Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φωτο της τεράστιας κόρης μου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σας ζήσει το Μελινάκι Γιωτούλα μου, ειναι κούκλα με μαγουλάκια να τα φας!!! Οπως επιθυμείς σου εύχομαι να την δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το Μελινάκι Γιωτούλα μου, ειναι κούκλα με μαγουλάκια να τα φας!!! Οπως επιθυμείς σου εύχομαι να την δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, να τη χαίρεστε τη Μελίνα σας!!! Γλύκα είναι!!! Και μαλλάκι...!!! Να είστε καλά να τη δείτε όπως ποθείτε και να είναι πάντα γερή, τυχερή κι ευτυχισμένη στη ζωή της!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, να τη χαίρεστε τη Μελίνα σας!!! Γλύκα είναι!!! Και μαλλάκι...!!! Να είστε καλά να τη δείτε όπως ποθείτε και να είναι πάντα γερή, τυχερή κι ευτυχισμένη στη ζωή της!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, κουκλάρα η κοράκλα σου. Να σου ζήσει!! Να είναι πάντα γερή και καλότυχη! Μοιάζει τουλάχιστον για 3 μηνών μωράκι (!!)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, κουκλάρα η κοράκλα σου. Να σου ζήσει!! Να είναι πάντα γερή και καλότυχη! Μοιάζει τουλάχιστον για 3 μηνών μωράκι (!!)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...