Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΞΑΠΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟ!!!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σιγα σιγα να τα κανεις μυριαμακι μου..

Δεν εχω ιδεα τι να μαγειρεψω σημερα..τελειωσα τις δουλειες και δεν εχω καμια ορεξη να ξαναλερωσω την κουζινα..προς το παρον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες μου!!!!!!!!!!!!

Πρωινές πρωινές βλέπω πιάσατε το κους κους!!!!!!!! Αχ θα έρθουν μέρες που θα θέλουμε να κοιμηθούμε και θα λέμε ""βρε τί χαζές που είμασταν που όταν μπορούσαμε να κοιμηθούμε μέχρι το μεσημέρι εμείς σηκωνόμασταν αξημέρωτα και κάναμε δουλειές!!!!!!!""

Εμένα με ξύπνησε πρωί πρωί το βλαστάρι μου κι ας μην είναι εδώ........την τάιζε η μαμά μου και έπαιζε με το κινητό και μου βαρούσε κλήσεις πρωί πρωί....κατατρόμαξα!!!!! Νόμισα ότι κάτι πάθανε μόλις σήκωσα το τηλέφωνο και άκουσα την μικρή να φωνάζει "μαμάααααααααα"!!!! Ε μετά δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ...σηκώθηκα και έκανα λίγες δουλίτσες, μην φανταστείτε τίποτα τρομερό, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, το μπάνιο, να περιποιηθώ το χρυσόψαρο (το έφερε δώρο στην Μαρία ο κουνιάδος κι έχω βρεί τον μπελά μου!)

Μυριάκι μου ζωηρός ο γαμπρός μου!!!!!! Μπράβο έτσι τον θέλω...δραστήριο!!!!!!!!!!!!!! Τώρα βέβαια τί πουλιά θα πιάσουν με την δικιά μου την τσαούσα.... :lol: Κι εγώ μισό γιουτοπάρ κάθε 8 ώρες παίρνω.......νομίζω ότι αν μας δώσουν μεγαλύτερη δόση θα κατεβάσουμε ρολά, είναι πολύ δυνατό χάπι απ'ότι έχω καταλάβει!!!! Σε πιάνουν ταχυκαρδίες???? Εμένα ευτυχώς όχι........μαγνήσιο μου έδωσε ο γιατρός αλλά ξεχνάω να το πάρω..... :oops:

Αγγελική μου καράτε κίντ ο μικρός ε????? :lol::lol: Ε βιάζεται να βγεί φαίνεται.....παραστρίμωξε εκεί μέσα και σπρώχνει :D

Καλημέρα Νία μου, τί κάνουν τα διδυμάκια?????

Κορίτσια ότι και να σας συμβουλεύουν οι άλλοι να θυμάστε ότι αν δεν είναι γιατροί όλα τα άλλα είναι ράδιο αρβύλα........πάντα να συμβουλεύεστε τον γιατρό, παιδίατρο κτλ.....Και σε ότι αφορά τον παιδίατρο να βρείτε κάποιον που θα σας εμπνέει εμπιστοσύνη!!!! Αν το ένστικτό σας, σας λέει ότι ΔΕΝ τότε να εμπιστεύεστε το ένστικτό σας.....το ένστικτο της μάνας λειτουργεί σαν ραντάρ, να το θυμάστε!!!!!!!!!!!!! Εγώ άλλαξα 3-4 παιδιάτρους μέχρι να καταλήξω σε μία......

Αχχ ούτε εγώ ξέρω τί να μαγειρέψω σήμερα και βαριέμαι απίστευτα!!!!!!!!

Πάω να πιώ νερό....εδώ και 2-3 μέρες λυσσάω για νερό......πίνω και μέχρι να πάω στο διπλανό δωμάτιο ξαναγυρνάω και ξαναπίνω.....Ούτε στους καύσωνες δεν έκανα έτσι!!!!!!! Και τώρα που είπα καύσωνες.......τί θερμοκρασίες είναι αυτές πάλι?????? :evil::evil::evil:

Καλημερούδιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου εγώ πήρα μόνο γυάλινα μπουκάλια, είναι πιο υγιεινά. Ο καθένας βέβαια λεει τα δικά του…

Εμείς το αγοράκι μας πρώτα ο Θεός θα το πάρουμε με την καλαθούνα ας το πούμε έτσι του καροτσιού http://www.camspa.it/cam_catalogo_2011.html στη σελίδα 71 κάτω αριστερά έχουμε πάρει το καρότσι με τα τρία χρώματα κόκκινο-μπλε-άσπρο , για την μετακίνηση μεχρι το αμάξι μετά έχουμε βάλει και το καθισματάκι αυτοκινήτου οπότε όλα έτοιμα.

Muriam όλα καλά και με τις εξετάσεις σου! Πλησιάζει και το δικό σου το μπεμπάκι!

Εγώ έχω αιματοκρίτη 14.9 που έκανα εξετάσεις 37.4

Νάσια μου δε φτάνει η απόλυση ……αλλά και βρισίδι;;;; ποιοι νομίζουν ότι είναι μερικοί;;;;; Θέλουν πολύ γαμμμμμμμμμ……….!!!!!!!!! Αλλά να ήταν και μοναδικός……

Άννα Μαρία μου πω πω χρειάζεσαι πολύ υπομονή με τα αγοριααααααα και τώρα στην κατάστασή σου άντε να την βρεις!!!!

Nikoylinaki καλημέρααααα , τι κάνουν τα μωρά σου;;;

MaDi ,Έυη , Λυδία , Maimoudaki , Βανεσάκι, Teddy_Dion, Κατερινούλα 11 , Λενα , Αναστασία , Τιτινάκι, Επιστήμη, Μαρία Σαραντοπούλου, Έυη, Αναστασία , Ηλιάννα, MaDi τι κάνουν τα κοριτσιααααααααααα;;;;;;;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααααααα!!!Τι κανετε?

Παλι μπελα με το ζαχαρο, αλλαξαμε θερμιδες επειδη εχασα κιλα και οι τιμες απο χθες ειναι οχι πολυ αλλα πανω απο το οριο....ουφ κουραστηκα.Θα κατσω και θα φαω ενα ψυγειο μονη μου και ας μου δωσουν ινσουλινη!! :( Ειναι πολυ ψυχοφθορο, σε καμια εγκυο να μην τυχει !!!!

Σημερα λεμε να παμε να ριξουμε μια ματια για κρεβατακι!!Να παρουμε μια ιδεα και να κανουμε τον προϋπολογισμό μας!

Τι τρωμε σημερα?Βαρεθηκα και με αυτο!! :roll:

Μαρακι καλημεραααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!

ολα καλα?

οι κοιλιτσες?

ρε κοριτσια και γω φετος το καλοκαιρι το χω ψιλοβαρεθει, ειναι που δεν πηγαμε και διακοπες, ειναι που ητανε και αφορητη ζεστη, ειναι που ειμαι πιο πολυ του χειμωνα. . . ολα μαζι!

Οσο για την καλαθουνα που λετε, ειναι καλυτερα να μην αγορασουμε καν αφου δεν θα μας φανει χρησιμη?τι λετε?να παρουμε μονο το καροτσι και το καθισμα του αυτοκινητου?ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Αναστασία μου σε καταλαβαίνω!!!!!!

Εγώ δε τρώω αλάτι και πάλι τα χερια μου πονάνε, μουδιάζουν εντάξει το πρήξιμο φυσιολογικό αλλά και το βράδυ όσο μπορώ να κοιμηθώ τα χερια μου δε ξέρω που να τα βάλω....

Υπομονή τι να κάνουμε;;

φιλάκια στην φραουλίτσα σου!!!!

girl μου μια από τα ίδια...είμαι του Χειμώνα, δεν πήγαμε και διακοπές, μπάνιο δεν έκανα γιατί που να πας στην Αθήνα μέσα στη βρώμα, για να πεις ότι έκανες μπάνιο;;;; Δε μου αρέσει θέλω καθαρή για να ευχαριστηθώ.

Η καλαθούνα για μένα είναι τσάμπα λεφτάααα...μόνο για την έξοδο και αυτή ουσιαστικά μέχρι το αμάξι... καλύτερα το καθισματάκι αυτοκινήτου.. όσες γνωρίζω καμία δεν την χρησιμοποίησε, τώρα αυτό είναι υπόθεση της κάθε μανούλας!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω πηρα καλαθουνα γιατι θελω να εχω ακριβως διπλα στο κρεβατι μου το μωρακι μου τον πρωτο καιρο..αφηστε που εμενα ειναι και διοροφο το σπιτι..

Αναστασακι μου καλες βολτες σημερα..δυσκολη η ερευνα αγορας για παιδικα επιπλα αλλα εμενα μου αρεσει πολυ....παλι εχασες κιλα?βρε κοριτσι μου, ακομη δεν βρηκαν μια διατροφη να σου δωσουν που να τρεφεσαι καλα..

Μαρια 12, αυτο το θεμα με τα χερια το εχω κι εγω..βεβαια εμενα μου εκοψε το αλατι και τα αλμυρα απο τον μαιο (πως αντεχω απορω) ..ξυπναω και πονανε τα δαχτυλα μου, δεν ξερω πως να βολεψω τα χερι μου στον

υπνο αλλα και παλι πρηστηκα κι ας εκοψα το αλατι..συγνωμη, εχεις αιματοκριτη 14.9??

Γκιρλ μου, το καλοκαιρι στην κυπρο ειναι παραειναι ζεστο..κι ακομα δεν λεει να τελειωσει..που μενεις εσυ?λεμεσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, καλο ειναι να πινεις πολυ νερο..τωρα στην εγκυμοσυνη βοηθαει παρα πολυ..

Σημερα μπηκα στην 37η εβδομαδα!!!!!!!!!!!!αντε να τελειωνουμε!!

Βρε κοριτσια φοβαμαι μηπως με πιασουν πονοι και δεν το καταλαβω..πως θα καταλαβω οτι θα ερθει η ωρα να γεννησω?η οτι εχω διαστολη?ενα αγχος γι αυτο το εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl, αγγελικη με λενε..δεν ειμαι απο λεμεσσο αλλα μενω τα τελευταια πεντε χρονια εδω..πλακα θα εχει να πηγαινουμε και στον ιδιο γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

αχ δεν κοιμηθηκα καθολου καλα το βραδυ, σηκωθηκε ο μικρος κ εψαχνε την πιπιλα του, ηρθε μεσα σε εμας κατα τις 6 κ σηκωσαμε ολο το δωματιο κ δεν τη βρισκαμε, τελικα ηταν κατω απο το μαξιλαρι του αλλα δεν ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8... ουφ!

κ οταν κοιμηθηκε ο αναστασης ξυπνησε ο μπεμπης κ μου εδωσε κατι κλωτσιες.. παναγια μου!!

μιριαμ τοσο πολυ πονας κοριτσακι? να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις περισσοτερο

αγγελικουλα σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι γεννησεςκ τελικα ηταν κοριτσι κ τελικα συμπεθερεψαμε!! :lol::lol::lol::lol:

νασια ωραιο ξυπνημα ε? :lol::lol::lol:

ετσι ειναι οπως τα λες με τις συμβουλες.. εγω οταν μου ελεγαν το οτιδηποτε παντα ρωτουσα γιατι. φυσικα δεν ηξεραν το λογο, γιατι απο καπου το ειχαν ακουσει η ετσι το ειχαν κανει κλπ κ απο τη στιγμη που δε με καλυπτε η απαντηση ουτε καν το σκεφτομουν!

ναι ρεσυ τι ζεστη ειναι αυτη? ο αντρας μου με εχει φαει να παμε για μπανιο! :lol::lol:

μαρακι τα γυαλινα ειναι οντως τα καλυτερα. κ τα πλαστικα παντως αποστειρωνονται απλα να προσεχετε να γραφει πανω ΒΡΑ free, αλλιως με το πολυ ζεστο νερο απελευθερωνεται (σε μικρες βεβαια ποσοτητες) μια ουσια που μπορει να ειναι τοξικη για τα βρεφη. επισης αν θελετε να διατηρειτε μεσα σε μπουκαλια μητρικο γαλα τα καταλληλοτερα ειναι τα πλαστικα.

πω πω ρε αναστασακο τι μπελας κ αυτος με το ζαχαρο... μεγαλο σπασιμο! καθε μερα ολο κ απο κατι μαθαινεις κ ολο κατι γινεται, δε μπορεις να ευχαριστηθεις τιποτα κ οι μερες σου φαινονται βουνο!!

γκερλ αν το κοιμιζεις απο την αρχη στο κρεβατακι του δε χρειαζεται να παρεις καλαθουνα καθολου ;)

εγω εχω καλαθουνα γιατι με βολευε στον ανασταση, τον επαιρνα μεσα στο σπιτι απο εδω κ απο εκει, κ τωρα φανταζομαι που θα εχω κ το δευτερο θα με βολεψει.. αλλα γενικα καλυτερα ειναι να κοιμαται στο κρεβατακι του νομιζω!

αγγελικουλα αν σπασουν τα νερα θα το καταλαβεις.. αν παλι σε πιασουν οι πονοι θα βλεπεις ανα ποση ωρα σε πιανουν, αν ειναι ανα 10 η 5 λεπτα φευγεις!! εγω ειχα παει στην κλινικη με πονους, με 8 διαστολη!! οι πονοι ηταν απλα ΑΦΟΡΗΤΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Δύο η ώρα κοιμήθηκα και σηκώθηκα δώδεκα!!! Κι ακόμα δεν έχω συνέλθει απ' το χτεσινό.

Εμένα ευτυχώς η μάνα μου δε θα πει την ατάκα "και τι ξέρει ο γιατρός;" αλλά λέει την ατάκα "κι εσείς τι πάθατε;". Η πεθερά μου λέει και τις δύο, εννοείται!!!!

Η ζέστη γενικά δε με ενοχλεί, ούτε και φέτος που είμαι έγκυος. Τώρα κάθομαι χωρίς καν ανεμιστήρα γιατί φυσάει ωραία. Αλλά μέσα στις τάξεις που μπήκα χτες έγινα μουσκίδι. Είναι πολύ ζεστές και δεν έχει ούτε ανεμιστήρες...

Μαρία, κι εγώ δεν κατάλαβα τι αιματοκρίτη έχεις.

Αναστασία, πολύ σπαστικό αυτό με τις διατροφές. Μην κάνεις καμιά χαζομάρα και φας ολόκληρο το ψυγείο! Υπομονή, σκέψου τη φραουλίτσα... Γι' αυτήν τα κάνεις όλα.

Γκερλ, στην καλαθούνα ή στο πορτ μπεμπέ αν θέλουμε κοιμίζουμε το μωρό τον πρώτο καιρό. Βέβαια, είναι καλύτερα στην κούνια, αλλά από την άλλη, επειδή το μωρό είναι συνηθισμένο να είναι στριμωγμένο μέσα στη μήτρα, αισθάνεται περισσότερη ασφάλεια μέσα στην καλαθούνα/πορτ μπεμπέ. Εγώ θα χρησιμοποιήσω την καλαθούνα για τον ύπνο τον πρώτο καιρό και μετά κούνια, αλλά κι αυτήν θα τη βάλω στο δωμάτιό μου. Άλλωστε, αν το μωρό είναι μεγάλο ή ζωηρό, μπορεί μόνο σαράντα μέρες να αντέξει στην καλαθούνα, οπότε δε λέει να το βάλω από τόσο νωρίς στο δωμάτιό του.

Εμείς δεν ξέρουμε τι τρώμε, τώρα κάνουμε συμβούλιο με τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα , καταρχην περιμενω αγορι κι εγω και ατρανταχτες αποδειξεις!!ολα τα τετοια του μας δειχνει!μπορει το επομενο να ειναι κοριτσι(αχ το θελω συντομα) και να συμπεθερεψουμε ευχαριστως!μπιμπερο πηρα πλαστικα της nuk και γραφουν bpa free ...

Σε κουρασαν τα αγορακια σου σημερα!περιμενε και σε λιγα χρονια θα σε εχουν στα οπα οπα!

Τον ανασταση σε τι βδομαδα τον γεννησες?ποση διαστολη πρεπει να εχεις για να γεννησεις?πχ εμενα τωρα ξεκινησε να με ελεγχει και κολπικα..αν βρει διαστολη 2 τι γινεται?σε ζαλησα τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα και εμένα έτσι είναι μεζονέτα αλλά πήρα παρκοκρέβατο, όταν δεν θα μπορώ να τον αφήνω μονο του στην κουνια

Όχι έχω αιματοκρίτη 37,4 (έτσι όπως το έγραψα, συγγνώμη, έκανα τις εξετάσεις 14 σεπτεμβρίου). Και εγώ πρησμένη είμαι και χωρίς αλάτι, αλλά τα χερια μου είναι μουδιασμένα, πονάνε, και το βράδυ όπως και εσύ δε ξέρω πού να τα βάλωωωω……

Αυτές τις ημέρες το ίδιο άγχος έχω και εγώ με εσένα μηπως με πιασουν πονοι και δεν το καταλαβω..πως θα καταλαβω οτι θα ερθει η ωρα να γεννησω?η οτι εχω διαστολη?αλλά δε νόμίζω πια να μην το καταλάβουμε……..

Λενάκι και εγώ υπερ του κρεβατιού του μωρού ειμαι,,, η καλαθούνα μου φαίνεται άβολη για το μωρό, δε ξέρω….απλά λέω….

Όσο για τους πόνους θα τους καταλάβουμε σίγουρααα……..

Άννα Μαρία συγγνώμη που σας μπέρδεψα! Έχω 37.4 αιματοκρίτη.

Φιλιάααααααα και στις υπολοιπες!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!!MOLIS EFYGE O GIATROS!!!!!!!!!!

O MPEMPIS EINAI APSOGOS 3620 FTASAME PHRAME 530 GRAMARIA APO THN PROHGOUMENH FORA!!!!!!!!!!OLA KALA...LIGA PONAKIA EXOUME MONO ALLA ME TO GALA POU MAS EXEI DWSEI KANEI LEEI 2 EVDOMADES GIA NA DRASEI SWSTA GIA TOUS KOLIKOUS!!!!!!!THA ANEVASOUME KAI THN POSOTHTA POU PINEI GIA NA MHN GRINIAZEI OLH THN WRA GIA MAM!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε???????οι κοιλιτσες πως ειναι????τα μωρακια μας εχουν ταραξει στο κλωτσιδι βλεπω!!!!!αχ τι καλα!!!!!!!

εγω χθες το βραδυ που ξαπλωσα τον χαιδευα, χαιδευα το ποδαρακι του κ εκεινος μου το τεντονε κ το επιανα, οπως επισης κ το χερακι του!!!!!!!!!!!αχ τι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!

τι ζεστη ειναι αυτη παλι σημερα????!!!!!!!!!!!! αχ δεν μπορω αλλο, το σιχαθηκα το καλοκαιρι!!!!!αντε να δροσισει λιγο, να χειμωνιασει βρε παιδι μου ψηθηκαμε!!!!!!!

τωρα θα παω να ξαπλωσω κουκλιτσες μου, μετα το απογευμα ειναι να παμε σε κατι γιορτες απο του σταυρου κ να παμε να δουμε κ την κουνιαδα τωρα που σαραντησε , ε να μη λεει κιολας!!!!!

κ τα παιδια θα τα αφησω κατω στη μαμα μου , δεν θελω να τα παρω μαζι στο μωρο....!!!!! κ πρεπει να φυγουμε νωρις!!!!!

αννα μαρια πολυ γελασα με τα στρουρναρια τους μαθητες σου!!!!!μιλαμε αλλο πραγμα....

νασια πω πω το τι γελιο εριξα με το σταμος γονιδης!!!!!!καλα το αφεντικο (πρωην ) του αντρα σου ειναι ...ασε καλυτερα...!!!!!

πως εισαι κοπελα μου?????

αγγελικουλα μου τι κανεις???????????το αντρακι σου στην κοιλιτσα ???????αχ κ εγω μεχρι το τελος θα το παιρνω το μαγνησιο!!!!! :roll::roll::roll:

μυριαμακι μου ξεκουρασου καλη μου,οι δουλειες μπορουν να περιμενουν...!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

αναστασια μου τι γινεται βρεπαιδι μου μ'αυτη τη διατροφη?????καλη βολτιτσα!!!!

νιακι μου τελεια τα μωρακια σου !!!!!!!!η μικρη θεα!!!!!!χιχιχι

δενν θυμαμαι αλλα κοριτσακια μου!!!!!!

καλο μεσσημερι κ φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστσινάκι μου μια χαρά ο μπεμπούλης σου!!!!! Όλα καλά μπράβο!!!!!

Ηλιάννα ναι τα μωράκια μας κλωτσάνε, τι ωραίες κλωτσιές!!!!!!!!

Και εμένα του αρέσει να του χαϊδεύω τα πόδια, αλλά όταν του ξύνω την πλάτη είναι η καλύτερή του!!!!

Άντε να δροσίσει επιτέλους!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα :D

ζητω συγνωμη για την απουσια μου.. αρχισαμε σχολειο βλεπετε

και εχουμε διαφοραα! επρεπε να επισκευτουμε.. βιβλιοπωλεια.. jumbooo.. ειχαμε πολλες δουλειες..

την τριτη ειχα και γιατρο και ο μπεμπης ηταν 2.600.. ολοκληρα παιδια εχουμε γινει!

και κοντευουμεε κοντευουμεεεεεεεεεε!

αγγελικακι εσενα ποσο ηταν? την τριτη δεν ειχες και εσυ ραντεβου?

κοριτσακια δεν προλαβα να διαβασω κατι απ'οσα γραψατε..

τα φιλιακια μου σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα γεννας οταν εχεις διαστολη 10

αλλα απο γυναικα σε γυναικα η διαστολη μπορει να γινει με διαφορετικους ρυθμους, σε αλλες ανοιγει πιο αργα σε αλλες πιο γρηγορα

τον ανασταση τον γεννησα στην 39η εβδ

ειχα παει στο γυναικολογο 10 το βραδυ ειχα διαστολη 2 αλλα δεν πονουσα γενικα δεν ειχα καθολου συσπασεις στον ανασταση η τουλαχιστον δεν τις καταλαβαινα

παμε σπιτι κ 11.30 με πιανουν κατι πονοιιιιιιιιιιιιιι δε σου λεω τιποτα ανα 4 λεπτα

φευγουμε αρον αρον για την κλινικη με κοιταει η μαια κ ειχα διαστολη 8

1.20 ειχα γεννησει!

αχ ρε αγγελικουλα, πολυ θα ηθελα να συμπεθερεψουμε.. αλλα δε νομιζω να κανω αλλο!

μαρακι μια χαρα ο αιματοκριτης σου! ντουρα σε βρισκω!!!

μαρακι σαραδ. πως πατε με το σχολειο? βιβλια πηρατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες!!!

Muriamaki πολύ ευχάριστο που έφτιαξε ο αιματοκρίτης σου!!!Και το ζουζουνάκι σου μια χαρούλα, όμορφα νεάκια!!Άντε τώρα να ξεκουράζεσαι περισσότερο από δω και πέρα όλα θα πάνε τέλεια!!Πως είσαι από πόνους σήμερα;

Αγγελικούλα μου πολεμικές τέχνες ο γαμπρούλης μας;Είναι άντρακλας με τα όλα του!!!37η εβδομάδα, είσαι πανέτοιμη φιλενάδα!!θα το καταλάβεις όταν έρθει η ώρα μην ανησυχείς καθόλου, δεν υπάρχει περίπτωση, έχει φροντίσει η φύση!!

Νασιούλα τι ήταν αυτό με τον άντρα σου φιλενάδα.........Τι κόσμος κυκλοφορεί βρε παιδάκι μου.....Είναι να πάρεις φόρα καμιά ώρα και να σαρώσεις κόσμο, τι να πω πια....Είναι δυνατόν να απολύσουν τον άνθρωπο επειδή είναι καλός υπάλληλος; Τέλος πάντων κάτι θα βρεθεί καλό μου, λίγη υπομονή θα γεννηθεί η μπεμπίκα και θα φέρει γούρι!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου τι πέρασες και εσύ με το τρακάρισμα, άγιο είχες!!!Δευτερόλεπτα αρκούν. Καλά τι ακούν τα αυτιά σου σε αυτό το σχολείο και τι βλέπουν τα ματάκια σου;Αν δεν μπορείς να το αντέξεις πάρει λίγη αδειούλα και θα ησυχάσεις!!

Λενάκι μου τι φοβερό αυτό με το τρακάρισμα του Τόλη, τι μπορεί να σε βρει από λεπτό σε λεπτό άρα όλες τα μωράκια μας σε ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ κορίτσια!!Καλέ τι διάβασα έχεις βάλει στο μάτι τη συμπεθέρα μου...πάντα μου φτιάχνεις το κέφι!!!!Θα περιμένεις κυρία μου, το επόμενο μπεμπέ!!!

Αναστασάκο υπομονή με αυτό το παλιοσάκχαρο!!! όλα για τη φραουλίτσα σου!!Κάνατε ψωνάκια;

Ηλιαννάκι κουνιάδα διάβασα σήμερα, ελπίζω να μην ματιαστείτε!!

Marie μια χαρούλα και ο δικός σου ο μπεμπάκος!!!

Μαρία12 φοβερός ο αιματοκρίτης σου!!Με το καλό να δεις το αγοράκι σου τη Δευτέρα κοριτσάκι!!

Τιτινάκι μια χαρούλα ο γλυκός σας, μπράβο!!!!!!!!!!!

Φιλιάααααααααααααααααααα σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κοριτσια, μολις τελειωσαμε απο το γιατρο....πολυ κοσμο σημερα.Λοιπον 1250 γρ η κοριτσαρα μας, ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα και μου ειπε ο γιατρος πως δεν υπαρχει περιπτωση να βγει μεγαλο το μωρο, θα βγει οσο πρεπει.

Πηγα και διαβητολογο..(εγω θα τον πλακωσω αυτον δεν την γλιτωνει)ειδε τις τιμες ,ειπε πως ειναι τσιμπημενες,του ειπα πηρα 500 γρ και χαρηκε(με χ....ω)να συνεχισω και δευτερα να ξανα παω αν ειναι παλι τα ιδια θα κανω λεει ινσουλινη....δεν του ειπαν καλα του μαγκα, αυτες οι τιμες δεν ειναι για ινσουλινη, δεν κανω τον κωλο του να βαραει.Θα ξανα κανω απο μονη μου την προηγουμενη διατροφη, θα προσθεσω λιιιιιγο παραπανω και ετσι θα ειμαι εκει που πρεπει,ουτε να χανω ουτε να βαζω και ολα μια χαρα.Αντε γιατι ψωμοτυρι το εχουν να μοιραζουν φαρμακα!!!

Δεν διαβασα τι γραψατε ρε κοριτσια απο τα νευρα μου!!!Εχω το ζορι μου, εχω την πεινα μου, μου κανουν και τα νευρα ακορντεον !!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...