Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

αλεκα με εκανες και γελασα, να εισαι καλα...το χρειαζομουν :lol::lol::lol::lol::lol:

φανταζομαι την εικονα να κραταει η αγγελικη το :lol: χερι μιας ξενης,και να φευγει...και εσενα :shock::shock: να τρεχεις..... :lol::lol::lol: να σε καλα.......μπα σε καλο μου βραδιατικα :lol::lol::lol::lol:

αχ μακαρι να ημουν εκει.....ειχα ερθει το 2005 διακοπες ηταν πολυ ομορφα....

καλοφωτιστο το αγορακι της αδερφης σου...με το καλο η βαφτιση.....

βαγκ ευχαριστω,μακαρι να πανε ολα καλα....

αθλητικα; :shock:

ο αντρας μου βλεπει τωρα ποδοσφαιρο...

και μου ερχεται να κλεισω το γενικο...αλλα δεν μπορω... :x

γιατι δεν θα εχω ιντερνετ χιχιχιχι

καλη ορεξη σας ευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bagk αφιερωσες ρε....και παλι.ακουσε εκει..κοκαλακι...χαχαχαχα!!!παιιδια μας φερανε στη δουλεια κερυθρα..κολαση μιλαμε...

και φανταζομαι ειναι θρεπτικο ,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλό η συνεργασία Χαρά. Καλές δουλειές!!!!

Βαγκ ήθελα να το σχολιάσω. Τόσο νέος διοικητής :shock::?: .

Πώς έγινε τόσο γρήγορα;

Με το καλό και η βάπτισή σας. Εσύ δεν είπες πώς γίνεσαι νονά;

Σωσώ δεν με προσέχεις και με στεναχωρείς....

Δεν είπαμε ότι εκείνη την Κυριακή σκέφτομαι να κάνω το πάρτυ των γενεθλίων των παιδιών;

Είσαστε όλες καλεσμένες από τώρα (θα σας στείλω και πρόσκληση). Οπότε αν δεν αλλάξει κάτι θα τα πούμε όλες στο σπίτι μου. Και είσαι και κοντά. Αν βέβαια συμφωνούν και οι υπόλοιπες.

Η Σόφη και η Μάρκατ πού βρίσκονται; Έχετε κάποιο νέο τους;

Προσεξα και τη φωτό μου. Ο Φίλιππος έχει βγει λίγο πιο μεγάλος. Ο Χριστόφορος έτσι είναι κανονικά. Ο δον έχει αδικηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vraies φωτο Φροσω !!!!!! τα αντρακια σου !!!

Χαρα με το καλο κοριτσάκι μου , με χαροποιησατε σκατουλες :D

ωραιος ο Καρελια , 8α τον αγαπησεις :lol:

Βαγκ φρεσκο ψάρι έ ??? πασο τοτε...

Νανουκα ευχομαι να έχεις μόνο 8ετικά νέα εξε΄λιξης καλό μου

Σωσω κόλαση η κερη8ρα !!! ότι πιο καλο μπορεις να μασήσεις !!! αλλα αντε βρές το... :roll:

γαμωτο με στεναχωρησε μια πολυ φιλη... εχει ανοιξει μαγαζι ο αντρας της , λειπει όληη μερα μεχρι το πρωι κ υποψιαζεται οτι κατι παιζει με μια υπάλληλο . Ολο την πηγαινοφέρνει κ οταν η φιλη μου παει στο μαγαζί την ''γραφει'' κανονικά ... πακετο ... εχουν κ ενα μωρο που βαφτιζεται τωρα... :cry:

Τον επιασε να του μιλήσει και την λεει υπερβολικη κ ενα σωρο άλλα ...πακετ big

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..οντως τρελο πακετο ρε συ αυτο με τη φιλη σου..τι να πω.ειμαι δουλεια και προβλεπεται κολαση..

φακ..

θα τον ρωτησω ποσο παει να μου φερει..για κατι τετοια γουσταρω τις μικρες κοινωνιες..

φορσω τελειες οι φωτο..ειναι σουπερ τα μωρα!!!

και του χρονου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες!!!

Τι μου κάνετε?

Εμείς ξενυχτίσαμε .... η πεθερά μου πήγε νοσοκομείο!!! Στις 4.30 ο άντρας μου με έστειλε με το ζόρι να κοιμηθώ για να αντέξει κάποιος με τα παιδιά το πρωί!!! Δεν έχω μάθει ακόμα όλα τα νέα!!! :?:?:?:?

Φροσω υπέροχες οι φωτό!!! Φτου σκόρδα!!! Τι κουκλιά είναι αυτά!!!! Και του χρόνου με υγεία !!!

Τζουλ κρίμα για τη φίλη! Πες της όμως να μην το βάλει κάτω και να ψάξει για σημάδια!!! Στο κινητό του θα βρει σίγουρα κάποια πράγματα!!! Τι να πω ...υπομονή

Βαγκ δεν μας είπες τι έγινε με το τζόβενο στη δουλεια!!! Απολαυστική όπως πάντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε Σώκω καλή....οι καλές την πατάνε εξάλλου .... οι ξινές δεν παθαίνουν τίποτα :evil::evil::evil:

Κορίτσια μήπως ξέρετε κανέναν πολύ καλό καρδιολόγο Αθήνα? Εχει ραντεβού με έναν το απόγευμα αλλά θα ήθελα και δεύτερη γνώμη!

Αν έχετε να συστήσετε κάποιον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα

Τι παθατε βρε μαρια κι εσεις??

καρδιολογο ξεραμε..αυτον που παρακολουθουσε την πεθερα μου..αλλα τελικα η πεθερα μου πεθανε και τωρα ουτε να τον δει ο πεθερος μου..

ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο..

Φροσω..πόσο όμορφα είναι αυτά τα παιδια τελος παντων?????????σκορδα παναγια μου!!

παντως για τη συναντηση αν βολευει με το δικο σας παρτυ νομιζω ειναι η καλυτερη ιδεα..

το σπιτι σου ειναι κοντα στο ικεα ετσι?? (μεχρι εκει εχω φτασει.. :D )

ταπετσαριες πηρα και εβαλα στο δωματιο του μικρου..θα σας βαλω φωτο να το δειτε..

και το δικο μας σπιτι ειναι ανοιχτο..το ξερετε..

κοριτσια μπραβο για τη συνεργασια!

να πανε ολα καλα ευχομαι

τι αλλο?

σημερα παμε λαικη..

εχθες πηραμε και την πρωτη σχολικη μας τσαντα... :ymparty:

ευτυχως βρηκα ενα μαγαζι που κλεινει και τις ειχε 50% σουπερ!

γιατι αυτες που μου αρεσαν σε αλλα μαγαζια ειχαν 100 ευρω :shock:

ασχετο αλλα μαλλον για παιδικο μας βλεπω απο οκτωβρη..

οι δικοι μου θελουν να μεινουν μονιμα χαλκιδα

η μαμα μου προτεινε να μενει εκεινη αθηνα και να πηγαινει στο μπαμπα μου τα σκ

αλλα δεν μπορω να τους το κανω αυτο..

ο σταθμος που πηγαινα τον μικρο ειναι απεναντι απο το σπιτι μας και ειναι σουπερ..

το μονο προβλημα ειναι το οικονομικο..

θα στριμωχτουμε κι αλλο..αλλα τι να κανουμε..

το ιδανικο θα ηταν να την κρατησει αλλο ενα χρονο..

αυτα προς το παρον..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη...τι καν ιες ρε;;;καλα;;τελια καθ απτε παιδικο η οχι;;

ρε συ ισμηνη ακριβα γουστα εχεις...τσαντες ταπετσαριες...

οικονομια..δυσκολοι καιροι ερχονται..

ρε φροσω δε ν ειδα οτι δε σε παρακολουθω αλλα νομιζω σοτ παιδικο παρτυ απο τη στιγμη που θα ειναι και αλλα ατομα περα απο το μαμυ δε θα μπορεσω να σας δω οπωςε θελώ..

καλα δε λεω να μη καλεσεις κι αλλους..;λοιμονο..

για πειτε και οι υπολοιπες..

μονο εγω εχω αυτο το θεμα;;

μπορει κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααα.μαρακι το πηρα το μυνημα σου απαντησα.τι κανετε?ζεστη πολυ εμεις φωτιες πολλες εχουμε και αερα.ολα τα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω το χω 8εμα σωσω ... εχουμε να πουμε πολλααα που ουτως η αλλως κ πριβε δεν 8α αλληλοχορταστουμε , φανασου να ειναι κ αλλοι...

ισμηνη που μενεις ???? συγνωμη για ποι ημερομηνια λετε??????????? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε απο λαικη..μια χαρα..

Κανονιστε τοτε πρωτα ημερομηνια σιγουρα και βλεπουμε τι θα κανουμε..

φροσω εσυ το παρτυ λες 11/9 κυριακη??

εσυ σωσω ειπες 9-11 θα ερθεις??

τζουλια εγω αγιο στεφανο

αν δεν συμπεσουμε με το παρτυ, ελατε εδω ολες..κανενα προβλημα..

θα αρεσει και στα παιδια να τα αμολυσουμε εξω...

σωσωκα οντως εχω ακριβα γουστα..λεφτα δεν εχω..

δεν την πηρα τη τσαντα..εννοειται οτι δεν θα εδινα τοσα λεφτα..ακομα και να τα ειχα..

πηρα με 35..

και τις ταπετσαριες απο γερμανια τις πηρα μιση τιμη απο οτι εδω

και τις βαλαμε μονοι μας..οποτε γλυτωσαμε αρκετα χρηματα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τζουλ...δεν υπαΡΧΕΙς;;θελεις κινητο λεξικο για ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ..

ποιο αλλο σπιτι παιζει χωρι παρτυ;;και χωρις παρεξηγηση φροσω..ισμηνη να σαι καλα για την προσκληση αλλα εισαι λιγακι μακρυα..

για ολους μας φανταζομαι..

τζουλ εσυ κανεις τον ιαπωνα;;ΤΟΣΟσ κοσμος μπαινει και βγαινει σε σενα και κανεις τα στραβα ματια;;χαχαχα!!!

9-9 παρασκ.και τριτη πρωι φευγω!!

εκτος και αν θελεις τζουλ πριβε επικοινωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τα αγοράκια μου! :oops:

Σωσώ μην προβληματίζεσαι πολύ. οκ.

Έχω 2 πιθανές ημερομηνίες. Αυτή ήταν η μία και είπα να το κάνω τότε επί ευκαιρία που θα ήσουν κι εσύ εδώ.

Θα το κάνω άλλη μέρα. Κανονίστε και πείτε μου. Απλά εγώ δεν μπορώ πολύ μακριά με τα παιδιά μόνη μου.

Ισμήνη άπλα έχεις αλλά τους δικούς μου τουλάχιστον τους βλέπω σε καμιά πισίνα μέσα. Έχουν έρωτα με το νερό. 8-)

Μπορούμε να το κανονίσουμε σε κανέναν παιδότοπο να τα έχουμε μαντρωμένα.

Πτώμα είμαι σήμερα. Δεν με έφταναν οι δικοί μου ήρθαν και της αδελφής μου.

Αφήσαν ένα σπίτι σαν βομβαρδισμένο. Τα πετάξανε όλα έξω. Και μόλις είχα τελειώσει με τα μαζέματα. ουφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

εμεις καλα...τι καλα τα ιδια...

γεωργια δεν μπορουσα να απαντησω....συγγνωμη....

καλε πως το τρως αυτο;

τζουλ τι να πω για την φιλη σου,οντως μεγαλο πακετο....

εγω δεν εχω προβλημα να ειμαστε ολες μαζι, στη φροσω,

γιατι στην γιορτη του στεφανου,ηταν μια χαρα με τα κοριτσια, εεεε φροσω;βεβαια εγω δεν ειχα αλλους εκτος απο τα κοριτσια... :D

αν θελεις να δεις τον αλλον τον βλεπεις,

ετσι και αλλιως εμεις που γνωριζομαστε θα ειμαστε κοντα, δεν θα ειμαστε με τους αλλους..

πιστευω οτι το σπιτι θα εχει και μπαλκονι να τα πουμε καλυτερα...

δεν ξερω γνωμη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια νιώθω άσχημα. Δεν ήθελα να σας φέρω σε δύσκολη θέση.

Νόμιζα ότι θα ήταν καλύτερα. Βεράντα έχουμε πολύ μεγάλη.

Θα είναι ακόμα καμιά 10αρια παιδάκια.

Είπα να τα κάνω τώρα γιατί είναι και του δον τα γενέθλια και για να μην αρχίσουν ακόμα τα σχολεία και οι ιώσεις.

Α δεν σας είπα. Τα δίδυμα δεν τα πήραν στον παιδικό. Πήραν όλους τους αλβανούς. Για ιδιωτικό δεν παίζει και λόγω οικονομικού και λόγω ότι κανένας δεν μου αρέσει εδώ γύρω. Δεν έχω εμπιστοσύνη.

Οπότε θα την "φάει" από Δεκέμβριο ο Αντ. και η μάνα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠηκα μια γρηγορη..

Αλοχα και απο μενα!

Σημερα σιδερωνα και σιδερωνα και σιδερωνα.... Καθιστη! χαχαχα Οχι θα κατσω να σκασω! Μια χαρα ητανε! Μαλακια που δε το εκανα και νωριτερα δηλαδη! χαχαχα

Την αλλη παρασκευη εχω ραντεβου τελικα με ντοκ! ανυπομονω πολυ!

Κατα τ'αλλα σερνομαι... Νυσταζω τρελα! αυτο δεν το ειχα στον διονυσακη!

Τη παρασκευη ομως που εχουμε ραντεβου υποτιθεται θα ειχαμε φυγει απο πεμπτη για διακοπες. Τωρα κοιταζουμε να δουμε πως θα τη κανουμε.

ΓΙα συναντησεις διαβαζω!

Αληθεια το εχω απορια Ισμηνακι. Η μικρη με τη πισινα πως ειναι? Εννοω πλησιαζει?

Και ο δικος μου θα εκανε βουτια απο χλμ! Μια φορα πηγαμε σε ενα γαμο και ειχε πισινα και μας εβγαλε τη ψυχη... Ολο γυρω γυρω πηγαινε!

Αχ βαλε μας φωτο! Εγω ακομη να σας βαλω τη τεχνοτροπια.... :oops: ΜΟυ τα χει κανει μανταρα ο μικρος εδω! Εννοω τα καλωδια που μεταφερω φωτο!

Και γω τωρα ολο σκεφτομαι πως θα κανω το δωματιο. Αν τα βαλουμε μαζι ή αν κανουμε αλλο δωματιο... Εχω σχεδια στο μυαλο μου πολλα! χαχαχα

Με γεια και τη τσαντα σας! Καλη χρονια να εχετε!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Φροσω με ειχες ρωτησει για το τεστ. Το εκανα πολυ νωρις. Ητανε νομιζω αρκετα καλη για τοσο νωρις..... Εν τωμεταξυ κανω τη μια μερα και ηταν αχνη. Κανω την επομενη αλλο ενα και ητανε αρκετα πιο εντονη...

Βρε λες? :roll:

Ειδωμεν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρα με το καλο η συνεργασια με τη μαρια! Ευχομαι να τα πατε τελεια κοριτσια! :):):):):):):)

Α ξεχασα! Η φωτο σου τελειες φροσω!

Οντως κοριτσια! Ο Χριστοφορακος ειναι πολυ πιο ψηλος απο τον φιλιππακο! Στη φωτο δε φαινεται. Και ο Δον ειναι κοτζαμ παιδακι. Ειναι τελεια και τα 3! Για πολλα φιλακια!

ΚΑι οπως σας ειχα γραψει ολο φιλακια στη μανουλα! Ειδικα ο φιλιππος! :P:P:P:P

Παω για νανακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειχα και μαγειρεματα σημερα...

Αυριο καθαρισματα.

Γυναικα επειγοντως!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ !!! για όλες (εχω κ παιδικη χαρα απο κάτω)

και μενω Κεντρο όποτε μοιραζονται οι αποστασεις ! ;););)

κ 8α ειμαστε κ πριβε !!!

ασχετο ζζζζ φτιαχνεις κ ευχολόγια ??? να σε διαφημισω σε ενα γκρουπ στο φεις που εχει 30.000 μαμαδες :D

ειδα μια που ψαχνει κ δεν 8ελει να δωσει 50ε για ευχολογιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ηταν να μην ξεκινησω δουλεια...σας εχασα..τι να πρωτοθυμηθω και τι να πρωτοσχολιασω????

εξαιρετικη η ιδεα συνεργασιας Μαριας και Χαρας...

Ισμηνη καλωσηρθατε!!!!μεγαλο ελαττωμα τα ακριβα γουστα και δεν ξεπερνιεται..χρωστας φωτο απο δωματιο!!!!

Φροσω τα αγορια σου τελειαααα!!!

Σωσω μονο εμενα δε θα συναντησεις :(:(:( εχω κα ρο να παρω λιμπερο δε σε εχω ξεχασει...

Βαγκ εσενα επρεπε να εχει ο αντρας μου γυναικα..ολη μερα αθλητικα θα βλεπατε!!! :lol::lol:

Τζουλια η φιλη σου το εχει φαει το κερατακι..απλως να μην ειναι σοβαρο πολυ...να εχει μεινει μονο στο μπουρου μπουρου...

Νανα ειναι δυνατον να γραφουν σταληκε????ομονο εκει γινονται αυτα..

ελεος..σταλθηκε..καραμπινατος τυπις απο παθητικο αοριστο αρχαιας ελληνικης μαλλον το παιρνουν απο το εσταλην :lol::lol: αν εγραφαν εσταλη θα ηταν το πιο σωστο..και απο το δικο σου..

οταν πανε τα παιδια ολα εδω μεσα σχολειο θα φτιαξω ηλεκτρονικο σχολειο νεας ελληνικης :lol::lol:

Μαριαζζ ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο..καποτε που ο αντρας μου χεστηκε απο φοβο επειδη εχασε τον 1ο ξαδερφο απο καρδια, πηγε στον Τουτουζα..πατερας και γιος..

Αλεκα μπραβο που καλα κρατει η διαιτα σου!!!!μακαρι να καταφερεις το επιθυμητο..

Μαρακι μην κουραζεσαι ρε....τωρα προεχει να προσεχεις...

Ντομ σου ειπα για τις φωτο???απλως αψογες!!!!

εμεις ολα καλα..ο μικρος σε ολα πολυ καλος..καταφερνει και καλυτερα τα πεταλια απο το ποδηλατο πλεον μονος του.. αν ελεγε και καμια κουβεντα παραπανω θα ημουν καλυτερα...εχει λεξιλογιο αλλα στο κεφαλι του.. ενω αντιλαμβανεται τα παντα λεει λιγα γμτ... εχασε κιλο ολοκληρο..16,5 πλεον..να προβληματιστω με το λογο??

να ποροβληματιστω που προτιμαει να του διαβαζουμε παρταμυθια και να του περιγραφουμε εικονες απο το να παιζει??

ολη την ωρα κουβαλαει παραμυθια και στρογγυλοκαθεται να του τα αραδιασεις...

ποσο κοστιζει στην Αθηνα ο παιδικος???δεν ρωτησα εδω αλλα δε νομιζω πανω απο 150..αυτη εχει και παιδικο στην Αθηνα δεν ξερω περιοχη και εχει βαλει υπαλληλους..βαρεθηκε ομως και γυρισε πριν 5 χρονια..ολα τα φαγητα τα μαγειρευει η μαμα της..

δουλεια εχω προβλημα ωρων εχω 38 μαθητες να βολεψω σε τμηματα..οι 25 ειναι Γ λυκειου...δεν ξερω τι θα κανω.. ο Νικος φωναζει...

σε λιγη ωρα φευγουμε ολοι μαζι για Πηλιο...καιρος ηταν...

οποια ξεχασα πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...