Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Opa vlepw kai to Roulaki , vale poto kai ela sthn parea roula....Oxxxx ksexasa thilazeis, esu vale xumo. [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif] Hik !!Hik !!!!

ρουλιτσα

σιγανοπαπαδιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΡΓΙΑ!!!!

Διαβάζω πόση ώρα δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες στο άλλο κι έρχομαι και βρίσκω κι άλλα κατεβατά εδώ;;!! ΕΛΕΟΣ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κανενα ζαντακ για το στομαχακι του αν εχεις ,γιατι ειναι ευαισθητο το πουλακι μου!!!!!(μου ειπα ,οχι του) :lol:

Καλά, από ατάκες σκίζεις σήμερα! ΘΕΑ!!!!

Ζαντάκ δεν έχω, να σου δώσω maalox κάτι θα κάνουν αυτά στο πουλάκι σου!

Μπήκε και η Ρούλα;;; ωχ, θα διαβάσει τα περί τσιγάρων και αλκοόλ.... αύριο το πρωί για τιμωρία όλες θα γράψουμε από 100 φορές "δεν θα ξανακαπνίσω και δεν θα ξαναμιλήσω για αλκοόλ μέχρι να σταματήσουν και οι υπόλοιπες να θηλάζουν". Ντροπή μας κι εμείς οι αναίσθητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η Ελενη και ενω ειναι ντιρλα στο μεθυσι.....λεει την γνωμη της ,για καθισματακια αυτοκινητου

απαραδεκτο [smilie=drunken_smilie.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΡΓΙΑ!!!!

Διαβάζω πόση ώρα δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες στο άλλο κι έρχομαι και βρίσκω κι άλλα κατεβατά εδώ;;!! ΕΛΕΟΣ!!!! :lol::lol::lol:

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, από ατάκες σκίζεις σήμερα! ΘΕΑ!!!!

Ζαντάκ δεν έχω, να σου δώσω maalox κάτι θα κάνουν αυτά στο πουλάκι σου!

Μπήκε και η Ρούλα;;; ωχ, θα διαβάσει τα περί τσιγάρων και αλκοόλ.... αύριο το πρωί για τιμωρία όλες θα γράψουμε από 100 φορές "δεν θα ξανακαπνίσω και δεν θα ξαναμιλήσω για αλκοόλ μέχρι να σταματήσουν και οι υπόλοιπες να θηλάζουν". Ντροπή μας κι εμείς οι αναίσθητες!

:oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η Ελενη και ενω ειναι ντιρλα στο μεθυσι.....λεει την γνωμη της ,για καθισματακια αυτοκινητου

απαραδεκτο [smilie=drunken_smilie.gif]

Ελενη οπως καταλαβαινεις,πεφτει πολυ κατασκοπεια στο φορουμ...καλα να παθεις!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω μια μαργαρίτα τώρα, μπορώ;;;;;;

Μια τεράστια, απ' αυτές που φτιάχνουν στα Friday's, με γεύση φράουλα!!!! :D:D:D

εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ τι έγινε καινούργιο θεματακι;

Τέλειος ο τίτλος...εγω εφαγα την πίτσα μου ήπια την μπυριτσα μου,έκανα κ το τσιγαρακι μου και είπα να πεσω να κοιμηθώ αλλα μπα...

Ειρηνακι λες να ροζισουμε;ασε λέω να περιμένω λίγο και θα δούμε σε κανά δυο χρονακια μη σαλταρω εντελώς χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φευγω παω να μαζεψω τα κομματια μου

καλο βραδι

Καληνύχτα Ειρηνάκι, καλή ξεκούραση!!

Ωραίος ο καινούριος τίτλος!! Αντιπροσωπευτικός!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ τι έγινε καινούργιο θεματακι;

Τέλειος ο τίτλος...εγω εφαγα την πίτσα μου ήπια την μπυριτσα μου,έκανα κ το τσιγαρακι μου και είπα να πεσω να κοιμηθώ αλλα μπα...

Ειρηνακι λες να ροζισουμε;ασε λέω να περιμένω λίγο και θα δούμε σε κανά δυο χρονακια μη σαλταρω εντελώς χιχι!

κι αλλη που πινει και καπνιζει!!!Καλως την!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία η αφιέρωση της Εύης στην Ειρήνη!

Εγώ για κάποιο λόγο αυτές τις μέρες έχω κολλήσει με αυτό το τραγούδι:

Μου αρέσει πολύ η μουσική στο ρεφρέν και οι στίχοι γενικότερα με συγκινούν... είμαι και συγκινησιάρα βλέπετε!

Ακόμα να χαπακωθώ, μέχρι και βόλτα σε άλλο θέμα έκανα... ωραίες μάνες που λέει και η Μαριέττα! αμ τι να κάνουμε κι εμείς, περιμένουμε να κοιμηθούν τα αγγελούδια μας για να ασχοληθούμε λίγο και με εμάς

Καλέ πάτησα υποβολή και είδα ότι προλάβατε να δείτε τη βόλτα μου!!! τρελή κατασκοπεία, sia γίναμε εδώ μέσα :lol::lol:

Ελίζα κι εσύ στο κλαμπ τον ξενύχτηδων; και στο κλαμπ των καπνιστριών βλέπω, κι εσύ αύριο την τιμωρία σου παρακαλώ :P !

Καληνύχτα Ρηνιώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...