Μετάβαση σε περιεχόμενο

ταλαιπωρια...


Recommended Posts

στον ογδοο μηνα των προσπαθειων προεκειψε το ουρεοπλασμα.σημερα ειναι η πρωτη μερα που παιρνω αντιβιωση.αλλα ειμαι στενοχωρημενη για αλλο λογο.οταν ο αντρας μου ανεφερε στο γιατρο οτι πριν 8 χρονια ειχε σοβαρη προστατιτιδα που υποθεραπευτηκε, σοβαρεψε πολυ και του ειπε γιατι δεν μου το ειπες αυτο και σας ελεγα μεχρι τωρα να περιμενετε να περασει χρονος πριν κανετε εξετασεις?εχω πεσει πολυ ψυχολογικα γιατι και αυτος ο μηνας παει χαμενος και δεν εχω καμια ορεξη ουτε για σεξ, ουτε και ο αντρας μου απο οτι φαινεται.θελω μονο να κοιμαμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ...ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΤΕ...ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΜΩΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ...ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΤΕ...ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΜΩΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΟΒΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΣΑΣ.

ΚΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ, ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ(ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ)ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΟΒΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΣΑΣ.

ΚΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ, ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ(ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ)ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΕΛΛΗΣΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ.ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΕΛΛΗΣΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ.ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...