Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εύη μου να σας ζήσει η κουκλίτσα Μίλα....να είναι πάντα καλότυχη και γερή...:).....μπράβο κοριτσάκι μου....είδες που τελικά περίμενε το σλινγκ για να σκάσει μύτη η μικρούλα σας?.....καλή λοχεία γλυκιά μου...πολλά φιλάκια και στις δυο σας...;)

Καλημέρα αγάπες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ......και άλλο νινί προστέθηκε στην παρεούλα μας......άντε μπράβο....με το καλό και στις υπόλοιπεςςςςςςςςςςςςςςςς....να γεμίσουμε μωράκια σε λίγο καιρό......:)

Αγγελική μου......γνώμη μου να πας κανονικά στον γιατρό να δεις το αγοράκι σου.......μην δίνεις σημασία σε αυτά....παλιές προκαταλήψεις καλή μου...όλα θα πάνε μια χαρούλα άλλωστε..;)

Άννα Μαρία μου....πόσο μ' αρεσει που με αποκαλείς Λυδίαμίκι..... :lol::lol::lol::lol: ...μα τί γέλιο.....χιχιχιχιχιιχι.......η αλήθεια είναι ότι κάθομαι μέχρι αργά στο γραφείο για να τελειώνω τις δουλειές μου ώστε το πρωί να μην σηκώνομαι από τα χαράματα μεσα στην ζέστη για να γράφω....οπότε.....εκμεταλλέυομαι τα βράδια......έχω και την πιο όμορφη παρεούλα...το μπεμπέκ μου...άρα όλα είναι τέλεια...:).....όταν αρχίσει να παραπονιέται το μικράκι μου φευγουμε για το σπίτι...;)...καλά αυτό που έγραψες με το κοριτσίστικο πυζαμάκι είναι φοβερό.....καλά παιδί μου...δεν ενημέρωσες τα πεθερικά σου ότι περιμένετε τον κούκλο Ανδρέα.......ααααα...θα σε μαλώσω.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία μου.....αχ...κοριτσάκι μου...ταλαιπωρήσε......κάνε λιγάκι υπομονή...αν και όλες καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολο είναι να βάζεις όρια στην εγκυμοσύνη και πόσο δύσκολο είναι......απλά σκέψου την υπέροχη φραουλίτσα σου.....και η Παναγίτσα θα σε βοηθήσει να το αντιμετωπίσεις καλή μου....σε γλυκοφιλώ...:)...

Ηλιάννα μου μια χαρά που ηρέμησε λιγάκι το ποδαράκι σου...:).......τα πετρώματα νομίζω είναι τελείως φυσιολογικά.....μην ανησυχείς...:)

Girl μου.....πολλά γλυκά φιλάκια στην μπεμπούλα σου..;)

Νιάκι μου τί κανουν τα πανέμορφα διδυμάκια σου?......κλωτσάνε τα μαναράκια μου?.....αχχχ....... :P:P:P

Προσωπικά για το χρώμα του καροτσιού.....ψηφίζω κόκκινο δαγκωτό.....θεωρώ πως είναι unisex και θα το προτιμήσω από όλα τα άλλα χρώματα γιατί εμείς δεν γνωρίζουμε το φύλο του μωρού οπότε εκεί καταλήγουμε ως χρωματική επιλογή.......δεν θεωρώ πως είναι καθαρά κοριτσίστικο...εδώ η ferrari κόκκινα καρότσια έχει...που είναι αγορίτσικα κιόλας.....

σας φιλώ όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου, να σας ζησει η μικρη μιλα!να ειναι γερο και τυχερο μωρο και να σας κανει περιφανους γονεις!!

Αποφασισε τελικα η μικρη κουκλιτσα να σας εμφανιστει σημερα, ανημερα της γεννησης της Θεοτοκου!!μακαρι να την εχει καλα ο Θεουλης αυτην και ολους σας!εμαθα οτι ειναι μια κουκλιτσα!να την χαιρεστε!!περιμενουμε λεπτομερειες! :)[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ!!!!ΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ, ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!

Με την πρωτη ευκαιρια μπες να μας πεις νεακια!!!Φιλιααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και παλι, διαβασα ολα τα νεακια σας, αλλα δεν θυμαμαι και πολλα :oops::oops:

καλα αννα μαρια και κοριτσιστικες μπυτζαμεεεες? αχαχχαχα ΤΙ ΤΡΕΛΑΑ? :lol::lol:

οσο για το κοκκινο χρωμα που λεγατε εμεις πηραμε πορτ μπεμπε για τον μικρο αυτο http://www.google.gr/imgres?q=maxi-cosi ... 06&bih=739 κοκκινο οπως το βλεπετε και μαρεσει πολυ για αγορακιι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι Μου, ωραιοτατο!!με γεια και με το καλο να το χαρει ο γιοκας σου!

Νια μου, ορισμενα σχεδια της πεγκ περεγκο εχουν ωραια μαλακα υφασματα που δεν θυμιζει σε τιποτα πλαστικο και φαινονται ανθεκτικα..

Μικι μου , κι εγω το θεωρω unisex το κοκκινο !αλλα ο αντρας μου δεν το θεωρει!εμενα μου αρεσει τοσο πολυ που εχω κανει εναν τοιχο(μικρο) στο σαλωνι κοκκινο, τα περισσοτερα παπουτσια μου ειναι κοκκινα.. Γενικα εχω μια μανια με το κοκκινο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΝΥΣΤΑΖΩ Κ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ....ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΕΡΓΟΥΣΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.....Κ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΗΠΙΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ....ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΕΝΤΕΣ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ Κ ΑΝΟΙΞΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΘΑ ΑΠΛΩΣΩ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΕΥΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΙΛΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΠΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΦΤΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΜΗΠΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΑΛΛΑ Η ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΕΣ ΜΠΥΤΖΑΜΕΣ ΕΛΕΟΣ!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΓΩ ΠΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ.

ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΟ ΚΟΚΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ?

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΓΚΕΡΛ,ΕΠΙΣΤΗΜΗ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ,ΝΙΑ ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

πρωτα απ'ολα, ευη μου, να σας ζησει η μικρουλα, να ειναι παντα υγιης και τυχερη!!!να τη χαιρεστε!!! :P:P .περιμενουμε νεα και πολλες φωτογραφιες!!!

τελικα κοριτσια οι αναπληρωτες βγηκαν χθες στις 11.30 το βραδυ!!!και ομως ναι αγγελικη μου, οταν η υπουργος θελει να περασει το προφιλ της τελειας και οτι ολα δουλευουν ρολοι, το υπουργειο εχει νυχτερινη βαρδια!!!!αφου λοιπον κοντεψα να γεννησω κι εγω, στις 10.30 κοιμηθηκα.στις 11.30 με ξυπνησε ο αντρας μου για να μου πει τα μαντατα.δυστυχως , ενω ειχε πολυ καλη σειρα, δε βγαλαν κενα στην πρωτη φαση στην περιοχη μας(φθιωτιδα)βκαι τον πηραν αθηνα!!!δε ξερουμε ακομη που ακριβως θα το μαθει αυριο που θα παρουσιαστει.

κι εδω ξεκινουν τα θεματα.να παω κι εγω μαζι του, να παει μονο εκεινος και να ερχεται σαββατοκυριακα, να μην παει καθολου, και αλλα πολλα πολλα που οταν εισαι εγκυος ειναι δυσκολο να αντιμετωπισεις.εγω δε θελω να παω αθηνα με μωρο σε κανενα παλιοσπιτο στο κεντρο μεσα στη βρωμα και την ανασφαλεια.εδω εχω το τελειο σπιτι των γονιων μου, που μενουμε προσωρινα ,τους γονεις μου που μας προσφερουν τη βοηθεια κ την αγαπη τους και γενικα ενα ηρεμο και χαλαρο περιβαλλον...

δε ξερω βρε κοριτσια, πειτε γνωμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marie moy poly omorfo to kareklaki sas ..me to kalo na to xarei to ninaki ......

hlianna moy teleio kai esena to slink soy me to kalo na koyrniasei mesa kai to diko soy ninaki....

tha parw kai egw den pezei na exete oles kai egw oxi xaxaxaxxaxa mpno poy egw tha parw dyooooooooooo xixixixi

kalhmera myriaki moy .........kalhmera kai se esena vannesaki.......kai se ola ta koritsakia ......

koritsia vlepw oles ptwmata eimaste pwpwpwpw thelw na dw ti tha leme meta .mallon tha leme poy eisai koilitsa moy an pername dyskola me ta mwra xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΣΚ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΣΝΙΚΗ Κ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΡΕΠΟ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΑΠΟ 7 ΕΩΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΑΣΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΡΕΝΑ ΑΕΡΟΠΑΝΑ ΚΛΠ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Εμείς πήγαμε προηγουμένως με τη μάνα μου και παρήγγειλα τις κουρτίνες για το δωμάτιό μου. Κουβάλησα και τη μάνα μου, γιατί αυτή θα τις ράψει, και καταλαβαίνει από μέτρα και τέτοια.

Για το παιδικό δεν πήρα, γιατί είχα μια ιδέα σήμερα το πρωί που ξύπνησα και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ. Σκέφτηκα να ζωγραφίσουμε κάτι στον τοίχο! Οπότε, θα πρέπει πρώτα να δούμε αν θα το κάνουμε και πώς θα είναι και μετά κουρτίνες, για να ταιριάζει.

Μετά πήγαμε στο βιβλιοπωλείο του θείου μου και πήρα τη "Βίβλο της φροντίδας του μωρού", που την είχαμε παραγγείλει ένα μήνα πριν!!! Ζήτησα απ' τη θεία μου, που ασχολείται πολύ με ζωγραφική, να μου δείξει χρώματα και μου είπε να βρω το σχέδιο από κάποιο παραμύθι. Όχι ντε και καλά, ας πούμε, το Λύκο και τα τρία γουρουνάκια, αλλά από κάποια ζωγραφιά σε παραμύθι, θα μπορούσα να ζωγραφίσω, π.χ. μια σκηνή με ζωάκια ή με λουλουδάκια. Έχω ασχοληθεί πολύ στο παρελθόν με ζωγραφική, το ίδιο και η μάνα μου, και μπορεί να βοηθήσει και η θεία μου αν χρειαστεί.

Γέννησε η Εύη ε; Της ευχήθηκα στο φέισμπουκ, εύχομαι κι από δω, να τους ζήσει και καλή λοχεία!!!

Μάντι, το κόκκινο εμένα μου φαίνεται μια χαρά γιούνισεξ χρώμα. Ο άντρας μου που τον ρώτησα λέει ότι δεν είναι κοριτσίστικο, γιατί άμα ήταν έτσι τα κόκκινα αμάξια θα τα οδηγούσαν μόνο γυναίκες, τα μπλε μόνο άντρες, κ.ο.κ., αλλά θα προτιμούσε κάποιο άλλο, λόγω προσωπικού γούστου.

Αναστασία, κουράγιο... Προσπάθησε να τρως σαλάτες και να πίνεις πολύ νερό που φουσκώνει.

Μίκι, τι δουλειά κάνεις; (άσχετο).

Μύριαμ, όντως τα πεθερικά μου είναι φτωχοί άνθρωποι, αλλά της πεθεράς δεν της κόβει και πολύ. Δηλαδή, εκεί που πάει και παίρνει δέκα βρακιά, ένα ζευγάρι πυτζάμες και ένα ζευγάρι παντόφλες, θα μπορούσε να πάρει με τα ίδια λεφτά ένα-δύο πράγματα πιο καλά.

Βανεσσάκι, το εξ αποστάσεως μου φαίνεται πολύ δύσκολο. Εσύ τώρα είσαι έγκυος, θα γεννήσεις, θα έχεις το μωρό, θα είναι δύσκολο να έρχεται μόνο τα σκ.

Λοιπόν, σας αφήνω, αν και είμαι σίγουρη ότι τις μισές σας άφησα πίσω... Πάω να μαγειρέψω με τον άντρα μου ομελέτα φούρνου. Θα σας δω σε λίγο!

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου, τελειο το σλιγκ!πολυ ομορφο!με το καλο να το χαρει το νινακι σου!

Βανεσσακι μου, ωστε ετσι η κυρια αννα μας!τος εστειλε αθηνα τον αντρουλη σου!θυμησε μου, μενετε πολυ μακρια?αποψη μου ειναι να μεινεις με τους γονεις σου γιατι η μαμα σου θα μπορει να σε βοηθησει πιο πολυ στην αρχη ,μαπο οποινδηποτε αλλον.. Ισως να παρει καποια αδειανο αντρουλη σουνοταν ερθει το κοριτσακι σας και αργοτερα βλεπετε..θα ειναι πολυ ταλαιπωρια να ξεσηκωθεις τωρα και να πας στο κεντρο της αθηνας ..κι αν δεν εχεις και καποιον διπλα σου, ακομα χειροτερα..πιστεψε με..

Μυριαμακι μου, ξεκουρασου λαγακι,μκουραστηκες αρκετα αυτες τις μερες..

Νια μου, δεν εισαι η μονη που δεν πηρε σλιγκ ακομα!ουτε εγω πηρα...θα παρω μολις γεννησω..δεν ξερω για το χρωμα και το σχεδιο ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ δε που έχω έτοιμο δώρο... Οι πυτζάμες είναι στα μεταχειρισμένα που μου έστειλε...

Τα δώρα που έστειλε γενικώς τα έχω γράψει στο νούμερο 7, νομίζω στις 25 Αυγούστου που είχε επιστρέψει ο άντρας μου από Ελλάδα με τα δώρα!

ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΑ. Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΣ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΠ'ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον στειλαν αθηνα βρε βανεσσακι? και εγω πιστευω να κατσεις με τους γονεις σου αλλωστε δεν ειναι αυτη ευκολη περιοδος για να αλλαζεις περιβαλλον, και οπως ειπε και η αγγελικη τωρα πρεπει να εχεις και την μαμακα σου να σε βοηθαει, θα την χρειαστεις πολυ! ελπιζω να αποφασισετε οτι καλυτερο για ολους σας :D

το στηθος μου ποναγε σημερα γαμωτο.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου τέλεια η ιδέα σου σχετικα με την ζωγραφιά...;).....μου αρέσει πολύ....και θα είναι πολύ όμορφο να το συνδυάσεις με την παιδική κουρτίνα....συμφωνω...συμφωνω....συμφωνω......άσε που είναι καλύτερα και από τα αυτοκόλλητα που πολλές φορές δεν μπορούν να μείνουν στον τοίχο και πέφτουν..:).....όσον αφορά την δουλειά μου, είμαι δικηγόρος και έχω δικό μου γραφείο...:).....(άσχετο αλλά εσύ ρώτησες και για το όνομα μου και για το επάγγελμα μου.... :P:P:P:P:P .....).....σου στέλνω τα φιλιά μου.....και το μπεμπεδάκι μου στον Ανδρέα...;)

Αγγελική μου και εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμη για το σλινγκ....τί χρώμα και τί σχέδιο......και θέλω να είναι και ουδέτερο....και unisex...και όλα τα καλά μαζί....μπέρδεμα....:).....

Βανεσσάκι μου σίγουρα η απόσταση είναι πολύ δύσκολη να αντιμετωπιστεί ιδίως όταν σε 2 μήνες θα έχεις το μωρακι σου αγκαλιά..... :roll::roll::roll::roll: ......άσε που η Αθήνα δεν είναι και το πιο εύκολο μέρος να προσαρμοστείς.......να μιλήσετε με τον άντρα σου και να βάλετε κάτω τα θετικά και τα αρνητικά, όπως προανέφερε η Μυριαμ και να καταλήξετε σε απόφαση....:)......εσείς οι δύο θα είστε αυτοί που θα κληθείτε να το βιώσετε άρα εσείς είστε και οι μόνοι που πρέπει να αποφασίσετε.....πολλά φιλάκια..;)

Κόκκινο καρότσι θα πάρω εγώ.....και αν είναι τελικά αγοράκι το μωράκι μου θα το κάνω Schumacher Junior...... :lol::lol::lol::lol::lol: ......

σήμερα θα φάμε σνιτσελάκι κοτόπουλο με σαλατούλα και λίγη πιτούλα....:)

ομελέτα φούρνου Αννα Μαρία μου?.....αχχχ....πώς την κάνεις?....για πες.....τρελαίνομαι για ομελέτα... :P:P:P:P

Μαρί μου και μένα με πονούσε χθες όλη την ημέρα......τόσο πολυ που δεν μπορούσα να ξαπλώσω....άσε...... :(:( ....ευτυχώς σήμερα είναι πολύ καλύτερα και δεν με ενοχλεί.....

Μυριαμάκι μου....κουράστηκες τελικά σήμερα και δεν τελείωσες και την δουλειά σου στο ΙΚΑ.....σε τέτοιο κρατος ζούμε δυστυχως... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoylinaki τι κάνεις; Πώς πάνε οι καούρες; Είσαι καλύτερα;

Τα ζουζουνάκια σου κλωτσάνε ε!!!!!!

MaDi και εμένα ο τυχερός μου αριθμός είναι το 13, και η Τρίτη και 13!!!!!

Πολύ γέλασα με το Λάαααααρα!! Να είσαι καλά!

Το κόκκινο δε το θεωρώ κοριτσίστικο χρώμα… εμείς είχαμε αγοράσει καρότσι όταν ήμουνα δυο μηνων!!!!!! Το πήραμε κόκκινο, μπλε και άσπρο!

Ηλιάννα χαίρομαι που είσαι καλύτερα!! Και εγώ έχω δει το μωράκι μου στον ύπνο μου!!!!! Είναι από την λαχτάρα μας!!! Ωραίο το σλινγκ σας!!!! Με γεια!

Αναστασία μου καλημέραααα! Τι να κάνεις υπομονή…..σε καταλαβαίνω!

Εμένα από τις 20.08 μου έκοψε εντελώς το αλάτι, αν και οι εξετάσεις μου ήταν σούπερ, αλλά πονούσαν πολύ τα χέρια μου και μουδιάζουν πολύ ειδικα το βράδυ, μου είπε για το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα…. Πρόβλημα και το φαί χωρίς αλάτι, τι να φας? Αφού ακόμα και το ψωμί αλάτι έχει!!!!!! Που θα πάει θα περάσει ο καιρός!

Αγγελικούλα θα κοιμηθούμε το μεσημέρι εμείς!!!!! Με το βραδινό δε τα πάμε καλά!!!

Έυη να σου ζήσει κοριτσάρα μου!!!!!!!!! Να είναι γερή και καλότυχη!!!!!!

Μαρία Σαραντοπούλου καλημέραααααααααα!!!!!!

Λυδία το κόκκινο είναι φοβερό χρώμα για καρότσι!!! Δε θέλατε να μάθετε το φύλο του μωρού για έκπληξη;;; φιλάκιααααα

Muriam ταλαιπωρήθηκες τελικά;; τι να πεις;;; το σύστημα βλέπεις!!!!!!!

Βανεσάκι μου είσαστε σε δύσκολη φάση!!!!!! Άσε που η Αθήνα δε παλεύεται…εγώ θα προτιμούσα να έμενα αλλού!!!!!!!

Αννα Μαρία μου αρέσει πολύ η ιδέα της ζωγραφιάς μέσα από παραμύθι!!!! Θα είναι τέλειο!!!!!

Γεια σου Επιστήμη!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ πείτε μου σας παρακαλώ σε τι ακριβώς βοηθάει το σλινγκ, πιο πολύ στον θηλασμό εκτός σπιτιου??????

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία12 το φύλο του μπεμπεκ μας δεν θελαμε να το μαθουμε απο την αρχη με τον αντρούλη μου για να είναι όντως έκπληξη..... :lol::lol::P:P ...ούτως ή άλλως ήταν κοινή επιθυμία από τότε που πήραμε την απόφαση ότι ήρθε η ώρα να μεγαλώσει η οικογένεια μας.... :P:P:P .....οπότε καταλαβαίνεις τί γίνεται.,....την μια ημέρα λέμε κοριτσάκι και την άλλη λέμε αγοράκι....χιχιχι...ανάλογα με την διάθεση...;)

Εσύ κουκλίτσα μου πώς είσαι?...πάλι δεν κοιμήθηκες το βράδυ?......μήπως να έπαιρνες αυτό το τέλειο μαξιλάρι που βοηθάει τόσο πολύ...τουλάχιστον εμένα με έσωσε...;)......το σλινγκ είναι για να έχεις το μωράκι σου διαρκώς πάνω σου....να μην χρειάζεται να το κρατάς αγκαλιά με τον φόβο μην σου πέσει....αλλά αντιθέτως το "φοράς" στην κυριολεξία και είσαι μια χαρά.....και εσύ και το νινί...

;)...προφανώς μπορεί να βοηθάει και για τον θηλασμό εκτός σπιτιού...αυτό για να είμαι ειλικρινής δεν το γνωρίζω καθόλου... :roll::roll:

Ηλιάννα μου το σλινγκ με τον winnie είναι ΤΕΛΕΙΟ...ααααα....όλο ωραία σχέδια επιλέξατε...βοηθήστε και εμάς....που δεν ξέρουμε τί θέλουμε.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία-Μίκι (εξελίσσομαι σιγά-σιγά), την ομελέτα τη φτιάχνω ως εξής: κόβω τις πατάτες σε κύβους και τις τηγανίζω σε λίγο ελαιόλαδο. Κόβω κρεμμύδι, μαϊντανό, και όποιο άλλο λαχανικό θέλω (π.χ. πιπεριές, ντομάτα) τα ανακατεύω στο σκεύος που θα ψήσω την ομελέτα, μαζί με τις πατάτες, ρίχνω τα αβγά χτυπημένα με αλάτι, πιπέρι, ρίγανη, ή όποιο άλλο αρωματικό θέλω, ρίχνω και φέτα από πάνω και το ψήνω στο φούρνο!

Τα αυτοκόλλητα στους τοίχους δε μου αρέσουν, εκτός κι αν καλύπτουν μεγάλες επιφάνειες. Αλλιώς, είναι λες και βγάζει σπυριά ο τοίχος.

Μαρία (12), το σλινγκ είναι αντί για μάρσιππο, μεταφέρουμε το μωρό και δε χρειάζεται να κουβαλάμε τη γκουμούτσα το καρότσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι μικουλίνι!!!!

Και εμείς δε καιγόμασταν να μαθουμε το φύλο, αλλά έλα που στην αυχενική το είδα από μόνη μου!!! :lol:

Λέω στον γιατρό αγοράκι ε;;; Μου λέει 99%

Γεράααααα να είναι!!!!!

Όσο για τον ύπνο δεν φταίνε τα μαξιλιάρια, που έχω βρει τρόπο, απλά έχω αυπνίες σε όλη την εγκυμοσύνη!

Άννα Μαρία γειά σου με τις ωραίεςςςςςςς ομελέτες σου!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω........μου τρέχουν τα σάλια Άννα Μαρία μου......αύριο με το καλό θα κάνω και εγώ τέτοια ομελέτα.....δεν υπάρχει περίπτωση να μην την γευθούμε με το μπεμπέκ μου..:).....και αυτό που λες για τα αυτοκόλλητα είναι αληθές......οπότε τοιχογραφία και θα είναι πάρα πολύ ωραίο το δωματιάκι του Ανδρέα σας...:)....

καλά έκανες και ρώτησες κοπελάρα μου...... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ.

ΜΑΡΙΑ12 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ.

AGGT ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ SIMECO ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΞΕΡΩ ΠΕΙΝΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΑΣ ;););)

ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ.

ΜΑΡΙΑ12 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ.

AGGT ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ SIMECO ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΞΕΡΩ ΠΕΙΝΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΑΣ ;););)

ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου είναι όλα καλά αφού ακούσατε και καρδούλα είναι νωρίς ακόμα εγω όταν είχα πάει ήμουν 7 εβδ και δεν Ακουγόταν τόσο καλά αφού θυμάμαι κράταγα την αναπνοή γιατί χανόταν κάπως ο ήχος.. μετά 8 εβδ Ακουγόταν μια χαρά με 154 παλμούς  Με το καλοοοο 🤰
    • Δύο χρόνια προσπαθούσαμε και είχα και μια εγκυμοσύνη πέρυσι που δεν πήγε καλά. Αλλά και οι ορμονικές μου εξετάσεις δεν ήταν καλές για την ηλικία μου και βρήκαμε και ενδομητριωση το Πάσχα σε υπέρηχο. τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε στην επιτροπή για τα φάρμακα εξωσωματικής και έμεινα έγκυος στη σπερματεγχυση του Δεκεμβρίου που είχαμε κάνει για να εξασφαλίσουμε ότι η επιτροπή θα μας δώσει κατευθείαν τα φάρμακα για εξωσωματική και όχι για σπερματεγχυση  Οπότε ήταν τελείως ανέλπιστο για μένα 
    • Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️
    • Πχ εμένα την μαμα μου που ήθελε να πάει διακοπές την έβαλε με πρόκληση τοκετού της έσπασαν τα νερά και την βάλανε τεχνητούς πόνους γέννησε φυσιολογικά  αλλα κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική τουλάχιστον αν ηταν ξεκάθαρος μαζι της ότι θα πάνε για καισαρική για αυτόν τον λόγο από την αρχή οκ αν της το είπε τελευταία στιγμή τότε είναι απαράδεκτος ο γιατρός υπάρχουν και αυτοί δυστηχως 
    • Λοιπόν πήγαμε άγιο Δομίνικο 🌴, 20 ώρες στο πήγαινε με 2 ανταποκρισεις και 16 ώρες ή επιστροφή με 1 ανταπόκριση.  Δεν ένιωσα να κουράζομαι παραπάνω απ ότι σε άλλα ταξίδια μου. Δηλαδή φυσιολογικά πράγματα! Λόγω εγκυμοσύνης είχα προτεραιότητα σε όλες τις ουρές οπότε μη σου πω ότι ήταν κ πιο ξεκούραστα 😊 ! Εκει όλα μια χαρά μπάνιο, παραλία κ βόλτες κάθε μέρα. Τελευταία μέρα είχαμε κλείσει μια ημερήσια κρουαζιέρα και ήταν με ταχύπλοο και είχε τεράστια κύματα κ πηγαίναμε γκαπα γκουπα πάνω κάτω.  Εκεί τα είδα όλα, είπα θα γεννησω πάνω στη βάρκα από τα χτυπήματα.... μου λέει ο σύζυγος με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις θα βγει το παιδί!!!! Οποτε εμείς τη ζαβομαρα δεν την γλυτώνουμε! 😝!! Ελπίζω την Παρασκευή που θα πάω στη γιατρο να είναι όλα καλά 🥰!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...