Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

μπεμπουλινο με το καλο κοπελα μου περιμενουμε νεα σου..

για το φασκιωμα ο γιο μου για 6 μηνες χωρις αυτο δεν κοιμοταν....καλοκαιρι ξεκαλοκαιρι το ηθελα και μολις τον επερνε ο υπνος τον ξεφασκιωνα στη κορη μου τωρα δεν βλεπω να πιανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααα που ειστε ολεςςς μετα μωρακια εεε....μονη μου εμειναααααα :|:|:| .....αντε λιγο μου εμεινε και εμενα και μετα θα εχουμε αλλα θεματα να συζηταμε...φιλακια και Μαρια πες φιλακια και στη Νικη μολις μιλησετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? Έμείς καλά είμαστε, ήρθαμε στο πατρικό μου στο χωριό μια βόλτα και τώρα θα φυγουμε για το σπιτι μας. Εχω ενα σωρο πράγματα να κάνω, αύριο θα φύγουμε για ενα διημερο και θα επιστρέψουμε την Τρίτη.

Μίλησα και με τη Νίκη μας πριν από λίγο.. Γέννησε την μπεμπούλα της 2595γρ! Ειναι και οι δυο τους καλά και πανευτυχεις!

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου κι από εδώ!!! Καλώς μας ήρθε η νυφη μου!!

Σας αφήνω κι εγω..δεν΄ξερω αν προλάβω να ξαναμπώ αλλιώς θα τα πούμε Τρίτη-Τεταρτη..

Καλά να περάσετε όλες!! Φιλάκια σε όλα τα μπεμπάκια εντός και εκτός!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειααα συγκινηθικα τωρα.....με το καλο να πατε σπιτι και να μας πεις ολες τις λεπτομερειες....αντε Μιχαελαααα και στα δικα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!! Τι κάνετε?? Δεν πρόλαβα να μπώ αυτές τις μέρες γιατί είχα επισκέψεις... και σήμερα είχα, μόλις φύγανε... είπα να δω τι κάνετε πρίν πιαστώ με το μεσημεριανό.

Δεν διάβασα τίποτα, μόνο ότι γέννησε η Νίκη μας!!!

Νίκη μου να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!!!! Πάντα γερή και καλότυχη να είναι! Να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!! Καλή αννάρωση και καλή λοχεία!!

Μαράκι καλά να περάσετε!!!

Άντε να δούμε ποιά έχει σειρά τώρα!!! :D:D:D:D:D

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειααα συγκινηθικα τωρα.....με το καλο να πατε σπιτι και να μας πεις ολες τις λεπτομερειες....αντε Μιχαελαααα και στα δικα μας....

Και στα δικά σας με το καλό κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ μπράβο στην νίκη μας να σου ζήσει η μπεμπουλα χάρηκα παρά πολύ που όλα πήγαν καλά..άντε και στα δικα μας τώρα....καλέ γενησε η νίκη και αγχωθηκα τώρα γιατί πηγαίναμε μαζί μέχρι τώρα....;))))

καλή λοχεια να έχεις κοριτσακι....περινενουμε νέα και φωτογραφιααααα νε το καλό να πατε στο σπιτακι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εμένα πάλι!! Εβαλα πλυντηριο και μπήκα για να παραγγείλω ένα σλιγκ γιατί μόνη μου δυσκολεύομαι όταν πάω κάπου να κατεβάζω το καρότσι.

Γιελιζ πηρα το babasling αλλά το παρήγγειλα από το amazon με 37 λίρες!!! Εσύ πόσο το πήρες? Το πήρα σε απλό μαύρο χρώμα. Ελπίζω να τα καταφέρω να το χρησιμοποιήσω, είδα και βιντεάκια!

Αντε κοριτσάκια μου δεν μείνατε πολλές...με το καλό να μας έρθουν και τα τελευταία μωράκια!!

Ο καλός μου θα βγει το βράδυ με κάτι φίλους, οποτε θα είμαι μοναχούλα...αν με αφήσει ο Στεφανάκος μου θα ξαναμπώ!!!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ ναι μαρακι λίγες μείναμε με το καλό σε όλες μας να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!!!μαρακι μου μου αρέσει παρά πολύ το ονοματακι του μικρού σου είναι πολύ όμορφο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

θα περιμενουμε τα νεα σου....φιλια πολλα.

οι υπολοιπες καλα?εμεις χθες καναμε παρτυ στον αντρα μου...επειδη δεν γιορταζει,γιορταζουμε τα γεννεθλια του...περασαμε πολυ ωραια.καθησαμε εξω στην αυλη,ριχαμε κ ροματζαδα το φεγγαρι κ το τραβηξαμε μεχρι της 2...χαλαλι η κουραση ολης της μερας.τουλαχιστον μαζευτηκαμε ολοι οι φιλοι για τελευταια φορα γιατι αν γεννησσω δεν βλεπω να το ξανακανουμε.

θα κανετε τιποτα το τριημερο?εμεις μονο την δευτερα θα ανεβουμε σε ενα μοναστηρι εδω κοντα για να κοινωνησω κ μετα εχουμε μια βαφτιση...για μετα δεν ξερω.

μας ειπαν κ η κολλητη μου που θα λειπουν στο εξοχικο τους στη περαμο να παμε για βολτα αλλα θα δειξει...μαλλον απο βδομαδα θα κανονισουμε για εκει.

κατα τα αλλα ησυχια....αυριο θα πιαστω κ με το δωματιο της μπεμπας,να βγαλω εξω κ το στρωμα,ενα καλο ξεσκονισμα κ καθαρισμα κ μετα τελος....ξεκουραση...

ααα εδω κ δυο μερες εχω πολλα ασπρα υγρα...σημαδι ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο αρκετό διάβασμα για να μαθω τα νέα σας, να ευχηθώ στη Νικη υγεία και τύχη στο μωράκι της.........

Εχω χαθεί λίγο γιατι δεν προλαβαίνω με τον μπεμπάκο...μου κοιμάται πολύ άστατα κ δεν έχουμε βρει ρυθμούς ακόμα....

με το θηλασμό Πιπίτσα μου κ εγω το παλευω γιατι στην κλινική έμαθε σε μπουκάλι κ ποσότητες μέχρι να κατεβασω γάλα αλλα κ να ξεβουλώσουν οι θηλες μου....και τωρα τον θηλάζω πριν απο κάθε γευμα για καμια ώρα και μετα του δίνω συμπλήρωμα ....αλλα δεν πολυ έχω.. :cry: με το θήλαστρο μόλις 30cc βγάζω.............αλλα το παλευω όσο δεν παίρνει...γι αυτο δεν έχω χρόνο για τίποτα άλλο....

Που θα πάει θα βρούμε ρυθμούς................

sisi μου είναι ενα καλό σημάδι τα υγρα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εδω και εγω...δεν θα κανω απολυτος τιποτα αυτο το 3ημερο...μονο ξαπλα και θαλασσα...αντε και λιγο μαγειρεμα...χιχιχ..και κανα σαλαμι για τη λιγουρα...χαχα..Γιελιζ μου ευχαριστω ειμαι και εγω στην αναμονη,..εχθες σκεφτομουνα τη Μαρια...Μαρια περπαταγα...με τα ποδια ανοιχτα γιατι δεν κλεινουν..σαν παπια ενα βημα τωρα και ενα μετα απο μια ωρα..βλεπω και την κοιλια μου η οποια δεν ξεκιναει απο κατω απο το στιθος αλλα πολυ πιο χαμηλα...ουφφ...εχτες εκανα και ψωνια..ιντερνετικα..χαχα απο το λητω..πηρα το μπανακι εσωρουχια μιας χρησης και θηλες σιλικονης για το στιθος..ανυπομονω τωρα να περασει ο 15Αυγουστος για να μου τα στειλουν...μετα εχει σειρα το σλινγκ και τελος ο κορσες και τελειωσααααα....εχω ανγχωθει και θελω να τα εχω ολα να τελειωνω..μην τυχει τιποτα και δεν εχω ολα οσα χρειαζομαι...το μπανακι φουξιοροζ το πηρα...χιχιχιχι..το αγαπωωω...πωπω σηκωθικα να βγαλω μια φωτο την κοιλια μου και με επιασε κατουρημα...μιλαμε πολυ κατουρημα ελεος...

post-1349-13873937513748_thumb.jpg

post-1349-13873937513856_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια εγώ σας γράφω από το κινητό ειμαι στο εξοχικό!!!!εύη μου τελεια η κοιλιτσα σου....εμένα ο αφαλος δεν είναι έτσι είναι πολύ ατσουμπαλος....χαχαχαχα

σίσι μου και εγώ εχω παρά πολλά υγρα αυτές τις μέρες....μάλλον είναι καλό σημαδι....για να δούμε...το βράδυ πάλι ξύπνησα με λίγα πονακια και κατουριμα μαζί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera..

xathika k den prolaba oute na sas pw ta nea ths pipitsas ..elpizw na ta mathate einai polu kala k auth k to mwro ths

egw gennhsa stis 7-08 ena ugiestato agoraki 3350kg me fusiologiko toketo..eimaste kala k eimaste spiti tha sas mpw molis mporesw na sas grapsw k thn empeiria mou//

filakia se oles den sas ksexnw

gia oses gennhsame na mas zhsoun k kalh loxeia k oi upoloipes me to kalooo einai to megalutero thauma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελεια Μαιρη μου να σου ζησει..μια μια μπαινουμε σε σειρα εεε...αντε αντε να τελειωνουμεεεε αυτες οι τελευταιες μερες ειναι οι πιο δυσκολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια μαρακι μου.να σας ζήσει ο μπεμπουλης καλοτυχος να είναι και γερός....άντε καλέ γεννησατε όλες η επόμενη θα είμαι εγω...χιχιχι...άντε να δούμε....δεν μπορώ αλλοοοο θέλω να τον δωωωωω ;))))) όντως αυτές οι τελευτεες μέρες είναι κολασηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki να σου ζήσει ο μπεμπάκος, ευχομαι τα καλύτερα στο μωράκι κ στη μανούλα.

υπομονή τιτινα μου περνάνε οι μέρες ...........θα τον δεις κ εσύ...................... ;)

Κοριτσακια θυμήστε μου πως βάζω τικεράκι απο κάτω.....διπλό κλικ σε κάποιο που ήδη υπάρχει κ μετά...................... :roll: .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα το κουκλι σου εχει ιδια μερα γεννεθλεια με μενα!!! σουπερ!!!! το καλυτερο παιδι θα γινει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να σου ζησει!!! γερο και καλοτυχο να ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ,καλημερα.χρονια πολλα

μαιρη μου να σας ζησει

καλη λοχεια σε ολες μας,να ζησουν τα μωρακια μας

καλα γεννητουρια στις εναπομεινασες

ευχομαι η παναγιτσα να δωσει μωρακια σ ολα τα κοριτσακια του κοσμου που το επιθυμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα κουκλες!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν να χαιρεστε τα μωρακια σας κ με το καλοοι υπολοιπες να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!!!!!!!!!!!!

Εμεις ειμαστε καλα ησυχοι και μεγαλωνουμε!!!!!!!

Νικακι να σας ζησει η μπεμπουλα γερη κ δυνατη κ καλη λοχεια γλυκεια μανουλα!!!!

Μερικαλ να σου ζησει κ σενα το νινι γερο κ καλοτυχο να ναι κ εσυ κλη λοχεια να χεις μανουλιτσα!!!!!!!!

Νιαουρισε μολις το αντρακι μας..παω για γαλα να τον πολαβω πρωτου τσιριξει :D:D:D:D

Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κ τι θα παρουμε για να τον προλαβαινουμε πρωτου ακουστουμε σε ολη την Αθηνα :D:D μιας κ υπομονη δεν εχει καθοοοοοοοοολουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!

http://shopping-mommy.blogspot.com/2010 ... beaba.html

Το χει παρει καμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...