Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαίρομαι που σας αρέσει ο τίτλος! αν σκεφτείτε και κάτι άλλο πείτε μου να τον αλλάξω!

Ελίζα, σε ποιά περιοχή της Εύβοιας μένεις δεν θυμάμαι... :oops:

Ημουν διακοπές στον Νέο Πύργο, ήσουν μήπως κοντά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ξενυχτι έχει πέσει. Αχ να δω πως θα ξυπνησω το πρωί να δώσω το γάλα του μικρού.

Αχ Μαριέττα τώρα θα ήθελα άλλο ένα τσιγαρακι αλλα κρατιεμαι.

Απο Χαλκίδα είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς παραγγείλαμε μια σκεπαστή και τελικά μείναμε νηστικοί, ήταν χάλια! X(X( X(

Αχ μια πιτσούλα θα την τσάκιζα ευχαρίστως τώρα!!! μιαμμμμ

Διαίτης δεν είναι; O:-):ymsmug:8-}

Ο Φίλιππος κοιμήθηκε γύρω στις 1+ γιατί είχε κοιμηθεί κανά τρίωρο το απόγευμα και δε νύσταζε..

Γι'αυτό άργησα να μπω..

Ωραία είναι στη Β. Εύβοια...

Ο άντρας μου είναι απο Ιστιαία κι εκεί πάμε για διακοπές συνήθως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζακι κρατησου και μη κανεις αλλο μωρε!!

εγω μολις καπνισω,παω κατευθειαν και πλενω χερια,προσωπο,δοντια..ο Μανος δε με προλαβαινει στις οδοντοπαστες...ενταξει δε κανω πολλα,αλλα δε θελω να πιανω το μωρο και να μυριζω.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττακι Και εγω μια απο τα ίδια κάνω. Ναι δεν κάνω άλλο τώρα θα κρατηθω!

Α ναι ρούλα έχεις δίκιο απο κει πρέπει να είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι βρε Ελίζα τώρα θυμήθηκα, είστε σχετικά κοντά με τη Βάγια. Αλήθεια, εσείς βρεθήκατε; Ναι, δίπλα στους Ωρεούς είναι.

Ρούλα Ιστιαία ε; πήγαμε 2 φορές κι εκεί για καφέ, στη Δωδώνη συγκεκριμένα στην πλατεία.

Εύη δεν είναι πραγματικά πολύ ωραίο κομμάτι; πρέπει να ήταν πολύυυυ ερωτευμένος αυτός που το έγραψε! αχ πειράζει που με έπιασε το συναισθηματικό μου πάλι και θα ήθελα να το είχε γράψει κάποιος για μένα αυτό;;; αυτό το έχω πει και για το how i want to deserve you, επίσης αγαπημένο μου. Ουφ καλέ ξεμελαγχολήστε με!!!! τι έπαθα βραδιάτικο και χωρίς mesulid κιολας;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα με συγχωρεσετε,αλλα με ποναει η πλατη μου απο την καρεκλα τοσες ωρες και λεω να παω να μαζεψω το κομματι μου...Σαρα εγω ενα εχω :lol::lol::lol:

λυπαμαι που την κανω νωρις,δεν ειναι του χαρακτηρος μου,αλλα ειμαι και καποιας ηλικιας! :oops:

φιλακια και συνεχιστε εσεις,ξερετε που λεει και η Μαρια!!

ε ρε τι γλεντια θα εχουμε αυριο με την εκπληξη των πρωινων!!!

Ρεββεκα για σενα λεω,επισης για την μαμα του Μανωλιου και την εγκυουλα μας!!!η Νατασσα μας εχει καταλαβει πια,την Αννα ακομα την βολιδοσκοπούμε :lol::lol: πρωινη;βραδυνη;θα δειξει!!

φιλακια κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι βρε Ελίζα τώρα θυμήθηκα, είστε σχετικά κοντά με τη Βάγια. Αλήθεια, εσείς βρεθήκατε; Ναι, δίπλα στους Ωρεούς είναι.

Ρούλα Ιστιαία ε; πήγαμε 2 φορές κι εκεί για καφέ, στη Δωδώνη συγκεκριμένα στην πλατεία.

Εύη δεν είναι πραγματικά πολύ ωραίο κομμάτι; πρέπει να ήταν πολύυυυ ερωτευμένος αυτός που το έγραψε! αχ πειράζει που με έπιασε το συναισθηματικό μου πάλι και θα ήθελα να το είχε γράψει κάποιος για μένα αυτό;;; αυτό το έχω πει και για το how i want to deserve you, επίσης αγαπημένο μου. Ουφ καλέ ξεμελαγχολήστε με!!!! τι έπαθα βραδιάτικο και χωρίς mesulid κιολας;;; :lol:

πιες κι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χαλκίδα μένει και η Βάγια αλλα δεν τα ζούμε πει.

Κοριτσακια λέω να αποχωρήσω .θα τα πούμε αυριο.

Καλή συνέχεια!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι ο Γιάννης ροχαλίζει και δεν το αντέχω με τίποτα!!!!! X(:-s:-s

Εύη περαστικά,ελπίζω αύριο να'ναι καλά τα παιδιά!!

Μαριέττα την κάνεις κι εσύ;;;

Πάρτε ένα τραγουδάκι κι από μένα:

Ένα από τα πολύ αγαπημένα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιες κι αλλο!!!

:lol: Οχι μωρέ δεν θα πιώ άλλο, θα είμαι καλό κορίτσι και ούτε άλλο τσιγάρο θα κάνω για συμπαράσταση στην Ελίζα, και θα πάω επιτέλους να χαπακωθώ και να κοιμηθώ. Το λέω για να το πιστέψω από ότι κατάλαβες!

Αφήσαμε πολύ δουλειά για τις πρωινές... θα συμφωνήσω μαζί σου και λέω να αποσυρθώ κι εγώ σιγά σιγά, να μαζέψω και τα κομμάτια μου (κι εγώ πολλά έχω αλλά δεν ξέρω πόσα!).

Ρούλα, φοβερό και αυτό το κομμάτι!!!

Καληνύχτα κορίτσια, πολλά φιλάκια τα ξαναλέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Καλέέέέ σε το τρελοπαρέα έμπλεξα???!!!! :shock::shock::shock::D Ποτάκι,τσιγαράκι,τραγουδάκι...καλά περάσατε βλέπω χθες το βράδυ!!!Εγώ δεν κάπνιζα και δεν καπνίζω και δεν πίνουμε γιατί θηλάζουμε ακόμα... Είχαμε άσχημη νύχτα,ο μικρός στριφογυρνούσε συνέχεια και τον πήρα στο κρεβάτι μας.Ο εξυπνάκιας,στρίμωξε τον πατέρα του στον τοίχο και τελικά σηκώθηκε ο άνθρωπος 5:30 η ώρα,χαμπάρι δεν το πήρα έτσι βαθιά που κοιμήθηκα...Ανοίγω σε μια φάση τα μάτια μου και δεν βλέπω ούτε τον άντρα μου,ούτε το μωρό!!α Τρελάθηκα!!!!!Πάω να σηκωθώ και βλέπω έναν κωλορίκο στον αέρα,κάτω στα πόδια μου!! :mrgreen:

Μαμά Παναή (πως σε λένε?) Κάτω τα χέρια από την Λυδία!!!Έχουμε δώσει μάχη για να την κατακτήσουμε!!Και ιδού οι αποδείξεις:

post-13601-13873937533387_thumb.jpg

post-13601-13873937534349_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D καλημερα χαχαχαχα βρε αννουλα!!!!παπαρατσι!!!

ειρηνακη η αληθεια ειναι οτι ο μικρος εδωσε μαχη!!!

ομως εμεις ειμαστε σαν την μαμα μας αρεσει να παιζει το ματακι μας!!!τωρα να πω της αννας ειναι πιπινακι....

εεεε καινουργιο θεματακι ειδε καινουργιο αγορακι η λυδια και της ετρεξαν τα σαλια.... :D

θα τις δειξω τις φωτο σας και θα σας πω!!!!

ουφ και εχουμε και πολλα αγορακια...

κοριτσια ενας ειναι ο τιτλος για το νεο θεματακι!!!ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ....

μισο να ενημερωθω κι αλλο γιατι 17 σελιδες εχετε γραψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! Ξεσαλόσατε πάλι ε;

Καλορίζικο κι αυτό το θεματάκι μας! μ' αρέσει κι εμένα ο τίτλος!

Το μεσημέρι που θα γυρίσω απ' την δουλειά θα κοιτάξω να κοιμηθώ λιγάκι για να κάτσω κι εγώ μαζί σας το βράδυ γιατί χάνω τα καλύτερα και όχι τίποτα άλλο τις υπόλοιπες ώρες μιλάω και μόνη μου εδω μέσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ρεβεκκα και αννουλα.καλώς ήρθες στην παρέα μας δεν σε έχω καλωσορίσει εγω!

Κκαλα τι κουκλια που ειναι τα μωρακια σασ;

Καλε που είναι οι ξενυχτουδες;εγω ξύπνησα 7 του έδωσα το γάλα του μικρού και ευτυχώς ξανακοιμηθηκε δεν ξύπνησε και ο μεγάλος και έριξα ακόμα λίγο υπνακο.

Τώρα θα ετοίμαστω να πάμε μια βόλτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...