Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

κοριτσιααα...σας λεω χαλια η κοιλια μετα τη γεννα...σαν ξεχειλωμενη ειναι...εγω παντως επειδη την επαθα μια φορα...δεν υπαρχει να την πατησω παλι...οτι νομιζεται κανετε..αλλα εγω το πηρα να τελειωνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι 21 σήμερα και ο μπέμπης ακόμα μέσα του δίνω παράταση μέχρι 23 που είναι η πρώτη μου πητ... φφφφφ αυτή η αναμονή με σκωτονει...άντε να δούμε....πωπω πολύ χάλια η ξεχυλωμενη κοιλία μακάρι να μην γίνει έτσι...είδα μια στη παραλία πολύ χάλια...αύριο το μεσημέρι γυρίζουμε αθήνα και θα είμαι πιο ήρεμη..εχω απίστευτα νεύρα αυτές τις μέρες...μου την σπάνε όλοι....και όσο πλησιάζουν οι μέρες τσαντιζομαι ακόμα πιο πολύ με όσους μου λένε μην κανείς το ένα η κανε το ένα και κανε το άλλο ..και αυτές τις συμβουλές για το τι να κάνω με το μωρό...αρχίζω να νιώθω ότι όταν γέννησω θα βγάζω νύχια σαν τις γάτες οποίος ακουμπάει το μωρό μου...παράλογο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ηδη το αισθάνομαι αυτο τιτακι, νομίζω θα ειμαι πολυ υπερπροστατευτική και δεν θα θελω κανεις να μου παιρνει το μωρο μου...αλλα νομιζω τωρα το αισθανομαστε αυτο, μετα θα ηρεμησουμε γιατι και οι ορμονες ειναι φουλ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ίσως αργότερα μας φύγει αυτό όταν θα θέλουμε να ξεκουραστουμε...τι να πω...θα δείξει...πάντως εγώ θέλω να εχω το μωρό μου μαζί μου σε ότι κάνω..και μου αρέσει όταν το βλέπω και στους άλλους.....;)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάκια!

Χριστίνα, κι εμένα μ' αρέσει να βλέπω ανθρώπους να μην αφήνουν τα παιδιά τους στο σπίτι με τους παππούδες κι αυτοί να ζούνε τη ζωή τους. Αλλά μερικές φορές ταλαιπωρείται και το παιδί. Σε νορμάλ πλαίσια όλα!

Κι εγώ δε θέλω να ανακατεύονται άλλοι, μόνο ο άντρας μου κι εγώ, αλλά φίλοι μας που έχουν παιδιά μας έχουν πει, ό,τι βοήθεια υπάρχει διαθέσιμη (γονείς κυρίως), να την εκμεταλλευτούμε, αλλά μετά να τους απομακρύνουμε, για να μην παίρνουν θάρρος και να τους έχουμε μες στα πόδια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες τι μου κάνετε? εγω είμαι λίγο στα κάτω μου γιατί έφυγε το αδελφάκι μου κλαψψψ κλαψψψψ.......αλλα σε λίγους μήνες θα έρθει πάλι χιχιχιχιχιχ στα ανηψακια που θα του κάνω .......οπότε αυτο θα σκεφτομε μόνο ....."εσείς τι κάνετε διάβασα λιγουλακια αλλα είμαι τόσο πτώμα που δεν θυμάμαι και πολλα ...γιατί μετα το αεροδρόμιο πήγαμε πορτο ραφτη για μπανακι και είμαι λίγο πτώμα ......σκεφτητε να έκανα και μπάνιο χαχαχχαχαχα.....

Σας φιλω ολεσσσσσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες , τι κανετε?

Σκορποχωρι σημερα ε? καλοκαιρακι ειναι ακομα (δυστυχως) , κυριακη οποτε λογικο να ειστε ολες βολτιστα και μπανακια...

Κοριτσαι, αυτο που λετε για το οτι θα γινουμΕ υπεΡπροστατευτικεΣ, κι εγω το πιστρυω ακραδαντα, τουλαχιστον για μενα..δεν πιστΕυω οτι μετα θα ηρεμησουμε, μαλλον χειροτερα θα γιμουμε..

Πχ εγω ξεκαθαρισα απο τωρα στον αντρα μου οτι δεν θελω πολλα παρε δωσε με κοσμο μεχρι να σραντησει το μωρο κι ουτε φυσικα θα παρω το μωρο στο σπιτι των γονιων του γιατι εκει μεσα εχει πιο πολυ καπνο απο οτι σε ενα μπαρ.. Τα πεθερικα μου καπνιζουν το ενα τσιγαρο μετα το αλλο, καπου 4-5πακετα την ημερα ο καθενας.. Δεν υπαρχει περιπτωση να δεχτω να αναψουν ουτε ενα μπροστα στο μωρο.. Μιλαμε θα γινει της π.......!

Κι εγω κι ο αντρας μου θεωρουμε οτι ειναι πιο σωστο το παιδι να ειναι συνεχεια μαζι μας παρα με παπαυδες και γιαγιαδες.. Και εδω που τα λεμε απο τετοιους παπουδες και γιαγιαδες καλυτερα μακρια...

Αφου να φανταστειτε οτι ειχαμε κανονισει πριν μεινω εγκυος να πηγαιναμε οι δυο μας ρωμη τον μαρτιο αλλα τελικα εμεινα εγκυος και δεν πηγαμε, θα παμε ομως φετος και θα παρουμε και το μωρο μαζι.. Και φυσικα του χρονου το καλοκαιρι εννοειται οτι θα φορτωσουμε μωρο και σκυλο και θα παμε στο νησακι μου. Το να αφησω γενικα ο μωρο μου σε καποιον αλλον, το θεωρω δυσκολο.. Εκτος αν προκειτε για την μαμα μου η την αδερφη μου..

Νια μου, εφυγε το αδερφακι σου,ε?ξερω πως νιωθεις γιατι κι εγω εχω μακρια τους δικους μου και καθε φορα που τους αποχωριζομαι στεναχωριεμαι.. Θα περασει γρηγορα ο καιρος...

Οι υπολοιπες ελπιζω να ειστε καλα..

Φιλακια πολλα κουκλιτσες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου!!Τι κανετε?

Μεγαλο θεμα πιασαμε παλι, περι εμπιστοσυνης,πεθερικων και δεν συμμαζεύεται....Θα ερθει η ωρα που θα πρεπει να αφησουμε το μωρο εστω και για 1 ωρα,για να παμε στο γυναικολογο μας,για ψωνια,για να κανουμε καμια δουλεια...νομιζω θα το αναζηταμε απο μονες,αλλα να αφησω το μωρο μου για να παω διακοπες μονη μου να κανω το χαβαλε μου ή να βγω εξω να ξενυχτισω δεν το κανω!Ειμαι της αποψεως εφοσον θελησα και μου δοθηκε η ευλογια να γινω γονεας πρεπει να σταθω και στο υψος μου!

Τι τρωμε παλι σημερα...κανενα μακαρονακι ετσι ευκολα και γρηγορα μαλλον..για ριξτε καμια ιδεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

πισω στη δουλιτσα σημερα!πηγαν και οι διακοπες και δεν το πηραμε ειδηση αν και πουθενα δεν πηγαμε εκτος πολεως!

του χρονου ομως θα παμε με την μπεμπα :D

οσο για τα πεθερικα και γονεις, εγω πιστευω δεν ειναι κακο να το αφησεις το παιδι 1-2 ωριτσες αν εχεις καπου να πας!ή μια δυο μερες αν θα πας καπου και δεν μπορεις να παρεις το παιδι!αλλα ας μην το παρακανουμε και αντι εμεις να μαστε οι γονεις να ναι οι παππουδες και οι γιαγιαδες!με μετρο!

τιτινακι κοντευεις καλε!θα πιασει και τις 40 βδομαδες ο μπεμπης?χεχε!τι λογαριαζει?χαχα!

αναστασακι μου τι μου κανεις?φουσκωνεις φουσκωνεις?χεχε!

νιακουλινακι μου εφυγε το αδελφακι σου εεε?δεν πειραζει κοριτσι μου!θα τον εχεις οταν θα χεις και τα μωρακια σου και θα ναι διπλη χαρα!εεε?

οσο για το ξεχειλωμα της κοιλιας ρε κοριτσια τοσο ασχημο θα ειναι ε?αχχχ!με ενα κορσε, διατροφη και λιγο περπατημα ομως θα διορθωθει νομιζω καπως!τι λετε?

αντε φιλακια σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα μπηκα μια γρηγορα πριν φυγω για δουλειαα...καλα αυτο με το παιδι ειναι ενα θεμα...οκ να σε βοηθησει μαμα η πεθερα να το κρατησει αλλα το θεμα ειναι οτι αμα το κανουν μια φορα νομιζουν οτι κανουν κουμαντο και οτι πρεπει να το μαθουν οπως θελουν εκεινες και οχι οπως θες εσυ...και εκεινες μεγαλωσαν τοσα παιδια και εσενα μαζι...εμ πως δεν ξερουν και ξερεις εσυ???εχω κανει τσακωμους με την μανα μου για αυτο...γιατι θελω ετσι και οχι ετσι...αλλα αμα λειπεις τι να κανεις ??Χριστινα και εγω απο νευρα αλλο τιποτα...προσπαθω αλλα....εχτες εκανε κρεπες ο αντρας μου και ηθελα με παγωτο χυμα απο ζαχαροπλαστειο...σπιτι ειχαμε παγωτο αλλα το ειχαμε κανει στην παγωτομηχανη...εγω δεν ηθελα αυτο ομως γιατι ειναι σαν μους παγωμενη...εεε νευριασα που δεν μου πηρε και δεν εφαγα..θα παω και εγω να παρω σημερα παγωτο να το ευχαριστηθω!ΧΑ!!!Αυτα σας φιλωωω ματς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Τι κανετε?

Λετε να εχουμε καμια γεννα σημερα? αν οχι σημερα ολο και κατι θα εχουμε μεσα στην εβδομαδα..

Αναστασακι μου, εκανα χθες μακαρονια με κιμα .. Σημερα ελεγα για γεμιστα αλλα εχουν την φασαρια τους κι αυτα..

Ευη μου, ποσο δικιο εχεις γι αυτο που λες για παπουδες και γιαγιαδες.. Πραγματι προσεξα πως οσα παιδια τα προσεχουν οι γιαγιαδες τα κακομαθαινουν, επεμβαινουν στην ανατροφη (αλλα και στην διατροφη) του παιδιου γιατι και να μην τους δωσεις το δικαιωμα τα παιρνουν απο μονοι τους ,θα διαφωνησουν μαζι σου, θα σου πουν και την κλισε ατακα ... Μεγαλωσαμε κι εμεις παιδια και ξερουμε κτλ...και φυσικα δεν εισαι η μονη που εχεις παιδι... Και στο τελος θα σου πουν οτι σου μεγαλωσαν το παιδι κι εχυ δουλευες κι εκανες βολτες και πηγαινες διακοπες..

Κι επειδη η δικη μου πεθερα (που τωρα τελευταια εχουμε τις χειροτερες σχεσεις) απο την αρχη της εγκυμοσυνης μας λεει συνεχεια για την κορη της γειτονησσας που της φορτωνει τι παιδι καθε μερα το παιδι και η καημενη εχει δεθει στο σπιτι και κουραζεται με το παιδι ... Το λαβαμε τελοσπαντων το υποννοουμενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες .............

λεω να παω να δω για κουρτινεσ για το σαλονι σημερα δεν εχω βαλει ακομα αυτεσ που ειχα στο αλλο σπιτι δεν μου αρεσουν πια και ειναι και κοντεσ 5 ποντουσ οποτε σημερα παμε για αγορεσ χιχιχιχιχι θα παρω και την μαμα μου μαζι για παρεουλα φιλακια σε ολεσ και καλη εβδομαδα με ευχαριστεσ γεννεςς ακουσ χριστινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα..ελπίζω να γέννησω μέσα στην.εβδομάδα αυτην..για να δουμε...ο πελαργος μου έχασε τον δρόμο....με ξέχασε..χαχαχα..εμείς σήμερα φεύγουμε αθήνα...από την μια θέλω και από την άλλη συνηθησα πολύ εδώ....

όντως και εγώ αυτό φοβάμαι με τους παππούδες....δεν θέλω να κανούν κουμάντο και γιαυτό τσαντιζομαι....σε εμάς είναι και το πρώτο μωρακι στην οικογένεια οπότε καταλαβαίνετε.....ας ελπίσουμε ότι δεν θα μας κανούν νούμερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!ΜΕ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΡΟΥΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...

ΓΚΕΡΛ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΙΣΚΑ ΚΡΕΠΕΣ Ε?ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!!!!

Τιτινάκι ο μπεμπάκος ακόμα στην κοιλίτσα;Μέσα στην εβδομάδα θα κάνει την

εμφανισή του ο γλυκούλης σίγουρα!!!!!!!!!!

Αναστασάκο όλα θα πάνε μια χαρά, θα κάνεις τη διατροφούλα σου και η μπεμπούλα

θα είναι μια τέλεια!!Το είχαν δύο φίλες μου και οι δύο γέννησαν μια χαρούλα και

τα μπεμπάκια είναι αστέρια!!Ασε που την επόμενη μέρα φεύγει ο διαβήτης!!

Vanessaki καλή επιτυχία στην εξέτασή σου, αύριο πας αλήθεια;

Νία μου μη στεναχωριέσαι, θα έρθει πάλι ο αδελφούλης και θα είναι ο πιο

ευτυχής θείος!!!

Muriamaki καλημέρα, τι κάνεις ο μπεμπάκος;Πως πάτε από δροσιά;Εδώ προς το παρόν φυσάει

και είμαι κάπως σε φόρμα!!

Αγγελικούλα τι κάνεις;Ωραία τα λέει η πεθερούλα σου....Και η δικιά μου είπε ότι δεν μπορεί

να αναλάβει τέτοια ευθύνη (όχι ότι ήθελα) γιατί το παιδί είναι ξένο.Και μετά για να το μπαλώσει επειδή έμεινα άναυδη είπε αλλιώς το παιδί το δικός σου και αλλιώς του παιδιού σου.Δηλαδή το έκανε χειρότερο!!!!!!!!!!Δεν θέλω ούτε να το σχολιάσω..............

Άννα Μαρία μου μια χαρά ο μπεμπούλης, μπράβο, μπράβο!!Πότε επιστρέφει ο άντρας σου;

έτσι που πέρασε θα επιστρέψει και θα ξαναζήσετε τον έρωτά σας!!

Girl μου τι κάνεις κοριτσάκι μου;Εγώ θα ξεκινήσω αγορές από αύριο που σταματάω τη δουλειά,

δηλαδή με το που θα μπω στην όγδοο!!

Marie καλώς ήρθατε από τις διακοπούλες σας!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε?ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ......ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΨΩΝΙΑ Ε?ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!Κ ΓΩ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....ΧΘΕΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

γυρισαμε χτες απο το καμπινγκ! περασαμε τελεια αλλα κουραστηκαμε πολυ!!

αναστασι εχεις διαητη κυησης?? μην ανησυχεις παντως, με τη διατροφη ρυθμιζεται

αποσο ξερω αποφευγεις γλυκα κ υδατανθρακες ε?

μιριαμ τι κανει η κοιλιτσα?

αννα μαρια σε ειδα στον υπνο μου :mrgreen:

τεντυ αντα επιτελους!!!! κατσε αραξε κ ξεκουρασου!

τιτινα μην αγχωνεσαι, να σκεφτεσαι οτι οσο μενει το μωρο μεσα στην κοιλιτσα ειναι τοσο το καλυτερο για αυτο! ολα θα πανε τελεια κοριτσακι!

νια καλες αγορες!

αγγελικουλα ασε, στο χερι μας ειναι να μην τους αφηνουμε να επεμβαινουν σε τιποτα οσον αφορα στο παιδι. εμεις ειμαστε οι μονοι υπευθυνοι για την ανατροφη κ τη διατροφη του. κ οι δικοι μου μου εκαναν (και κανουν) νουμερα, αλλα μονο τα λενε γιατι δαγκωνω! εχω κ παραδειγμα απο δικα μου ατοομα που επεμαινουν οι γονεις κ ταχουν κανει σκατα..

κισκα πως εισαι?

ανεσσακι, μικι? οι κοιλιτσες καλα?

φιλακια σε οοοοοοοοοολες τις κοριτσαρες!!

κοριτσια μονο την τελευταια σελ διαβασα!! σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε?ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ......ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΨΩΝΙΑ Ε?ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!Κ ΓΩ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....ΧΘΕΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Καλά είμαστε και εγώ και η μπεμπούλα!!Ανυπομονώ να τη δω!!Θα πάω 1 Σεπτεμβρίου

για doppler και έχω αγωνία.....Εσύ πότε πας καλό μου;

φιλιάαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki καλώς ήρθατε!!!!!!!!!!!!!!!!

χαίρομαι που τα περάσατε όμορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ επιτέλους σταματάω τη δουλειά και θα αρχίσω τις αγορές

για τη μπεμπούλα!!

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι, καλως ηρθες!καμπιγκ,ε? μια φορα εχω παει αλλα δεν ειχα και την καλυτερη παρεα οποτε καταλαβες..

Δωρακι μου, θα μπαινεΙς να μας λες τα νεα σου καλη μου τωρα που δεν θα εΙσαι δουλεΙα?

Χριστινακι, κι εΜας θα ειναι το πρωτο εγγονι στην οικογεΝεΙα αλλα δυστυχως για τα πεθερικα μου, δεν ειναι απο την κορη τους αλλα απο τον γιο...

Νια μου, κουρτινες,ε?μου αρεσουν αυτες οι αγορες .. Καλα ψωνια..

Μυριαμακι, κι εδω ακομα κανει πολυ ζεστη. Εβαλα ανεμιστηρα απο το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα,

σου απάντησα!!

Θα επικοινωνούμε από το σπίτι, έχω ένα αργό internet

αλλά θα βαλω ένα καλύτερο και έτσι θα τα λέμε μια χαρούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμας...:)

Τιτινάκι μου σε είχα στο μυαλό μου χθες όλη την ημέρα....λόγω της ζέστης δεν μπήκα καθόλου στο φόρουμ και είχα την αγωνία σου αν τελικά γέννησες κοριτσάκι μου γλυκό...:)...αλλά ο μπεμπάκος σου κάνει ναζάκια...;).....θα έρθει καλό μου....λίγο έμεινε...για να μην πω ελάχιστο...:)..σε φιλώ...:)

Δώρα μου γλυκιά....πόσο χαίρομαι που από αύριο όλες οι εξορμήσεις σου θα αφορούν μοναχά την μπεμπούλα σου..:)....άντε....να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις καλή μου..;)...πολλά χαδάκια στην κουκλίτσα σου..;)

Αναστασάκο μου...:)......με χαροποιεί το γεγονός ότι είσαι καλά και απο διάθεση ανεβασμένη...σου στέλνω την αγάπη μου...;)

Λένα μου καλώς επέστρεψες από τις διακοπούλες σου..:)....η κοιλίτσα φουσκώνει και άρχισε να με πιέζει στο στομαχάκι με αποτέλεσμα να έχω δυσφορία...ουφφφφ..;)...αλλά ας είναι το μικράκι μου καλά και όλα θα τα υπομείνω...;)..σε φιλώ..:)

Νιάκι μου καλά ψώνια κουκλίτσα μου...πώς είναι τα διδυμάκια?...να μου τα φιλήσεις..;)

Άννα ΜΑρία μου...τί κάνεις?....επέστρεψε ο καλός σου?.....εσύ πως είσαι γλυκιά μου?...

Αγγελικούλα μου...;).....πώς είναι το αγοράκι σου?....πολλά φιλάκια..;)

Girl μου πώς είσαι?....το μωράκι σου?....

Αχ κορίτσια....εγώ σήμερα μετά από τόσο καιρό πήρα το αυτοκίνητο γιατί έπρεπε να΄τελειώσω κάτι δουλειές άμεσα και πραγματικά ήμουνα σαν βρεγμένη γάτα...χιχιχιχι...μιλάμε για πολύ προσοχή.....τόσο για μένα όσο και για τους άλλους...:)....δόξα τον Θεούλη όμως όλα μια χαρούλα....τώρα είμαι γραφείο και έκανα καφεδάκι να πιω..:).....

προσωπικά σήμερα θα φάω παπουτσάκια που μαγείρεψα από χθες....γιαμμμμμ...γιαμμμμμ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Miki καλά κάνεις και προσέχεις,

έτσι πάω αργά αργά και έχω αρχίσει και το

σκέφτομαι από δω και μπρος που μπάινω στον

όγδοο!!

Τα φιλιά μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GYRISAME ATHINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!AXXXXXXXXXXXX ANTE TELOS OI DIAKOPOULES..........ANTE NA ERTHEI TWRA KAI O MPEMPOULIS NA OLKLHRWTHOUME!!!!!!!!!!!!!!AYRIO VASH PERIODOU EXW PHT.... :P:P:P:P:P GIA NA DOUME............OUF EXW SKASEI EGW SAS ESKASA KAI ESAS...XIXXIIXIXIIXI!!!!!!!!!!!MESA STHN EVDOMADA EYXOMAI NA EXW GENISEI DEN PAEI ALLO........SE ANAMENA KARVOUNA EIMASTE OLOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

EMEIS SHMERA MAGEIREVEI H MAMA MOU MAKARONIA ME KIMA........GIAMMMMMMMMMMM GIAMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!

KAI EXW MIA PEINAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

PWPW KORITSIA EXW PETHANEI AYTES TIS MERES APO THN KAOURA........DEN THN PALEVW ALLO!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...