Μετάβαση σε περιεχόμενο

ελπιζω να τα καταφερω συντομα!


Recommended Posts

καλησπερα ειμαι καινουργια στο φορουμ ηθελα κ εγω να γραψω της ανησηχιες μου επιδει προσπαθουμε με τον αντρα μου καπου στα 4 χρονια για παιδακι κ δε καταφερα με τιποτα τωρα το πηραμε πιο σοβαρα κ εδω κ 3 μηνες παρακολουθω γυναικολο πολυ εντατικα τωρα ειμαι σε φαση να κανω μια τελευταια εξετασει υστεροσαλπιγγογραφιμα για να μπορεσει η γυναικολος να μου δωσει φαρμακο να μου κανει οωριξια γιατι δεν κανω καθολου η αληθεια ειναι οτι εχω μεγαλη αγονια θελω πολυ συντομα να τα καταφερο υπαρχη καποια κοπελα με αντιστοιχο θεμα να μου πει πως ενιωσε θελω επισεις να πως οτι ειμαι 115 κιλα αλλα αυτο δεν ενοχλη την γυναικολογο μου κ πολυ μου εχει πει οτι ολα αντιμετοποιζονται αλλα εγω εχω ανχος για τα πανταααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Εγω σου ευχομαι γρηγορα να εισαι στην παρεα μας εγκυουλα!!

Ειμαι απο τις τυχερες που δεν παιδευτηκα πολυ για να κανω παιδι και ο Θεουλης μου εστειλε 2 ομορφα αγγελουδια!!!

Μην αγχωνεσε γτ ολα θα ερθουν στην ωρα τους! Το ξερω οτι δεν ειναι ευκολο αλλα ειναι ο χειροτερος εχθρος σ'αυτη σου την προσπαθεια.

Καλη τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπαμπαλου!!!!και εγω προπαθω 4 χρονια περιπου και με εξωσωματικη δυο χρονια!! εχω και τις 2 σαλπιγγες φραγμενες και πολυκυστικες ωοθηκες!!!!!!!εχω κανει 3 αποτυχημενες εξωσωματικες!!!!αγχος δεν εχω καθολου ξερω οτι καποια στιγμη θα γινω μανουλα προσπαθησε να το αποβαλεις!!!!τωρα οσο με τα κιλα .....εγω την τελευταια φορα που πηγα σε γιατρο εξωσωματικης ειμουν 65 κιλα μου ειπε να χασω τουλαχιστον 5 !!!!με υψος 1,67!!!!! αν χασεις λιγα κιλακια θα σε βοηθησει!!τωρα εγω εχω χασει 4 κιλα με την βοηθεια διαιτολογου!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπαμπαλου!!!!και εγω προπαθω 4 χρονια περιπου και με εξωσωματικη δυο χρονια!! εχω και τις 2 σαλπιγγες φραγμενες και πολυκυστικες ωοθηκες!!!!!!!εχω κανει 3 αποτυχημενες εξωσωματικες!!!!αγχος δεν εχω καθολου ξερω οτι καποια στιγμη θα γινω μανουλα προσπαθησε να το αποβαλεις!!!!τωρα οσο με τα κιλα .....εγω την τελευταια φορα που πηγα σε γιατρο εξωσωματικης ειμουν 65 κιλα μου ειπε να χασω τουλαχιστον 5 !!!!με υψος 1,67!!!!! αν χασεις λιγα κιλακια θα σε βοηθησει!!τωρα εγω εχω χασει 4 κιλα με την βοηθεια διαιτολογου!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!

καλημερα τι λεει μια παροιμια ο τολμον νικα γιαυτο κ ειμαι σιγουρη λιγη υπομονη χρειαζεται κ ολα θα σου πανε καλα να σε παντα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι δε θα σου πω τιποτα για τα κιλα...κι εγω με 100 κιλα ξεκινησα κ εβαλα 15..Θα σου πω οτι θα σε βοηιθησει να χασεις μερικα για την εγκυμοσυνη ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ....

Τωρα εχω κ εγω μια φιλη που δν ειχε ωορηξια κ με την καταλληλη θεραπεια τωρα ειναι εγκυος σε διδυμάκια... ευχομαι καλη τυχη..εμεις εδω θα μαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι δε θα σου πω τιποτα για τα κιλα...κι εγω με 100 κιλα ξεκινησα κ εβαλα 15..Θα σου πω οτι θα σε βοηιθησει να χασεις μερικα για την εγκυμοσυνη ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ....

Τωρα εχω κ εγω μια φιλη που δν ειχε ωορηξια κ με την καταλληλη θεραπεια τωρα ειναι εγκυος σε διδυμάκια... ευχομαι καλη τυχη..εμεις εδω θα μαστε

καλησπερα κ σε ευχαριστω πολυ εγω σημερα εκανα υστεροσαλπιγγογραφια μπορω να πω οτι πονεσα αρκετα ηταν μια πολυ δυσκολη κ επιπονη εξετασει αλλα ευτυχως ολα πηγαν μια χαρα δεν εχω κατι τωρα θα μεινω 2 μερες στο κρεβατι απο δικη μου πρτοβουλια γιατι ακομα δεν συνηλθα απο τους πονους θα τελειωσω κ την φαρμακευτικη αγωγη κ υστερα θα παω να μου δωσει το χαπι η γυναικολογος κ εμεις για διδημα λεμε μακαρι τι να πω παντως πιστευω οτι θα εχετε νεα μου συντομα σε λιγες μερες ειναι κ η επετειος του γαμου μας θα ειναι το καλυτερο δωρο αυτο στον αντρα μου να σου ζησει κ σενα το μωρακι σου να το δεις οπως ποθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

μπαμπαλου εγω δεν ειχα τετοιο προβλημα. και το πρωτο και τωρα ξανα εμεινα ευκολα. απλα το πρωτο μου εζησε μονο εξι μερες. τελος παντων εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και συντομα να εισαι εγκυουλα. μην το βαζεις κατω και προσπαθησε να μην αγχωνεσαι , το αγχος ειναι κακος παραγοντας.

καλη τυχη κοριτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι τα καλύτεραααααααααα και σύντομα εγγυούλα!!!!!

Πιστεύω ότι σήμερα όλα γίνονται με πίστη και θέληση!!!

Καλή επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω μπαμπαλου δεν έκανα και δεν κάνω καθόλου ωορηξία λόγω πολυκυστικών.Με εξωσωματική με τη πρώτη ευτυχώς προσπάθεια κρατάω τώρα αγκαλιά τα θαυματάκια μου!Σου εύχομαι να μη ταλαιπωρηθείς καθόλου και όλα να γίνουν για σένα γρήγορα.Η επιστήμη είναι μπροστά και ο Θεός βοηθός σε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

kalispera mia xara eimai ekana oles tis exetaseis bghkan polu kathares k tora kano therapia me seprafar o protos minas gia na do an eimai egkuos thelo akoma kamia bdomada na kanv to test elpizo na eimai an k exo ola ta sumtomata :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...