Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Τι ωραία που θα ξαναζωντανεψει η παρέα μας.

Γιωτα και Μαρακι χρόνια πολλα για χθες, να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Μαρακι σιγα σιγα με την πανα και εγω τώρα αφου γέννησα το πήρα απόφαση και τα πάμε πλέον καλα, μέχρι τέλος του μήνα θα την έχουμε κόψει τελείως, πάντως είναι θέμα εσυ να το πάρεις ζεστά. Εγω την είχα ξεκινήσει λίγο αρχές καλοκαιριού και ενω πήγαινε και ερχόταν με βρακακι στο σχολείο και δεν μου είχε έρθει ποτε με την δεύτερη αλλαξια στο σπίτι, στο σπίτι της φευγανε συνέχεια, αλλα έφταιγα και εγω γιατι δεν είχα τις αντοχές και πολλές φορές της φοραγα την πανα οπότε την μπερδευα σίγουρα. Όταν το πήρα εγω απόφαση και είπα κάνουμε σοβαρά προσπάθεια τα καταφέραμε και εκει που δεν μου έλεγε τίποτα τώρα τα λέει και τρεχει στην τουαλέτα. Μονο το βράδυ της την φοραω αλλα βλέπω ότι ξυπναει στεγνη οπότε μάλλον θα την κόψουμε τελείως.

Κρίμα που δεν σας αφήνει να παει η χρυσανθη παιδικο, θα εκτονωνοταν και θα είχες και εσυ ένα πιο ξεκουραστο πρωινό.

Άντε κοριτσακια να μαζευτουμε και να κανονισουμε καμία συνάντηση απο Σεπτέμβριο

Φιλακια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας.

Σοφακι μου αποθήλασε τελικά ο μικρός μπράβο και για την πανα. Εμείς τώρα την βγάλαμε. Επιτέλους. Τώρα έχω μόνο την μικρή. Με το καλο να του κάνετε και αδελφάκι.

Μαρακι μου που είσαι βρε ψυχή. Η μεγάλη έχει γίνει θηρίο εεεε. Κρίμα που δεν θα παει παιδικό. Εγώ φέτος θα τα πάω και τα δυο. Μου τα πήρανε και με το ΕΣΠΑ οπότε μια χαρά. Μη χάνεται

Κατερινιω παει και η δική σας πανα τέλεια. Ο μικρουλης καλά είναι;

Εμένα ακόμα η μικρή μόνο θηλαζει. Αυτά. Φιλία σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες, που χαθηκατε πάλι?

Γιωτακι αφου θα πανε παιδικο και τα δυο θα είσαι πιο χαλαρή με την μπεμπουλα σου, δουλεια ξεκινησες ή όχι ακόμα?

Όταν λες η μικρη ακόμα μονο θηλαζει δεν θέλει ακόμα καθόλου να δοκιμάσει στερεες τροφές?

Εμείς τέλος με την πανα!!! Ο μικρός μια χαρουλα σίγουρα θα έχει φτάσει τα πέντε κιλα τον βλέπω έχει γίνει θηριακι.

Την άλλη βδομάδα γυρίζουμε Αθήνα, καλα ήμουν τόσο καιρο χωρίς μαγειρέματα και δουλειές σπιτιού μιας και τα έκανε όλα η μαμα μου.

Σας φιλω όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Κατερινα το φλεβαρη πάω δουλειά. Ο ιασονας δεν φοράει πανα αλλά αν του βάλω βρακι τα κανει πάνω του.

Εγώ δεν είμαι στα καλύτερα μου αισθάνομαι έτοιμη να σκάσω. Δε ξέρω τι μου συμβαίνει αλλά δεν αισθάνομαι καλα ψυχολογικά. Όλα μου φταίνε.

Σας αφήνω. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!!!!

Τί κάνετε??????????? Δεν βλέπω κίνηση...........έβαλα ιντερνετ στο κινητό αλλά η συσκευή τα 'χει παίξει και δεν μπορώ να μπαίνω από κεί να σας γράφω, ήρθα στο ίντερνετ καφέ για καφεδάκι και είπα να μπώ να πώ ένα γειά!!!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου τί καλά που ξεμπερδεύετε με την πάνα.......εμείς την φοράμε ακόμα, μόνο για τα τσισάκια όμως γιατί τα κακάκια πλέον τα κάνει στο γιογιο!!!!! Λέω να την στείλω παιδικό τώρα τον Σεπτέμβρη, την βλέπω ότι ενθουσιάστηκε στην ιδέα...κάνει και σχέδια που θα πάρει τσάντα με τις πριγκίπισσες (ή την Τίνκερμπελ....δεν έχει αποφασίσει ακόμα) και κασετίνα και μπογιές κτλ. :lol:

Μπουρέκι μου τί έπαθες????????? Γιατί δεν είσαι καλά κοριτσάκι μου???? Κουράζεσαι κουκλίτσα μου.....νομίζω αυτό φταίει.........

Μαράκι85 ο παιδίατρος φοβάται τις ιώσεις που θα φέρνει στο σπίτι η Χρυσάνθη γι'αυτό σας απαγόρευσε τον παιδικό ε? Κι εγώ το σκέφτομαι να σου πώ την αλήθεια γιατί έχω κι εγώ μωρό στο σπίτι (η Χρυσουλίτσα είναι 10 μηνών τώρα) αλλά το Μαράκι μεγάλωσε και θέλω να αρχίσει να συναναστρέφεται με παιδάκια της ηλικίας της!

Σοφάκι μου ολόκληρο παλικαράκι έγινε ο Βασιλάκης!!!!!!!!!!! Θα βάλετε μπρος για το δεύτερο ε??????? Τί καλά.......Αχ μακάρι να μπορούσα να κάνω και τρίτο αλλά εκτός από το ότι σιγά σιγά παίρνω τζούρα από 40 (είμαι 37 τώρα :o ) είναι χάλια και τα οικονομικά μας και με τον άντρα μου δεν διανύουμε και την καλύτερη περίοδό μας ως ζεύγος :(

Από υγεία καλά είμαστε........η Χρυσούλα λίγο μας τρόμαξε γιατί είχαμε ένα θεματάκι με το ένα βλέφαρο που ανοιγόκλεινε ανεξάρτητα από το άλλο (η παιδίατρος μας ανέφερε και το ενδεχόμενο πάρεσης - μερικής παράλυσης στο νεύρο του προσώπου δηλαδή), την πήγαμε σε ειδικό παιδοοφθαλμίατρο αλλά τελικά ευτυχώς πέρα από μια αλλεργία δεν έχει τίποτα άλλο!!!!!!! Δόξα το Θεό γιατί από τον φόβο μου πήγα και γύρισα που λένε..........Όμως σε μια διετία θα βάλει γυαλάκια μυωπίας το κοριτσάκι μου (της έκανε κάτι μετρήσεις και μας είπε ότι θα ξεκινήσει νωρίς η μυωπία της)!!!!!!!!! Κληρονομικό από τον άντρα μου που φοράει γυαλιά από 7 χρονών!!!!!!!!!!!!!

Απόψε μάλλον θα βρεθούμε με την Δήμητρα (την Dimi) για μπυρίτσα το βραδάκι........έχω καιρό να την δώ.........

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ χαιρομαι που επιτελους θα ξαναζωντανεψουμε λιγο!!!!!!

κ εγω κοριτσια μου τον εχω γραψει παιδικο κ ακομα δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα να ξερουμε κ εμεις τι θα κανουμε..πιο πολυ γιατι θελω να εχει παρεα λιγο παιδακια να μην ειναι συνεχεια με εμας κ με τους παππουδες..εχει αναγκη απο τα παιδακια κ το βλεπω μου το ζηταει συνεχεια!!!

κατα τα αλλα ολη μερα τον κυνηγαω..αυτο το παιδι ειναι για τριδυμα σας λεω!!!! δεν σταματαει πουθενα!!!!!! λογικο ειναι το μαναρι μου περασα μια εγκυμοσυνη μεσα σε τρελο αγχος νευρα κ κλαμα τι περιμενα? να γεννησω ενα ησυχο παιδακι??? μην τα θελουμε κ ολα δικα μας!!

ευχαριστω για τις ευχες σας για 2ο κοριτσαρες μου!! καποια στιγμη λεμε πρωτα ο Θεος απο την καινουργια χρονια να βαλουμε μπροστα!!! θα εχουν αρκετα χρονακια διαφορα με τον Βασιλη αλλα για την δικη μας ψυχικη ηρεμια πανω απ ολα δνε γινοταν νωριτερα..τα νευρα τσαταλια...εγω που δεν του φωναζα καθολου κ μου ελεγαν ολοι τι υπομονη που εχεις τωρα δεν σταματαω να φωναζω!! :x ειναι καταμελανιασμενος παντου ρε κοριτσια..ασταματητος σκαρφαλωνει παντου πεφτει συνεχως πως εχουμε γλωτωσει το νοσοκομειο ενας Θεος ξερει!!

Γιωτακο το εχεις καμάρι μου??? μηπως εχει δικιο η Νασια? ειναι η κουραση που σε καταβαλει???

Καγκουρουλα τελεια!!! μια χαρα τα πατε με την πανα!!! εμενα ειναι το μοναδικο πραγμα που μπορω να πω πως δεν με δυσκολεψε ο Ρωχαμης μου!! απο την πρωτη εβδομαδα στεγνος τερμα η πανα κ πρωι κ βραδυ πλεον!!

Νασια μου να δωσεις πολλα φιλια στην Δημητρουλα κ να μας πεις τα νεα της!! την σκεφτομαι πολλες φορες..πως ειναι με τον πρωην? εβγαλαν διαζυγιο? τι τραβαει κ αυτη η κοπελα...

πηγε μια κ μιση παλι..παω να ξαπλωσω φιλεναδες!!! σας φιλω ολες μια μια κ παντα φιλακια στα πατουσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.΄

πως ειστε;;;;

δεν ειναι η κουραση αυτη που μου φταιει......μαλλον ειναι λιγο απο ολα....μαλλον δεν την γλιτωνω την επισκεψη στο γιατρο.....τεσπα.....

ο ιασονας επιτελους φοραει και βρακακι και δεν το κατουραει......σημερα σηκωθηκε το πρωι μου ειπε θελω να κανω τσισα και τον εβαλα στο γιογιο του.....η πανα του ηταν στεγνη.....πιστευω σε λιγες μερες που θα ξεκινησουμε παιδικο θα βγαλουμε και την βραδινη πανα......μιας και θα ξυπναει πιο νωρις.....

αχ!!!!εφυγε και αυτος απο την πανα.....σαν ψεμα μου φαινεται.....

σοφακι ευχομαι το μπεμπε να ερθει οποτε το αποφασισετε..........αλλα γνωμη μου προσπαθησε να μην γεννησεις μεσα στο καταχειμωνο γιατι θα εχεις και τον βασιλακη στο παιδικο και θα ειναι δυσκολα........εγω περσι που δεν τα ειχα και παιδικο ολη την ωρα ειμασταν αρρωστοι.......

ξεκινησα να περνω βαλεριανα........τι γνωμη εχετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες τι κάνετε

Καλο μήνα και καλη αρχη σε όσα παιδάκια ξεκινήσουν παιδικο.

Η Αγγελική ξεκινησε πάλι σήμερα, όλα καλα το περιμενε κιόλας.

Ο μπεμπακος μου εφτασε τα 5500 πήρε 2 κιλα σε ενάμιση μήνα.

Άντε που χαθηκατε πάλι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου!!!!!!!

Που χαθήκατε όλες????????????

Για να μαζευόμαστε ξανά σιγά σιγά!!!!!!!!!!! Σε καμιά εβδομάδα (πιθανότατα και πιο σύντομα) θα έχω πάλι ίντερνετ στο σπίτι οπότε θα είμαι εδώ.............

Το Μαράκι ξεκινάει παιδικό την Τρίτη........για να δούμε........μία αγωνία την έχω η μάνα, για τα άλλα παιδάκια που θα βρεθούν στο δρόμο της :lol::lol::lol:

Κανγκουράκι μου μια χαρά η Αγγελικούλα!!!!!!! Μακάρι να είναι έτσι και η Μαρία μου..........Ο μπέμπης σας μεγάλωσε!!!!!!!!! Πώς θα τον πείτε?????????? Τρίτο θα κάνουμε??????????? (και για μένα το λέω :lol: )

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια τι ωραία που θα έχεις internet και θα τα λέμε πάλι και θα μαθαίνουμε νεα για τις κουκλιτσες σου μας έχεις λείψει! Η αλήθεια είναι ότι έχουμε αραιωσει πολυ εδω.

Καλη αρχη μεθαύριο στον παιδικο, καλα θα τα παει εδω έστρωσε η δικια μου έχουν τον τροπο τους και τα μαθαίνουν να υπακούν, να περιμένουν την σειρά τους να μοιράζονται πράγματα. Το περιβάλλον του σχολείου δεν είναι όπως στο σπίτι, το Μαρακι σου είναι κοινωνικο κοριτσάκι θα προσαρμοστει γρήγορα και θα της αρεσει!

Ο μικρός θα πάρει το όνομα του μπαμπα μου, Νικόλας! Όσο για το τρίτο θέλω σαν τρελη, τον άντρα μου δεν έχω πείσει ακόμα και μου λέει αν κάνουμε και άλλο θα φύγει μετανάστης :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια........

σημερα τα ταλιμπανακια μου ξεκινησαν παιδικο.....αυτη τη βδομαδα θα ειναι απο τις 9 μεχρι 11.. :(

απο την αλλη βδομαδα κανονικα......

νασια αντε βαλε το ιντερνετ να τα λεμε.....

καγκουρακι μου φιλακια στα μικρα σου....

η μικρη ξεκινησε να τρωει φρουτοκρεμα και κρεμα το απογευμα αλλα το φαγητο δεν το θελει καθολου.....

φιλια σε ολες και μην χανεστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε κορίτσια?

Καλη αρχη σε όλα τα παιδάκια που ξεκίνησαν παιδικο φέτος, για πείτε εντυπώσεις πως τα πανε?

Γιωτακι σιγα σιγα θα φάει και φαγητο αφου ξεκινησε φρουτοκρεμα και κρεμουλα είσαι σε καλο δρόμο, θα ανέβεις καθόλου Αθήνα να τα πούμε και απο κοντα.

Εμείς μικροί μεγάλοι καλα. Θα κοιτάξω να σας βάλω και φωτο στην ομάδα τις επόμενες μέρες.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια τι κανετε?εγραφα προχτες απο το κινητο ποση ωρα και στο τελος με πεταξε εξω και σβηστηκαν ολα!!!

Νιωθω ρε κοριτσια πολυ εξαντλημενη με 2 παιδια και να φανταστειτε εχω βοηθεια!!τρομαρα μου που θελω να κανω και αλλο :D:D Η Χρυσανθη ολο παει και ενοχλει το μωρο,του περνει τα παιχνιδια και η μικρη τσιριζει,θελει συνεχεια να μπουσουλαει και να την εχω αγκαλια(ειναι ολιγον τι μαμακιας αλλα μου αρεσει) :D:D

Επειδη δεν θα παει παιδικο η Χρυσανθη λογω του μωρου που σας εχω πει την πηγα δοκιμαστικα σε ενα μαθημα μουσικοκινητικης που ειναι εδω κοντα μας αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.θα παμε και σημερα να δοκιμασουμε του Φιλιππου Νακα παλι μουσικοκινητικη και βλεπουμε.......πιο πολυ θελω να παει κολύμβηση.

Νασια μου σε διαβαζα τοσο καιρο αλλα δεν ειχαμε μιλησει!!!Να σου ζησουν οι κουκλες!!!!

Σοφακι τι εγινε σας πηραν τελικα στον σταθμο?Αντε σου ευχομαι γρηγορα και με ενα 2ο μπεμπε!!

Γιωτου πως τα πας με τα 3?Τωρα που τα μεγαλα πηγαν σχολειο θα εχεις τουλαχιστον λιγες ωρες ησυχια και θα ηρεμει και το μωρο!!!Βαλε καιμια φωτο να δω τα ταλιμπανακια και τη μικρη σου που δεν την εχω δει καθολου!!!

Αμα ανεβεις καθολου Αθηνα να κανονισουμε καφεδακι :D

Κατερινακι μου εσυ τι κανεις?Τα ζουζουνια σου πως μοιαζουν μεταξυ τους?ειναι απιστευτο?

Το Βικακι που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Μαρακι εντάξει καλύτερα είναι αλλα 2 ώρες μου φαίνονται πολυ λίγες.

Θα ανέβω αθηνα τέλος του μήνα αλλα για μέρες ελπίζω να τα καταφέρουμε να πιούμε Καφε.

Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλα το σκέφτηκες για τις δραστηριοτητες αυτες αφου δεν θα παει παιδικο και σιγουρα θα διοχετευει καπου την ενεργεια της. Λες για τα δικα μου αλλα και οι δικες σου ειναι ολοιδιες!!!

Γιωτα ειναι αρχη γι αυτο πανε δυο ωρες και εγω θυμαμαι την πρωτη βδομαδα που πηγαινε ετσι λιγες ωρες δεν προλαβαινα να κανω τιποτα μετα ομως θα ειναι καλα, ποσες ωρες θα πηγαινουν? Οταν ανεβεις σιγουρα θα κανονισουμε καφεδακι γιατι εχουμε χαθει λιγο ολες.

Α σας εβαλα φωτο στην ομαδα να δειτε τα ζουζουνια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας........

θα ανεβω αθηνα στις 25 του μηνα.......λοιπον τι λετε για ενα καφεδακι στις 26;;;;;

για τον παιδικο το ξερω οτι ετσι ειναι...αλλα πχ σημερα εχουν απεργια ακομα δεν ξεκινησαν....και εχω γυναικα στο σπιτι για τα παιδια......τεσπα....αυριο θα πανε για κανα δυωρο...και απο βδομαδα ξεκιναμε κανονικα στις 8 μεχρι τις 2 και 30.....

μαρακι και εγω θα στειλω το γιωργακη σε μουσικοκινητη.....ειναι πολυ ωραια.....και με εχει ζαλισει να παει......

η μικρη εβγαλε και τριτο δοντακι........

αχ!!!!!!!!θελω πολυ να σας δω....για που λετε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!!

Εννοειται πως θα βρεθουμε!!!Θελετε ballons στο Χαλανδρι?

Μπραβο για το δοντακι.εμεις εχουμε μεινει στα 2 ακομα!!!

Τελικα εχτες το μαθημα μουσικοκινητικης ηταν μαπα.Ηταν πολυ καθιστικο και ηταν σαν σχολειο ενα πραμα.εγω θελω να την πηγαινω καπου να εκτονωνεται δεν θελω απο τωρα να μπει σε αυτη την διαδικασια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου!!!!!

Από σήμερα ίντερνετ στο σπίτι μετά από τόσον καιρό!!!!!! Επιτέλους..........

Η Μαμία τα πάει τέλεια στον παιδικό.....δεν κλαίει όταν την αφήνουμε (πιο πολύ τσαντίζεται όταν πηγαίνουμε να την πάρουμε)....βέβαια είναι υπερκινητική και οι δασκάλες της έχουν ολίγον ξετιναχτεί να την κυνηγάνε, πέσανε και κάτι ψιλές με ένα άλλο κοριτσάκι σήμερα (η δικιά μου έχει λίγο μακρύ χέρι αλλά τις έφαγε κιόλας), προτιμάει να κάνει παρέα περισσότερο με τα αγόρια......αλλά οι κυρίες της μας είπαν ότι σιγά σιγά προσαρμόζεται! Την πρώτη μέρα έπεσε κι έσκισε τα χειλάκια της (πρήστηκαν κιόλας λες και δεν έφτανε που ήταν ήδη μεγάλα) και όταν πήγε ο μπαμπάς της να δεί τί έγινε, η Μαμία έσκασε στο κλάμμα γιατί νόμισε ότι θα την παίρναμε από το σχολείο......

Θα σας βάλω και φωτος στην ομάδα....

Φιλιά και θα τα λέμε συχνά πλέον!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έβαλα φωτος στην ομάδα αλλά για κάποιον λόγο τις εμφανίζει πλαγιαστές......δεν ξέρω γιατί και δεν κατάφερα να τις διορθώσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.......

πως πατε;;;;;

που χαθηκατε παλι;;;

νασια μου πολυ χαιρομαι που θα εισαι και παλι κοντα μας.......

εγω πηγα το πρωι τα μαμουνια στο παιδικο...ο ιασονακος δεν ηθελε να φυγω...δεν εκλαιγε αλλα δεν ηθελε να φυγω......μου η δασκαλα οτι ειναι φυσιολογικο γιατι μεσολαβησε σαββατοκυριακο.....

φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γιωτουλα!

Ακόμα μωρε ο Ιασωνάκος δεν έχει συνηθίσει στον παιδικό,λιγς μερες υπομονή!

Στην συνάντηση θα φέρεις και τα 3 ταλιμπανακια?

Έγω αύριο ξεκιναω κολυμβητιριο τημ Χρυσάνθη ,θα σας πω εντυπώσεις...

Καλή εβδομάδα να έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

Σήμερα γίναμε δυο μηνών!!!!!!!!

Πήγαμε παιδιατρο και κάναμε και το πρώτο μας εμβόλιο, λίγο εκλαψε μετα το τσιμπηματακι αλλα μετα ήταν κύριος. Το κουνελακι μου είναι 6170γρ και 59 εκατοστά. Θα έκανε εμβόλιο και η Αγγελική αλλα δεν της έκανε γιατι έχει χτυπήσει το ποδαρακι της και έχει παθει μόλυνση και της έδωσε αντιβιωση. Είχε χτυπήσει στο γόνατο αλλα μέσα στο σαββατοκύριακο ένα απλό κακαδακι έγινε τεράστιο και πέταξε και αλλα δυο τρία τέτοια στο πόδι και στο χέρι, μάλλον την έτρωγε το εξυσε και μετέφερε την μόλυνση και εκει. Ταλαιπωρείται η καημενουλα, της βάζω αλοιφη και κλαίει.

Νασια είδα τις φωτο, κουκλιτσες και οι δυο οι κορουλες σας. Μια χαρα τα παει η Μαρία σου στον παιδικο,προσαρμοστηκε πολυ εύκολα θυμάμαι απο μικρη ήταν πολυ κοινωνικο παιδάκι οπότε λογικο να μην είχε πρόβλημα. Θα δεις με τον καιρο θα στρώσει και θα είναι πιο ήρεμη, έχουν τον τροπο τους, το βλέπω και απο την δικια μου.

Γιωτα θα συνηθίσει και ο μικρός είναι οι πρώτες μέρες ακόμα.

Μαρακι περιμένουμε εντυπώσεις απο το κολυμβητήριο. Σε ποιο θα πάτε ποσο στοιχίζει? εμείς είχαμε σταματήσει περσι γιατι δεν μπορούσα και εγω λόγω εγκυμοσύνης αλλα λέμε να την ξαναρχισουμε απλα θέλω να βρω κάτι πιο οικονομικό γιατι εκει που πηγαίναμε ήταν 85€ το μήνα για δυο 40λεπτα την εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...