Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Ευτυχώς με βοήθησε η μαμά μου γιατί έπρεπε να τα κάνω εις διπλούν και για τα ρούχα της μεγάλης......εσύ έχεις λίγο καιρό ακόμα, σιγά σιγά....

Μελισσανίδης η μπέμπα????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από τώρα δείχνει ποιός θα είναι ο αρχηγός μέσα στο σπίτι :lol: το καλό μου το ζουζούνι!!!!!!!!!!!!! Και η δικιά μου καμιά φορά κοπανιέται τόσο δυνατά που τραντάζομαι ολόκληρη!!!!!!!!!! Γυναίκες παιδί μου......τσαούσες από την κοιλιά της μάνας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ. ΜΕΤΡΑΩ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΑΓΩΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ.

ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΤΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΙΣΟΦΑΓΙΚΗ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΟ ΣΤΑ ΝΕΟΓΕΝΗΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ; ΜΕ ΜΑΘΑΤΕ ΠΙΑ ΤΙ ΤΕΜΠΕΛΑ ΕΙΜΑΙ. ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ, ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΟΥΣ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη με το καλό και όλα να πάνε τέλεια την Δευτέρα!!!!!

Τιτινάκι μου τώρα που το ανέφερε η Επιστήμη.....και η κόρη μου είχε βγάλει δύο φορές καφέ αιματάκι από το στόμα και είχαμε τρελαθεί και ψάχναμε να βρούμε τί έχει το παιδί και τελικά ήταν μάλλον από αυτά που κατάπιε στην γέννα ή της είχαμε πληγώσει την μυτούλα με τον φυσιολογικό ορό (αυτά μας είχαν πεί τότε)......μην στεναχωριέσαι μια χαρούλα είναι ο μπεμπούλης!!!!!!!!!!!! Όσο για την παλινδρόμηση το πολύ πολύ να σας αλλάξει ο παιδίατρος γάλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη μου με το καλο κοριτσακι μου, ολα μια χαρα θα πανε και θα γυρισετε σπιτι και θα ειστε 4!!!! Θα πρεπει να την αφησεις λιγο τη μικρουλα σου δεν γινεται αλλιως!!

Νασια καλυτερα να ειναι τσαουσες παρα λαπαδες και να τις κανουν οτι θελουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια καλυτερα να ειναι τσαουσες παρα λαπαδες και να τις κανουν οτι θελουν!!!

Αχ τί μου θύμισες τώρα....πήγαμε προχθές σε έναν παιδότοπο και η κόρη μου τα σάπισε στο ξύλο τα άλλα παιδάκια.....τί την μαλώσαμε, τί την πήραμε με το καλό, ΤΙΠΟΤΑ αυτή....η σφαλιάρα πήγαινε σύννεφο!!!!!!!!!! Ρεζίλι γίναμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω!εκανα και τα τελευταια ψωνια!πηρα κι αλλα πανακια -σεντονακια και κατι πετσετουλες..περασα κι απο το φαρμακειο και πηρα αμπουλιτσες, αντισηπτικα κτλ..περασα κι απο το σουπερμαρκετ αλλα ξεχασα να παρω σερβιετες γμτ!!εχω τοσο καιρο να παρω αλλωστενπου ξεχασα πως ειναι..χιχιχι..εβαλα κι ενα πληντυριακι με τε πραγματακια που πηρα..και το απογευμα θα ξεκινησω να φτιαχνω βαλιτσα!επιτελους!

Νασια μου, χαιροαμαι που εισαι καλα!ασχετως αν εισαι κουρασμενη, τουλαχιστον εισαι καλα!αυτο εχει σημασια!κοριτσι μου, οτι κανεις θα το κανεις μονη σου!χεσ´ την την ηλιθια!μου φαινεται πως πρεπει να ξεκινησει η πεθερουλα να δεχεται τις συνεπειες των πραξεων της!

Αναστασακι μου, σου εγινε εμμονη το γλυκο λογω της απαγορευσης!κι εμενα το αλμυρο!τουλαχιστον εσυ χανεις και κιλα ετσι!εγω και που τα ακοψα παλι παιρνω κιλα οποτε οταν γεννησω παλι δεν θα μπορω να απολαυσω τιποτα!

Μαρια 12, εμενα θα μου γραψει την τριτη εξετασεις ειπε..για τοξοπλασμα πρεπει να ξανακανουμε τωρα?εγω ειχα κανει στις αρχη νομιζω..

Δωρα μου, μου ειπε για αρχες οκτωβρη το βλεπει να γενναω αλλα απο την στιγμη που μπαινω στον μηνα μου ποτε δεν ξερεις λεει!σκοπευεις να κανεις κι αλλο κοριτσακι διαβαζω!καλα την πεθερουλα σου δεν την σκεφτεσαι?εχει αλλα ρουχα και παλωματα να σου δωσει?να μην ξοδευεσαι σε lapin, alouette,marasil και αλλα τετοια..

Παω να κανω τοστακι κι επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΑΤΟ. ΚΟΥΝΙΩΤΑΝ ΑΡΓΑ-ΑΡΓΑ, ΝΟΧΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΣΥΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΥΦ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΣΥΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠ'ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΠΡΟΞΗΜΟ. :lol::lol::lol::lol:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΙΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΕΞΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη μου, πεντε μερες εμειναν!ερχεται ο γιοκας σου!μην ανησυχεις για την μικρη, θα ειναι με τον μπαμπακα της!αχ απο δω και περα θα εχουμε πολλες γεννες!!αντε με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGT ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΕΦΙ. ΑΛΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΖΗΤΑΕΙ ΕΜΕΝΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΔΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Πω πω, πέθανα σήμερα... Ετοιμαστήκαμε το πρωί, για να πάμε στο γιατρό να μου γράψει την έκθεση για το ιατροσυμβούλιο και να πάμε να δούμε και ρουχαλάκια. Στη φάση που ετοιμάστηκα, με πιάνουν κάτι πόνοι στα πλευρά και στη μέση, και μετά άρχισα να πονάω και στο πάνω μέρος της κοιλιάς, ψηλά, κάτω απ' το στήθος. Παίρνω τηλέφωνο το γιατρό, μου λένε ότι λείπει και θα γυρίσει το απόγευμα... Ντόινγκ! Λέμε, μια που ετοιμαστήκαμε, ας πάμε να δούμε για κανένα ρούχο. Πήγαμε στα Marks and Spencer, ευτυχώς βρήκα πακέτα με πέντε ή τρία ρούχα μέσα. Πήρα ένα σετ με πέντε ζιπουνάκια, ένα άλλο με τρία φορμάκια και τρεις σαλιάρες. Αλλά οι πόνοι, πόνοι. Με το που ήρθα σπίτι, ξάπλωσα. Οι πόνοι συνεχίζονταν, τώρα που σηκώθηκα για να φάω μισοπέρασαν... Ο πόνος στην κοιλιά μάλλον καούρα είναι, οι πόνοι στα κόκαλα μπορεί να είναι κι απ' το αμάξι χτες, γιατί στριμωχτήκαμε στο πίσω κάθισμα. Εννοείται σήμερα δεν πάω σχολείο.

Κορίτσια, μην κοιτάτε καθόλου ημερομηνίες, μόνο βδομάδες, αλλιώς θα μπερδευτείτε. Δεν έχουν όλοι οι μήνες ίδιο αριθμό ημερών, γι' αυτό αν μετράμε με βάσει ημερομηνίες, σίγουρα θα έχουμε απόκλιση. Π.χ. εγώ έχω ΠΗΤ 24/11 και μπαίνω στο μήνα μου 27/10. Αφήστε που, με βάσει το μέτρημα της εγκυμοσύνης σε εβδομάδες, κάποιοι μήνες έχουν πέντε και όχι τέσσερις εβδομάδες.

Σερβιέτες συνήθως παίρνουμε αυτές τις τεράστιες της λοχείας, όχι τις πάνες-βρακάκια!!!

Χριστίνα, όσο πάει ομορφαίνει ο μικρός!!!

Τώρα δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια ξεκουρασου κοριτσι μου, κι εγω το παθαινω κατω απο το στηθος πονακια και μουδιασματα.Τα μωρακια μας ειναι απο μεσα,χορευουν τσα τσα!!! :lol::lol: Μεγια και τα πραγματακια,σχεδον τα ολοκληρωσες τα ψωνια σου!!!

Επιστημη καπως μωρε θα την κοροιδεψει η μαμα σου και θα την βαλει για υπνο,με κανενα παραμυθακι κτλ.

Τιτινακι μουρλια ο μικρος σου,οντως αλλαξε!!!Μου αρεσει που του σηκωσες και το μαλλι παγκ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιρρσακια μου!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!ουφφφφφφφφφφφφφ πια ουτε να κοιμηθω δεν μπορω...... κοιμηθηκα καμια ωριτσα αλλα ξυπνησα γιατι με βασανιζε ενα παλιο ονειρο!

εβλεπα λεει τα τρια απ'τα αδερφια του πατερα μου μαζι με τη μανα του (θειους κ γιαγια δηλαδη) , που εχουνε ''φυγει'' , κ ημουνα κ εγω εγκυος λεει , κ πω πω κατα τρομαξα!!!!!η αληθεια ειναι πως φοβηθηκα κοριτσια μου!!!! ουφ τωρα αυτο να'ναι καλο η κακο?????? :?::?::?::?::?::?::?:

νασιουλα μου χαιρομαι που εισαι καλα φιλεναδα μου!!!!!!!εστω κ κουρασμενη , τι να κανεις....!!! οσο για την πεθερα τι να πω, πολυ αναισθητη , γαιδουρα .....!!!!!!αστην χεστην καλη μου!!!!!!φερσου κ εσυ αναλογα!!!!!!

επιστημη μου αντε λιγες μερουλες μεινανε, με το καλο τη δευτερα να κρατησεις αγκαλιτσα το αγορακι σου!!!!!! ολα καλα θα πανε!!!! οσο για την μικρη σου μια χαρα θα τα καταφερειη μαμα σου κ ο αντρας σου!!!!!!

κ εμενα ο μικρουλης μου μου δινει κατι κλωτσιδια που ταρακουνιεμαι ολοκληρη μιλαμε!!!!χαχαχα

αφου ρωταω τον αντρα μου αν με καταλαβαινει να ταρακουνιεμαι!!!! με εχει σαπισει στο κλωτσιδι ο ατιμουλης ενω τα αλλα δυο μου δεν θυμαμαι να μου κανανε ετσι!!!!! εχω μια ελπιδα να ειναι λιγο πιο ησυχος, ( ηηη το αντιθετο :roll::roll::roll::roll::roll: )δεν πηραζει ναειναι καλα!!!!!!!

αναστασουλα μου , τελειωσες με τις δουλιτσες καλη μου????

αγγελικουλα μου μεγια τα ψωνια κοπελα μου!!!!!!αντε παει κη βαλιτσα σιγα σιγα!!!!!!

τιτινα μου μεγαλωσεο γιος σου κ αλλαζει!!!!!φτου φτου κουκλι!!!!!!

αννα μαρια μου πω πω κ εσυ με τους πονους.....καλα κανεις κ δεν πας σημερα σχολειο!!!!μεγια τα ψωνια του αντρικου!!!!

αααα κοριτσια πηρα τηλ μια φιλη μου που ειναι νοσοκομα κ μου εξηγησε αυτο με τις εβδομαδες.λοιπον , σημερα εκλεισα την 34η κ διανυω την 35η. αρα την αλλη τεταρτη που μπαινω στην 35η θα διανυω την 36ηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΠΟΤΕ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

τωρα το καταλαβα γιατι αλλιως δεν βγαινει το μετρημα!!!!!!!.......!!!!

αχ τι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανακι δεν εκανα και πολλα σημερα γιατι ειναι γιορτη μεγαλη του Σταυρου!Μην σε στεναχωρουν τα ονειρα, εμεις η εγκυουλες ολο τετοια παραξενα βλεπουμε, μην τα δινεις σημασια!!Μολις εφαγα τα φρουτακια μου, αλλα πειναω βρε κοριτσια,αυτο δεν ειναι νορμαλ,νομιζω η εγκυμοσυνη σε κανει να πεινας περισσοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι, κουκλος ο γιος σου!σκετη γλυκα!

Ηλιαννα μου, στην εγκυμοσυνη βλεπουμε κατι κουλα ονειρα..μην δινεις σημασια..

Αννα μαρια, με γεια τα πραγματακια του αντρικου!

Αναστασακι για μενα οι δουλειες του σπιτιου ειναι ρουτινα..ακομα και πρωτοχρονια που λεει ο λογος θα κανω τα πανω πανω..ενταξει δεν βαζω πληντυρια κτλ αλλα σκουπισμα σφουγγαρισμα ξεσκονισμα ειναι τα βασικα και καθημερινα για μενα.. Δεν αντεχω ακαταστασια και σκονη με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Μόλις γύρισα απ' το γιατρό. Τον έβαλα να μου γράψει τρία χαρτιά!!! Ένα για το ιατροσυμβούλιο, ένα ότι δεν μπορώ να πάω στο ιατροσυμβούλιο κι ένα για σήμερα που δεν πήγα σχολείο. Μου είπε ότι, αν έχω πόνους και τέτοια, θα πρέπει να πάρω άδεια απ' το σχολείο... Θα πάω αύριο και μεθαύριο και θα δω πώς θα πάει. Το Σαββάτο έχω ραντεβού και άμα είναι, μου γράφει τότε την άδεια.

Ηλιάννα, μην ασχολείσαι με όνειρα και χαζομάρες! Άλλωστε, στην εγκυμοσύνη όλο τέτοια περίεργα βλέπουμε!

Αναστασία, πολλές γυναίκες πεινάνε υπερβολικά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πεινούσα συνέχεια, έτρωγα συνέχεια και έβαλα 2-3 κιλά σε δύο μήνες... Ειδικά όταν έχεις στο μυαλό σου ότι πολλές τροφές απαγορεύονται...

Ευτυχώς κόλλημα με τις δουλειές δεν έχω, οπότε δεν σκάω που το σπίτι δεν είναι και στα καλύτερά του. Πριν μείνω έγκυος δεν έκανα φυσικά κάθε μέρα σκούπισμα, ξεσκόνισμα και σφουγγάρισμα, αλλά το είχα μια χαρά καθαρό και τακτοποιημένο. Τώρα έχει ένα ψιλοχάλι, αλλά νομίζω ο Ανδρέας είναι πιο σημαντικός από λίγη σκόνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη έφθασαν οι μέρες, με το καλό να πάρεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά

και μην ανησυχείς για το κοριτσάκι σου θα είναι μια χαρούλα!!

Τιτινάκι ο γιος σου είναι ένας σταρ!!!Όσο πάει γίνεται και πιο κούκλος!!

Άννα Μαρία πως είσαι με τους πόνους;Με΄γεια τα πραγματάκια του Αντρίκου!!

Ηλιαννάκι μην στεναχωριέσαι με τα παλιοόνειρα είναι οι ορμόνες μας χάλια

και βλέπουμε ότι να΄ναι...

Αγγελικούλα με'γεια τα πραγματάκια σας!!!Φτιάξε και βαλιτσούλα και χαλάρωσε

από δω και πέρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Όσο για το πεθερικό άστο....δεν παλεύεται!!!

Από όποια πλευρά και να το δεις δεν υποφέρεται η κατάσταση!!

Εσύ ασχολείσου μόνο με τα κοριτσάκια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, μου πέρασαν τώρα οι πόνοι, αλλά ο γιατρός είπε ότι χρειάζεται ξεκούραση-ξεκούραση-ξεκούραση. Είναι πολύ κουραστική και η διαδρομή προς και από το σχολείο. Να δούμε, μπορεί να πάρω νωρίτερα απ' ό,τι υπολόγιζα την άδεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αννα Μαρια γιατι πρεπει να φτανουμε στα ακρα?Παρε την αδειουλα σου και αραξε κι ας μην χρειαζεται, ετσι να ξεκουραστεις!!

Αγγελικουλα καλα λεει το Δωρακι, κανε και την βαλιτσα σου και αραξε,χαλαρωσε και περιμενε να ερθει η ωρα,φτανει ποσο ετρεξες...δεν λεω ευχαριστο τρεξιμο αλλα να καταλαβεις και γιατι το κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...