Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Αχχχχ κι εγώ ένα μπουγέλωμα πολύ θα το ήθελα τώρα!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά αεροπλάνα πετάνε σήμερα από πάνω μας....δεν πιστεύω τώρα που τέλειωσε το καλοκαίρι (λέμε τώρα) να κάψουν πάλι την Χαλκιδική....... :cry::(

Ρε κορίτσια βλέπω τώρα στον ALTER ότι η Μενεγάκη παίρνει λένε επίδομα τρίτεκνης από τον ΟΓΑ!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: Έλεος!!!!!!!!! Εμείς λιάζουμε το σκατό μας κι αυτή που παίρνει τ'άντερά της και είναι εξασφαλισμένα και τα εγγόνια της παίρνει επίδομα τρίτεκνης?????? Θα μου πέσουν πιά και τα λίγα μαλλιά που έμειναν στο κεφάλι μου (από όλα αυτά που ζούμε τελευταίως!!!) Και τα χαρίζει λέει στον ταχυδρόμο που της τα πηγαίνει........δηλαδή τα στερεί από κάποιον που πραγματικά τα έχει ανάγκη για να κάνει και χουβαρνταλίκια!!!! Πωπω την έχει σιχαθεί ο οργανισμός μου πιά αυτή τη γυναίκα....απορώ γιατί εξακολουθούν να την γλείφουν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω είμαι και πάλι ήρθα στην Μανουλα αυτη σιδερωνει και εγω έχω ξαπλαρει και την κοιταω χιχιχιχιιχ.......και περιμενο να φάμε μπριαμ έχει βάλει και μου έχει σπάσει την μύτη χαχαχαχαχα ξαπλα τώρα με έχει πιάσει ξυστά και λέω να ρίξω έναν υπνακο.......βρε αγγελικουλα μου όχι να πλεινεις και το αμάξι .......χαχαχαχχα.. Εγω έχω βαρύνει παρα πολυ απαπα πας δεν μπορώ να κάνω τίποτα.....

Καλο μεσημέρι κουκλιτσες σας φιλω ολεσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλεος πια με αυτο το τσοκαρο ....άκου επειδομα και άλλες που έχουν ανάγκη δεν περνούν τίποτα ....τι να πει κανείς..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μενεγακη φταιει η το κρατος που δινει τετοια επιδοματα σε ατομα με υψηλα εισοδηματα??

ρε αγγελικουλα μα το αυτοκινητο????? χαρα στο κουραγιο σου!!

εμας μας εφεραν τις συρταριερες (μια για το παιδικο μια για εμας-μας τις πηρε δωρο η μαμα μου) κ εκατσα κ τις καθαρισα κ τωρα ειμαι κομματιαααα!!

εμενα ο αναστασης ειχε παρει θεση αρχες 7ου... αυτος δε νομιζω να εχει παρει ακομα, πολυ στραβα τον νιωθω..

αχ κ εγω λατρευω χειμωνα!!! κρυα βροχες χιονια!!!!!!!

δε μου πολυαρεσε ετσι κ αλλιως το καλοκαιρι, φετος με την εγκυμοσυνη το σιχαθηκα!

δε μπορω τη ζεστη, φτανει πια! αντε να πατησει 2-3 καλες βροχες να δροσισει, ανυπομονω να σκεπαζομαι με την κουβαερτουλα μου!!

κ τωρα που θα χειμωνιασει μαζι με το μωρακι μας ας ερθει κ καμια δουλεια για τον αντρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι για να τα πάρεις αυτά τα επιδόματα πρέπει να τα έχεις ζητήσει πρώτα.....δεν νομίζω να ήρθε από μόνο του το κράτος και να της τα έδωσε, ζητάνε αιτήσεις, χαρτιά, αποδεικτικά, της Παναγιάς τα μάτια για να τα δώσουν τα οποιαδήποτε επιδόματα οπότε μάλλον θα τα ζήτησε κιόλας το....τσόκαρο, καλά είπε η Νία!!!!!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου κι εγώ το σιχαίνομαι το καλοκαίρι (φετός ειδικά βόγγηξα)..είμαι πιο πολύ του χειμώνα, κι εμένα μ'αρέσει το κρύο (σφίγγει και η επιδερματίδα που λέω εγώ... :lol::lol: ), το χουχούλιασμα και γενικά όλο το σκηνικό......αχχχχχ κι εμείς με το επίδομα ανεργίας θα είμαστε από τον άλλο μήνα Λενάκι μου που τελειώνει ο άντρας μου από το ξενοδοχείο :cry: Αν δεν βρεί κάτι και για τον χειμώνα καήκαμε!!!!!!!! Βέβαια κάτι θα κάνει με τις αγροτικές δουλειές πάλι αλλά......κακά τα ψέματα, αν δεν μπαίνει στο σπίτι ένας μηνιαίος μισθός.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εννοειται οτι πρεπει να τα ζητησεις... αλλα κ το κρατος γιατι προβλεπει να τα δικαιουνται ατομα με τοσο υψηλο εισοδημα? αυτη τα δικαιουται κ τα ζητησε (δε λεω οτι καλως εκανε) αλλα το κρατος γιατι παρεχει τετοια προνοια για αυτα τα ατομα? ειναι δυνατον????

κ εγωθυμαμαι πριν χρονια η μητερα μου δεν το ειχε παρει το συγκρεκριμενο επιδομα... αλλα δε θυμαμαι το λογο.. αλλα σε αυτη μια χαρα το ενεγκριναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ την μανούλα σου δεν την λένε Μενεγάκη (μη χέσω!)........αυτό εννοώ κι εγώ, ότι τα ζήτησε η γύφτισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ κορίτσια πονάω από κάτω.......σαν να με πιέζει πάρα πολύ το μωρό!!!!! Και δεν έκανα και τίποτα σήμερα να πώ ότι κουράστηκα! Μόνο μαγείρεμα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ώστε έτσι η Μενεγάκη ε; Εντάξει, δεν είναι να πιστεύουμε κι ό,τι λένε στα διάφορα κουτσομπολίστικα, αλλά και να μην παίρνει η Μενεγάκη αυτό το επίδομα, οι μισθοί που παίρνουν οι διάφοροι "διάσημοι" είναι απαράδεκτοι. Με εκνευρίζει αφάνταστα το γεγονός ότι εγώ σκοτωνόμουν δέκα χρόνια για να πάρω τέσσερα πτυχία και με διόρισαν σ' ένα σχολείο και τώρα με ταλαιπωρούν για έξι μέρες άδειας, ενώ η κάθε σχεδόν όμορφη γκομενίτσα που δεν έχει ηθικές αρχές και πηδιέται με τον καθένα για να εξασφαλίσει μια δουλειά, γίνεται μοντέλο του Ασλάνη ή ο κάθε αγράμματος που ούτε το σχολείο δεν κατάφερε να τελειώσει και απλά ξέρει να κλωτσάει μια μπάλα, παίρνουν δεκάδες χιλιάδες ευρώ ή δολάρια. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά γίνονται και πρότυπα για τους νέους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου κοιλίτσες!!!

σήμερα πήγα για εξετάσεις,μια από όλα γενική αίματος,γενική ούρων,

τοξόπλασμα,καλλιέργεια κολπικού υγρού.καλά δεν ξέρω αν έχετε κάνει

καλλιέργεια αλλά είναι πραγματικά αηδιαστικό και σκεφτείτε ότι φημίζομαι

για τις αντοχές μου!!είδαμε και τη μπεμπίκα στα γρήγορα, έχει φθάσει τα

2,5 κιλάκια αλλά κάπως ήταν στο πλάι και δεν την είδαμε καλά.το έχω πάρει

απόφαση αν δεν γυρίσει με το κεφαλάκι γιατί την βλέπω λίγο αναποφάσιστη

θα κάνω καισαρική δεν με πειράζει, θέλω μόνο ένα γερό μπεμπάκι και ας

ταλαιπωρηθώ εγώ λίγο παραπάνω!

Ευτυχώς το αμνιακό υγρό και οι αντιστάσεις όλα καλά δόξα το Θεό!!

Εύη μου η μικρή Μίλα είναι μια ΚΟΥΚΛΑ!!!!φτου φτου!!!Όσο για τις επισκέψεις

είναι κάτι που το τρέμω...

Νία μου μια χαρά και εσένα τα μικρούλια σου και το βάρος τους σούπερ.Εννοείται

ότι το κοριτσακι, που είναι και φοβερή φάτσα είναι πιο δυνατή παίκτρια!!

Λενάκι από την κούραση το ένιωσες αυτό εχθές το ανατριχιαστικό, πως είσαι

σήμερα;

Μuriamaki καλά αποτελέσματα στα αιματολογικά σου και με το καλό το doppler!!

και να ξεκουράζεσαι φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα στις 20 Οκτωβρίου μπάινω στο μήνα μου!!Όσο για το επίδομα ΟΓΑ επειδή

δουλεύω στο δήμο κάνεις αίτηση και πας και ένα σωρό χαρτιά οπότε τι να λέμε τώρα!!!

Αγγελικούλα τι έκανες πάλι καλή μου πλυσίματα, ξεκουράσου φιλενάδα!!

Άννα Μαρία μου τι γραφειοκρατική ταλιπωρία τραβάς;όσο για τη Μενεγάκη τα λες τέλεια!!!!

Μαρία μου με το καλό και εσύ να δεις το αγοράκι σου!!

Βανεσσάκι περιμένουμε φωτό!!

Κορίτσια σήμερα μιλάμε για τρελή ζέστη και νομίζω ότι δεν μπορώ να πάρω ανάσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βανεσσακι δυστυχως ουτε εγω εχω καταφερει να ανεβασω φωτο στο μαμμυ απο τοτε που αλλαξε

δε μπορω να σε βοηθησω.

ειμαι σιγουρη ομως οτι θαειναι πολυ ομορφο!!

αννα μαρια συμφωνω απολυτα μαζι σου!

νασια ναι δε διαφωνω οτι ειναι γυφτισσα κλπ κλπ αλλα πραγματικα δεν ξερω ποιος ειναι χειροτερος

αυτη που τα ζητησε η αυτοι που της τα δινουν?

δωρα εχεις καιρο, μη σε αγχωνει αν γυρισει η οχι η μικρη, εχω ακουσει περιπτωσεις μωρων που γυρισαν κυριολεκτικα την τελευταια στιγμη!! οπως κ να εχει ολα θα πανε τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου μια χαρά η μπεμπίκα σου!!!!!!!!!!! Τέλεια!!!!!!!! Αλλά μήπως μπαίνεις στον μήνα σου 20 Σεπτεμβρίου και όχι 20 Οκτωβρίου????? :lol: Γιατί είναι αηδιαστική η καλλιέργεια κολπικού?? Δεν έχω κάνει ποτέ......ούτε καν στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.......Θα γυρίσει η ζουζούνα μην αγχώνεσαι, η Μαρία μου γύρισε κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή....... Όσο για τα επιδόματα γενικά επειδή κι εγώ όταν δούλευα στην Νομαρχία ήμουν υπεύθυνη για τα βιβλιάρια υγείας απόρων και συνεργαζόμουν άμεσα με την Πρόνοια έβλεπα τί γραφειοκρατία περνούσαν για μερικές ψωροδεκάρες, γι'αυτό και είμαι έξαλλη μ'αυτό που άκουσα......Για να μην θυμηθώ, τί πέρναγαν όσοι ήθελαν να βγάλουν επίδομα αναπηρίας........έπαιρναν όλοι οι ρωσοπόντιοι κι έκοβαν αυτούς που είχαν πραγματικά αναπηρίες!!!!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου δίκιο έχεις...ο ένας είναι χειρότερος από τον άλλον!!!!!!!!

Βανεσσάκι μου εκεί που γράφεις το μήνυμά σου από κάτω έχει προσθήκη συνημμένου....πάς εκεί κάνεις επιλογή αρχείου και μετά προσθήκη αρχείου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , καπου ειχα διαβασει παλια ποσα περνει η μενεγακη..μιλαμε η γυναικα παιρνει τα κερατα της καθε μηνα..αφου τις τα δινουν, εμεις τι να πουμε??απο την μια λες μαγκια της κι απο την αλλη λες τι πρωτυπα περνανε στα παιδια μας και στα κοριτσακια που ειναο τωρα 15-18 χρονων..η τυπισσα ουτε σπουδασε ουτε εργαστηκε οπως αλλες γυναικες κι ομως οταν εισαι ομορφη και το παιζεις και λιγο χαζη και..... Ας μην πω τι αλλο..καταφερνεις πολλα στην ζωη σου!τι να πεις?!

Δαρακι μου, φτασατε τελικα δυομιση κιλα?!μεγαλωσατε κι εσεις!!στον μηνα σου μπαινεις 20οκτωβριου??σεπτεμβριου εννοεις μαλλον.. Μην στησετε τον γαμπρο ενα μηνα και κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, εγώ έχω κάνει 3-4 φορές καλλιέργεια κολπικού υγρού στην εγκυμοσύνη!!! Δε μου φαίνεται κάτι το φοβερό, απλά σου βάζει αυτό το στικάκι μέσα στον κόλπο και παίρνει το υγρό.

Μη σε αγχώνει η στάση του μωρού. Θυμάσαι τι έγινε με τη Μίλα της Εύης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εμένα πήρε θέση λίγες μέρες πριν μπω στον μήνα μου! Αλλά αυτό δεν έχει σημασία, δεν υπάρχει συγκεκριμένη εβδομάδα, όποτε θέλει ……..

Αννα Μαρία τι ήταν και αυτό ρε γμτ με το στρατόοπεδο;;;;;;;

Είχα έρθει το 2007 Κύπρο και μάλιστα μήνα Νοέμβριο και μου έκανε εντύπωση που φορούσα κοντομάνικα!!!!!!!

Αγγελικούλα και εγώ έτσι κάνω δουλειές….και μετά μαζεύομαι!!!!!

Εχουν προτεραιτότητα η Επιστήμη και η Κατερινούλα, άντε με το καλό τα κοριτσάκια μας!!!!

Νασια μου και εγώ ζεσταίνομαι!!!!!!!

Όσο για την Μενεγάκη ας μην βρίσωωωωωωωωω………..

Σιγά μην τα δίνει στον ταχυδρόμο, από παντού τα παίρνουν αυτοι και μας …μας πίνουν το αίμα!!!!!!

Όσο για το Χειμώνα και εγώ παιδί που λατρεύει τον χειμώνα είμαι!!!!!!!! Προτιμώ να κρυώνω παρά να ζεσταίνομαι!!!!!!!

Δώρα μπράβο!!! Μια χαρά η μπεμπούλα σου!!!!! Δόξα το Θεό!

φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσιαααααααα!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλλιέργεια κολπικου υγρου τι την θελουν σε προχωρημενο μηνα? Δηλαδη αν βρουν κατι σε πλακωννουν στις αντιβιωσεις? :?

Αχ Νασια κι εγωμαζι σου, το καλοκαιρι δεν το θελω καθολου εκτος απο οταν παω διακοπες...εγωιστικο ετσι? :D Χειμωνας, σπιτι, τζακι,κουβερτουλα......πω πω και φετος θα εχουμε και την μπεμπουλα τελεια!!!!Εντομεταξυ ο σραντισμος μου θα πεφτει μεσα στις γιορτες,δεν φανταζομαι να μου κουβαληθουν αυτοι που φανταζομαι ενω ειμαι λεχωνα, θα λαλησω!!!

Μαρακι κι ετσι πιστευω στα κοντα θα παρει θεση, αφου ακομα χραει ανετα να κανε κωλοτουμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, αντιβιώσεις δε νομίζω να σου δίνουν, αλλά αν βρουν στρεπτόκοκκο, π.χ. και δε φύγει με κάποια κρέμα, θα πρέπει να γίνει καισαρική, γιατί μπορεί αλλιώς να προκαλέσει βρογχοπνευμονία στο μωρό κατά τη γέννηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, όχι απαραίτητα. Εγώ έκανα πρώτη καλλιέργεια κολπικού υγρού και είχα ουρεόπλασμα. Κάνω δεύτερη και έχω ουρεόπλασμα και στρεπτόκοκκο. Κάνω τρίτη, μένει το ουρεόπλασμα, φεύγει ο στρεπτόκοκκος. Κάνω τέταρτη, να σου πάλι και τα δύο!

Ειδικά αν δεν έχεις κάνει καμία φορά καλλιέργεια, μπορεί να έχεις κάτι και να μην το ξέρεις.

Σιγά, δεν είναι τίποτα. Εδώ ολόκληρο μωρό θα βγει από εκεί μέσα, το στικάκι σα μπατονέτα που θα χωθεί θα μας πειράξει; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ελεγα να κανω την β επιπεδου και μετα καμπυλη και ησυχαζουμε μεχρι να γεννησουμε....αλλα μπα...απο εδω και περα ολο στην πριζα θα ειμαστε!!! :roll: Καλε τι να μας πειραξει μια μπατονετουλα τοσο δα? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν πρόκειται να ησυχάσουμε ποτέ μας από δω και μπρος!!!!

Όσο για την καλλιέργεια κολπικού υγρού, το τεστ παπ είναι πολύυυυυυ χειρότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα αγορασα και αποστειρωτη, να τελειωνω και με αυτο.Εχω 2 μικρα μπουκαλια και ενα μεγαλο.Νομιζω φτανουν για αρχη,αν θηλασω δεν θα τα χρειαστω φανταζομαι!!

Στον Οκτωβριο παμε και για το κρεβατακι,το μπανακι του και νομιζω ολοκληρωσαμε!!!Να μας στειλει και την συρταριερα το εργοστασιο και ειμαστε κομπλε.Σκεφτομαι να βαλω μεγαλες πεταλουδες στη μερια του μωρου, αυτες πανω στην κουρτινα και κουνουπιερα δεν βαζω το θεωρω περιττό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα αποστειρωτή της NUK, αλλά από μπιμπερό και πιπίλες ακόμα τίποτα! Μπιμπερό πήρατε γυάλινα; Εγώ γυάλινα θέλω να πάρω και στο τελευταίο μαγαζί που πήγαμε, με έπρηζε η πωλήτρια ότι πρέπει να πάρω οπωσδήποτε και πλαστικά, γιατί αν μου πέσει το γυάλινο κάτω θα σπάσει. Μακάρι να μη μας χρειαστεί τίποτα τέτοιο και να μπορέσουμε να θηλάσουμε αποκλειστικά!

Εμάς θα έρθει το σκ ο θείος μου που έχει αγροτικό αυτοκίνητο για να κουβαλήσει την κούνια και τη βιβλιοθήκη απ' το σπίτι της μάνας μου. Οπότε από έπιπλα είμαστε κομπλέ (νομίζω). Θα δούμε πού θα τα τοποθετήσουμε, και μετά θα κάνουμε και τη ζωγραφιά. Δηλαδή εγώ δε νομίζω να κάνω και πολλά πράγματα, γιατί ούτε να σκύβω θέλω, ούτε να τεντώνομαι, ούτε ν' ανεβαίνω σε καρέκλες. Οπότε, απλά θα επιβλέπω τη μάνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα 3 γυαλινα και ενα πλαστικο, αλλα νομιζω το πλαστικο ειναι για αργοτερα δεν ξερω.Πιστευω πως το γυαλινο αποστειρωνεται καλυτερα.Νομιζω οσα πιο λιγα τοσο καλυτερα!!

Εμεις δωματιο θα της κανουμε οταν θα κοντευει 8 μηνων με το καλο που λενε πρεπει να βγει απο το δικο μας γιατι μετα δεν ξεκολαει!!!Μονο βαψιματακι θα θελει,γιατι το κρεβατακι θα το εχουμε,συρταριερα, εχει χωνευτή ντουλαπα το δωματιο της,το πολυ πολυ ενα παιδικο χαλι και ειμαστε κομπλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γυάλινο όχι μόνο αποστειρώνεται καλύτερα, αλλά είναι και πιο υγιεινό γενικώς, ειδικά όταν βάζεις μέσα κάτι ζεστό.

Εγώ χαλί δε θα πάρω, γιατί μαζεύει πολλή σκόνη.

Τι μου είπε σήμερα η μανούλα μου; Ότι "οι παλιοί λέγανε ότι στον έβδομο πρέπει να ετοιμάζεις τη βαλίτσα σου για το μαιευτήριο". Γι' αυτό κι εγώ δεν της λέω τίποτα, γιατί είναι μοναδική στο να προκαλεί φοβερό άγχος. Ούτε για το ιατροσυμβούλιο της είπα τίποτα, ούτε για τις μολύνσεις, και πήγε και της είπε ο έξυπνος ο άντρας μου για το ουρεόπλασμα,και τώρα με πρήζει συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...