Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

geia sas koritsakia k agori!!ti kanete???emeis simera den pigame kounies afou nomiza oti tha riksei kareklopodara..kai poses wres epaiza me to xari...sta endiamesa eixa k to mikro sto stithos..xamos!egw simera eftiaksa lemonomoustardato kotopoulaki me ruzaki mpasmati k gluka pswmakia kanelas!apla theika koritsia..ektos oti olo to spiti mosxovolise...

afroditaki opws sou eipan k ta koritsia pare 2i gnwmi na sai sigouri kai meta me psuxraimia tha deite pws tha to xeiristeite!!!euxomai ola na min einai tipota..!oso gia to programma kalo tha itane na tin koimizeis mexri tis 9misi to polu afou tin exeis kanei mpanio k taisei.twra an theleis na tin taizeis k koimismeni stis 12 gia na to paei seri..ok..!valtin 9misi k tha to ftiaksei to programma opws eipe kai i gewrgianna.

elenaki kalo kouragio koritsaki mou me tis metakomiseis..i mana mou metakomise 3 fores se 2 xronia kai eixa k to xarouli mwro kai kserw ti simainei...!na xairesaai kai ton antrouli sou!!!

gewrgianna grapse suntagi gia milopitakia an theleis!egw mono milopita kserw..anoigeis fulo pws ta kaneis?tha prospathisw na erthw sti sunantisi..menw agia paraskeui k peftei ligo makria..alla ok!me metro se poia stasi einai konta?

danai uparxei mia kremoula sta farmakeia..mudisan legetai kai exei geusi ouzou..einai paidiki tin aplwneis sta oulakia kai psilomoudiazoun!einai protimotero apo to na tis dineis nteponaki..

samarcande kala tis ekanes...ama pia!egw den afinw kai polla perithwria gia na ton paroune ksenoi agkalia..s auta eimai skula!!

gioulaki kali arxi me tis kremoules..megia k to malli!!!

andriaki kali epituxia me ti douleia!!!

filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσαμπα εγραφα! αμαν γτ το κανει αυτο το πραγμα;

Joanaki ειναι πολυ ευκολα τα μηλοπιτακια, φαντασου οτι παραλληλα ασχολιομουνα και με το μπεμπη.

Δεν γνωριζω εαν εχει καπου κοντα μετρο. Η Δαφνη μπορει να γνωριζει ή καποια αλλη κοπελα.

Οταν εμεινα εγκυος στον Αλεξανδρο δουλευα Αγια Παρασκευη στα Φλοκαφε. Μακαρι να σε γνωρισουμε και σενα. Περασαμε υπεροχα στην πρωτη μας συναντηση.

Λοιπον Δανη σου στελνω πιτσα, βαλε εσυ προσουτο ή οτι αλλο θελεις. Ο ανδρας μου την πρωτιμαει ετσι απλη. Η σαλτσα ειναι σπιτικη και η ζυμη!!!

Στα υπολοιπα κοριτσια κερναω μπισκοτα και μηλοπιτακια

Ξεχασα η συνταγη

http://bettyscuisine.blogspot.com/2011/ ... st_09.html

Δεν μου φορτωνει τις φωτο.θα προσπαθησω μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanaki,της έβαλα μια κρέμα αντίστοιχη,λεγεται bexodent, το θέμα είναι ότι αυτές ανακουφίζουν στιγμιαία γιατί με το σάλιο φεύγουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Γεωργιάννα μας κολάζεις με τις φωτογραφίες σου!! Ήδη γουργουρίζει το στομάχι μου.. Τί θα φτιάξεις σήμερα; Πείτε κατι νόστιμο κ γρήγορο για να κάνω καμια δουλειά κιόλας..

χθές τελικά βγήκαμε οι 3 μας για καφέ κ φαϊ άν κ είχε λιγάκι ψύχρα αλλα ήμασταν προετοιμασμένοι.Ο μικρός ευτυχώς τόσες ώρες ήταν ήρεμος κ δεν έκλαψε καθόλου.Μετά στο σπίτι έδωσα κ το δωράκι στον άντρα μου.... :)

Σουλίτσα σ'ευχαριστώ,είναι λές κ βοηθάς μόνο που το λές! :D Η Έλενα μας τί κάνει;; Τί ιστορίες είχατε με το όνομα; Ξίνισε κανείς; καταλήξαμε κ εμείς! Γιώργο θα τον λέμε..άν κ προτιμούσα το Μάριος αλλα ο μπαμπάς μου όλο Γιώργο τον φωνάζει κ του έχει τρελή αδυναμία..επομένως είπαμε να μη του χαλάσουμε το χατίρι κ αντί για 2ο όνομα να γίνει αυτό 1ο.Άμα μεγαλώσει κ δεν του αρέσει ας το γυρίσει στο Μάριος.

Αφροδιτη μου τελικά πήρες τήλ. τη γιατρό σας;ενημέρωσε μας όταν μπορεις.

joanaki μου χαράς το κουράγιο σας 3 μετακομίσεις σε 2 χρόνια!Απαπα! Αγ.Παρασκευή μένεις; κάπου προς Νίκαια θυμόμουν :roll: αλλα ντάλον. Λίγο μακρυά είσαι,μπας κ μένει καμια άλλη κοπέλα κοντά να έρθετε μαζί;;

Γιούλη μεγιά το μαλλάκι!

Δανάη σήμερα είναι ήσυχη η Μυρτούλα;

Αναστασία καλό ταξίδι να έχετε!

Γωγώ πού είσαι;

Αφρο,Ειρήνη,Δάφνη,Άντρια, Γλυκερία,χοανιτα κ σε όλες τις άλλες φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!σημερα ειμαι λιγο καλυτερα, γιατι χτες εκλαιγα ολη μερα...η παιδιατρος μας ειπε οτι ειναι στην αρχη ακομα, δεν πολυφαινεται, γι'αυτο και μονο καποιος ειδικος, οπως ο χειρουργος που πηγαμε, μπορουσε να το διακρινει...μας ειπε επισης οτι δεν κανουμε τιποτε επι του παροντος και παρακολουθουμε την αναπτυξη της.....εμεις αποφασισαμε να παμε και αλλου να μας πουν τη γνωμη τους...μετα απο ψαξιμο στο ιντερνετ, κλεισαμε πρωινο ραντεβου για το παιδων αγια σοφια τη δευτερα το πρωι ( οπως καταλαβαινετε, δεν θα ειμαι στη συναντηση :( )....θελουμε να δουμε τον διευθυντη της νευροχειρουργικης που υποτιθεται ειναι κορυφη στην κρανιοσυνοστεωση, αλλα δεν ξερω αν επρεπε να κλεισουμε απογευματινο ραντεβου, για να δουμε τον ιδιο....ξερει καμια πως γινεται στο παιδων;;;

ξεπερασα το αρχικο σοκ, οτι το παιδι μου θα παθει κατι, γιατι και στη χειροτερη των περιπτωσεων, θα κανει χειρουργειο και θα διορθωθει το προβλημα....ξαφνικα , η αφαιρεση της ελιας μου φαινεται περιπατος στο παρκο...ακομα δεν το εχουμε πει στους δικους μας, αλλα δεν γινεται να περασουμε ολη την αγωνια μονοι μας...αυτα...ασχετο, χτες τη νυχτα παλι ξυπνησε κατα τις 6 αλλα της εβαλα την πιπιλα και ξανακοιμηθηκε, δεν ηθελα να την ταισω για να μη νομιζει οτι εχουμε ραντεβου για φαι καθε βραδυ!!!! :lol::lol: θα δουμε τι θα κανει αποψε...ελενακι, μπραβο, και του χρονου τετραπλοι!!!!παντως, αν γλιτωσουμε το χειρουργειο, κι εγω εταξα στην παναγια να βγαλω στην αθηνουλα και το ονομα της δευτερο, η ζωη η μαρια....δεν το εχω πει ακομα στο γιωργο, θα δουμε..

δαναη μου, αν ειναι τα δοντακια της, με αυτην την αλοιφη , ειχα ακουσει οτι σκληραινουν τα ουλα, μηπως να προτιμουσες κανενα παιχνιδακι για μασημα;;;;τι ειδικοτητα εχει ο κωστας;;;

γεωργιαννα, δεν ειδα ακομα τις φωτο θα παω αμεσως!!!μηλοπιτακια, ειναι απο τα λιγα γλυκα που κανω κι εγω, αρεσουν στο γιωργο πολυ!!!βεβαια, τα κανω με ετοιμο φυλλο σφολιατας και γεμιση στρουντελ, οποτε γινονται πολυ γρηγορα!!!σημερα το μενου εχει μακαρονια με κιμα!!!τζοανακι ευχαριστω!!!αντρια, καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraaaaaaa!!!

Afrodite mou se euxaristw..

Eida kati papoutsakia apo Ellada k trella8ika k 8elw na ta ferw k panw sto 4a3imo gia poio size na ferw tis mikri vrika auta

Θα μετρήσεις την πατούσα του ποσά εκατοστά είναι.

Τα νούμερα είναι ως εξής

7,9 cm = 13

8,5 cm = 14

9,1 cm = 15

9,7 cm = 16

10,3 cm = 17

11,0 cm = 18

11,6 cm = 19

12,3 cm = 20

13,0 cm = 21

13,6cm = 22

14,3 cm = 23

15,0 cm = 24

15,6 cm = 25

16,3 cm = 26

17,0 cm = 27

17,6 cm = 28

18,3 cm = 29

http://www.mouyer.gr/mouyer/media/files/footmesure.pdf

I Victoria einai sto 14-15 k stin Kipro 3ekinane apo to size 16..Mono jumbo vrika papoutsakia na tis kanoun!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ελπιζω να χορτασατε!!!

Ελενα επειδη ειναι ταμενο στην εκκλησια θα το πειτε πρωτα Μαριος και μετα Γιωργος. Αυτο εκανα και στον Αλεξανδρο, πρωτα Σπυριδων και μετα Αλεξανδρος. Δεν ηταν ταμενος απλα γεννηθηκε ανημερα του αγιου.

Αφροδιτη ελπιζω να πανε ολα καλα. Εαν θελεις κανουμε την συναντηση την Τριτη. Εγω προτεινα μερα επειδη καμια δεν ελεγε.

Νιωθω οτι ο μπεμπης δεν χορταινει, γαλα εχω. μιλησα με τον παιδιατρο και μου προτεινε να παρω ρυζαλευρο χωρις γαλα μεσα. Ειναι της Γιωτης και της Νουτρισια. Θα βαζω γαλα δικο μου και οχι νερο. Βεβαια μου ειπε να κανω λιγες μερες υπομονη και θα δουμε εαν συνεχιζει να ξυπναει νυχτα συχνα τοτε θα του δινω κατα τις 7 ή 8.

Ελενα και εγω θελω μια ιδεα για μαγειρεμα. Εχω μπακαλιαρο σε ροδελες στην καταψυξη μηπως τα φτιαξω.

Ωραια ειναι Ανδρια ευχαριστουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,της έδωσα και παιχνιδάκι για την οδοντοφυία από αυτά που μπαίνουν στο ψυγείο, το μάσαγε με μανία μέχρι που ζεστάθηκε. Ο Κώστας είναι φυσικός (κ παντρεύτηκε εμένα που δεν σκαμπάζω τπτ από φυσική κ χημεία-αν και ήμουν αστέρι στα μαθηματικά :P ) κ ευτυχώς εχουν αυξηθεί πολύ οι ώρες του γιατί ανησυχούσαμε λόγω της κρίσης!Καλά εκανες κ δεν τη θήλασες, κ εγώ την είχα πατήσει μια φορά που ειχε ξυπνήσει νωρίτερα κ τη θήλασα κ την επόμενη νύχτα τσουπ την ίδια ώρα η κοντέσσα/της έβαλα μουσική, τη χαιδεψα (πιπίλα δεν της δίνω, δεν την έχει μάθει) κ ξανακοιμηθηκε.Χθες έκλεισε 10ωρο το πουλάκι μας,21.10-07.10,αποφάσισα λοιπόν να την κοιμιζω αυτή την ώρα αντί για 22.00,πάλι 7 ξυπνάει.Σήμερα είναι κάπως πιο ήρεμη κ τρώει κάθε 2 ώρες, απορώ πως δεν έχει γίνει στρουμπουλή με τοσο γαλα!μάλλον το γάλα μου είναι light με χαμηλά λιπαρά :lol::lol:

Εδώ σήμερα ο καιρός είναι βροχερός όπως κ χθες!σημερα μαγείρεμα γιοκ, θα φάμε τις υπόλοιπες μελιτζάνες από χθες κ αύριο θα φτιάξω ενα από τα αγαπημένα μου φαγητά,κοτόπουλο γεμιστό με ρύζι,καστανο,κουκουνάρι, κιμά,συκωτάκι κ σταφίδες!!!!!!!!!!!!!i love christmas!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια κ daddy....βλέπω τα νέα σας,σας γράφω κ μου σβήνονται,ε μετά δεν έχω υπομονή κ χρόνο...

Αφροδίτη μου,πάρε πολλές γνώμες κ στον Παίδων θα σε βοηθήσουν είναι καλοι γιατροι απ'όσο γνωρίζω.

Ευχομαι πραγματικά να μην είναι κάτι σημαντικο,όπως κ να χει θα το αντιμετωπίσετε καταλλήλως,η επιστημη εχει προχωρήσει πολύ σε όλους τους τομείς...πολλα φιλια στην γλυκουλα μας.

Αναστασια παλι ταξιδια ε??Τυχερούλα!!!

Ελενάκο μου,τι κάνει ο μικρος,τον τρώνε τα ουλάκια ε?Εμενα βγαζει πολλα σάλια,βαζει στο στομα οτι βρει αλλα δεν εχω νοιωσει να κλαιει γι αυτον τον λογο,ειναι θεμα χρονου.

Εχω μια φιλη παιδο-οδοντιατρο κ θα μου δωσει δειγματα να δοκιμασω για τα ουλακια της.

Γεωργιάννα μας κολαζεις με τις συνταγες σου,καλοπερναει ο αντρας σου!!!

Ξυπνάει νυχτα ο μικρος?

Δανάη εχει μπει η μικρη σε προγραμμα κανονικα,ε λιγες τσαχπινιές όλα τα κανουν.

Σαμαρ τι εγινε σου ακουμπησαν το μωρο,ε καλα της εκανες κ εγω σε αυτα γινομε Τουρκος...

Αντρια φιβερο το μεγεθολογιο!!!Ευχαριστουμε κ καλη επιτυχια με την δουλεια!

Κοριτσακια τα υπόλοιπα ....joannaki ,jule oολες...φιλια πολλα!!!

Λοιπον για την συναντηση,Τριτη τελικα στις 10.00?

Σημερα το μενου εχει σουπιτσα αυγολεμονο με κοτοπουλο!!!Την θυμηθηκα εχτες στον Εζελ :lol:

Τρελαινομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! το κοριτσακι μου παιρνει εναν υπνακο και περιμενω να ξυπνησει, να φαει, και μετα να παιξουμε!!!σουπερ τα μακαρονια με κιμα, μπραβο μου!!!γεωργιαννα, ζηλεψα και εβγαλα κι εγω φυλλο απο την καταψυξη να κανω μηλοπιτακια :oops: !!!!αν δεν μας τυχει τιποτε αλλο, ειμαι κι εγω μεσα για τριτη (στις 10 στο εμπορικο κεντρο διπλα στο ικεα, οπως την αλλη φορα;;;;)

γωγω μου, ωραια εμπνευση η κοτοσουπα!!!και το χριστινακι εχει σαλια εεεε;;;υπομονη....

δαναη, καλυπτετε, βλεπω στο σπιτι ολες τις κατευθυνσεις-θετικη και θεωρητικη!!!ευτυχως εχει δουλεια, γιατι ειναι δυσκολα τα πραγματα...δουλευα κι εγω με ιδιαιτερα και φροντιστηριο και ημουν απο τις 2.30 ως τις 10 στο δρομο, και ξερω..

το απογευματακι θα παμε τζαμπο και μετα σε φιλους!!!

πολλα φιλια στα νινακια μας, να τα προσεχει η Παναγιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα κλεινουμε 5 μηνες ζωης!!

5 μηνες γεματες χαρες, γελια, κλαματα και συγκινησεις. Ευχαριστω Παναγια μου για το 2ο δωρακι που μου εκανες.

Αφροδιτη ειπαμε να συναντηθουμε στο Village. Για το που ακριβως θα τα λεμε τις επομενες μερες.

Τοτε αφηνουμε συναντηση για την Τριτη στις 10!!!

Δαφνη, Ειρηνη που εχετε χαθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τσάκισα μακαρονάδα με κιμά που έφτιαξα!Μούρλια κ η δική μου Αφροδίτη! Εύκολο κ νόστιμο!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα!Η θετική μου σκέψη είναι κοντά σας.

Γεωργιάννα μου με έβαλες στη πρίζα με τα γλυκά κ έφτιαξα σουφλέ σοκολάτας!Το περιμένω απο λεπτό σε λεπτό να γίνει! Μιάμ,μιάμ!

Για το όνομα που λές αυτό ξέρω οτι πρέπει πρώτα το όνομα που τάζεις αλλα μου λένε πολλοί οτι δεν έχει σημασία αρκεί να ακουστεί.Όπως κ να έχει θα ρωτήσω κ τον παππά όταν έρθει η ώρα του μυστηρίου.

Ώχ παραμύρισε πάω να το κλείσω πρίν καεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τσάκισα μακαρονάδα με κιμά που έφτιαξα!Μούρλια κ η δική μου Αφροδίτη! Εύκολο κ νόστιμο!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα!Η θετική μου σκέψη είναι κοντά σας.

Γεωργιάννα μου με έβαλες στη πρίζα με τα γλυκά κ έφτιαξα σουφλέ σοκολάτας!Το περιμένω απο λεπτό σε λεπτό να γίνει! Μιάμ,μιάμ!

Για το όνομα που λές αυτό ξέρω οτι πρέπει πρώτα το όνομα που τάζεις αλλα μου λένε πολλοί οτι δεν έχει σημασία αρκεί να ακουστεί.Όπως κ να έχει θα ρωτήσω κ τον παππά όταν έρθει η ώρα του μυστηρίου.

Ώχ παραμύρισε πάω να το κλείσω πρίν καεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα τα μηλοπιτακια ειναι ετοιμα (παρα λιγο να τα καψω, βεβαια!!!!)!!! ελενα, η καρδουλα μου το ξερει ποσο δυσκολο ειναι να βρω θετικες σκεψεις, αλλα βλεπω τα ματακια της και παιρνω τοοοοσο κουραγιο!!!!!δαναη, καθηγητρια γαλλικων ειμαι και για αρκετα χρονια ημουν σε φροστιστηριο, μεχρι που το 2009 διοριστηκα μεσω ασεπ , και κατερρευσε το δημοσιο, οπως θυμασαι.... :lol::lol:

γεωργιαννα, χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!να χαιρεσαι και τα δυο σου αστερακια, και να'ναι παντα γερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα κλεινουμε 5 μηνες ζωης!!

5 μηνες γεματες χαρες, γελια, κλαματα και συγκινησεις. Ευχαριστω Παναγια μου για το 2ο δωρακι που μου εκανες.

Αφροδιτη ειπαμε να συναντηθουμε στο Village. Για το που ακριβως θα τα λεμε τις επομενες μερες.

Τοτε αφηνουμε συναντηση για την Τριτη στις 10!!!

Δαφνη, Ειρηνη που εχετε χαθει;

Κι όμως πέρασαν 5 μήνες ...σαν όνειρο είναι...να σου ζησει κ να τον χαιρεσαι μαζι με τον Αλεξανδρο να μεγαλώνουν κ να τα καμαρώνεις ...!!!!

Αχχχ πότε μιλάγαμε για τα δωμάτια στο Ελενα κ τώρα τα έχουμε στην αγκαλιτσα μας...ακομα κ εγω καμια φορα δεν το πιστευω,ποση ευτυχία Παναγίτσα μου,να είναι καλά όλα τα παιδάκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε δει μωρό να κάνει ενόργανη???

Ε,αυτό ειναι το δικο μου :lol: Εχει πολυ πλακα....βγάζει κ κάτι στριγγλιές ουτε η Κάλας δεν την φτάνει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ είμαι, εδώ είμαι! έπεσε λίγο τρέξιμο, προσπαθώ να στήσω κάτι ομάδες μπας και βγάλουμε κανά φράγκο... είχα και κάτι συνεδρίες, κουτσά στραβά κάτι να κινείται...

χρόνια πολλά στο Διονυσάκο, να τον χαίρεσαι Γεωργιάννα!

Αφροδιτάκι όλα καλά θα πάνε, σου στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη κι ενέργεια κι ένα μεγάλο φιλί στην Αθηνούλα!

μέσα για συνάντηση τη Τρίτη!

Joanaki σ'ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σου λόγια κι ελπίζω να σε δω στη συνάντηση! Δεν έχω κοιτάξει ακόμα για μετρό, θα το ψάξω γιατί κι εγώ με συγκοινωνία θα κατέβω.

κοριτσάκια μου πολλά φιλιά, συγγνώμη που δε γράφω σε όλες, γκρινιάζει ο μικρός και πρέπει να τελειώσω ένα κείμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!

Piga k agorasa forema k pappoutsia gia tin vaftisi!! Eimai poli euxaristimeni..Nas sas ta valw se photo? Gia to forema me pire i 3aderfi mou (nona tis mikris) se ena katastima k agorasa k gia pappoutsia pigame se 3 katastimata alla eutixws to vrika opws i8ela :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...