Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλημερα!

Ζαιαρακι μου.. :(:(

Περαστικα στ΄αγορια σου..

Πω πωωω το ενα κολλαει το αλλο ε?

Θα περασει ο χειμωνας και οι αρρωστιες θα ειναι παρελθον.

Κρατα γερα μανουλα..

Στη δουλεια ποτε γυριζεις? Ξεχναω ολο να σε ρωτησω.. :?:?

Εγω ετοιμαζω πραματια..

Βρεχει σημερα, και καμια καλυτερη ιδεα δε μου ερχοταν απο το να παμε Σερρες.. :D

Εδωσα και παραγγελια για σπεσιαλ μεσημεριανο μενου στη θεια μου.. :lol:

Να περασει λιγο διαφορετικα η μερα, γιατι παλι θα μας φαει η κλεισουρα.. :mrgreen:

Χθες βραδυ η μικρη με τσακισε τα νευρα παλι.. Πιασαμε τις 2 παρα, με κλαμματα να μη κοιμαται και τελικα κοιμηθηκαμε στην κρεβατοκαμαρα τριαδα..

Πρεπει κατι να γινει... ενα θαυμα ισως...(?) :lol: να βαλουμε σε μια ταξη τον υπνο μας..

Οσο κι΄αν κρατησα την ανασα μου, δεν αντεξα στο τελος.. βγηκα εκτος εαυτου..

Αρχισα να φωναζω.. με επιασε ταραχη, ο Β να φωναζει εμενα, εγω την μικρη.. Ολα τελεια.. :(:(

Ωρα για δρομα τωρα.. Το μεσα μεσα.. πολυ μας εχει χαλασει ολους..

Τα φιλια μου σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Κουκλες

Ζαιρακι περαστηκα ρεσ υ..αμαν βρε πουλακι μου...

για να σε παρηγορισω και εμεις μια απο τα ιδια ειμαστε

Κοιτα και εμενα ο Χ ειχε κανει παληνδρομιση σε συμπεριφορες...ασε...να μη σας περιγραφω

Στεφανια ναι μη το συζητας..αλλιως δε γινετε ρε συ...τον χαιδευω τον φιλαω και λουισ..

Πως ειστε κατα τα αλλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει κατι να γινει... ενα θαυμα ισως...(?) :lol: να βαλουμε σε μια ταξη τον υπνο μας..

Οσο κι΄αν κρατησα την ανασα μου, δεν αντεξα στο τελος.. βγηκα εκτος εαυτου..

Αρχισα να φωναζω.. με επιασε ταραχη, ο Β να φωναζει εμενα, εγω την μικρη.. Ολα τελεια.. :( :(

έχω φέρει το σκηνικό στο μυαλό μου και έχω πεθάνει στα γέλια =))=))=))=))=))=))=))=))=)) ......το μόνο καλό με μας είναι ότι έχει φάει κανα δυό ξιλιές και τώρα φοβάται και όταν λέμε πάμε για ύπνο, πάμε για ύπνο τέλος, άσχετα με το πόσες "ώρες" θα κάνουμες να κοιμηθούμε....επιπλέον χτες που ήμουνα και εγω άρρωστη, νεκρή στο κρεβάτι, δε μοπορούθσα να σηκωθώ το πρωι,έκατσε στο κρεβάτι από τις 8 που ξυπνησε ως τις 10 που ψιλοσυνηλθα..... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o στο τέλος τον βρήκα να έχει βγάλει το πάαμπερς του μωρού να τον αλλάξει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανούλα μου δυστυχώς 1η Μαρτίου επαναπατρίζομαι :(:(:(:(:(:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:...το καλό είναι ότι ευελπιστώ ότι θα χει περπατήσει και το μωρό, έτσι δείχνει....για να μη θέλει πολλές πολλές αγκαλιές...το πάρκο το φέρνει βόλτα 10 φορές.....

την καλημέρα και στο Χρυσάκι....και σε όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!Βροχερη μερα η σημερινη,πηγα τον μικρο το πρωι στον παιδικο κ ειπα να καθισω να δουλεψω λιγο γιατι δεν με βλεπω να τελειωνω αυτο το μπτχ....

τα νεα μας ειναι αρκετα καλυτερα,τελικα ειχατε δικιο δεν ηταν θεμα πιπιλας μαλλον απ την ιωση κ την ταλαιπωρια του ηταν τα ξυπνηματα.Να μην το γρουσουζεψω αλλα κοιμαται μια χαρα τωρα οπως πριν κ ξυπνα μονο για τσισα....

Οσο για τον υπνο που λετε, κ μεις το χουμε στρωσει αυτο το θεμα...απ τον Ιουνιο που αλλαξαμε σπιτι καθε βραδυ κοιμαται μονος στο δωματιο του,γαλατακι κ υπνο.Κ ειδικα τωρα με το σχολειο το αργοτερο 9 με 9 κ κκατι ειναι στι κρεβατι,κ σας μιλαω για σερι υπνο....

Ζαϊρα, τι να πω κ παλι περαστικα σας,,,,,εμεις 10 μερες ημασταν ετσι κ λαλησαμε οικογενειακως..οσο γι αυτα τ ονειρα κ τους εφιαλτες που λες το ψαξα κ γω,αυτες τις μερες ολο τετοια διαβαζω, κοντως τα πιστευω πια......

Φανουλα, καλο ταξιδακι τελεια.....Κ σ ευχαριστω για τις ευχες,καλα θυμασαι βρε τα 21 εκλεισα!!!!!!!!!!!

Στελλιτσα μου,οντως κ μενα το παιδακι μου μεταμορφωθηκε μετα τις γιορτες..μια τετοιου τυπου ταλαιπωρια κ γκρινια εχουμε ολη μερα κ μεις....αχ δεν ξερω αλλα ελπιζω συντομα να τελειωσει αυτη η κατασταση γιατι αγχωνομαι πολυ κ με το μωρο...

ΧΡΥΣΑ, καλημερα....

Πολλα φιλια σε ολες..........ΚΑΛΗΜΕΡΑ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΛΛΗ! :evil:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ, ΠΟΛΥ ΒΗΧΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΕΣ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΑΖΕΥΩ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙΑ, ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΤΑΣΑΚΙΑ ΚΟΚ. ΘΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΩΩΩΩΩΩ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ :cry: ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ, ΤΟ ΦΥΛΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ :roll:

ΔΩΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΠΙΠΙΛΑ? ΑΝΤΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!

ΝΤΙΝΑ Κ ΧΡΥΣΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΛΕΩ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουσουδακι μου εγω και τα δυο μου αγόρια τα είδα στην αυχενική.....αλλά πάλι μπορεί να μην εχει και θέση....ας είναι γερό δεν είδες τι τραβηξα και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ, ΛΑΛΙΣΤΑΤΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ! :lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΗ, ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ, ΩΡΑΙΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ :cry::cry::cry:

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας εφαγε η πολυλογια τις τελευταιες μερες... :lol::lol::lol::lol:

Αλλα..

ΤΟ ΛΑΚΩΝΙΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ

Ετσι ειμαστε κι εμεις... ;);)

Ηθελα να σας ρωτησω...

Φρουτα τρωνε τα μικρα σας?

Εμενα με το ζορι ενα μανταρινι την ημερα.. :(

Σαλατες τις εχει κοψει.. :(

Γιαουρτι μονο τρωει με μελι και καρυδια..

Αρχισα παλι τη γκρινια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ, ΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΕΣ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΚΕΤΟ ΤΡΩΕΙ.

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΜΦΑΓΟ ΜΟΥ :lol::lol::lol: Α, ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΥΔΙ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια μου.. περαστικα σου κοριτσι!

Μια χαρα θα ειναι το Σ/Κ σωπα! :P

Αυριο θα εισαι περκικακι...!! :D:D:D

Αχ! Εμενα μετα τις γιορτες, και τις πολλες πολλες μπουρδες που εφαγε, ζηταει γλυκακια κτλ. "ΚΑΚΑ" πραγματα..

Οσο ζηταει, τοσο δε της δινω.. Της πασαρω, φρουτα (μετα τα λυπαμαι και τα τρωω εγω).. :lol:

Με το φαγητο δεν εχουμε προβλημα. Τρωει σχεδον τα παντα..

Ειναι "μπλιαχ" τα ρεθυβια.. "καλυτελα φασολια".. :lol::lol:

Δεν εχει πιει στη ζωη της ουτε μια τοση δα κουταλιτσα χυμο! :o

Δεν πινει με το μπιμπερο φρεσκο γαλα.. ενω με τη βρωμη το ξεσκιζει καθημερινα..

(νομιζει οτι ειναι ρυζογαλο).. :lol::lol:

Και με τα υπολοιπα δημητριακα επισις.. :roll:

Δεν εχει φαει ποτε αβγο..

Πινει ακομη σκονη απο το φαρμακειο... :?:? (2 μπουκαλες την ημερα)

Πινει λιτρα νερο, κατουραει 272266282929 φορες.. :lol: αλλα συνεχιζω να προσπαθω να την κανω να φαει κανα φρουτο.. Ευτυχως κανενα θεμα με τα κακα.. Μια χαρα τα κανει καθε πρωι! Στην ωρα της! :lol::lol::lol:

Και κατι αλλο ηθελα να γραψω.. αλλα το ξεχασα τωρα... :?:?:?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή εμένα τοπ πρωϊ όταν σηκωθεί θα φάει 2 φετες με μέλι ή μαρμελάδα,

πίνει απαραιτήτως ένα ποτήρι πορτόκαλαδα φυσικό χυμό των 200ml+την κρέμα του μωρού που θα ρθεί πάνω από το κεφάλι μου να με σταυρώσει να του δώσω...ήτοι μπανάνα, αχλάδι μήλο....+ότι μπορεί να φάει επιπλέον αχλάδι.....

και αυγό μέρα παρά μέρα.....,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα καλέ ξέχασα....

προχτες μου πε ο γιος μου την ωρα που τον εντυνα "μαμά μονο μου να βαλω το παντελόνι μου" και όντως το βαλε αλλά ανάποδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μετα "μαμά μόνο μου να φαω"

και ετσι ηρθε η αναλαμπή :idea::idea::idea:

και του λλέω " αφού θέλεις να τρως και να ντυνεσαι μονο σου, ξθα κοιμάσαι και μόνος σου..."

αχ κοριτσια είνβαι 3 μέρες που ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ το τονίζω πάει και κοιμάται ΜΌΝΟΣ ΤΟΥ...

είναι το θαύμα για το οποίο μιλούσε η Φανή....τι γοτρτή ήταν προχτες να τη γιορτάζω κάθε χρόνο??????????

αχ ας μην είναι κάποια αναλαμπή και ας είναι μόνιμο..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα κοριτσια :)

Στεφανια περαστικα σου νομιζω πως καπου πηρε το ματι μου πως αρωστησες.....τωρα για το φυλο που λες εγω στην επομενη μετα την αυχενικη τα εχω δει κ τα δυο..... :)

Φανη απο φρουτα σε κοματια δεν τρωμε τιποτε μια μερα μονο λιγο πορτοκαλι κ αλλη μια μανταρινι,ουτε σαλατες επισης,μαρουλι ,λαχανο,κ,τ.λ αλλα οπως εχω ξαναγραψει σε συνενοηση με το γιατρο μας αλεθω ακομη μηλο,αχλαδι,τη μπανανα δεν την πολυθελει κ βαζω κ λιγη ετοιμη κ καθε απογευμα τρωει.....απο φαγητα σχεδον τα παντα δε θελει αρακα,κ φασολακια μισο πιατο....τρωει ομως σπανακορυζο,φακες,φασολαδα,γιουβαρλακια,μακαρονια με κιμα,κ ολα τα ζυμαρικα,κολοκυθακια γεμιστα,αλλα παλι εχω ενα θεμα κρεας αν δεν ειναι ψιλοκομενο,να μη το καταλαβενει δε τρωει αν του δωσεις κοματι θα το φτυσει οτι κρεας κ αν ειναι.....

τα πρωινα του δινω γαλα με το ζορι 150 γραμ αυτες τις μερες,μετα τοστ,φετουλες με μαρμελαδα η μελι.κ ομελετα με μια φετα ζαμπον κ κασερι.....αν δειτε πως κανει οσο τη φτιαχνω ανεβενει στην καρεκλα κ φωναζει καυτη σχεδον την τρωει..... :lol: κ απο γαριδακια, σοκολατες,κ τετοια τρωει αρκετα συχνα πλεον......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια κι εγω το κρεας το κοβω ψιλο-ψιλο, και το "μπερδευω" μεσα σε ρυζι-κριθαρακι κτλ.

Τα κεφτεδακια ειναι τα αγαπημενα της.

Γιουβαρλακια, γεμιστα, σπανακορυζο, παστιτσιο, μακαρονια με κοκκινη σαλτσα ή κιμα, φασολαδα, φακες, χυλοπιτες, τραχανα, λαχανοντολμαδες, κολοκυθακια γεμιστα.. τα τρωει με μεγαλη λαχταρα.. :D:D:D

Ψαρι μονο με πατατα και λεμονι.. :? ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ...... :o:shock::shock::shock:

Αβγο οπως σας ειπα .. ουτε με σφαιρες.. :?

Κοτοπουλο ΔΕΕΕΝ!!!!

Πατατες στος τσακιρ κεφι..! :lol:

Περσι τον χειμωνα ετρωγε πολυ μαρουλι-κουνουπιδι-παντζαρι..

Φετος γιατι οχι?? :?:?:?

Τι λαθος μπορει να εκανα και να μη τα θελει πια?

Ουτε τα φρουτα....

Μπανανα δεν εχει φαει ΠΟΤΕ!

Μηλο-αχλαδι-μανταρινι εεεεεετρωγε πριν κανενα 2μηνο.. αλλα τωρα, παπαλα κι΄αυτα..

Αντε θα περιμενω το καλοκαιρακι να ευχαριστηθει ροδακινα και τα καρπουζια..... :lol::lol::lol:

Ζαιρα..... ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΥΜΑ!!!!!!!! :D:lol::lol::lol:

Τι να ηταν προχθες αραγε... :?:?:?:?:?:?

Μπραβο παντως! Μεγαλη πρροδος!!! :D:D:D

Κατερινακι.. Μη νομιζεις οτι δεν εχω δοκιμασει να της αλεσω παλι φρουτα..

Το εκανα κι' αυτο..

Αλλα.. Τζαμπα..... Ενω την ρωταω "θες να κανουμε τα φρουτα κρεμουλα"?

Λεει "ναι".. Ε! Με την πρωτη κουταλια λεει "χοτασα".. :evil:

Δε τα θελει...

Τελος παντων!

Βρε κοριτσια.. Ακομη χοροπηδαει.. Ειναι ξυπνια απο τις 3:10 το μεσημερι.. (με 1 ωρα υπνο) και η ωρα παει 12:00...

Οοοοοοοομ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλο ξημερωμα σε ολες!!

Φιλια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρα........ :lol::lol::lol::lol:

Λες ΟΝΤΩΣ να συμβαινει κατι τετοιο....??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πρεπει να λαβω τα μετρα μου δλδ... :lol::lol::lol:

Τι κανετε εσεις? Τα αγορια σου πως ειναι?

Οι υπολοιπες που γυρνατε Σαββατιατικα???? :twisted::twisted::lol::lol::lol:

Εμεις σπιτι!

Βγηκαμε σουπερ μαρκετ και παλι πισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια......πριν πεσω ειπα να σας διαβασω λιγακι......

Κ μεις πουθενα σημερα,εχει τετοια παγωνια κ ο μικρος μου απο χθες εχει ενα ματακι πρησμενο,αλλο παλικ αυτο τςλικα πηρα τον οφθαλμιατρο κ μου συστησε μια αλοιφη κ αμεσως αρχισε να υποχωρει...

στεφανια, περαστικουλια σας ευχομαι...ασε κ γω τρεμω μην αρρστησω..Ολα καλα με την αυχενικη μπραβο,κ σε μενα το φυλο δεν ειχε φανει μας το ειπε στην επομενη επισκεψη....

Φανουλα, οντως κ μεις ενα δραμα με τα φρουτα κ τα λαχανικα....κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι....Μεχρι τα 2 του δεν ειχε περασει μερα να μην φαει φρουτοκρεμα τωρΑ οπως λες ενα μανταρινι ή μισο μηλο με το ζορι...Κ λαχανικα με ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ.Κ γω αναρωτιεμαι που εκανα λαθος..οταν ηταν μωρο στα αλεσμενα εβαζα τα παντα μεσα κ τα καταβροχθιζε...

Αλλα οπως λεει κ η Ζα¨ρα μαλλον θελουν να χουν αποψη, πλεον....

Ζαίρα μου,οντως θαυμαααα ολα καπως ετσι ξεκιναν ευχομαι να μην το κοψει,καλη αρχη παντως ςκανε...

Παλι πειναω ρε κοριτσια,κ η ωρα ειναι 1:00..μα τι θα γινει το χαλι μου,εφαγα φρουτα γαλα με δγμγτριακα κ τωρα το στομαχι μου γουργουριζει σαν τρελλλοοοοοο τι θα γινει αυτη η κατασταση...παω στη κουζινα............

Καλο βραδυ σε ολες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα!!!

Καλε Δωρα... πως να μη γουργουριζει το στομαχι σου?

Φαι ειναι τα φρουτα και το γαλα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοψε κανα κομματι ψωμι με τυρι να πιασει τοπο.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυ ωραια... κι εσεις ετσι ε? Ουτε φρουτα ουτε λαχανικα? :(

Τι θα κανετε σημερα?

Εμεις σπιτι θα την περασουμε μαλλον..

Εχει τοοοοσ κρυο..αλλα και για να ξεκινησεις να πας μια βολτα.. θα "τσουρουφλιστεις" με τις βενζινες.. γι' αυτο.. καλα ειμαστε κι εδω.. :lol:

Το μεσημερι θα φαμε στη μαμα μου! :D

Κατι ειναι κι' αυτο!! :D

Να περασετε καλα ολες!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ!

ΚΡΥΟ(ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :? ) ΝΥΣΤΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ :roll::roll::roll:

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ, Ή ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ή ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΑ (ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ) ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ :ymparty::ymparty::ymparty: Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ, ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΗΡΕΜΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, Ε, ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ :?

ΤΟ ΣΚ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ, ΤΟ ΣΑΒ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ (ΑΧ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΛΙΓΟ) ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ, ΤΕΜΠΕΛΙΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ :lol::lol::lol:

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΚ? ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημέρα.....

πως είστε

σουσο΄δακι μουθ ξερω τι θα πει να κάνεις μια ωρα να πας στη δουλειά, και να σαι και έγκυος και να σε σπρώχνουν και στο μετρό και να χεις και αλλο ενα να σε περιμένει σπίτι.....η πιο κουραστική περίοδος....αφού όταν σταματησα ενιωσα σα να βγαίνω από φυλακη....πφφφφφ και σε ενα μηνα ακριβως πάλι τα ίδια γμτ@#$%^>&8#$#%^>>>>& :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εμείς χτες πηγαμε και καναμε τη φωτογράφηση του "mommyandme'" της Νάγιας και της Ειρήνης....άλλο πραγμα το επαγγελματικό ΄παιδί μου....πολύ ωραία εμπειρία καιθ πολύ κούραση.....σα μοντέλο ένιωσα... :oops::oops::oops::oops::oops: όλη την ώρα κυνηγούσαμε το Στρτατη να μας κάτσει αλλά που......οι πρωτες δημοσιευτηκαν ήδη....ασς φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια ομορφες!!!!

Τι κανετε?

Ζαιρα ΥΠΕΡΟΧΕΣ φωτογραφιες!! Σας καμαρωσα τοοοσο πολυ..!! :D

Θελω κι εγωωωω......!!! :D:D:D:P:P:P:P:P:P:P

Στεφανια μου.. τι καλαααα... Μπραβο!

Επιτελους, δε θα χρειαζεται να ξυπνας απ' τα αγρια χαραματα και με την κοιλια τουρλα να κανεις ενα σωρο δρομο να φτασεις στη δουλεια!

Περιμενουμε νεα σου ε! Τα φιλια μας!

Εμεις σπιτι..

Μαγειρεψαμε κεφτεδακια κοκκινιστα με ρυζακι, ξεσκονισαμε-σκουπισαμε κτλ. κτλ. κτλ. και τωρα η μαμα και... καλα εχει δουλεια στο λαπτοπ και η Αναστ. ταιζει τα μωρα της στο δωματιο.. :lol:

Καλο μηνα σε ολες κοριτσια!!!!!

Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες :D:D:D !!!!!Τι μου κανετε???

Σημερα βρεχει κ ειπαμε να κατσουμε κ μια μερα σπιτι :-p !!!Σουρτουκεψαμε πολυ εμεις αυτες τις μερες με τα κρυα κ τα χιονια!!

Εδω ψιλοχιονισε αλλα μας επαιρνε ο μπαμπας με το αμαξι το πρωι για δουλειες κ οταν τελειωνε πηγαιναμε πιο βορεια που ειχε πιο πολλα χιονια κ επαιζε η μικρη!Ενθουσιαστηκε το πουλακι μου με το χιονι!!!Σημερα βροχη..δε μ'αρεσει!Να δουμε θα χιονισει ξανα..?

Τι κανετε εσεις??

Ζαιρακι καλα οι φωτο ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!Απιθανη δουλεια!!Σωστα μοντελα ολοι σας!!!Υπεροχο ενθυμιο :):) !!!!

Στεφανια απότι πηρε το ματι μου ολα καλα με την αυχενικη!Μπραβο!!Αντε οπου να'ναι να μαθετε κ το φιλο!!

Κ εσυ Δωρουλα μου!!Φαε πουλακι μου χωρις τυψεις κ ενοχες!!Απολαυσε το,μη καταπιεζεσαι!!

Για το φαι των ζουζουνιων τωρα,εμενα η τσουπρα αμα το φαι δεν περιλαμβανει τσι-τσι(κρεας δλδ),χαλαει τον κοσμο!!!Μεγαλη κρεατοφαγος εχει αποδειχτει :shock: ...πραωτα θα φαει το κρεας απο το πιατο κ μετα τα μακαρονια,ρυζι,πατατες,λαχανικα...γενικα τρωει αλλα ειναι κ με τα κεφια της κυριως!Τη φασολαδα ας πουμε την τρωμε μονο παιζοντας με τις πλαστελινες στο δωματιο της...απ'τα ολοτελα.. :lol::lol::lol:

Τα φρουτα της αρεσουν,κανω συχνα το απογευμα κ φρουτοχυμο κ πινουμε ολοι με το καλαμακι κ κανει συναγωνισμο με το μπαμπα της ;)

Τι αλλα??Τα ιδια εμεις βασικα πανω-κατω,ησυχα!!

Να σας ρωτησω?Τι πρεπει να κανεις για το δημοσιο παιδικο?Απο χαρτια,αιτησεις,ημερομηνιες εννοω!Ξερετε?

Θα ηθελα να πηγαινε απο Σεπτεμβρη,θα της κανει καλο νομιζω..λεω να κανουμε μια προπαθεια αν κ απιθανο να την παρουν λεω!Η διαδικασια παντως πια ειναι στο περιπου?Δεν εχω ιδεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο την εγκυουλα παπιομανααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

τι κανετε? ξερω ξερω σαν τα χιονια.... :lol::lol::lol: εμ ηρθα και εγω οταν πηγαμε να δουμε μεχρι και στα μερη μου χιονια..αλλα σιγα μην το στρωνε...

μου στε καλα?

μωλε θελω τη γνωμη σας αν ξερετε.. :?::?::?:

ειχε πολυ εντονουςςςςςς πονους η μικρη στο αυτακι της χθες το βραδυ φωναζε οτι ποναει :cry::cry: και πηρα την γαιτρο τηλ..και μου πε να της δωσω πονσταν και οτριβιν σταγονες για τη μυτη γιατι ηταν πολυ μπουκωμενη αλλα σημερα που ξυπνησ εμου πε οτι δεν ποναει...και ετσι δεν της ξαναδωσα σημερα ..πονσταν παρα μοναχα οτριβιν...τι λετε???????????ειχατε παρομοια εμπειρια?

σας φιλω όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...