Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

καλημερα και απο εμενα...διαβασα σελιδες ολοκληρες...δεν μπορω να μαπινω συνεχεια τωρα και δεν σας προλαβαινω..Ηλιανα μου εγω τους τελευταιους μηνες δεν πηγαινα με βαση την εβδομαδα αλλα με την πητ εε μα πια μας εχουν μπερδεψει...σερβιετες ειχα παρει τις τενα σουπερ ειναι αρκετα μεγαλες μεχρι πισω και ετσι κοιμασαι ανετα..μια κοπελα πηρε τις night και ηταν πιο μικρες σε μακρος..οταν γυρισα σπιτι δεν ειχα και τοσο αιμα και ετσι πλεον φοραω απλες σερβιετες..στο νοσοκομειο εμενα ηρθε ο γιος μου και στις αλλες μανουλες ηρθαν τα παιδια τους δεν υπηρχε προβλημα οπως σε αλλα νοσοκομεια και γιατι να υπαρχει δεν καταλαβαινω δηλαδη οι μεγαλοι που καπνιζουν και βηχουν ειναι καλυτεροι??Αννα Μαρια μηπως πονανε τα κοκαλα σου γιατι ανοιγεις??γιατι και εγω το ειχα αυτο...μιλαμε ενα βραδυ εκλαιγα απο πονους..Χριστινα μου...παλλινδρομιση πρεπει να ειναι...τοσες ρουκετε δεν ειναι φυσιολογικο..το ειχε και η αδερφη μου και θυμαμαι να βγαζει ολο το γαλα..εμενα αντε να βγαλει 1-2 φορες την ημερα αλλα οχι ολο το γαλα το περισσοτερο ειναι φλεματα...στο νοσοκομειο εβγαζε συνεχεια φλεματα τωρα εχει αρχισει να καθαριζει...εχτες ηρθε η γυναικα του θειου μου...αυτη που της εδωσα τα ρουχα πισω...με τα 2 της παιδια..χτυπανε...δεν ανοιγουμε(ειχαν παει διπλα στη θεια μου και επι ευκαιριας ηρθαν απο εδω...)φευγουν...ερχονται παλι χτυπανε...δεν ανοιγουμε...κοιμοτανε και ο Χριστοφορος και η Μιλα...ξανα ερχονται αλλα ειχε ξυπνησει ο Χριστοφορος και ανοιξε την πορτα...παιρνει ο αντρας μου τη Μιλα και την παει στο δωματιο..την εχω στο σαλονι μεχρι να νυχτωσει για να μαθει τη μερα με τη νυχτα΄..καθονται γινοτανε χαμος απο τις φωνες...να λεω στον Χριστοφορο να κανει ησυχια μπας και φιλοτιμηθει αυτη και πει και στα δικα της..καποια στιγμη το ενα της το παιδι το μικρο φευγει..και τι λεει...ΑΑΑ ΚΑΝΕΤΕ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ???Δηλαδη εμενα η Μιλα τι να κανει?να παρει την καλαθουνα και να φυγει???Μεχρι να φυγουν η χολη μου βγηκε...ξυπνησε η Μιλα δεν μπορουσε να κοιμηθει γιατι εχασε τη σειρα της..της εδωσα γαλα...στις 7-8 και στις 9...για να νανουριστει..ελεος..μα ποσο δεν καταλαβαινει ο κοσμος εεε???σας βαζω και φωτο απο το κινεζακι μου...αα Επιστημη....αστα 4 μερες στο νοσοκομειο πηγα να λαλησω μακρια απο το παιδακι μου...το φεραμε την 2η μερα αλλα οχι για πολυ...ετρεχεκαι πανω κατω στο διαδρομο...μετα οταν τον επαιρνα τηλ εκανε τον καυμενο...ηξερα οτι ειναι ψεμα....ολη μερα επαιζε υπολογιστη και κινητο και εβλεπε τηλεοραση αλλα και παλι σαν μανα...μου ελειπε...τουλαχιστον τωρα ειμαστε μαζι και το εχει ξεχασει ηδη!!

ΑΓΑΠΟΥΛΑΚΙ ΟΜΟΡΦΟ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιστήμη μου άντε πλησιάζει η Δευτέρα!!!!! Θα δεις το μωράκι σου!!! Όσο για την μικρή που θα την αποχωριστείς θα είναι λιγο δύσκολο φαντάζομαι αλλά τι να κάνεις!

Πάντως η μικρή είναι ίδια εσύ!!!!! Κούκλες , φτουυυυυυυυυυ!!!!!

Νάσια μου δεν την κρατάς την μικρή σου ε;; Τσαούσα βλέπω;;; χα χα , ρίχνει και σφαλιάρες!!!! Τα κορίτσια είναι μπροστάααααα!!!!!

Καλά αν συνεχιστεί έτσι ο καιρός καλοκαιρινά θα θέλουμε!! Τον Δεκέμβρη του 2009 (παντρευτήκαμε) καλά τέτοιος καιρός 21 βαθμούς είχε, και δεν μπορούσαν να βάλουν τις γούνες τους …..χι χι,,,,, αφού εγώ με νυφικο ήμουν μια χαράααα!!!!!

Ότι και να γίνεται έξω, στο μαιευτήριο που να κρυώσουμε;;;;;;;

Αγγελικούλα έτοιμη η βαλιτσούλα;;;; Εγώ έκανα εξετάσει όλα καλά Δόξα το Θεό, ούτε λεύκωμα, ούτε σάκχαρο, ο αιματοκρίτης μου 37.5 αλλά συνεχίζουμε χωρίς αλάτι!!!! Εμένα δε μου είπε κάτι για τοξόπλασμα πάντως, στην αρχή είχα κάνει. Θα δω την Δευτέρα τώρα τι θα μου πει!! Άντε Αγγελικούλα μου πλησιάζει η μέραααα μας!!!! Ανυπομονώ!!!!!!!

Από μπεμπιλίνο αγοράζω babylino έχω πάρει πάρα πολλά πακετα!!!!!! Το ένα νούμερο και μετά το 3. Από την αδερφή μου έχω δει, είναι ευχαριστημένη, ελληνικό προ»ιόν, βεβαια αυτό εξαρτάται από τι βολεύεται κάθε μανούλα και το μωράκι της!!!!

Τιτινάκι μια χαρά είναι ο μικρούλης σου!!!!!!!!!! Όσο πάει και ομορφαίνει! Βάλτου καμιά χάντραααααααα!!!!

Αννα Μαρία πώς είσαι σήμερα;;

Ηλιάννα άμα σου πω εγώ τι όνειρα έχω……άστα φοβεράαααα!!!!! Μην δίνεις σημασία το παθαίνουμε αυτό, είναι στο πρόγραμμα!!!!!!

Nikoylinaki μια χαρά είναι τα μανάρια σου!!!! Άντε με το καλό και το ντόπλερ!! Τις φατσούλες τους τις είδες ή όχι ακόμα;;;;;;

Λενα πώς είσαι σήμερα;;;;; Ξεκουράστηκες;;

Muriam τι κάνει το αγοράκι σου;; οι εξετάσεις καλά; Καλά αποτελέσματα!!! Οι συσπάσεις συνεχίζονται;; Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!

Βανεσάκι που είναι οι φωτογραφίες;;;;;;

Έυη μου τι κούκλα η μικρή σου;;;; ζωγραφιάαααααα!!!!!! Φτουυυυυυυυυυυυυ!

MaDi , Λυδία , Δώρα, Κατερινούλα 11 , Μαρία Σαραντοπούλου, MaDi τι κάνετε κοριτσάκιαααααα;;;;;;;;; τα μαναράκια σας;;;;; φιλάκιααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .......ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΕΙΔΑΜΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΛΑΚΙ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΧΙΧΙΧΧΙΧΙΧΙΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perito na sas pw oti h manoyla moy eide kai tis flefarides ths kai tis lew re mama eleos xaxaxaxa..........moy leei exei parei apo toys theioys ths ta adelfia moy dhladh poy exoyn poly makries flefarides............xaxaxaaxa einai apistefth h mama moy sas lew .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!τι κανετε?

Εγω μολις τελειωσα τις δουλειες μου, θα ξαπλωσω στον καναπε κι αν καταφερω να ξανακοιμηθω καλως!

Βανεσακι μου, δεν εχω ιδεα πως πμαινουν οι φωτο.. Προσπαθω εδω και καιρο να βαλω αλλα δεν ξερω..Περιμενουμε να δουμε!

Λενα μου, εγω οταν κουραστω πολυ νιωθω σαν να ανοιγω απο κατω και θα μου πεσει το μωρο..ξεκουραση καλη μου!αντε και με το καλο ο γαμος με την θρακιωτησσα!οσο για τον ανασταση, το οτι του αρεσει η μουσικη σε αυτη την ηλικια, ειναι μια ταση να αναπτυξει το ταλεντο του!

Ευη μου, η αναισθησια και η γαιδουρια καποιων δεν περιγραφονται..δεν καταλαβαινω ρε γμτ..αυτοι οταν ειχαν τα παιδια τους βρεφη τις πρωτες μερες σπιτι, ηθελαν κοσμο κι επισκεψεις?ποσο ευκολα ξεχνανε?

Χριστινακι μου, με το καλο να παρετε ευχουλα σημερα..

Νια μου, καλημερα!τι κανουν τα ζουζουνια σου?η μπουμπουκα η σκυλιτσα σου?

Κοριτσια, ποσα πακετα τενα πρεπει να παρουμε?

Δεν θυμαμαι ποια φουσκοκοιλιτσα ρωτησε για τις κλινικες αλλα εδω σε φτ μενουμε τρια βραδυα μεσα ενω σε καισαρικη καπου 5-6..οσο για το αν σου δινουν το μωρο στο δωματιο, μονο αμα το ζητησεις μου ειπαν οι μαιες, συνηθως λεει οι κοπελες απο ρωσια κτλ,, τα παιρνουν μεσα στο δωματιο τους και δεν τα αφηνουν στον θαλαμο με τα νεογεννητα..

Μυριαμαμι, αναστασια, νασια, δωρα, αννα μαρια, μαντι, γκιρλ,επιστημη, μαρι, μαρια12, ηλιαννα, κατερινουλα, λυδια, τα φιλια μου!

Η λυδια και η κατερινουλα εχει μερες να φανουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoylinaki άμα σου πω ότι και εγώ βλέπω τις βλεφαρίδες της τι θα πεις;;;;;;; αχ η καραμελίτσα σου είναι όνομα και πράγμααααααα!!!!!!! Φαντάζομαι και το κωλ…του μπεμπούλη σου το ίδιο υπέροχοοοοοοοοοο θα ήταν!!!!!! :D:D:D

φιλάκιαααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, οντως καραμελιτσα η ζουζου σου!εγω βλεπω οτι εχει ωραιο τοξωτο φρυδι! αρεσουν οι φωτο φαινεται ενω ο αλλος σας σνομπαρει!αχ, οταν τα βλεπεις ετσι, ανυπομονεις πιο πολυ να παρεις στην αγκαλια σου!

Μαρια 12, παντα εχουμε μια μερα διαφορα!εγω θα παω τριτη!ανυπομονω οσο δεν φανταζεσαι!

Ευη μου, η δικη σου ειναι το next top model!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα και εγώ δεν κρατιέμαι!!!!!!!!

Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα!

Πού θα πάει θα έρθει και η Δευτέρα και η Τρίτη και η........μεγάλη μας μέραααααααα!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.Σημερα δεν σηκωθηκα και πολυ ορεξατη δεν ξερω γιατι...σαν να εχω αγχος για το πως θα γεννησω....το ποτε θα περασουν 2 μηνες χαμπαρι δεν θα παρω.

Νια πολυ μουρη η μικρη, τελεια!!!!

Κισκα τι μωρο ειναι αυτο καλεεεεεεεε?τελειοοοοοοοοοοοοοοο!!!!γλυκα!!!!

Τιτινακι με το καλο να παρετε την μιση ευχη!!

Βρε κοριτσια οταν εισασταν στις εβδομαδες μου,νιωθατε το μωρο στο στομαχι να κλωτσαει?ή ιδιεα μου ειναι? ανεβηκε μεχρι εδω πανω το αθεοφοβο? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου,στην εβδομαδα που εισαι ειναι λογικο να νιωθεις τα ποδαρακια της ψηλα στο στομαχι σου..θα σε πιεζει στο στομαχι και θα νιωθεις αυτο που λενε..σαν γροθια στο στομαχι..αλλα ειναι ευχαριστο γιατι νιωΘεις οτι επικοινωνεις με το μωρο σου!

Βρε κοριτσια, εγω νιωθω καπως περιεργα..

Καταρχην νομιζω οτι ειμαι μια ζωη εγκυος..δεν νιωθω καλα με το σωμα μου..κι απο την μια περιμενω πως και πως να ξεφουσκωσω ενω απο την αλλη νομιζω θα μου κακοφανει που θα αποχωριστω την κοιλια μου..

Ωρες ωρες δεν το πιστευω ακομα οτι ειμαι εγκυος (ναι ακομα δεν το πιστευω) , δεν εχω συνειδητοποιησει οτι σε λιγες μερες θα κραταω το μωρακι μου στην αγκαλια μου και το πιο κορυφαιο..η γεννα δεν περναει καν απο το μυαλο μου..το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι απλα ντρεπομαι να παω εκει και να περιμενω με τα ποδια ανοιχτα..ουτε τους πονους σκεφτομαι ουτε την διαδικασια..σκεφτομαι μονο πως θα ειναι με το μωρο στο σπιτι και ευχομαι να καταφερω να θηλασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μια χαρα θα θηλασεις, και ολα καλα θα πανε μην στεναχωριεσαι.Και λενε την ωρα της γεννας το μονο που σε νοιαζει ειναι ποτε θα γεννησεις οχι για τα ποδια τα ανοιχτα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες!!!!!!!

Τί καλημέρα δηλαδή που κοντεύει να μεσημεριάσει........σήμερα σηκώθηκα στις 10, ούτε που θυμάμαι από πότε έχω να ξυπνήσω τόσο αργά!!!!!!! Η κόρη μου με ξυπνάει με τα κοκκόρια.....βέβαια ούτε απόψε ευχαριστήθηκα ύπνο γιατί κάθε μισή ώρα σηκωνόμουν για πιπί και μετά ένα ένα τα χαπάκια......και μόλις λίγο με ξαναπήρε ο ύπνος με πήρε τηλέφωνο η αδερφή μου και με ξύπνησε!!!!!!!!!!!!!

Ζέστη πάλι σήμερα ε????? Αμάν πιά......δεν θα τελειώσει ΠΟΤΕ??????

Νία μου η καραμελίτσα κούκλα!!!!!!! Ο μικρός ακριβοθώρητος ε???? Εμ έτσι θα κάψει καρδιές αργότερα!!!!!!!!!

Κίσκα μου δεν μπήκα ακόμα στο ποστάκι σου να διαβάσω για τον τοκετό σου αλλά θα σου ευχηθώ κι από δώ....Να σας ζήσει η Μίλα, να είναι πάντα γερή και καλότυχη!!!!!!!! Είναι μία γλύκα.....να την χαίρεστε!!!!! Καλά για την τύπισσα με τα πιτσιρίκια που ήρθε σώνει και ντε επίσκεψη...τί να πώ....τα έχω περάσει κι εγώ....άμα ο άνθρωπος δεν έχει μυαλό!!!!!!! Πού πάς πας μωρέ σε λεχωνιάρικο επίσκεψη με δύο μικρά????????? Συγχίστηκα τώρα........να πάρεις κι εσύ την Μίλα καμιά μέρα που θα έχει ποοοοοολύυυυ γκρίνια όμως και να της κάνεις επίσκεψη μεσημέρι που θα κοιμούνται τα σκατόπαιδα.....να δούμε θα της αρέσει??????????????????

Λενάκι μου κι εγώ πιστεύω ότι από την κούραση το έπαθες αυτό......αλλά ξέρω ότι και να σου πώ να ξεκουράζεσαι σάμπως γίνεται με άλλο ένα παιδάκι στο σπίτι????? Τα ίδια έχω κι εγώ με την Μαρία....πτώμα είμαι όλη μέρα και μετά με πονάνε όλα!!!!! Ευτυχώς την κρατάνε πολύ και οι γονείς μου.....αλλιώς.....

Μυριάκι μου συμπεθερούλα μου, συσπάσεις ε???? Καλωσήρθες στο κλάμπ, αν και τώρα πλέον (που κοντεύουμε να μπούμε στον μήνα μας) νομίζω ότι λίγο πολύ θα τις είχαμε έτσι κι αλλιώς τις συσπασούλες μας! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις και θα περιμένουμε να μας πείς τί έγινε!!!

Μαρία12 την Δευτέρα θα δείς το αντράκι σου ε????? Με το καλό κουκλίτσα μου!!!! Νομίζω ότι εσύ έχεις σειρά για τα επόμενα γεννητούρια?????

Αναστασία μου μήπως η φραουλίτσα έχει ήδη πάρει θέση και σε κλωτσάει ψηλά????? Γιατί εγώ από κεί κατάλαβα ότι η μπέμπα είχε γυρίσει (ενώ μέχρι τότε ήταν ισχιακή).....

Καλημέρα σε όοοοοοολες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ευτυχώς σήμερα δεν πονάω καθόλου, έτσι θα πάω σχολείο.

Χτες το απόγευμα στείλαμε το φαξ με το χαρτί του γιατρού και τους παίρνω τηλέφωνο σήμερα και τι μου λένε;;;; "Ναι, το πήραμε το φαξ σας, χμ... ναι, δε γράψατε και πολλά μέσα". Δηλαδή τι ήθελαν να γράφει;;;;;;; Αφού γράφει το λόγο της άδειας!!!!!!! Τι άλλο θέλανε;;;;;;;; Τουλάχιστον δε θα χρειαστεί να πάω ευτυχώς.

Τώρα ήρθε η μάνα μου να κάνει δουλειές, και με πρήζει.

Αγγελική, στην ίδια φάση βρισκόμαστε!!! Κι εγώ αισθάνομαι ακριβώς τα ίδια, μόνο που δεν σκέφτομαι ότι ντρέπομαι που θα κάθομαι με τα πόδια ανοιχτά! Αυτό είναι το τελευταίο που σκέφτομαι!

Νία, άντε, μια χαρά η μικρούλα σου!

Εύη, τι να πεις για τη θεία; Τι άνθρωποι υπάρχουν...

Αναστασία, κι εγώ τον νιώθω ψηλά.

Μαρία (12), πλησιάζουν οι μέρες!!!

Νάσια, κι εγώ δέκα ξύπνησα, αλλά εμένα αυτό είναι το νωρίς μου!

Τώρα δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε... :( Αλτσχάιμερ εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα και εγώ δεν έχω πιστέψει ακόμα το θαύμα που είναι μεσα μου!!!!!! Όταν το δούμε θα το καταλάβουμε μια και καλή! Εγώ πάντα ήμουν υπερβολική με το σώμα μου, ενώ τώρα μπορώ να πω ότι δεν είμαι έτσι, δεν νιώθω άσχημα…..Δεν θέλω να αποχωριστώ την κοιλιά μου αλλά θέλω πολύ να κρατήσω το μωρό στην αγκαλιά μου!!!!!!

Και το μεγαλύτερο άγχος μου και εμένα μετά βέβαια από το να είναι υγιέστατο είναι ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ!!!! Μην γίνει κατι και δεν τα καταφέρω….. την γέννα δεν την σκέφτομαι ακομα!!!!

Νάσια μου ναι την Δευτέρα θα δω το αντράκι μου!!!! Νομίζω ότι είμαι η επόμενη αλλά ποτέ δε ξέρεις…..!!!!!Μπορεί να με προλάβει η Αγγελικούλαααααα!!!!

Άννα Μαρία χαίρομαι που νιώθεις καλύτερα!!!

Επρεπε να τους στείλεις έκθεση της καταστάσεως σου για να καταλάβουν!!!!!!!

Πλησιάζουν οι μέρες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!

Φιλάκιααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια δεν ξερω μια ετσι την νιωθω μια αλλιως....ποτε παιρνουν θεση τα μωρα?Μια γνωστη μου ειπε οτι απο τον 6ο το μωρο της ειχε παρει θεση....γινεται αυτο?αφου ειναι ακομα μικρο εχει χωρο και γυρνιεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν υπάρχει χρονικό περιθώριο για το πότε παίρνουν θέση τα μωρά.........της κουμπάρας μου και τα δύο παιδιά είχαν πάρει θέση από τον 6ο μήνα, η Μαρία μου πήρε θέση όταν μπήκα στον μήνα μου ενώ αυτή η μπεμπούλα πήρε θέση τώρα στον 8ο.....

Μαράκι12 για να δούμε ποιά θα γεννήσει πρώτη τελικά...εσύ ή το Αγγελικάκι???? Με το καλό να έρθουν κι ας είναι όποτε θέλουν....

Άννα Μαρία πάλι καλά που δεν σε υποχρεώνουν να πάς...γιατί κατά τα άλλα, μου φαίνεται δεν ξέρουν τί τους γίνεται!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε, κορίτσια, χτες ο γιατρός μου όταν μου έγραφε τα χαρτιά, τους έβριζε. Έλεγε ότι ασχολούνταν όλοι με χαρτιά και χαζομάρες και έτσι έγινε η έκρηξη στο στρατόπεδο. Δεν έχει κι άδικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πτωμα ειμαι παλι κ σημερα. δε μπορω να κοιμηθω γαμωτο τα βραδια, ολο ξυπναω κ μετα δε με ξαναπαιρνει ο υπνος.. εχω κ κατι ταζυπαλμιες απο το πρωι κ δε μπορω να ηρεμησω

αναστασακο λογικο ειναι να εχει φτασει μεχρι το στομαχι! κ εγω τον καταλαβαινω! ;)

αννα μαρια την ιστορια της ζωης σου ηθελαν?

κισκα ελεος ρε παλι καλα που σηκωθηκε κ εφυγε το παιδι γιατι το ζαλισατε :lol::lol::lol:

μα ποσο βλαμμενοι μπορει να ειναι μερικοι ανθρωποι?

συγνωμη που δε σχολιαζω περισσοτερα αλλα δεν ειμαι σε φαση..

αγγελικουλα βανεσσακι κ ολες οι κοιλιτσες α φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, χρειαζομαστε ολες ξεκουραση!βαραινουμε σιγα σιγα ..

Αν σας πω τι εκανα πριν λιγο, δεννθα με πιστεψετε..Βγηκα εξω , πηρα το λαστιχο με το πιστολακι που βγαζει με πιεση το νερο κι επλυνα το αυτοκινητο..με επιασε μια υπερκινιτικοτητα , θελω να κανω ενα σωρο πραγματα..εβαλα και δυο πλυντηρια, σιδερωσα και παλι..

Τα επομενα γεννητουρια ειναι απο την επιστημη, την δευτερα..μετα εχει σειρα η κατερινουλα , με την μαρια 12 κσι την μαρια σαραντοπουλου ειμαστε μαζι ..μας περναει μια μερα η μαρια12 χιχιχι..για να δουμε..

Λενα μου, ισως επειδη δεν κοιμασαι καλα, δεν ξεκουραζεσαι και γι αυτο νιωθεις ετσι..

Αναστασια, τα πιο πολλα μωρακια στον 7ο παιρνουν θεση.. Κι εμενα καπου στην εβδομαδα σου πηρε θεση το μωρακι μου..

Νασια φιλεναδα, σε ταλαιπωρει η μικρη σου που ξυπναει τοσο νωρις,ε?καλα που εχεις και τους γονεις σου..

Αννα μαρια, θα πας δουλιτσα τελικα σημερα?πακετο..αχχ επρεπε να παρεις μια αδεια απο τωρα νομιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αγγελικάκι μου βάλε λίγο τον πωπό σου κάτω.......άκου έπλυνες το αυτοκίνητο!!!!!!!! Χαλάρωσε λιγάκι, μάζεψε δυνάμεις γιατί σε λίγο καιρό θα θές να ξεκουραστείς και δεν θα προλαβαίνεις ούτε να το σκεφτείς.......Ναι το κοριτσάκι μου - ζωή να 'χει φτου φτου - είναι ντούρασελ!!!!!!!!! Δεν σταματάει ποτέ!!!!! Και ξυπνάει με τις κότες....τουλάχιστον όταν είναι στους γονείς μου δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί κι εκείνοι ξυπνάνε αξημέρωτα.......

Κορίτσια ζεσταίνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, τι νομιζεις?!κι εγω ζεσταινομουν, βγηκα στην αυλη να μπουγελωθω και τελικα κατεληξα να πλυνω το αυτοκινητο..

Αχ κοριτσακια μου, πεθυμησα πολυ τον χειμωνα!θελω να συννεφιασει, να βρεξει, να κανει κρυο.. Βεβαια εδω στην λεμεσσο το πολυ πολυ να συννεφιασει, να ριξει καμια ψιχαλα κι αυτο.. Κρυο δεν κανει πολυ.. Φετος θα εχω και το μωρακι μου και θα ειναι πολυ ωραιος ο χειμωνας για μενα..αχχχ αντε και δεν αντεχω αλλη ζεστη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...