Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

αχ θεουλη μου επιτελους στα κρεβατια τους ..

νομιζω οτι σημερα ολη μερα γι'αυτη την στιγμη ζουσα .. :roll:

Οσο για το γλυκακι σκεφτηκα να της κανω μια τουρτιτσα ετσι στα πεταχτα ..Εχω ετοιμο το κεικ για το παντεσπανι , ετοιμη η κρεμα ενδιαμεσα πηζει στο ψηγειο αυριο θα μονταρω τον πυργο της πιζας γιατι καπως ετσι το βλεπω να καταληγει .. :lol::lol:

Σουβλακι ε ?..μμμμμ..κλαψ δεν μπορω να φαω ..εδω με τα πιτσιρικια κ την σημερινη πιτσουλα που εκανα εφαγα ενα μικροοοο κομματι ισα για την μυρωδια ..Που ειναι η Σωσω να με ακουσει κ να μου την πει που αποχωριστηκα την πουλαδα μου .. :lol::lol::lol:

Εχεις αδερφες ε ? αχ τι καλα ..μακαρι να ειχα κ γω ..κ αδερφο δεν θα με πειραζε ..αλλα ειναι στιγμες που λεω τι τυχερες ειναι οι κορες μου θα εχουν στο μελλον η μια την αλλη κ την παραλλη εστω κ αν τρωγωνται σαν τα κοκορια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι έχω άλλες 2. Εγώ είμαι η μεσαία. Με την μεγάλη έχουμε 1,5 χρόνο διαφορά και με την μικρή 8,5 !!! :shock:

Εσύ μοναχοπαίδι ευούλα μου; :( Δεν το ήξερα. Άρα γι' αυτό έκανες τόσα παιδιά ε; Απωθημένο θα το είχες... :lol::lol::lol: Πάντως θα είναι πολύ τυχερές και οι δικές σου και οι δικές μου!! Γερές να είναι μόνο.

Τουρτίτσα είπες ε; χμμμ καλή μου ακούγεται...αν την κάνεις και σοκολατένια έρχομαι κρήτη... :lol::lol:

Α σου το είπα; Να την χαίρεσαι και νυφούλα να την καμαρώσεις! Όχι μόνο την Σοφία ... όλες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους εκατσα..

δεν ξερω ρε κοριτσια αν ειναι υπερκοπωση..

αλλα παλι θα ειμαι αρρωστη ολο το χρονο

οπως κ περσι.

καλα κ εγω δεν καθομαι στον κωλο μου...

σημερα παρολη την αρρωστια εκανα τσηζκεικ

κ μια συνταγη με κεφτεδακια απο φαβα κ σαλτσα απο ταχινι.

ε δεν μου αρεσε καθολου τελικα!!! :x

κ το γλυκο αποτυχια...

:cry: το μπισκοτο δεν κολλησε στην κρεμα

κ οπως σερβιρω το κομματι, το μπισκοτο

μενει στη φορμα..... :evil:

κ εμεις ειμαστε 4 αδερφες!!!

αλλα οχι ολες απο τον ιδιο μπαμπα..

ειναι τελειο να εχεις αδερφια!!!

ευακι μου κουραστικα μονο που τα διαβασα..

ξεκινηστε παιδικο αμεσα!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρα σας ..

εδω ειμαι κ γω ..Την τουρτιτσα την εκανα σοκολατα-πορτοκαλι γιατι εχουμε κ ενα καλο μ'αυτο τον συνδιασμο ..τι να πεις εχουν κ γουστα τα πιτσιρικια .. :D

Ευχαριστουμε για τις ευχες , να χαιρεστε κ σεις τα παιδακια σας !!

πω πω τωρα που σκεφτομαι την χτεσινη μερα απορω πως γλιτωσα την Σουδα που ειναι κ εδω σχετικα διπλα μας ..Που να τρεχουμε δαφνι πεφτει καπως μακρια ..

Ειλικρινα δεν ξερω πως να τις μαζεψω ..Ιδιαιτερα μετα τις διακοπες που οπως καταλαβαινετε αφηνιασαν κανονικα κ με τον νομο δεν συμμαζευονται ..Ανυπομονω να ξεκινησουμε σε λιγες μερες παιδικο μηπως κ μπουμε σιγα σιγα παλι σε μια σειρα ..Γιατι μαζι με τις μεγαλες ακολουθει κ το μικρο ..οτι κανουν αυτες τσουυυπ να κ η Αριαδνη παραστατης ..

Αυτο βεβαια ειχε κ καποια αβανταζ γιατι πλεον το μπουλουκακι εμαθε κ τρωει μονο του κ εχει παρα πολυ πλακα..παιρνει κ σοβαρο υφος κρατωντας το κουταλοπηρουνο της .. :lol:

Το βραδυ θα ερθουν γονεις κ συμπεθεροι να μας δουν ..θα ειμαστε παλι μια ωραια ατμοσφαιρα ..αλλα δεν βαριεσαι ..κανενα προβλημα ..

Σας αφηνω μπας κ προλαβω να πιω λιγο καφε πριν ξυπνησουν οι ..βαρβαρες ..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!!!!!!!!!

Είμαι πτώμα....πήγαμε σε ένα πάρτυ γενεθλίων σήμερα και η ταλιμπανίτσα μου δεν έβαλε κώλο κάτω......εγώ δεν μπορούσα να τρέχω πολύ ξωπίσω της οπότε την πλήρωσε ο άντρας μου αλλά και πάλι κατακουράστηκα!!!!!!!!!! Τελικά φύγαμε άρον άρον γιατί έριξε ένα ολόκληρο μπουκάλι νερό επάνω της και έπρεπε να την αλλάξω ρούχα (που φυσικά δεν είχα σκεφτεί να κουβαλήσω μαζί μας γιατί αυτά είναι καινούριες ταρζανιές και δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια)......Τούρτα δεν έφαγα, μάλλον ξέχασαν να μου φέρουν (και ήμουν η μοναδική έγκυος.....έπρεπε να έχω ειδική περιποίηση :mrgreen: ).....στα συγκεκριμένα γενέθλια όσες φορές έχω πάει πάντα μα πάντα ξεχνάνε να μου φέρουν τούρτα...εκτός αν με διακριτικό τρόπο προσπαθούν να μου κάνουν δίαιτα :lol: (λες και είμαι καμιά φακλάνα :evil: )

Ευάκι μου χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα στην Σοφία!!!!!! Να την χαίρεστε γερή και χαρούμενη!!!!!!!! Αύριο γιορτάζει και η μπουλουκίτσα?????? Πολύχρονη να είναι η γλυκούλα!!!!!!! Πως και δεν την έχετε βαφτίσει ακόμα?????

Καλυψούλα μου φαίνεται ότι πρέπει να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις.......όταν ο οργανισμός είναι εξαντλημένος γίνεται επιρρεπής στις ιώσεις και τις λοιμώξεις, οπότε μην σου φαίνεται περίεργο ότι θα την αρπάζεις στο πιτς φυτίλι!!!!!

MARDIO να τα εκατοστήσουν οι διδυμίτσες σου!!!!! Να είναι γερές κι ευτυχισμένες!!!!!!!!!!!!

Αννούλα μου υπομονή με τα πισωγυρίσματα στις συνήθειες ύπνου, φαγητού κτλ.....έχεις να δείς ακόμαααααα.......

Λένα μου περαστικούλια!!!! Κρύωσες από το κλιματιστικό????? Νιώθεις καλύτερα σήμερα???? Είδες περιποίηση το καρντάσι σου??????? Αααααα ρε σαν τα αδέρφια δεν έχει τίποτα.......πόσες φορές έχει τρέξει για μένα η αδερφή μου!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσούδια πάω για νανάκια...είμαι πτώμα κι έχω και τα νεύρα μου μ'αυτήν την ζέστη.......

Φιλάκια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα ..

πριν λιγο καταφερα να βαλω σε ταξη τον χαμο στο σπιτι ..κ μην φανταστειτε κιολας οτι καναμε κ τιποτα ιδιαιτερο ..Τεσπα ..παει κ αυτο ..

Νασια που χαθηκες καλε ?? Ηταν λιγο γαιδουρια που ξεχασαν να σου δωσουν τουρτα ..αμαν ..δεν λεω συνηθως σε τετοιες φασεις οταν υπαρχει κ πολυς κοσμος κ φασαρια ξεχναμε κ κατι αλλα οχι κ την εγκυο ρε παιδιαααααααααααααααααααα!!

Ναι κ η μπουλουκα μου γιορταζει αυριο ..ανεπισημως μεν , γιορταζει δε..Δεν την βαφτισαμε ακομα ας οψονται τα οικονομικα κωλυμματα καλο μου ..ασε που ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα ο καθενας για κανει μια βαφτιση θελει μια μικρη περιουσια ..οποτε ολοι το σκεφτονται για τις κουμπαριες ..κ κυριως πως να το αποφυγουν ..λογικο ..Οποτε εκτος το οικονομικο το δικο μας , ειμαστε στο κυνηγι νονου ..η κ νονας ..Μερικες καλες περιπτωσεις μας ετυχαν αλλα δυστηχως το θεμα ηταν η αποσταση που δυστηχως θα υπηρχε ..Δηλαδη δεν θα εβλεπαν το παιδι κ το παιδι αυτους παρα μονο μια φορα το χρονο κ με το ζορι ..

Νιωθω πτωμα ..θα παω κ γω να κανω νανακια ..Ελπιζω αυριο να μην φυσαει γιατι εχουμε βαλει πλωρη για παραλια μερια με τους νονους των κοριτσιων ..Κ το απογευμα βολτα με τις μαμμυλαντεζες ..

σας φιλω , να εχουμε ολες μια καλη κ ηρεμη νυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κομμάτια...γυρισαμε απο γαμοβαπτίσια...

απο τις 7 το απόγευμα τελειώσαμε στις 9.30!!! :shock: Φυσικά οι μικρές ξεράθηκαν κατευθείαν και κοιμούνται...κουράστηκαν τα πουλάκια μου...

Τί το ήθελα κι' γω το τακούνι; :evil: Πονάν οι γάμπες μου γμτ. :evil::evil:

Εύα και πάλι πολύχρονη η κορούλα σου.Ελπίζω να πήγαν όλα καλά... Α το πορτοκάλι στην τούρτα δεν το τρώω... :lol::lol::lol: την προτιμώ σκέτη σοκολά... :lol::lol::lol:

Δεν αντέχω άλλο τα μάτια μου κλείνουν. Πάω να ξεβαφτώ, να πλυθώ, και να την πέσω κι' γω. Καληνύχτα κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες

που χαθηκατε ολες καλε ??

εγω δεν ειμαι κ στα πολυ καλα μου ..Αυριο εχω παλι το δικαστηριο για τον αχρηστο τον πρωην εργοδοτη μου ..Μ'εριξε παλι ψυχολογικα ομως τουλαχιστον αποφασισα να το τελειωσω εδω ..Δεν προκειται να προχωρησω παρακατω ουτε με εφεσεις κτλ γιατι ουτως η αλλως δεν θα με βγαλει πουθενα ..Το δικιο μου δεν θα το βρω απλα θα διατηρω μια κατασταση μεσα στο μυαλο μου κ θα με κραταει πισω ..Για να παω μπροστα πρεπει να το αφησω πισω ..κ τουλαχιστον ελπιζω καπως καπου καποτε να του ανταποδωθει τουλαχιστον απο τον θεο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα mamaeva,καλή επιτυχία στο δικαστήριο!Δε ξέρω την υπόθεση αλλά σου έυχομαι να έχεις αίσια κατάληξη!Εμένα έχει γενέθλια ο άντρας μου σήμερα και τον ξέχασα το πρωί.Όταν ήρθα στη δουλειά και είδα το ημερολόγιο το θυμήθηκα,τον πήρα τηλέφωνο και πριν μου πει ορίστε μου λέει "ευχαριστώ".Και καλά που τον ξέχασα.Τι νά κάνω έχω τόσα στο μυαλό μου,δουλειά,σπίτι,μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τον χαιρεσαι καλο μου..

κοιτα η δικη μου υποθεση ειναι ουτως η αλλως τελειωμενη δεν εχω κατι να περιμενω κ σιγουρα πηγα για μαλλι κ βγηκα κ κουρεμενη γουλι απο πανω ..τι να πεις ελληνικη δικαιοσυνη σου λεει ο αλλος ..Εχασα την εμπιστοσυνη μου κ στους ανθρωπους αλλα κ στην δικαιοσυνη ..Απολυθηκα ενω ημουν εγκυος για να καταλαβεις αλλα το δικαστηριο απεφανθει - οι εντιμοτατοι κυριοι δικαστες ..- οτι η συμβαση που ειχαμε ηταν συμβαση εργου οποτε δεν δικαιουμαι απολυτως τιποτα ..κ το γελιο ειναι οτι δεν στηριζεται αυτο απο πουθενα ..κανενα αποδεικτικο στοιχειο ..απλα ο ..κυριος πρωην εργοδοτης μου εχει τα κολπα αλλα κ το χρημα να κανει αυτο που γουσταρει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους ηρθα κ εγω!!!

ευακι να χαιρεσαι τα παιδακια σου..

αν νομιζεις οτι δεν θα βρεις το δικιο σου

αστο να παει στα κομματια ρε κοριτσι μου..

κριμα ειναι να σε ριχνει τοσο αυτο.....

ελπιζω παντως να πανε ολα καλα!!!

νασια μου κ η δικια μου οταν παμε σε παρτυ κλπ

λυσαει κυριολεκτικα.

το σαββατο εχουμε παιδικο παρτυ

κ την κυριακη βαπτιση..

ουτε θελω να σκεφτω τι εχει να γινει εκει!!!!!!

τα φιλια μου κ στις υπολοιπες.

εμεις ειμαστε καλυτερα επιτελους... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Είμαι πτώμα και έχω πονάκια περιόδου.......ελπίζω να μην σημαίνει κάτι αυτό γιατί στον μήνα μου μπαίνω σε 10 μέρες!!!!! Το Μαρούλι με έχει ξετινάξει........όσο πλησιάζει ο καιρός να γεννήσω τόσο πιο απαιτητική γίνεται και με έχει στο τρέξιμο συνέχεια....όταν ξυπνάει πρέπει να σηκωθώ κι εγώ......δεν τρώει αν δεν κυλιέται στα πατώματα και πρέπει να κυλιέμαι κι εγώ (φανταστείτε το σαν εικόνα με την κοιλιά τούρλα).....δεν θέλει να με βλέπει να ξαπλώνω στον καναπέ, έρχεται και με τραβάει από το χέρι να σηκωθώ και να στέκομαι όρθια......όλη μέρα είμαι στο σκύψε-σήκω να μαζεύω παιχνίδια και σκατολοϊδια από το πάτωμα........Πολύ φοβάμαι ότι δεν τον γλιτώνω τον πρόωρο τοκετό!!!

Ευάκο μου είσαι σίγουρη ότι θες να τα παρατήσεις? Έχεις δίκιο που έσπασαν τα νεύρα σου και βαρέθηκες να ασχολείσε με μια "τελειωμένη" υπόθεση αλλά γι'αυτό κάτι τέτοια καθίκια ξεφεύγουν.......δεν θα βρεθεί ποτέ κάποιος που να έχει το χρήμα και την υπομονή να τους ξετινάξει????????? Τί να πώ......υπάρχει και Θεός και βλέπει, κάποτε θα το βρούν μπροστά τους, ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλυψούλα μου σου εύχομαι υπομονή στο πάρτυ...εγώ σκέφτομαι ότι αποκλείεται να την ξαναπάω την Μαρία σε παιδικό πάρτυ παρά μόνο αν μεγαλώσει λίγο ακόμα και μπορεί να συμμετέχει χωρίς να χρειάζεται να την κυνηγάμε σαν παλαβοί!!!! Άσε που παραλίγο να την πλακώσει στο ξύλο ένα μεγαλύτερο αγόρι.....και αν συνέβαινε αυτό θα το έσπαζα τα μούτρα το κωλόπαιδο που θα τολμούσε να τα βάλει με ένα μωρό, ολόκληρος μαντράχαλος!!!!!!!!!

Λένα μου πού είσαι??? Μέρες έχεις να φανείς!!!! Οι όμορφες είναι καλά?????

MARDIO να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!!!!!!!!!!

Τονιαντόνι, Μάρκερ, Αννούλα τί κάνετε???????

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ γω ..

νταουν ναι μεν αλλα εδω .. :D Νασια ειναι λιγο δυσκολη αυτη η φαση για σενα ..κ στο παραπεντε για να γεννησεις κ με την μικρη να σε τρεχει ..Θυμαμαι κ γω τα δικα μου με τις σκατουλες μου οταν ημουν εγκυος στην Αριαδνη ..περδικολαστιχο ειχα καταντησει ..περα δωθε απο δω απο κει ..

Οσο για το παρτυ εγω παλι διαφωνω λιγακι μ'αυτο που λες ..να την ξαναπας δηλαδη οταν θα μεγαλωσει λιγακι ..Κοινωνικες συναναστροφες καλο μου ..σιγουρα τους κανουν απιστευτο καλο ..ακομα κ με τους πιθανους τσακωμους η τα ..φιλικα σπρωξιματα αναμεσα σε συνομιλικα η κ μεγαλυτερα τους δειχνουν κατι βρε παιδι μου ..

Καλυψουλα ειστε καλυτερα με την ιωση ? Τι πραγμα βρε παιδι μου ..ακομα δεν κρυωσε ο καιρος κ αρχισανε οι ιωσεις ..Εσυ με αυτο που ειχες παθει εισαι καλυτερα , πηγες σε κανεναν γιατρο ?

Εβαλα κ φωτο απο τις διακοπες στο φεις οσες εχετε μπειτε να δειτε τα κατορθωματα μας ..χεχεε

σας αφηνω παω να την πεσω απο τωρα μπας κ μου φυγει λιγο ο πονοκεφαλος ..

καλη κ ηρεμη νυχτα κορες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι' γω! Νυχτόβια χεχε :lol::lol::lol: όσο αντέξω όμως...

τί κάνετε τσούπρες; Η mama eva έχει πονοκέφαλο και νομίζει πως άν κοιμηθεί θα της περάσει;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Νομίζει να της πείτε......

Νάσια μου, μην γίνεσαι χίλια κομμάτια καλό μου. Πάτα φρένο και ηρέμησε...άσε την μικρή στον Θανασάρα... :D Εσύ τώρα πρέπει να είσαι χαλαρή...

Για μ΄ ένα που ρώτησες, μπα δεν συνήλθα...έχω έναν πρωινό γαϊδουρόβηχα κάτσε καλά!!! Άσε που πάει να κλείσιε και η φωνή μου..

Καλυψώ όλα καλά ε; Μπράβο κούκλα. Να περάσετε καλά και στα δυο!

Madrio να τον χαίρεσαι!!! Καλλιο αργά παρά ποτε...χαχα ;) Δικαιολογημένη είσαι πάντως. Με τόσα που έχεις στο κεφάλι σου...

Πάντως μ' αρεσε σήμερα που δρόσισε..θύμισε φθινόπωρο..γιούπι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,χάθηκα αλλά τρέχω και δεν προλαβαίνω!!Ο μικρός μου πήρε φόρα και μπουσουλάει όλη την ώρα (κυνηγάει την γάτα :lol: ) κι εγώ από πίσω του!!!Σήμερα δεν έφαγε σχεδόν τίποτα..μόνο την φρουτόκρεμα το πρωί... :? Γκρίνιαζε κιόλας...μάλλον ετοιμαζόμαστε για 3ο δοντάκι...Δεν κοιμόμαστε καλά,κλασσίκα...ακούστε 8-11, 11-12, 12-12:30, 12:30-1:30, 1:30-2, 2-3:40, 3:40-5, 5-6, 6-7, 7:30-9:30 καλό ε??!! δεν σας διάβασα,συγνώμη...πάω να κάνω τον παιδότοπο σπίτι!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ γω ..

νταουν ναι μεν αλλα εδω .. :D Νασια ειναι λιγο δυσκολη αυτη η φαση για σενα ..κ στο παραπεντε για να γεννησεις κ με την μικρη να σε τρεχει ..Θυμαμαι κ γω τα δικα μου με τις σκατουλες μου οταν ημουν εγκυος στην Αριαδνη ..περδικολαστιχο ειχα καταντησει ..περα δωθε απο δω απο κει ..

Οσο για το παρτυ εγω παλι διαφωνω λιγακι μ'αυτο που λες ..να την ξαναπας δηλαδη οταν θα μεγαλωσει λιγακι ..Κοινωνικες συναναστροφες καλο μου ..σιγουρα τους κανουν απιστευτο καλο ..ακομα κ με τους πιθανους τσακωμους η τα ..φιλικα σπρωξιματα αναμεσα σε συνομιλικα η κ μεγαλυτερα τους δειχνουν κατι βρε παιδι μου ..

Καλυψουλα ειστε καλυτερα με την ιωση ? Τι πραγμα βρε παιδι μου ..ακομα δεν κρυωσε ο καιρος κ αρχισανε οι ιωσεις ..Εσυ με αυτο που ειχες παθει εισαι καλυτερα , πηγες σε κανεναν γιατρο ?

Εβαλα κ φωτο απο τις διακοπες στο φεις οσες εχετε μπειτε να δειτε τα κατορθωματα μας ..χεχεε

σας αφηνω παω να την πεσω απο τωρα μπας κ μου φυγει λιγο ο πονοκεφαλος ..

καλη κ ηρεμη νυχτα κορες ..

Πως είσαι στο φέις να σε κάνω αντ??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα

Αννουλα σου εστειλα σε πμ τα στοιχεια μου , κανε με φιλεναδα στο φεις..

κοριτσια ειμαι κομματια κ ψυχολογικα αλλα κ σωματικα ..

σας φιλω ολες θα τα πουμε αυριο ..

καλη κ ηρεμη νυχτα σας ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσα,σήμερα ΔΕΝ καταρρέω και μ'αρέσει πολύ!!!!!Κοιμήθηκα 6ωρο σερί και αμέσως μετά άλλο ένα 2ωρο...ήταν τέλειααααα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας ..

Μπραβο βρε Αννουλα ετσι να συνεχισετε ευχομαι ..καλα εχει πολυ γελιο η φωτο στο αβαταρ του μικρου ..

Οι υπολοιπες τι κανετε ? Εμεις εδω παλευουμε ..Σε λιγες μερες ξεκιναμε επιτελους παιδικο ..θα κανουν κ εκει τα γενεθλια τους κ ειναι πολυ χαρουμενες οι μπουμπουδες ..η Αριαδνη θα δυσκολευτει λιγο στην αρχη γιατι τις εχει συνηθισει τα πρωινα να παιζουν κ να κανουν ταρζανιες αλλα τι να κανουμε ..απο τον Φεβρουαριο θα παει κ αυτη σχολειο ..

Σημερα το προγραμμα εχει εμβολιο για την μικρη το απογευμα κ για τωρα το πρωι σουπερ μαρκετ ..φαγητο λεμε για φακες σημερις ..

σας φιλω τα λεμε αργοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας!!!!!

κοριτσακια μου εχω χαθει

αλλα ειμαι σε φαση να τρεχω σε συνεντευξεις για δουλεια

κ ειμαι σε αναμενα καρβουνα!!!!!

σημερα πηγα παλι σε τεχνικο γραφειο

οπου ειναι ολα καλα απλα θα ειναι για ενα χρονο...

στην αναγκη ομως θα παω,τι να κανω...

το προβλημα μου ειναι η μικρη........

θα την κραταει η πεθερα μου κ δεν θελω καθολου!!!!!!!!!

σκεφτηκα να την γραψω παιδικο για λιγες ωρες τη μερα...

αλλα μετα σκεφτομαι οτι στην αρχη θα ειναι συνεχεια αρρωστη

κ θα εχω διπλο αγχος που θα την κραταει σπιτι η πεθερα

γτ δεν μπορει να αναλαβει ορους κ τραβηγματα μυξας

και εισπνοες κλπ...

οποτε καλυτερα δεν ειναι να αφησουμε τον παιδικο για τωρα?????

ευακι μου τα κοριτσια πανε σε δημοσιο η σε ιδιωτικο σταθμο??

αννουλα μου ελπιζω καθε βραδυ να κοιμαστε ετσι!!!

λενακι μου τι γινεται με τα μικρα σου??

νασια κρατα γερα!!!!!

μαντριο,τονια τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!!!!!

Μπήκα να πώ μια καλημέρα γιατί έχω μέρες να διαβάσω νέα σας.....δεν προλαβαίνω ούτε να φτύσω........οι γονείς μου ξεκίνησαν να μαζεύουν ελιές (δίνουμε πράσινες) και δεν μπορούν να με βοηθήσουν με την μικρή οπότε τρέχω και δεν φτάνω γιατί κλασσικά η πεθερά ξύνει το ........... :evil:

Τώρα είναι κάτω στην πεθερά για λίγη ώρα μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου και την ακούω που τσιροκοπάει.....τί το κάνουν πάλι το παιδί μου......τα νεύρα μου!!!!!!!! Δεν τους έχω καμιά εμπιστοσύνη αλλά ας όψεται η ανάγκη!!!!!!!! Άμα γεννήσω με το καλό θα την ξαναδούν το Πάσχα!!!!!!

Δεν είμαι καθόλου καλά, πονάω πάρα πολύ από κάτω, ώρες ώρες νιώθω τόσο χαμηλά την μπέμπα που νομίζω ότι θα γεννήσω εκείνη την στιγμή.......με πιάνουν και οι συσπάσεις αλλά πλέον πιστεύω ότι είναι και φυσιολογικό στην φάση που είμαι. Πολύ φοβάμαι ότι μόλις μπώ στον μήνα μου θα γεννήσω κιόλας!!! Βιαστική την κόβω..........την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον μήνα μου και θα κανονίσω να πάω και στο γιατρό!

Το χειρότερο....και απαισιότερο είναι που ξαναεπέστρεψαν οι αναγούλες και οι εμετοί!!!!!!!!!! Μιλάμε για χάλι μαύρο....ακόμα και το νερό με αηδιάζει!!!!!! Και είμαι ακόμα στα +12 κιλά......μα δεν παίρνει βάρος το μωρό????????

Ο άντρας μου κλασσικά στον κόσμο του.....εχθές μου είπε ότι τον κατάντησα δουλάρα επειδή του είπα να μου φέρει τα μωρομάντηλα....άλλαζα την μικρή εκείνη την ώρα και δυσκολευόμουν να σηκωθώ........Αν αυτός είναι δουλάρα τότε πώς πρέπει να αποκαλώ τον εαυτό μου που παρόλο το χάλι μου πρέπει να μαγειρεύω, να πλένω, να σκουπίζω, να συμμαζεύω όλη μέρα και να τρέχω και πίσω από την Μαρία?????????????????????

Συγχωρήστε με που δεν σχολιάζω.......ελπίζω να είστε όλες καλά και να ΜΗΝ καταρρέετε σαν εμένα!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου διακρίνω μια ένταση. Χαλάρωσε βρε. Ίσως χρειάζεσαι λίγη ξεκούραση πουλάκι μου. Σου πέσαν όλα μαζεμένα ε; Τί σου είπα εγώ καλέ; Μην σκας για κανέναν. Να σκέφτεσαι μόνο το μωράκι σου τώρα. Άσε στην άκρη τις δουλειες...αυτές δεν τελειώνουν καμιά φορά..

Mama eva πως τα πήγες με το δικαστήριο; Έγινε τελικά; Έχασα κανένα επεισόδιο; :roll:

Καλυψώ αφού έχεις την πεθερά καλύτερα να την κρατήσει ρε συ εκείνη. Σίγουρα στον παιδικό θα ταλαιπωρηθεί με ιώσεις το πουλάκι μου..δεν ξέρω πάλι...γνώμη μου ε;

Αννούλα τέλεια!!! Κι' εμένα οι δικές μου κοιμούνται παραπάνω τώρα και το πρωϊ ξυπνάνε πιο αργά!!!! ;);) Ίσως είναι ο καιρός που άλλαξε γι' αυτό... ;)

Σας αφήνω έχω ένα σωρό δουλειές να κάνω τώρα που κοιμούνται οι πιτσιρίκες...ότι προλάβω βέβαια...φιλιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ. ΤΙΣ ΛΙΓΟΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΡΟΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΖΕΥΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΝΑΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΧΔΟΝ. ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΖΟΡΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ.

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΠΟΛΥΝΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΤΗΜΩ ΝΑ ΜΗΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΠΤΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ. ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΥΝΟ ΑΥΤΟ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΩΣ???

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα ..

χαθηκα τελειως αλλα ειμαι σε τελειως καταρρεουσσα φαση ..

Ιδιαιτερα μετα την Παρασκευη που εκανε η μικρη το εμβολιο δεν εχω δει νυχτα της προκοπης .. :? Αποκορυφωμα η νυχτα του Σαββατου που πηγε 4 το πρωι για να καταφερει επιτελους να κοιμηθει ..Μου κακοφαινεται γιατι αν εξαιρεσουμε αρρωστιες - αλλεργιες τα ειχαμε ξεχασει ολα αυτα ..Δεν ηρεμουσε με τιποτα ..ουτε με ντεπον γιατι σκεφτομουν οτι ισως ποναει οποτε κ της εδωσα ..τιποτα μα τιποτα ..στο τελος εξαντλημενη την πηρε ο υπνος στις 4 κ ξυπνησε στις 8 το πρωι με νεο γυρο κλαματος ..Τι να πω δεν ξερω ..Στα εμβολια γενικα δεν μου εκανε παρενεργιες - ευτυχως το dna της μεσαιας λειτουργει κατασταλτικα εδω ..- κ ειναι η πρωτη φορα που μου βγαζει τετοια βαβουρα στον υπνο απο τοτε που ηταν βρεφακι ..Βεβαια ο παιδιατρος μου ειπε οτι βλεπει τραπεζιτη να ετοιμαζεται στο βαθος κηπος , αλλα τοσο πολυ να ζοριζεται ?? Ουτε στους κυνοδοντες που υποτιθεται ειναι πολυ πιο επιπονη η διαδικασια δεν ηταν ετσι ..Στην αρχη σκεφτομουν μηπως φοβηθηκε ειδε ονειρο κτλ αφου ειχαμε εξαντλησει την πιθανοτητα του ντεπον ..Αλλα τρια συνεχομενα βραδυα να το πηγαινει ετσι ?? Τι στο καλο !! Τουλαχιστον χτες βραδυ ηταν πιο ηρεμη κ θελω να πιστευω οτι σιγα σιγα θα το ξεπερασει ..αλλα τετοια κλαματα που ακουστηκαν περιεργα ..θελω να πιστευω οτι δεν εχουμε τσιμπησει καμια ιωσουλα γιατι τοτε κλαψτα χαραλαμπε ..

σας φιλω παω να κανω καμια δουλιτσα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...