Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!γιουλη περαστικα στον μικρουλη σου!!!μηπως ειναι απο τη ζεστη;;;

αναστασια, πολυ καλη η μπουμπου!!!μπραβο!!!γεωργιαννα, με το καλο να ερθετε!!!περιοδο εγω ειχα πρωτη φορα πριν 3 μερες, αλλα κρατησε πολυ λιγο, 2 μερες!!!φανταζομαι οτι κανει προβα το σωμα μου....παντως, μου κακοφανηκε , γιατι ηλπιζα οτι δεν θα ειχα οσο θα θηλαζω!!! ;) αφρο, καλα να περασετε στη μυτιληνη!!

παντως, κι εγω δεν ηξερα οτι μπορεις να θηλαζεις οταν εισαι εγκυος, νομιζα οτι δεν ειναι καλο για το μωρο... ειναι τελικα ενα θαυμα το ανθρωπινο σωμα!!!!δηλ.afrodith θηλαζεις και τον μικρο και το μεγαλο;;;;;!!!!λιγο ζορι μου φαινεται!!!!

δαναη μου, ακομα δε μου φαινεται ρουτινα, γιατι γενικα ειμαι πλασμα της συνηθειας, και αισθανομαι ανετα οταν ολα ,μπαινουν σε μια σειρα, αλλα υπαρχουν φορες που λεω τι καλα που θα 'ταν να πηγαινα εκει η να εκανα αυτο, γιατι καποια πραγματα μου εχουν λειψει, οπως το να περασω μια μερα στη θαλασσα παρεα με ενα βιβλιο.... :) ο αντρας μου γκρινιαζει περισσοτερο, γιατι ειναι ανθρωπος αυθορμητος και παρορμητικος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρεμπιπτοντως, η δουλεια δε μου 'χει λειψει, γιατι ξερω οτι αν ξεκινουσα τωρα σχολειο , θα με εστελναν σε 5 τουλαχιστον σχολεια για να διδαξω οποιο μαθημα περισσευει, γιατι η διαμαντοπουλου θελει να ειναι το καλο παιδι της τροικας.....χαλια τα πραγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι ζορι γιατι ο μεγαλοσ θηλαζει 2 φορες την μερα απο 2-3 λεπτα ;) πινει κανονικα γαλα φρεσκο ,απλα δεν εχει κοψει ακομα εντελως τον θηλασμο γιατι δεν ειναο μονο γαλα αλλα πολλα περισσοτερα .

ζορι ειναι στα διδυμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε ΑFRODITH που τα κατάφερες με τη κοιλιά τούρλα να θηλάζεις τον μεγάλο κ να συνεχίζεις τώρα! Ζηλεύει ο μεγάλος σου όταν θηλάζεις τον μικρούλη; Τί "σχέση" έχουν;; Κάτι ακόμα άν ξέρεις να μου πείς,στους 13 μήνες που σου ήρθε περίοδος ήταν κανονική όπως πριν την εγκυμοσύνη ή είχε μειωθεί η ροή;πόσες μέρες σου κρατούσε; πρίν 1 μήνα σχεδόν είχα 2-3 σταγόνες αίμα αλλα μόνο μια μέρα..υπάρχει περίπτωση να ήταν αυτό περίοδος ή ψευτοπερίοδος;; πρίν μου κρατούσε 3 μέρες μόνο λόγο ορμονικών προβλημάτων.

Αφρο άν έχετε σπίτι στη Μυτιλήνη σας βρίσκω σούπερ!

Αναστασία ψηλή για κοριτσάκι η Γεωργίτσα!! Τόσο είναι ο δικός μου που είναι αγόρι κ υποτίθεται είναι πιο ανεπτυγμένα κ είχε γεννηθεί 55πόντους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα οχι δεν ζηλευει ...οχι οσο ακουγα και περιμενα ,στην αρχη μονο οταν εβλεπε τον μικρο να θηλαζει ηθελε και αυτος ...ε του εδεινα το αλλο στηθος και τον δυσκολευα λιγο για να το αφυσει γρηγορα :lol::lol:

σιγα σιγα δεν ερχοταν ...ειχε επιβεβαιωθει οτι τον αγαπαω και οτι εχει και αυτος αυτο το προνομιο οποτε θελει ;) σιγα σιγα αραιωσε τους θηλασμουσ και τους εχει φτασει στους 2 (μεσημερι βραδυ για υπνο) και οποτε τον πιανει καμοια κριση ζηλιας ερχετε ...αλλα σπανια πια και αυτο για ουτε ενα λεπτο απλα να επιβεβαιωσει οτι θα το δωσω και αυτον .....

τον μικρο τον αγαπαει παρα πολυ και δεν τον φοβαμαι καθολου μαζι του ,ισα ισα που τον φροντιζει οταν γρινιαζει σημερα μαλιστα εκει που τον αγκαλιαζε του ειπαι "νινι παω"νινι σε αγαπαω .

για την περιοδο τωρα ,μου ειχε ερθει την πρωτη φορα στον χρονο επανω και δεν την ξανα ειδα (χριστουγεννα ) μετα μου ηρθε το καλοκαιρι κανονικα .και οι δυο φορες ηταν κανονικη αλλα αυτο δεν παει να πει οτι το δικο σου σωμα ειναι το ιδιο ...πιστευω οτι η ηταν περιοδος αυτο που ειδες η ωοριξια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλατε για περιοδο...εμενα ηρθε κατι σαν περιοδος 24 ιουνιου...μετά ξανα τιποτα...τρομαξα σκεφτηκα καθηστερηση..πηγα στον γαιτρο ειπε οτι κατι ξεκινησε ο οραγνισμος αλλα το σταματησε! γενιακ μου ειπε οτι οσο θηλαζω δν θα ερθει ευκολα η περιοδος..αλλα αν ερθει θα εχει μικρή ροη!!

Αφροδιτη τι καλα που θηλζεις ακομα τον γιο σου..δεν σε κοιταζουν σαν εξωγηινη? μακαρι να το ακταφερναμε κι εμεις αλλα με τη δουλεια δυσκολο να ειναι!

Αναστασια μεγαλη η μπεμπα οτνως ποσο ειχε γεννηθει? Αρχιζω κ σκεφτομαι μηπως εχω μικρουτσικη μπεμπιτα? Εμεις ειμασταν 60 εκατοστα κ 5.700 !!!

Ελενακι τι εγινε με την εξεταση σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη και Άφρο, η μπέμπα μου γεννήθηκε 3280γρ (βγήκαμε από το μαιευτήριο με το ίδιο βάρος,πράγμα σπάνιο) και 51 πόντους. Δεν είμαι σίγουρη αν τη μετρήσανε καλά γιατί την 9η μέρα που ήρθε ο παιδίατρος μας την βρήκε 54 πόντους :? Εκτός αν έβαλε σε 9 μέρες 3 εκ!

Έλενα, ο δικός σου γεννήθηκε ψηλός! Εμένα αποφάσισε να τα πάρει μετά μάλλον :lol::lol:

Τι φορμάκια του φοράς? Εμάς τα 3-6 δεν μας κάνουν πια... Πάμε για άλλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!

Χθες πήγαμε για ωραίο καφεδάκι (καφέ δεν πίνω αλλά τη σοκολάτα μου την ήπια ;) ) και τη Μυρτώ και περάσαμε ωραία!Και ήταν μια κούκλα με την μπαντάνα της!!!όχι να το παινευτούμε δηλ :lol:

Afrodith,συγχαρητήρια για τον παράλληλο θηλασμό!!Πόσο είναι ο μεγάλος?Πλένεις το στήθος σου μόλις έχει θηλάσει ο μεγάλος κ πριν το πιάσει ο μικρός?Τι σου έχει πει ο γιατρός?

Αναστασία, ντερέκι η δικιά σου!!!Φτου φτου φτου!

Touristria,την ίδια απορία είχα κ εγώ,η δικιά μου γεννήθηκε 51 εκκ 3070γρ κ από το μαιευτήριο βγήκε 3080!πριν 2 εβδομάδες ήταν 60,5 και 5800 κ μας είπε ότι είναι πάνω από το μέσο όρο,χιχιχ!Γερή να είναι, μάλλον πήρε τα μπλε μάτια του παππού της,δηλ. πατέρα μου (αν κ όσο θηλάζει θα είναι λίγο ασαφές το χρώμα) αλλά δεν πήρε το ύψος του (1.89!!!)

Τα κορμάκια του mothercare που εχουν μεγάλη φόρμα της φοράω 3-6 μηνών,αλλά του jumbo της φοράω για 12μηνών, των 6 δεν της κάνουν και για 9 δεν βγάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και γιωργο!!!βλεπω, μια χαρα τα νινακια μας μεγαλωνουν!!! αναστασια η δικη σου θα σπασει ολα τα ρεκορ!!!!κι εμενα 3.280 γεννηθηκε αλλα την πηραμε σπιτι 3.100....οταν ηταν 1 μηνος ηταν 57 εκ, απο τοτε εχουμε να παμε στην παιδιατρο....οταν θα ειμαστε ομως 3 μηνων θα επιστρεψουμε και θα μας εξετασει διεξοδικα!!!!δαναη,κι εγω τα 3-6 mothercare της φοραω αλλα της ειναι μεγαλουτσικα, μ'αρεσει ομως που της ειναι ανετα, για να μην πολυζεστενεται!!!χθες, μας εφερε μια θεια φορμακια παλι 3-6 αλλα μου φανηκαν τεραστια!!!!!! :o:o:o πω πω , ελεγα ποτε θα μπει η δικη μου σ'αυτα!!!ειρηνη μου, καθε μωρο ειναι διαφορετικο, και μια χαρα μου ακουγεται η δικη σου!!!! περιοδο, κι εγω 2 μερες ειχα και τελος...λετε να μην την ξαναδω τον αλλο μηνα;;;;;ερωτηση : αφροδιτη, ειχες κανονικα περιοδο οταν εμεινες εγκυος στο μικρο σου;;;;το λεω, επειδη θηλαζες το μανωλη...τωρα που δεν εχουμε κανονικα περιοδο, εχουμε ωορρηξια και μπορουμε να μεινουμε εγκυες;;;;

παντως, μια χαρα χειριστηκες το θεμα με τη ζηλια, μπραβο!!!!ελενα, τι εγινε με τις εξετασεις;;;;καλα, ο μαριος θα γινει πολυ κουκλος με τετοιο μποι που ριχνει!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!Σήμερα έχει λίγο αεράκι,άντε να δροσιστούμε επιτέλους.Ωραίο το καλοκαίρι αλλα η ζέστη δε παλεύεται ειδικά άν έχεις "αλλεργία" στο a/c όπως εγώ. :roll:

Afrodith μπράβο,όντως πολύ καλά το χειρίζεσαι το θέμα! Μακάρι να είναι πάντα έτσι αγαπημένα τα αντράκια σου! Υ.Γ:Πολύ τυπάκι ο μπόμπιρακος στη φωτό!!

Ειρηνάκι μου δηλαδή ο γυναικολόγος σου είπε οτι έχουμε ωορηξία όσο θηλάζουμε; Απο εβδομάδα θα πάω να με δεί ο ογκολόγος-χειρούργος για 2η γνώμη.Θα σας πώ τα νέα.. Παρεπιμπόντως μια χαρά κιλά κ ύψος έχει η ζουζού σου!Άν θές στείλε μου μια φωτό της να τη δώ κ εγώ!!Άν είναι πές μου να σου στελιλω το μαιλ μου.

Αφροδιτούλα μικρή! μας κολακεύεις!!κ εσείς δε πάτε πίσω!Τέτοιο σχιστό μάτι κ σαρκώδη χείλη δε βλέπεις κάθε μέρα!! :D

Αναστασία μου πότε θα γυρίσετε απο Κέρκυρα;

Τα φορμάκια 6μηνων απο τα jumbo του είναι τσίτα κτο κεφαλάκι με δυσκολία μπαίνει,χθές του έβαλα 12μηνών κ είναι καλό,όχι όμως πολύ εφαρμοστό αλλα καλύτερα για να μην σκάει.Στα minervakia φοράμε 6-9μηνών!α!Καπελάκια κ ρουχαλάκια της benetton 6μηνών! Άσχετο έχουν βάλει 50% στη ΒΕΝΕΤΤΟΝ κ βαμβακερά εννοείται.

Δανάη άν είναι ακόμα μπλέ τα ματάκια σας,τότε θα μείνουν,μπορεί να ανοίξουν περισσότερο και

μετά τον 6ο μήνα "καθαρίζει" το χρώμα!!Τα μωρά που γεννιούνται με μπλέ θωλό αλλάζει κ γίνεται καστανό κτλ.Το καθαρό μπλέ δύσκολα σκουραίνει! Εμένα ο μικρός γεννήθηκε με μπλέ της θάλασσας τώρα είναι γκριζογάλανα κ ο παιδίατρος μας είπε οτι μάλλον απ'ότι φαίνεται θα ανόιξουν κ άλλο.Ειδικά στο φώς είναι πιο γαλανά τα ματάκια του.Τα πήρε απο τον άντρα μου!Αλλα κ καστανά να είχε ή να γίνουν καστανά πάλι το ίδιο όμορφος θα μου φαινόνταν!Γερά να ναι κ να βλέπουν εννοείται!

Σήμερα τί θα κάνετε;εμείς είμαστε καλεσμένοι σε ένα party στις 10..είμαι σε δίλημμα να αφήσουμε τον μικρόν στη μαμά μου για να πάμε;;εκείνη την ώρα θα κοιμηθεί υποθέτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

να σας πω για την περιοδο γιατι μπερδευεστε .Ανα πασα στιγμη μπορει να εχετε ωορρηξια και να μεινετε εγκυες η ωορρηξια ξερετε προηγειτε της περιοδου και δεν ειναι παντα εμφανη τα σημαδια της .Παντα να περνετε προφιλαξεις αν δεν θελετε ακομα παιδακι γιατι δεν μπορεις να εισαι ηρεμη οτι "οκ θηλαζω" μπορει αυτον τον μηνα να αποφασισε το σωμα να κανει ωορρηξια για να ειναι παλυ γονιμο ...αυτο δε το ξερεις μεχρι να δεις περιοδο .ουτε μπορεις να ξερεις αν ειναι ψεφτοπεριοδος .14 μηνες και εγω επερνα τα μετρα μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

8ilasa tin mikri k koimi8ike k ir8a katw stin kouzina na faw kati tis k perimenw til apo mia kopela pou kanei eikonitses na paw na dw douelia tis gia na dwsw san mpomponiera stin vaftisi, tin Agia Eirini Xrisovalantw.. Den ekana k polla polla gia tin vaftisi k agxw8ika..Ekleisa mono ekklisia k kentro k perimenw photos apo mia kopela pou kanei mpalonodiakosmiseis na dw douleia tis k katali3a k pws 8elw na einai to prosklitirio mono auta :(

Elenaki mas emas molis genni8ike i mikri mas eipe i maia pws ta matakia tis 8a einai anoixtoxrwma (galana-prasina) osoi tis evlepan mou elegan pws 8a einai galana opws 8elw k egw paaaaara poli (i mama mou k i pe8era mou exoun ologalana) alla va8eia mesa mou i3era pws den 8a einai galana..Twra einai poli para3eno to xrwma einai molivi, gkri den mporw oute kan na to perigra4w, den 3erw an ginoun prasina telika opws tou andra mou..Poli aprosdioristo xrwma alla opws les makari na einai gera ta mwrakia mas k opws k an einai emeis pali ta agapame :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρίξτε μια ματιά,γράφει για το χρώμα των ματιών του βρεφους κ τη κληρονομικότητα.

http://kids.in.gr/kid-related/growth/article/?aid=5438483

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραφα τόση ώρα και τελικά δεν το πήρε.. καλημέρα μανούλες και μπαμπούλη της παρέας.. απο όσα διαβάζω τα μωράκια σας είναι μια χαρά, Γιούλη περαστικά στο μικρούλι σου, Γεωργιάννα άντε κοντέβουν οι μέρες να δεις τη μανούλα σου! Εγώ δεν είμαι και τόσο καλά, έχασα τη πολυαγαπημένη μου θεία, αδέρφη του μπαμπά μου και νεότατη και το κενό που νιωθώ είναι πολύ μεγάλο, θα μου λείπει πολύ! Κάθε βδομάδα πηγαίνουμε και κοιτάμε διάφορα σπίτια που πουλιούντε μήπως βρούμε τελικά να αγοράσουμε.. Διακοπές τελικά δεν θα πάμε και η βάφτιση ακόμη δε ξέρουμε πότε θα γίνει γιατί έτυχε αυτό με τη θειούλα μου, η κουμπάρα τρέχει τη μαμά της στους γιατρούς λόγω κάποιου προβλήματος υγείας, ευτυχώς όχι πολύ σοβαρό αλλά μετά πρέπει να κάνει και η αδερφή της κάποια εγχείρηση.. οπότε είμαστε σε αναμονή! Έφυγε και μια άλλη φίλη μου για δουλειά στη Σκιάθο και η διάθεση μου έχει πέσει κατακόρυφα..ΤΕΣΠΑ, φιλιά σε όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molis ir8ame apo tin kopela me tis eikonitses...Einai teleies..Sas episinaptw sta grigora ena deigma tis k 8a paw na valw plintirio k na 8ilasw tin Victoroula :D..

Mas eipe 2,50 evro i mia opws tin vlepte me to touli k ta koufeta..

post-5713-13873937516281_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια εμενα εχει ακριβως τα ματια μου οπως τα χα κ μωρο απο τις φωτο καστανομαυρα!

εμενα ειχε γεννηθει 3450 και 51 εκατοστα βγηκαμε 3120 κ τωρα ειμαστε 5800 περιπου και 64 εκατοστα εγω βλεπω το υψος κ διαλεγω φορμακια αλλα τα φθινοπωρινα στα πρεναταλ κ τα λαπιν τα πηρα 6-9 γιατι τα 3-6 ηταν μεχρι 65 ποντους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

Ιωαννα λυπαμαι πολυ για την θεια σου. Συλληπητηρια. Ειναι πολυ κριμα να χανονται νεοι ανθρωποι.

Αφρο χρονια πολλα, εμεις την Δευτερα κλεινουμε τους 4 μηνες. πως περναει ετσι ο καιρος!!

Ανδρια ωραια ειναι η εικονα αλλα δεν ειναι πολλα για μια μπομπονιερα; οι καιροι ειναι δυσκολοι. η δικια μου κοστιζε 1,6ε και ειχα πει οτι θα δωσω μεχρι 2ε. τα λεφτα τα χρειαζομαι για τα παιδια μου. Σορρυ αυτη ειναι η γνωμη μου, λιγοι θα ειναι αυτοι που θα εκτιμησουν τις μπομπονιερες.

Ελενα ο δικος σου εχει ωραια ματια!! Ασε το μικρο στην μαμα σου και πηγαινε να διασκεδασεις.

εμεις σημερα κλεινουμε 4 χρονια σχεσης με τον ανδρα μου! Ελεγα να τον παω για βαφλα το βραδυ.

Εχει ζεστη πολυ εδω!! ευτυχως που το απογευμα δροσιζει. Εχθες η θλασσα ηταν ζεστη δεν ηθελα να βγω απο μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα να τα χιλιάσετε κ να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!! [smilie=love7.gif] [smilie=occasion13.gif]

Άφρο χρονια πολλά στη μπουμπού!!! [smilie=occasion16.gif] Γερή να είναι πάντα!!

Άντρια ωραία η εικονίτσα γιατί δε θα τη πετάξουν κιόλας,αλλα λίγο ακριβούτσικη..πόσους καλεσμένους θα έχεις;άν είναι λίγοι τότε οκ,αλλα άν είναι αρκετοί δε πιστεύω να συμφέρει!Καλύτερη τιμή δε μπορεί να σου κάνει;;

Ιωάννα λυπάμαι για τη θεία σου..αυτές είναι οι αδικίες της ζωής να

"φεύγουν" νέοι άνθρωποι..καλό Παράδεισο να έχει... κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο χρόνια πολλά, να τη χαίρεστε..!! Γεωργιάννα μου επίσης χρόνια πολλά, να είναι πάντα χαρούμενα και ευτυχισμένα, Άντρια είναι λίγο ακριβές νομίζω οι μπομπονιέρες, θα συμφωνήσω με τα κορίτσια αλλά αν έχεις λίγους καλεσμένους και πιστεύεις ότι θα το αντέξει η τσέπη σας τότε οκ. Πάντως και σαν ιδέα είναι πολυφορεμένη.. δική σας η απόφαση! Σας ευχαριστώ κορίτσια δε ξέρω δε μπορώ να συνέλθω, συνέχεια κλαίω, δε θέλω να κάνω τίποτα και τρώω με το ζόρι γιατί πρέπει να θηλάσω το παιδί μου..Ο θεός ξέρει τι κάνει ήταν καλός άνθρωπος γι' αυτό τη πήρε κοντά του.. μερικές φορές μας σφίγγει αλλά ποτέ δε πνίγει.. πρέπει να σκέφτομαι ότι ηρέμησε η ψυχούλα μου μιας και το τελευταίο καιρό ταλαιπωρήθηκε πολύ με αυτή τη σκατοαρρώστια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai einai ligo akrivoutsiki alla stin kipro einai akrives genika oi mpomponieres k protimw na kanw eikonitsa pou kanenas den 8a tin peta3ei anti na dia8esw k 2evro se mia apli mpomponiera k se kapoia fasi na petaxtei. Protimw na dwsw kati tis perissotero k na tin kratisoune, oloi exoun ena eikonostasi sto spiti tous..

Xoanita mou einai tammeni i kori mou stin Agia Eirini Xrisovalantw k etsi daile3a kati stin Xari Tis..

Gewrgianna mou oute emeis ta exoume ta xrimata alla 8a ko4w apo kapou allou k 8a ta dia8esw ekei..Etsi alliws piste4e me oi mpomponieres stoixizoun panw katw to idio edw stin Kipro einai apo tis kaliteres times pou vrika se 8ema eikonitsa pou i8ela..

Elenaki mou peripou 8a agorasw 50 mpomponieres einai i kaliteri timi pou mporouse na mou kanei k 8a mou kanei k dwro ton Agio Victora alla pio megali eikona!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Ιωάννα, λυπάμαι για τη θεία σου.. :(

Δεν έχω μπει απ'το πρωί γιατί τρεεεεεεεεεεεεχω!

Έτοιμάζω πράγματα για το ταξίδι και η μπουμπού είναι πολύ ανήσυχη.... συνέχεια κλαίει.. μάλλον απ'το εμβόλιο. Χτες βράδυ της έβαλα θερμόμετρο και είχε 36,4 στη μασχάλη και 37,8 στον ποπό! Οπότε της έδωσα depon! Ελπίζω οι παιδίατροι να σας έχουνε πει ότι η θερμοκρασία της μασχάλης στα βρέφη δεν είναι αξιόπιστη!

Έλενα, μετά την κέρκυρα θα πάω για 2 εβδομάδες στη μαμά μου για να χαρούνε και αυτοί λίγο τη μπέμπα! Οπότε λέω να γυρίσω γύρω στις 20 σεπτέμβρη!!! Πρώτη φορά θα λείψω τόσο πολύ από Αθήνα.

Γεωργιάννα, βάφλες, ζεστή θάλασσα.....να μας σκάσεις θες? :lol:

Άφρο, χρόνια πολλά για τη μικρούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοανίτα,συλληπητήρια και κουράγιο!

Γεωργιάννα,να ζήσετε!!!!

Αναστασία,καλό ταξίδι,να προσέχετε κ να περάσετε υπέροχα!!37,8οC στον ορθό δεν είναι πολύ,αφαιρείς μισό βαθμό δηλ 37,3.Η παιδίατρος μου έχει πει να της δινω depon πάνω από 38 στον ορθό.

Ψάχνω να της πάρω γυμναστήριο.¨εχει παρεί καμιά?έχετε κάποιο να προτείνετε?το βράδυ έχουμε έξοδο για ποτάκι ( που λέει ο λόγος πάλι με coca cola zero θα την βγάλω).θα την κοιμίσω στις 10 κ θα την πάω κοιμισμένη- ως συνήθως-στην πεθερά μου.

φιλιάααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...