Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

μπραβο γιουλη!!!πας παααααρα πολυ καλα με τη διαιτα!!!κι εγω νιωθω τωρα τελευταια οτι το εχω παρακανει με τα γλυκα, αλλα μου φαινεται τα συνηθισα και δυσκολα κοβονται!!! :(:( αργει να επιστρεψει ο αντρουλης σου!!!στο πολεμικο ναυτικο ειναι;;;;γιατι και μιας φιλης ο αντρας φευγει ταξιδια, ειδικα το καλοκαιρι, και το εχω ετσι συνδυασει....κι εμενα η αθηνουλα προς το βραδυ που μαζευει περισσοτερη κουραση γινεται γκρινιαρα και δυσκολευεται να κοιμηθει...την βαζω στην κουνια και κουναει χερια ποδια μεχρι να την παρει ο υπνος!!!!απορω....υπαρχει παιδακι που απλα να κλεινει τα ματια και να κοιμαται;;;;;;!!! :lol::lol::lol: κουτουλανε απο τη νυστα αλλα γκρινιαζουν λες και δεν τα αφηνει κανεις να κοιμηθουν!!! :lol::lol::lol:

παει το ενα πλυντηριο, με της μπεμπας!!!τωρα θα συνεχισω με τα δικα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσάκια και αγορακι!χθες βγήκαμε βολτίτσα για καφεδακι με τον μουμπάρο μας που ηρθε απο το Ηράκλειο μετα γυρίσαμε μπανάκι φαί κ ύπνος χαίρομαι γιατι φαίνεται ΄οτι κατοχυρώσαμε και το 9ωρο+2ωρο

Γοιύλη μπραβο για τη δίαιτα!κ εγώ θέλω να χάσω 5 κιλά!ξεκίνησα χθες δίαιτα για να δούμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Evale 218gr apo tin triti diladi se 2 meres , 1.5cm i4os k megalwse k to kefalaki mas [smilie=blob10.gif]

Ta leme meta giati 8ilazw k den mporw na grafw me to ena xeri :D

ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ?ΔΩΣΤΗΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ....ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΒΑΡΟΣ Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ...ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Έτσι να βλέπω ανεβασμένη ψυχολογία!! Εμείς ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς!

Πάω κομμωτήριο και τα λέμε μετά!

Έλενα κι εγώ είμαι σίγουρη πως όλα καλά θα είναι, περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli mou 3eno edwsa para poli ligo san extes mono 40ml tis edwsa, kanoume mara8wnious 8ilasmous omws..

Na rwtisw kati? posa gr prepei na vazei meta po ka8e 8ilasma? Agorasa zigaria apo to jumbo fenete kali tin dokimasa..Prepei na vazei 100-150gr an 8imame kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα πολυ αντρια που εβαλε βαρος το νινι σου αλλα μονο που σκεφτομε οτι 20 ωρες το 24ωρο ειναι βεντουζα φιου κουραζομε :lol::lol::lol:οσο για το μωρο τι να πω τραγικο...ο μεγαλυτερος φοβος μου ειναι αυτος...

ελενακι μου ολα καλα θα πανε!!!!ειναι πολυ καλο που το ψαχνετε!!!!σωστος ο γιατρος σου!!!θα περιμενουμε τα νεα σου!!!τι κανει ο γαμπρουλης μου οσο παει ομορφενει ακομη περισσοτερο βλεπω :x:x:x

γιουλι μου καλα εκανες κ γυρισες!αν δεν εχεις παρεα ειναι βαρετα κ κακα τα ψεμματα σαν το σπιτι σου δεν ειναι πουθενα!!!μπραβο για την διαιτα εχεις πεισμα!!!!!εγω την χαλασα :?

ειρηνακι μου που εισαι βρε?ολα ετοιμα για την μεγαλη μερα???η μικρη τι κανει???για την νινιδα εγω εβαλα μονο ελαιολαδο στο μωρο ειχε λιγη νινιδα στα φρυδια κ με το ελαιολαδο εξαφανιστηκε!!!

δαφνη μου τι θα κανεις κομμωτηριο?αλλαγη????πρεπει να βαψω τα μαλλια μου επειγοντως!!!!

βρε δαναη μου εσυ μια σταλιτσα εισαι!!!τι θα χασεις ακομη???οπως κ να εχει καλη επιτυχεια σου ευχομε!!!οσο για το μωρο που στεκετε ορθιο μην φανταστεις οτι ειναι ετσι με τις ωρες λιγα δευτερολεπτα αντεχει :lol::lol::lol:

αφροδιτη ναι υπαρχει το δικο μου :lol::lol::lol: προχθες την εκανα μπανιο την τυλιξα με την πετσετα κ την αφησα ουτε για 5 λεπτα στο ριλαξ να αδειασω τσακ τσακ το νερο απο το μπανακι,κ αυτη τον πηρε κανονικοτατα την σηκωσα την σκουπισα την εντυσα χαμπαρι η κυρια οταν νυσταζει πολυ ειναι σαν να εχει διακοπτη :lol::lol::lol: με το που την αφηνω ριλαξ καληνυχτα!! :lol::lol::lol:

βρε κοριτσια εσεις απο ποτε ξεκινησατε την κρεμα????εμενα αυριο γινετε 4 μηνων...

γεωργιαννα κ για μενα βουτια ε!!!!!!ηρθε η μαμα σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΟΥΛΑΚΙ.....ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ....ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ...ΕΓΩ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ Κ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΚΡΕΜΕΣ...ΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΡΕΜΕΣ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΔΙΝΕΤΕ?ΣΟΥΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ...ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΝ ΤΟΝ 6ο.ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 5Ο ΜΗΝΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΦΡΙΖΟΛΑΚ ΤΟ 1ης ΒΡΕΦΙΚΗς ΗΛΙΚΙΑΣ...ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΤΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΩΘΕΙ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ 6 ΚΟΥΤΙΑ...ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ Κ Μ ΑΥΤΟ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, ζουζούνες!

Γιούλη, κι εμείς όταν θα ξεκινήσουμε κρέμες ή γάλα (ξένο) θα πάρουμε υποαλλεργικά σκευάσματα ΗΑ. Αυτό, λόγω αλλεργιών δικών μου και του άντρα μου. Όταν οι γονείς έχουν αλλεργίες, είτε τροφικές, είτε αναπνευστικές, έτσι γίνεται. Δεν ξέρω αν εσείς έχετε κάτι, αλλά είναι καλύτερα να ξεκινάς λίγο πιο αργά τις τροφές για να μην ενεργοποιούνται οι αλλεργίες.

Σούλα, με τον ύπνο η δικιά σου δεν παίζεται :lol::lol::lol: ! Αλλά και η Μυρτώ δεν πάει πίσω! Δανάη, 9+2? Μια χαρά!

Δάφνη, κι εσύ τρέχεις με τις ετοιμασίες για τις διακοπές,ε?

Εγώ πάντως κορίτσια έχω πελαγώσει... :( . Δεν ξέρω τι να πάρω μαζί μου και σε πόση ποσότητα..Νομίζω ότι όλα θα τα χρειαστώ...αλλά χρειάζομαι "φορτηγό" για να τα πάρω μαζί μου... και αυτό δε γίνεται!!! :lol::lol:

Οπότε δεν ξέρω τί να "κόψω"!

Εσείς που πήγατε διακοπές καμιά ιδέα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΠΛΩΣ ΑΥΤΗ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ...ΚΡΕΜΑ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ 6ο ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΠΧ ΜΟΣΧΑΡΙ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ 8ο...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ Ο 8ος ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ...ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ....ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΙΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ....ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΛΟΥΠΑ,Η ΝΟΥΤΡΙΤΣΙΑ,Η ΝΕΣΤΛΕ ΚΑΙ Η ΓΙΩΤΗΣ...ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΟΥΠΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ APTAMIL ΤΟ ΓΑΛΑ 2ης ΒΡΕΦΙΚΗς ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Κ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜένα πάντως που μοθυ αρέσουν οι κρέμες έτρωγα την γιωτης farin lactee.xixixixix

Για διακοπες πάρε λίγα ρούχα για το μωρό κυρίως δροσερα φορμάκια που να τα φοράει κ στον ύπνο του.εγώ ήμουνα σχεδόν κάθε μερα με τα ιδια ρούχα γιατί το σπίτι μας είναι σε έναν οικισμό απομακρυσμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

ελενακο δεν θα ειναι κατι..ευχομαι τα καλύτερα μην σκεφτεσαι αρνητικα..θα εισαι καλα για σενα κ τον μπεμπάκο σου ναι?

Αντρια μπραβο σου!! Καλη δυναμη!

Γιουλακι συγχαρητηρια!! Εγω απο 115 εφτασα 100... αυτη η ζυγαρια ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ !! ελεος δηλαδη!!!

Σουλιτσα μου κι εμενα τα ικδια κανει ...μετα το μπανιο φαι κ ξερενεται στον υπνο...

Αφροδιτη δεν εγινε κ τιποτα με το ροφημα..ο θηασμος εχει εδρεωθει...εμας ο γιατρος ειπε τωρα μπορουμε να δινουμε το καλοκαιρι αν δεν θελουμε να θηλασουμε!

Γεωργιανα μου καλες βουτιες!!! Να περνας ομορφα!! καλε ποτε ιεναι τα βαφτισια σας?

Κοριτσακια ? Να σας δειξω προσκλητηριο?

l_249879.jpg

ακουω γνωμες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou k Irinaki mou sas euxaristw!!! :D :D

Irinaki mou an 8imame kala esi exeis zigaria sto spiti sou k nomizw zigizeis to mwraki sou ka8e mera? An nai posa gr prepei na vazei se ka8e 8ilasma?

An exei kamia alli kopela zigaria sto spiti tis as me voi8isei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έχετε ζυγαριά σπίτι?Δεν σας αγχώνει?εμάς τη ζυγίζει η παιδίατρος μια φορά το μήνα Νομίζω οτι είναι επικίνδυνο τρυπάκι η ζυγαριά Άλλωστε μετά το τρίμηνο τα μωρά δεν μεγαλώνουν με τους ίδιους ρυθμούς αλλά πιο αργά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Simera agorasa tin zigaria apo ta jumbo giati mou eipe i paidiatros (sto dimosio) na tin zigizw prin k meta to 8ilasmo gia na dw posa gr vazei panw katw, gia na dw posa ml pinei afou 8ilazoume k den dinoume mpimpero..Alla vlepw pws einai mperdema megalo :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, κι εγώ έχω μια ζυγαριά από τα jambo που μου την έδωσε μια φίλη αλλά δείχνει ότι να 'ναι :shock: Είναι αναλογική γι'αυτό. Η δική σου είναι ηλεκτρονική?

Εμένα τη ζυγίζει μια φορά το μήνα ο παιδίατρος. Εσείς όμως που έχετε θεματάκι με το βάρος πρέπει να ζυγίζεστε πιο συχνά. Πάντως για ζύγισμα πριν και μετά το θηλασμό τώρα το ακούω, οπότε δεν ξέρω να σε βοηθήσω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη, πολύ ωραίο το προσκλητήριο! Έχεις διαλέξει πρωτότυπο θέμα!

Και μ'αρέσει το σχήμα του που είναι όρθιο και βγαίνει το προσκλ/ριο. Σε τέτοιο έχω καταλήξει κι εγώ απλά δεν έχω βρει ακόμη θέμα ;)

Έχω χρόνο όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou ilektroniki einai..Valame kati pou einai idi zigismeno k evgene swsti alla meta pou to 8ilasmo pou tin zigiza edeixne tin mikri pws exase gr anti na evale k etsi eipa na tin zigizw mono 1 fora tin imera anti prin k meta apo ka8e 8ilasmo gia na vgazw akri..Twra na doume!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule μου είπε την 1η εβδομάδα να ξεκινήσω με 2-3 κουταλιές,μετα να τρώει όσο θέλει κ να της δίνω κ απογευμα.

Επειδή ειχα ανυσηχήσει λογω του οτι μειώθηκε η ποσότητα του γάλατος-λογικό-,τον πήρα τηλ κ μου είπε να βάζω 4 μεζουρες σκονη γάλακτος κ μετα την κρέμα 3,5 μεζούρες κ τα ανακατευω στο πιατάκι της.

Εγώ της βάζω 100 μλ νερο κ αναμιγνύω,το τρωει συνήθως κ τυχαίνει να της φτιάχνω κ άλλο ,αλλα προτιμώ να πιει όλο το γάλα της το βραδινο.

Η κρέμα ειναι βανιλια-ρυζαλευρο της ΝΟΥΝΟΥ.Γράφει πάνω απο τον 4ο μήνα,οπως την ξεκίνησα...

Της αρέσει πολυ :D

Οτι απορία αλλη έχεις πες μου.

Τουριστρια σουπερ το προσκλητηριο!!!

Αν κ αυτη η νεραιδουλα η Τιμπε....ε??κατι...πολυ τσιτσιδι βρε παιδι μου χαχχα :D

Κορίτσια εγω την ζυγίζω μια φορά τον μήνα,δεν βλεπω να έχει πρόβλημα το μωρο κ δεν θέλω να μπαίνω σε αυτό το τριπάκι.

Οταν ζυγιζετε είναι πάντα μια χαρά.

Στέισυ παρε τα βασικα,1-2 σελτεδακια για αλλαξιερα,κορμακια,σαμπουάν,πετσέτες,πανες,πιπίλες κ σκεπάσματα.Λέω εγώ τωρα....

Γεωργιάννα φιλια στα αγοράκια σου!

Αφροδιτη μου καλα η μικρη,εδω μας κάνει νουμερα,τωρα ουτε στο καροτσι την αφηνω τεντωνεται κ γυρναει πλαγια.....πολυ γέλιο.

Εσενα τι κάνει??

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μπραβο μια χαρα!!!!!

παντως για οσες ενδιαφερεστε μπορω να προτεινω ενα βιβλιο για τελειες συνταγες για να φτιαχνεις κρεμες μονο σου κ ειναι κ πιο υγιεινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou to 3erw pws prepei 1 fora to mina alla epeidi exoume provlima den 8eloume na to afinoume toso poli kairo xwris na to ele3oume, xtipa 3ilo an den valei polla sto mina 8a talaipwri8oume poli na tin feroume sto varos pou prepei meta..

Afro mou se euxaristw :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ...ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ e mail giouli_sct@yahoo.gr....ΜΠΟΡΕΙΣ?ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΚΡΕΜΑ?Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!

Αφρο, θα γράψεις κ σε μενα το όνομα του βιβλίου εδω?ευχαριστώ!νομίζω ότι θα μου λείψει ο θηλασμός όταν θα χρειαστει να της δώσω κρέμα κ θα μειωθούν τα γεύματα που θηλάζει...μόνο εγώ νιώθω έτσι?είναι υπέροχη η αίσθηση όταν αυτό το πλασματάκι τρώει από εσένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...