Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι και εγω.είχαμε βγει για φαγητό και τώρα γυρίσαμε.τα μικρα κοιμηθηκαν και ενώ νυσταζω είπα να μπω λίγο να σας διαβάσω αλλα δεν βλέπω κ πολυ κίνηση.

Που πήγατε καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα κι εγω πανω κατω στην ιδια φαση ειμαι..εθελοτυφλω καθε φορα οταν σκεφτομαι το μελλον...λεω οτι δε θα χαθουμε γαμωτο...αλλα ξερω οτι το μελλον στην δουλεια μου δε θα ειναι το καλυτερο..υπαρχει παραδοση απολυσης κοριτσιων που εμειναν εγκυες και στον χρονο της σουταραν..κι ο Μανος εχει προβληματα με το αφεντικο του...δεν τους πληρωνει στην ωρα τους,τους δινει τα μισα και τα υπολοιπα τα αργει...θελει να τα παρατησει και του λεω να μη κανει μαγκιες τωρα!!! σκεφτομαι πώς θα μεγαλωσει ο μικρος,σε τι σχολειο θα τον στειλουμε..ακουω και την κοντη (κουνιαδα) που μου λεει να κανω το σκατο μου παξιμαδι και να στειλω το παιδι σε ιδιωτικο...αυτη μιλαει εκ του ασφαλους,γιατι ποτε δε δουλεψε κι ο αντρας της της τα παρεχει ολα..ενταξει ειναι δεδομενο οτι αυτη την γυναικα μια μερα των ημερων θα την σκισω.... [smilie=evil1.gif][smilie=evil1.gif][smilie=evil1.gif][smilie=evil1.gif] ...

θες κι αλλα;μιλαω πολυ για τον εαυτο μου...συγνωμη :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν που ήθελες να κλείσεις και να πας να ξαπλώσεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:)):)):)) τωρα με ρουμπωσες!!!(θυμασαι το Ρουκ Ζουκ στην τηλεοραση οταν ημασταν μικρα;ασχετο ε!!αλλα τωρα μου ηρθε!!) τρεχα γυρευε ειμαι σημερα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα μωρα Μαριεττακι καλα θα περάσετε.είχε κάνει και εμένα μια φίλη μου baby shower πριν κανά 2μηνο και ήταν πολυ ωραία!

Αχ και γω θέλω να φθινοπωριασει να φορεσω ζακετουλα...το βαρέθηκα να σας πω την αλήθεια το καλοκαίρι ...αλλα κ να χειμωνιασει για τα καλα θα μ άρεσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι για το μικρό... και να βγει μια φορά από το πρόγραμμά του δε χάθηκε ο κόσμος.. ίσα ίσα που θα'ναι μια εμπειρία γι'αυτόν, θα δεις, θα κοιτάει από δω κι από κει, θα θέλει να τα βλέπει όλα... ψοφάνε για νέα πράγματα τα μωρά μας..μην το ξεχνάς!! Τα "θρέφει" αυτό.. και λιγότερο να φάει δε θα πάθει τίποτα... Χαλάρωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Είναι σίγουρο αυτό που λες;;; Τι απαράδεκτοι που είναι!!!!

Σε τελική ανάλυση, ας μην έπαιρναν γυναίκες, ας έπαιρναν άντρες στη δουλειά!!!

Όσον αφορά την κουνιάδα, τι να σου πω... μια χαρά τα ίδια θα έλεγα κι εγώ άμα καθόμουν σπιτάκι μου κι όλα τα'βρισκα έτοιμα.. γκρρρρρρρρρ...

Που το θυμήθηκες ρε συ το Ρουκ Ζουκ;!;!;! :lol::lol::lol:

Καλώς την Ελίζα...

Όλες πεθυμήσαμε τις ζακετούλες μας εε;; :lol::lol:

Κάθε υποβολή και μερικά νέα μηνύματα!!! χαχαχαχαχαχα

Γεια σου Εύη! Ευχαριστώ για την συνταγή!!!!

Μαρίεττα, τι θα πιούμε απόψε;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)) τωρα με ρουμπωσες!!!(θυμασαι το Ρουκ Ζουκ στην τηλεοραση οταν ημασταν μικρα;ασχετο ε!!αλλα τωρα μου ηρθε!!) τρεχα γυρευε ειμαι σημερα... :oops::oops:

Και να σου πω.. όταν λες ήμασταν μικρά... πόσο μικρά;;; Τι μικρά;; Εγώ ήμουν φοιτήτρια τότε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou.....

Ti kanete??? Xalia ee??? Oloi ta idia mou fenete eimaste Roulitsa...

O antras mou pali shmera mou ekane kirigma gia to ti prepei na kopsoume ton erxomeno ximona kai ta pira sto kranio giati egw tou lew na ta mazepsoume kai na figoume alla autos sthn kozmara tou.

Marietta giati anxonese toso polu akomi den piges sto baby shower kai ta evgales ta simperazmata...

As vgei kai ligo apo to programa to mwro den pathenei tipota, isa isa pou mporei na tou aresei kiolas na koimh8ei sthn ipethro to paidi mesa ston kipo...

Egw exthes pou ton piga sto parko sinantisa polla paidakia simathitries ths Flwras me tis mamades tous. Ekei na deis esu ti zouligma kai ti xaidema epese apo ta koritsakia, alla ti na kanoume sthn giala na ton valw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι για το μικρό... και να βγει μια φορά από το πρόγραμμά του δε χάθηκε ο κόσμος.. ίσα ίσα που θα'ναι μια εμπειρία γι'αυτόν, θα δεις, θα κοιτάει από δω κι από κει, θα θέλει να τα βλέπει όλα... ψοφάνε για νέα πράγματα τα μωρά μας..μην το ξεχνάς!! Τα "θρέφει" αυτό.. και λιγότερο να φάει δε θα πάθει τίποτα... Χαλάρωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Συμφωνώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινω λεμοναδα..το αγαπημενο μου!! απο ποτα εχω στερεψει την καβα..ολο λεω να παρω κανενα ποτακι κι ολο το αφηνω..μου αρεσει παρα πολυ η σαμπουκα..οπως επισης το χειμωνα πινω ΜΕΤΑΞΑ..ουισκι βοτκες δεν τα μπορω με τιποτα...

εχεις δικιο,πρεπει να χαλαρωσω με το μωρο..απο βρεφακι που ηταν ειχα αγχος,μια με τον θηλασμο,μια με τον υπνο του,μια με το μπανακι του..με βλεπω υστερικη μανα να γινομαι κι ειμαι ακομα στην αρχη!!πωπω!!

Ελιζα ,Ευη καλως τες!!

ρε συ Ρουλα,εγω ημουν καμια δεκαρια χρονων τοτε..πηγαινα δημοτικο αν θυμαμαι καλα..καλα το λεω οτι ειμαι γρια :((:((:((

δηλαδη η Στελλα καλλιστα θα μπορουσε να ηταν κορη μου :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA twra pou eipes suntagh thimithika thn erotish ths Panayiotas...

Opia den ths aresei h gefsh tou kafe mporei na ton antikatastisei me nero h me xumo portokali.

Akomi mporite na antikatastisete 1 dl apo thn vromh me indokarido an sas aresei h gefsh ths karidas...

Panayiota ta ml den ta kserw alla 1 dl einai to en dekato tou litrou, dld 10 dl = 1 L. Kai thn mezoura den thn vriskoume sta lidl alla sthn IKEA...

An parete thn mezoura exw na sas dosw poles suntages efkoles kai nostimes....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Ρουλα,εγω ημουν καμια δεκαρια χρονων τοτε..πηγαινα δημοτικο αν θυμαμαι καλα..καλα το λεω οτι ειμαι γρια :((:((:((

δηλαδη η Στελλα καλλιστα θα μπορουσε να ηταν κορη μου :shock::shock::shock:

Αν εσύ λες ότι είσαι γριά, εγώ τι να πω;;;;; :-?:-?:-?:-w:-w:-s:-s:-s:((:((:((:((:((:((:((

Είμαι νομίζω η πιο μεγάλη της παρέας;;; 11/11/1973...

Εύη, 1dl= 100 ml ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εσύ λες ότι είσαι γριά, εγώ τι να πω;;;;; :-? :-? :-?:-w :-W :-s :-S :-s:((:(( :((:(( :((:(( :((

Είμαι νομίζω η πιο μεγάλη της παρέας;;; 11/11/1973...

Εύη, 1dl= 100 ml ;)

Aaaa re Roulaki saini eisai, giati egw arnoume na kanw opiadipote praksh sta mathimatika.

Den ta pernw me tpt milame ta mathimatika :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaa re Roulaki saini eisai, giati egw arnoume na kanw opiadipote praksh sta mathimatika.

Den ta pernw me tpt milame ta mathimatika :oops::oops::oops:

Πρωτοδεσμίτισσα! ;) ;) :P

Μαριέττα καλά σου λέει η Εύη!!!

Αααα... δεν είμαι η μεγαλύτερη τελικά;;; :-p:-p:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα εχασες!! 07/05/1972...εχεις να πεις κατι;

αφου καμια φορα οταν βαζω το τραγουδακι "Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΣ Η ΚΑΛΗ ΕΧΕΙ ΚΟΤΕΣ ΤΗΝ ΑΥΛΗ" νιωθω οτι θα μπορουσα να ειμαι εγω η γιαγια στο μωρο :((:((:((:((:((:((:roll::roll::roll:

μη γελατε!!!σας βλεπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου καμια φορα οταν βαζω το τραγουδακι "Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΣ Η ΚΑΛΗ ΕΧΕΙ ΚΟΤΕΣ ΤΗΝ ΑΥΛΗ" νιωθω οτι θα μπορουσα να ειμαι εγω η γιαγια στο μωρο :((:((:((:((:((:((:roll::roll::roll:

μη γελατε!!!σας βλεπω!!!

EEEE twra tha to pw den kratieme...........H giagia mou htan 39 xronon otan gennhthika egw...

Alla h mama mou molis 18....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δε νιώθω (και δε μοιάζω :P ) για 38! =))=))=))

Σοβαρά τώρα, κι εμένα μ'απασχολεί που'χω τόση διαφορά με το παιδί, αλλά τι να κάνουμε τώρα... έτσι τα'φερε η ζωή... Θα'θελα να έχω γίνει πολύ πιο μικρή μαμά, αλλά δε γίνεται πάντα αυτό που θέλουμε..

Σημασία έχει να'χουμε την υγεία μας κι από κει και πέρα, είναι τόση η αγάπη που'χουμε να τους δώσουμε, που η διαφορά ηλικίας νομίζω λίγο μετράει... (εεε;;; πείτε ναι!! :D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...