riskarw me tipota na ginei kati eksaitias mou! twra ti perimeneis Argirw?koritsaki h'agoraki???mipws einai agoraki epeidi einai pio zwiro?kai emena einai zwiros o mpempoulakos mou~!

telika koritsia kai egw thn arpaksa!apo xthes me epiase ponolaimos,ponos sto stithos!krywsa!~poly euaisthites giname!!!

xouanitaki omoiopathouses me ta kila :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα απλα να σας πω πως ειμαι και παλι λουσμενη στα ΜΠΛΕ!! Ειναι η μοιρα μου να πλενω μονο σωβρακα και να εμαι περιτρυγιρισμενη απο ωραιους αντρες!!!! ;);) Επισης κλεισαμε Β επιπεδου 20/01/2012!! Φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα επιτέλους είδαμε το μωρό μετά από 3 βδομάδες. 227 γραμμάρια είναι ο μπεμπάκος, μεγαλώσαμε. Το ύψος μέχρι τους γλουτούς 13 εκ. και περίπου 7 τα ποδαράκια, σύνολο 20 και κάτι. Βέβαια μας είπε οτι η ΠΗΤ θα πάει λίγο αργότερα, να υπολογίζω 22-25/5. Παρ'όλ'αυτά μου είπε οτι εκείνος κρατάει σαν ημερομηνιά τις 18/5, αλλά να το έχω για λίγο μετά στο μυαλό μου. Στις 13/1 θα κάνουμε και τη β' επιπέδου, ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι τότε. Όσο για τα κιλά, πήρα 3. Του είπα οτι έτρωγα τα μελομακάρονα που έφτιαξα και οτι γενικά τρώω, λέει ε, γιορτές είναι, θα φας! Απλά να προσέξω λιγάκι. Του λέω υπάρχει περίπτωση να είναι κατακράτηση? Λέει από το φαγητο είναι :oops:

Τον ρώτησα και για κρεμες για θηλές και για ραγάδες και μου είπε οτι για θηλές δε χρειάζεται, όσο για τις ραγάδες κάποια σώματα κάνουν, κάποια λέει δεν κάνουν ανεξάρτητα από τις κρέμες. Μου πρότεινε baby oil, βαζελίνη και τέτοια αλλά λέει οτι δεν έιναι απαραίτητα. Εσείς τι γνώνη έχετε? Χρησιμοποιείτε κάτι?

Σχετικά με το μπούκωμα της μύτης, εμένα μου είχε δώσει φυσιολογικό ορό μόνο. Και οτι αν δε μου πέρναγε θα μου εδινε κάτι κορτιζονούχο αλλά δεν μου χρειάστηκε. Σχετικά με τις γιορτές, εμείς αύριο θα βγούμε με φίλους για φαγητό το βράδυ, ανήμερα χριστούγεννα θα φάμε σπίτι (μόνοι, οι δικοί μας μένουν Αθήνα), παραμονή πρωτοχρονιάς στα πεθερικά, ανήμερα στους δικούς μου Αθήνα. Αυτά από μένα, πάω να μαγειρέψω, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera :) molis gurisa apo ma8hma kai eimai psofia apo tis 11 mexri tis 8...den prolava na parw dwro ston antra mou 8a parw th trith.

mwroudenia th deutera mpainw sta 30 :) hmoun polu mikrh otan th vafthsa alla den exei shmasia.tis pswnisa rouxa!

paw gia faghto eksw sto la pasteria gt me exei kopsei lorda .

telika ta xristougenna 8a kanoume stous goneis mou :D :D kai sta gene8lia mou 8a psilotsimphsoume spiti me filous! filakia!!!!! kalo kshmerwma!

ps oso gia to kruwma emena apo to fusa fusa mattwse h muth mou... perastika mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΤΡΩΜΕ, ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΙΣ 10/01/2012 ΓΙΑ ΤΗ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ!!!!! ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.

zetasmom ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!

mwroudenia ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ.

ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΣΑΚΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΝΥΣΤΙΚΟΙ!!!!! ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mωρουδενια μου,μαλλον κοριτσακι ειπε ο ιατρος :( ....ναι ξερω...θα επρεπε να ντρεπομαι για το θλιμμενο προσωπακι :oops: αλλα ηθελα τοσο μα τοσο πολυ ενα αγορακι ...που βιαστηκα να βαλω στο τικερακι μου μπλε χρωμα... :lol: θα περιμενω βεβαια την επιβεβαιωση απο τον β επιπεδου...η ε λπιδα πεθαινει τελευταια :ympray: χαχαχχαχαχχαχαχχα

καλα ...καλα...ξερω...μην φωναζετε...ΓΕΡΟ ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ!!! :-bd ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΟΡΘΙΟ..ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ

Παντως ειτε κοριτσακι ειτε αγορακι θαναι πολυ ζωηρο διοτι δεν σταματαει ολη μερα να χτυπαει την κοιλια μου!μαλλον ειναι κοριτσι και εχει νευριασει που ηθελα αγορι :P

Παντως αν ειναι κοριτσακι θα το πουμε Αναστασια και αν ειναι αγορι Κωνσταντινο.εσεις αποφασισατε ονοματα?ξερω ειναι νωρις ...αλλα τωρα μου ηρθε..χιχιχιιχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kortsakia mou, ti kanete? egw exw gynaika kai mou katharizei, egine poly wraio to spitaki mou......mpika na sas pw kales giortes na eimaste oles kala kai tou xronou na kanoume ta xristougenna agkalia me ta mwrakia mas kai na syzhtame gia to ti dwro tha tous parei o ah vasilhs, filakia polla se ollessssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera molis gurisa apo teleutaia pswnia :) exw ena spiti les kai exei pesei vomva alla de me noiazei siga siga 8a to ferw sta isia tou.

To kurio onoma den to exoume apofasisei akoma an einai agori sigoura Vasilis an einai koritsi Xrusan8h h' Basilikh omws to sigouro einai to deutero Danihl h' Danihlis gt meta th mikrh apokolhsh to etaksa ston profhth Danihl.Vevaia oloi me koroideuoun gt an parei ta xrwmata tou antra mou 8a einai les kai einai apo to anatoliko mplok kai 8a to fwnazoun Ntaniella ta xaza ta ksaderfakia mou (an einai koritsi)

Argurw pas kala ???? :P oloi kati 8eloume alla de mas vgainei panta! :D

Skorpina kai se esena kales giortes kai se ola ta koritsakia!!! kala xristougenna!!!!!!!!!!!! <3 :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac mpravoooooooooo!!!kai emena o mpempoulhs 21cm einai :) oso gia ta kila mhn me douleueis!!xaxaxxaxaxa mia xara eisaiiiiiiiiiiiiiiii!!!mono 3 pires!!!vale posa ygra exeis kai to varos tou mwrou kai ypologise posa einai lipos!o giatros mas to leei auto gia na mas fovisei oti einai lipos...gia na mhn afethoum,e!!

Argirww den peirazei an einai koritsaki tha exeis rouxalakia kai den tha xreiasteis kainourgia!!episis allh mia eukairia gia foustitses kai kordelakia! :D Oso gia to agori....sto 3o tha to petyxeis! :D

X+M euxaristw poly gia ta sillipitiria...sigoura tha mas prosexei!!mpravoo poly xeromai pou ola vainoun kalws me thn egkymosini sou!!!kai pou pleon pineis neraki...to dyskolo perase!!! :D

Tόμα mpravoo kai esy gia ton agorarooo!!!sta mple ntithikame oi pio polles! :lol: me to kaloo!

skorpina kales giortes kala na peraseteee!!! :D:D

koritsiaaa Kala Xristougenna se oles kai kales giortess!!!kai me to kalo ta mwrakia masssssssss!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια δεν έχω προλάβει να διαβάσω ακόμα καλά τα νέα σας αλλά εύχομαι να είναι καλά.Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα.

Χθες πήγαμε στον γιατρό και είναι όλα καλά με τον μπέμπη μας .Ναι τελικά αγοράκι και αυτήν την φορά ,φάνηκαν πεντακάθαρα τα προσόντα του :lol::lol::lol: .πως θα τα βγάλω πέρα με 2 ταλιμπαν;Μας έκανε και εμάς μια ψιλο β επιπέδου και είναι όλα τέλεια.Είμαστε ήδη 295gr.Παίδαρος.Το σεξ ακόμα κομμένο και δεν βλέπω φως στο τούνελ μέχρι το τέλος και μου είπε ο γιατρός να μην κουράζομαι καθόλου και να μην σηκώνω καθόλου βάρος γιατί υπάρχει περίπτωση αιμορραγίας!!!!

Αυτά τα νέα μας.Σήμερα μαγειρεύει ο αντρούλης μου και βρήκα ευκαιρία να σας γράψω.Καλά να περάσετε απόψε και να έχετε ένα όμορφο βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravooo marianap gia ton paidaro pali :D:D ante me to kalo to aderfaki apo ton gioka sou!!!

na se rwthsw kati omws???arga den thn exeis thn B epipedou???emena me eipe to poly mexri 22h evdomada einai kalo na to kanoume... :? egw tha eimai sthn 21h otan tha paw!

xronia polla se ooolesssssssss :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Χριστουγεννα!!! Χρονια Πολλα σε σας τις οκογενειες και στα μωρακια-σπορακια σας!!!!!! Πολυυυ μπλε ρε κοριτσια επεσε τι εγινε ειναι η χρονια τους φαινετε!!!

Μαριαννα και εγω την ιδια απορια εχω πως θα τα βγαλω περα με 2 ταλιμπαν :lol: καλε βαλε στη λιστα τη Β επιπεδου μου που θα ειναι 20/01/12 ;)

Αργυρω μην σε περνει απο κατω αυτο (φυλο). Στο τριτο θα τα πας οπως θελεις εσυ!! Και εγω στο τριτο κορη θα κανω :):lol: Αστειευμομαι πανω απο ολα καλα να ειναι βρε..

elenac κρεμα στις θηλες αρχισα να βαζω στο πρωτο μου μωρο αφου γεννησα με το θηλασμο

zetasmom καλως ηρθες.

mwroudenia συλληπητηρια.

Αυτα φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...