Μετάβαση σε περιεχόμενο

να χαρω ή οχι????????


Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ χαρηκα ρε κα γκε μπε...εμ τοσον υπνο τι τον εκανες?καιρος ηταν.χαχαχα

οταν θελει η Α ναστασια αγκαλια θα καθεσαι και θα την παιρνεις αγκαλιτσα...και ναι.δεν θα κουβαλας δισκο.κανε αλλη δουλεια στο μαγαζι...ολα να πανε καλα και χωρις ναυτιες...σε φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να γινω μαμα,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!κι εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!! ;) ποτε γεννας?????

αχ νασιακο μου,αγχωνομαι ρε γαμωτο....πολλες δουλειες...κι ολα μονη μου....ευτυχως σταματησα απο το μαγαζι..... :? χρονια πολλα στη γλυκια μαμια μας!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

muriam,ευχαριστω!!!!!!!!!!!!κι εσυ με το καλο το μωρακι σου και με εναν πονο!!!!!!!!!!! ;) η ξεκουραση δυστυχως ειναι δυσκολη με την αναστασια μου αλλα το παλευω.... 8-)

alex/poli,ευχαριστω κοριτσαρα!!!!!!!!!! ;) εσυ???εχεις παιδακια????

μαιμουδακι μου,κι εγω λεω αν ολα πανε καλα να παω μεχρι τα χριστουγεννα σχολειο και μετα να σταματησω....θα δουμε βεβαια!!!!!!!!!! ;) σε ευχαριστω πολυ!!!!!με το καλο ο δευτερος μπεμπαρος!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

σωσωωωωωωωωωωωωωω,παρε καραβι κι ελα να αλληλοβοηθηθουμε ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

fotini80,ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!να σου ζησει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!! ;)

πατσουλινι μου,τα ειπαμε εμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ι λοβ γιου καργα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

lucide,ευχαριστω κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!κι εσυ οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!! ;)

apis,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι το κουκλακι σου!!!!!!!!!!!! ;)

ολια μου γλυκια,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););););) πολλα-πολλα φιλακια στον νικολακη!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

πηρα τον γυναικολογο κοριτσια και μου ειπε για χοριακη που εδω δεν παιζει.....για υπερηχο μου ειπε στις 25 που γυριζει απο τις διακοπες του και να μην ανησυχω για τα καφε και τα πονακια...ειναι φυσιολογικα...εγω ομως κουραζομαι πολυ...ειμαι μονη μου με τη μικρη μου.....σημερα παλι ειχα λιγα ροζ.... :cry: ανυπωμωνω να παω για υπερηχο!!!!! ;) ελπιζω μεχρι τοτε ολα να ειναι καλα..... :roll: πονακια νιωθω αριστερα χαμηλα.... :? ξυπνανε ολες οι μνημες απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη τωρα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με προσοχη,Ευακι,και στο μαγαζι και στο σπιτι. Προεχει το σπορακι σου και η Αναστασια φυσικα. Εκει καταλαβαινω δεν μπορεις να αποφυγεις πολλα,αλλα στα υπολοιπα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΣΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ! Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου. Θα περιμενουμε νεα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΣΤΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΠΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΝΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.....ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΡΡΩΣΤΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντινακι μου,ξεκουραζομαι οσο μπορω:::απο το μαγαζι σταματησα...τωρα θελω να δω τι θα γινει με το σχολειο.... :roll: τελικα θα ανεβεις αθηνα καθολου?????

muriam,ετσι πρεπει!!!!!ξεκουραση!!!ετσι κι αλλιως οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε..... ;) μπεμπακο περιμενεις??????

εγω σημερα κοριτσια,σε γενικες γραμμες ειμαι καλα.πολυ λιγες σταγονες καφε και τα πονακια ελαχιστα...ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαρείς να χαρείς Εύα μου :D

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη να πάνε όλα καλά να προσέχεις και να μην κουράζεσε.

Χάρηκα πάρα πολύ έχεις μια μεγάλη αγκαλια απο μένα και την Αγγελική!!!!

Περιμένουμε νέα σου απο τον πρώτο υπέρηχο

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κατερινακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ-πολυ-πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););););):););););) σου ευχομαι κι εσενα γρηγορα να κανεις αδερφακι της αγγελικουλας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να μου τη φιλησεις γλυκα-γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ντινακι μου,εγω θα ανεβω 25 αυγουστου.1 σεπτεμβρη πιανω δουλεια.οποτε ειναι λιγο δυσκολο...εκτος αν παρω αδεια μερικες μερες....θα μιλησουμε παλι μεχρι τοτε!!!!!! ;)

κοριτσια,τοσες ομορφες ευχουλες που εχω παρει με γεμιζουν χαρα και αισιοδοξια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω ολες πολυ και σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΙΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΒΓΑΙΝΕΙ.

ΝΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑΤΡΟ?ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου συγχαρητηρια πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!!με το καλο κοπελα μου,ευχομαι να πανε ολα τελεια και να μη μου κουραζεσαι να προσεχεις οσο μπορεις το εμβρυακι,ακομα περιμενω αυτο το τηλ :o ,πολλα φιλια στη νυφουλα μου και περιμενω να δω τα νεα σου απο τον γιατρο οταν εχεις χρονο παρε με να τα πουμε πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,πηγα γιατρο!!!!!!!!

10.080 η χοριακη και ο υπερηχος περιπου 6 εβδομαδων....δεν ακουσαμε ακομα καρδουλα ομως.σε 3 βδομαδες παλι!!!!!! ;)

κατερινακι μου,ελα γιατι μου λειπεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) φιλια σε ολους!!!!!!!!να περνατε τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :D

μυριαμ,ειμαι απο ναυπλιο αλλα μενω μονιμα αμοργο....τωρα εχω ερθει ναυπλιο και ξεκουραζομαι λιγακι!!!!!ποτε περιπου γεννας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Κ ΤΙΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ!!!!!

ΝΑΥΠΛΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΧΡΟΝΙΑ.....ΑΜΟΡΓΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ.

ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ.

ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ?

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ευχάριστα νεα διαβαζω Ευακι?Με το καλο το 2ο μπεμπε και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις γιατι εγω τα εχω δει ολα!!!

Να κανονισουμε να βρεθουμε οταν ανεβεις αθηνα!!!Φιλακια :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ευακι. Ολα να σου πανε καλα!!!!!!!!!!!!Την αλλη τριτη θα ειμαι Αθηνα. Επιτελους στα πατρια εδαφη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

με το καλο κουκλα μου...τι τελεια που εισαι εγκυουλα....χαρηκα παρα πολυ...........

να μου δωσεις φιλια στην αναστασια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...