Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

manoules kalimera!!!!!sas diavazo sinexia kai taftizomai para poli mazi sas telika oles ta idia pername!tha ithela poli na mpo sto pareaki sas.giati exoume kai emis polla themata tora teleftaia me tin mikri mou!

καλε που εισαι συ???????εχουμε να μιλησουμε ποσο καιρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε που εισαι συ???????εχουμε να μιλησουμε ποσο καιρο.....

ase rebbekaki mou edo kai kanena mina peripou talaiporoume para poli mas exoune skasi 4 dontakia mazemena kai den mporo na perigarpso ti travame!para poli grinia klama kai den simazevetai!ipofero pou tin vlepo etsi.esis me ton ipno kalitera vlepo ta pate!makari koritsaki mou. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!

Καλέ που είναι οι υπόλοιπες ξενυχτισμένες; ακόμα κοιμάστε;;; ξυπνήστε καλέ, κλαίνε τα μωρά :P

Stk καλώς μας ήρθες κι εσύ! Αχ υπομονή με τα δοντάκια... τι να σου πω εγώ ακόμα δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία, η κόρη μου είναι πλέον η μόνη φαφούτα του θέματος :roll:

Αννούλα μπήκες δυναμικά βλέπω στη διεκδίκηση της Λυδίας! :lol:

Αναστασάκι θα σε περιμένουμε κι εσένα το βράδυ λοιπόν.

Εγώ ακόμα χάλια είμαι βρε κορίτσια, μα τι ίωση είναι αυτή πόσες μέρες θα κρατήσει;;; τα δόντια ευτυχώς με το mesulid καλά είναι προς το παρόν.

Εύη πως είναι τα μικρά σου;

Σας αφήνω προς το παρόν πάω να ετοιμάσω τη μικρή να πάμε για ψώνια, θα τα πούμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaa sernomeeeeeeee apo thn nusta (-|(-|(-|(-| O mikros ksipnise apo ths 05:00 @-)@-) me trela kefia. Ton taisa sths 05:30 giati ida pws den eixe skopo na ksanakomh8ei ton alaksa gia na einai anetos alla o kurios 6:30 koimh8ike 7:30 ksipnise kai pano pou ton ksanavala gia upno sths 9 pernei o antras mou thlefwno kai ton ksipnaei ~x(~x( Eutuxos prolava na valw pano to fagito mou na ginete alla an den koimithw to meshmerh den thn vgazw shmera thn mera.....

Eutuxos den fenete na exei pireto kai lew fenete giati den exw kataferei na tou valw thermometro akomi. Na fantastite exw 3 sxedia alla kanena den vgazei thn idia thrmokrasia :shock:

Auto pou empistevome einai to klasiko me ton idrargiro alla den kathete thn apetoumenh wra kai den metrame sosta.

To hlektroniko den exw katalavei akrivos pou to vazoume sto stoma, ston kolariko h sthn masxalh???

To telefteo pou agorasa pou metraei me lazer sto metopo vgazei oti thermokrasia thelei, alan nti alon....To pira kai 55 euro X(

Stk kolosorises sthn parea mas.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaa sernomeeeeeeee apo thn nusta (-|(-|(-|(-| O mikros ksipnise apo ths 05:00 @-)@-) me trela kefia. Ton taisa sths 05:30 giati ida pws den eixe skopo na ksanakomh8ei ton alaksa gia na einai anetos alla o kurios 6:30 koimh8ike 7:30 ksipnise kai pano pou ton ksanavala gia upno sths 9 pernei o antras mou thlefwno kai ton ksipnaei ~x(~x( Eutuxos prolava na valw pano to fagito mou na ginete alla an den koimithw to meshmerh den thn vgazw shmera thn mera.....

Eutuxos den fenete na exei pireto kai lew fenete giati den exw kataferei na tou valw thermometro akomi. Na fantastite exw 3 sxedia alla kanena den vgazei thn idia thrmokrasia :shock:

Auto pou empistevome einai to klasiko me ton idrargiro alla den kathete thn apetoumenh wra kai den metrame sosta.

To hlektroniko den exw katalavei akrivos pou to vazoume sto stoma, ston kolariko h sthn masxalh???

To telefteo pou agorasa pou metraei me lazer sto metopo vgazei oti thermokrasia thelei, alan nti alon....To pira kai 55 euro X(

Stk kolosorises sthn parea mas.....

Evi sti masxali to vazo to ilektroniko an kai pote den vgaini i dia ithermokrasia to kalitero einai to klassiko exis dikio!!makari na einai kala to paidaki sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!

κι εγω εχω ενα κεφαλι καζανι,ο μικρος ξυπνησε κατα τις 08:10 τον ταισα κοιμηθηκε καμια ωρα ακομα,μαζι κι εγω..πηγαμε στον χασαπη και στον μαναβη,φαγαμε το φρουτο και τωρα εχω βαλει το φαγητο του στην κατσαρολα μπας και τον προλαβω μεχρι το μεσημερι...δεν ειχα κρεας απο χθες και ο κρεοπωλης σημερα ανοιξε απο τον 15Αυγουστο...

καλως ορισες STK...ρε συ!! ποιο ειναι το ονομα σου;

Ευη μπραβο στον Τριανταφυλλο!! εγω εχω ενα ηλεκτρονικο και το βαζω κλασικα στην μασχαλη του,του βαζω και την πιπιλα για να ειναι πιο ησυχος και καπως καθεται για να τον μετρησω...

υπαρχει ενα θεμα με τα θερμομετρα lazer,εχει γραψει ο γιατρουδακος μας..για δες το..

φιλια κοριτσια και θα τα πουμε αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!

κι εγω εχω ενα κεφαλι καζανι,ο μικρος ξυπνησε κατα τις 08:10 τον ταισα κοιμηθηκε καμια ωρα ακομα,μαζι κι εγω..πηγαμε στον χασαπη και στον μαναβη,φαγαμε το φρουτο και τωρα εχω βαλει το φαγητο του στην κατσαρολα μπας και τον προλαβω μεχρι το μεσημερι...δεν ειχα κρεας απο χθες και ο κρεοπωλης σημερα ανοιξε απο τον 15Αυγουστο...

καλως ορισες STK...ρε συ!! ποιο ειναι το ονομα σου;

Ευη μπραβο στον Τριανταφυλλο!! εγω εχω ενα ηλεκτρονικο και το βαζω κλασικα στην μασχαλη του,του βαζω και την πιπιλα για να ειναι πιο ησυχος και καπως καθεται για να τον μετρησω...

υπαρχει ενα θεμα με τα θερμομετρα lazer,εχει γραψει ο γιατρουδακος μας..για δες το..

φιλια κοριτσια και θα τα πουμε αργοτερα!!

stella me lene

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoyles ,to vrady eixame gledia o mpemphs den mas afhse na kleisoyme mati.o logos agnwstos...eimai xalia shmera zalada adynamia kai ponos sth koilia.perimenw th mama moy na erthei twra gia ligh vohtheia.o giannakhs eytyxws twra koimatai.vre koritsia anhsyxw ligaki..wres wres apo th zalada noiwthw oti xanomai!lete na mhn einai kala to mwraki moy?aima den exw pantws katholoy.den exw kanonisei akoma ta glyka ths baptishs kai ti tha valw egw kai o antras moy...polles ekkremothtes!(an skefthtai oti se 10 meres einai h vaptish.....kalwshrthes stella.hrthe kai kamia allh kainoyrgia manoyla kai den to katalava?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο θεματακι!!!

Καλε τοσο καιρο γιατι δεν γραφατε;;;ντρεποσασταν;;; :lol::lol::lol::lol:

αν κανονισετε για καφεδακι ειμαι μεσα..(καλως εχοντων των πραγματων).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....Δεν την παλεύω!!!!!!!!!!!Δεν κοιμηθήκαμε καλά το βράδυ και δεν μπορεί να ησυχάσει το πουλάκι μου,νυστάζει,τον κοιμίζω και μέσα σε 10 λεπτά φωνάζει!!Πόσο θα κρατήσει αυτό το μαρτύριο??!!Τον πήρε μια βόλτα ο μπαμπάς του και αντί να πέσω να κοιμηθώ που είμαι σαν ζόμπι,σκούπισα,σφουγγάρισα,έπλενα τα πιάτα και τώρα θα μαγειρέψω και το απόγευμα έχω να συμμαζέψω κάτι ρούχα και ξεσκόνισμα....ουφφφφφ....

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα κορίτσια!!Να κανονίσουμε μια συναντησούλα :D !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoyles ,to vrady eixame gledia o mpemphs den mas afhse na kleisoyme mati.o logos agnwstos...eimai xalia shmera zalada adynamia kai ponos sth koilia.perimenw th mama moy na erthei twra gia ligh vohtheia.o giannakhs eytyxws twra koimatai.vre koritsia anhsyxw ligaki..wres wres apo th zalada noiwthw oti xanomai!lete na mhn einai kala to mwraki moy?aima den exw pantws katholoy.den exw kanonisei akoma ta glyka ths baptishs kai ti tha valw egw kai o antras moy...polles ekkremothtes!(an skefthtai oti se 10 meres einai h vaptish.....kalwshrthes stella.hrthe kai kamia allh kainoyrgia manoyla kai den to katalava?

Κατερινακι δε παιρνεις απο μονη σου σιδηρο και filicine? καλο ειναι ρε συ να τα παρεις και για τις ζαλαδες,αλλα και φανταζομαι οτι κι ο γιατρος θα σου το πει..εγω θυμαμαι ειδικα το filicine το επαιρνα απο την παλλινδρομη που ειχα μεχρι και αφου εμεινα εγκυος και σε ολη την εγκυμοσυνη..να τρως καλα και οσο γινεται να ξεκουραζεσαι...κι οχι αγκαλια τον μικρουλη αν εχεις πονακια..ετσι κι αλλιως τα πονακια ειναι φυσιολογικα,αλλα λεμε τωρα!!πινε και χυμο πορτοκαλι για τυχον αναιμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....Δεν την παλεύω!!!!!!!!!!!Δεν κοιμηθήκαμε καλά το βράδυ και δεν μπορεί να ησυχάσει το πουλάκι μου,νυστάζει,τον κοιμίζω και μέσα σε 10 λεπτά φωνάζει!!Πόσο θα κρατήσει αυτό το μαρτύριο??!!Τον πήρε μια βόλτα ο μπαμπάς του και αντί να πέσω να κοιμηθώ που είμαι σαν ζόμπι,σκούπισα,σφουγγάρισα,έπλενα τα πιάτα και τώρα θα μαγειρέψω και το απόγευμα έχω να συμμαζέψω κάτι ρούχα και ξεσκόνισμα....ουφφφφφ....

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα κορίτσια!!Να κανονίσουμε μια συναντησούλα :D !!

Αννα πιπιλα του βαζεις; μηπως βοηθησει αυτο; μπορει να ειναι τα δοντακια του ρε συ!!οι δουλειες γινονται και αργοτερα,μη τρελλαινεσαι!!!

κι εγω μαγειρευω για το μωρο,εχει μεινει φαγητο απο χθες για εμας,παω λιγο να σιδερωσω,οχι ολα βεβαια και εχει ο Θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα οτι ειπε η μαριετα συμφωνω...να μην τα ξαναγραφω...οι ζαλαδες τα πονακια ειναι φυσιολογικα βρε....ολα καλα ειναι εισαι ανχομενη...

κοριτσια και μενα μια γκρινια αλλο τιποτα!!!και δεν γκρινιαζει η λυδια μου...λετε να ξεπεταχτει κανα δοντακι??ολο με το δαχτυλο στο στομα ειναι τις τελευταιες μερες!!!

ερωτησεις....

να προσθεσω ντοματα στην σουπα της??τριμμενη?η μονο το ζουμακι της??

ποσες φορες κοιμουντε τα μπεμπονια σας την μερα!!!???

αννουλα ασε τις δουλειες μωρε...οποτε θα εισαι δυνατη...

παναγιωτα ειχαμε κανει ομαδα στο φατσομπουκη και τα λεγαμε εκει....αλλα εγω δεν αντεξα χωρις το μαμμυ,αλωστε εχω βοηθηθει παρα πολυ 2 χρονια τωρα απο εσας εδω....τους ανακοινωσα στην ομαδουλα μας οτι θελω να τα λεω εδω με σας και μια μια ακολουθει αποτι βλεπω!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομεια αμα σας τα λεω εγω πως θα ειμαστε το πιο μεγαλο νεο θεμα να με ακουτε..καλημερα τσουπρες μου...

στελλα καλωςορισες και εσυ και υπομονη μαζι μας δεν ειμαστε και πολυ στα καλα μας..

εχθες το βραδυ ξεσαλλωσατε τσουπρες μου και σημερα παραπονιεσται????ποτα τσιγαρα μπαλκονια απο ολα ειχε ο μπαξες μονο σεξ νομιζω δεν ειχε...η μηπως ειχε και δεν το πηρα ειδηση???στο τελος θα μας κοψουν ως ακαταλληλο για ανηλικους θα δειτε...

εγκυουλα μου συμφωνω με την μαριεττα(περιεργο εεε?)παρε φιλισιν τουλαχιστον..βιταμινουλα ειναι και θα σε ανεβασει και εγω την επαιρνα σε ολη την εγκυμοσυνη και τωρα που θελω και το δευτερο την εχω αρχισει κανα δυο μηνες...

κοριτσια εγω για θερμομετρο του εχω αυτο που ειναι σαν πιπιλα ψηφιακο...πιπιλαει και μολις φτασει η θερμοκρασια μπιμπιριζει...και ετσι καθεται μια χαρα..

ξυπνησε το καμαρι μου παω να τον γαργαλησω θα τα πουμε πιο μετα φιλια και καλοριζικοοοοοοοο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γαμω την γκαντεμια μου!! με πηρε η κοντη τηλ (σημ:η κουνιαδα μου) και μιλουσαμε περι ανεμων,και να ειναι και μετρημενες οι φορες που μου εχει τηλ τρια χρονια που μενουμε με τον Μανο μαζι :o:o και της ελεγα οτι εχω βαλει σιδερο και ο μικρος κοιμαται και γελαγε λεγοντας μου ασε το σιδερο για το βραδυ,εμενα μου τα σιδερωνει η πεθερα μου!! και της απαντησα οτι το βραδυ δε σιδερωνω γιατι εχω καλυτερα πραγματα να κανω :lol::lol: και αφου το κλεισαμε,πηρα να συνεχισω το σιδερο και off!!! τα εφτυσε :shock::shock::shock: δεν αναβει κανενα φωτακι!!!μου αναψαν τα δικα μου ομως με την γκαντεμω!!!!

Μαρια δεν ηξερα οτι υπαρχει θερμομετρο-πιπιλα!!!θα το ψαξω...διαβασε σημερα ο Μανωλακης μας; ;));));))

Στελλα θηλαζεις;μηπως θελει στηθος και για παρηγορια,αν προκειται για δοντακια;μηπως ζεσταινεται;νερακι πινει;

Ρεββεκα εγω στο φαγητακι το μεσημερι βαζω μια ντοματουλα ξεφλουδισμενη κομμενη στην μεση,οχι τριμμενη και ενα κρεμμυδακι ολοκληρο και μια χαρα τρωει ο μικρος..

οσον αφορα στον υπνο,το πρωι θα ξυπνησει γυρω στις 07:30 θα τον ταισω,τις περισσοτερες φορες ξανακοιμαται μεχρι τις 09:00 και μετα το φρουτο,θα ξανακοιμηθει για καμια μιαμιση ωριτσα απο 12:30 περιπου μεχρι 14:00,μετα τρωμε το φαγακι μας και αν ειμαι τυχερη γυρω στις 15:30 αντε 16:00 θα παρει εναν υπνακο για καμια ωρα...απο το απογευμα και μετα τον παμε βολτα,οποτε μενει ξυπνιος θελει δε θελει :lol::lol: και ξανακοιμομαστε γυρω στις 22:30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.Εμεις επιστρεψαμε απο την βολτα μας ,φαγαμε και το φαγακι μας και θα δουμε τωρα αν θα κοιμηθουν λιγο να ηρεμησω!

Στελλα καλωσ ηρθες και εσυ στη παρεα μας.Και εμενα ο δικος μου ειχε πολυ γκρινια απο τα δοντια και να φανταστεις εχει βγαλει μονο 2...και εμενα οταν τον περνω αγκαλια ηρεμει...λιγο τα δοντια λιγο οτι θελουν αγκαλιτσα μην ανησυχεις που θα παει θα ηρεμησει.

Βρε Κατερινακι τι ανησυχεις...φυσιολογικα ειναι αυτα που νιωθεις...περασε τοσος καιρος και τα ξεχασες :D:D:D ?Στον γιατρο ποτε θα πασ?

Μαριεττα :lol::lol::lol: τι να πω με την γκαντεμια σου......

Μαρια ωραιο το θερμομετρο πιπιλα...δεν το ειχα σκεφτει μαλλον πρεπει να το παρω και εγω αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριέττα έχουμε το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα με την Σοφούλα!

Σε γρουσούζεψε η κουνιάδα σου ρε συ απ' τη ζήλια της που της είπες ότι περνάς καλά τα βράδια.

Στέλλα καλως ήρθες στην παρέα μας! Γιατί δεν την βγάζεις καμια βόλτα μπας και βαριέται το παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontos to mati einai to xirotero pragma sigoura se matiase!distixos den thilazo thilasa mono 25 meres!opote mono ligo i pipila mas parigori alla kai afti me to zori tin pairni..den ti theli kai poli..2 fores tin exo vgali simera volta alla tipota!annoula kalitera pou den pairni ante na tin kopsis meta!koritsia aporo me ena paidi kai to vradi pefto kseri ston kanape me pairni o ipnos an kano kapoia stigmi kai deftero pou tha me perni orthia????kai na fantastite oti ithela 3 paidia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι ασχετο?το chat δεν λειτουργει?θυμαμαι πριν 2-3 χρονια μπαιναμε και γινοταν χαμος.

εχει τσατ ρουμ ναι!!!αλλα μην χανουμε και τα κουτσομπολια χαχαχα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισα να το δοκιμάσουμε. Εγώ δεν το έχω ψάξει ποτέ. Τώρα που έριξα μια ματια αν κατάλαβα καλά πρέπει να φτιαξιουμε ένα καινούργιο chatroom και να μπούμε όσες θέλουμε να συνομιλάμε σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισα να το δοκιμάσουμε. Εγώ δεν το έχω ψάξει ποτέ. Τώρα που έριξα μια ματια αν κατάλαβα καλά πρέπει να φτιαξιουμε ένα καινούργιο chatroom και να μπούμε όσες θέλουμε να συνομιλάμε σωστά;

για μπειτε στα κουτσομπολακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...