Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απορία


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Βασικά ήθελα να ρωτήσω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη (που δυστυχώς δεν προχώρησε ) είχα συμπτώματα αλλά τώρα (έχω καθυστέρηση 4 μέρες ) αισθάνομαι διαφορετικά . Έχω καούρες πολλές , πόνους στην κοιλιά και στην μέση μου και αυτή την μεταλλική γεύση που δεν λέει να φύγει . Το στήθος μου είναι πρισμένο αλλά πάντα προτού να μου έρθει είναι .Ο γιατρός μου λείπει εκτός και θα έρθει την άλλη εβδομάδα . Το στομάχι μου με ενοχλεί συνέχεια .Έχω μπερδευτεί βασικά και νομίζω είναι η ιδέα μου και δεν είναι όλα αυτά συμπτώματα εγκυμοσύνης. Απλά θα ήθελα να μου πείτε αν κάποιες είχατε όλα αυτά τα συμπτώματα μαζί και αν σε κάθε εγκυμοσύνη αυτά αλλάζουν .Υπάρχει περίπτωση να είμαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα καταρχάς καλως ήρθες στην παρέα μας...Επειδή εγώ γενικώς πιστεύω οτι όχι μόνο η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορεριτκή αλλά και η κάθε γυναικα είναι διαφορετική κ εχει διαφορετικά συμπτώματα, ναι , κάποια απο αυτα τα είχα εγώ , θα σου προτεινα όμως να κανει ένα τέστ ή μια χωριακή για να σου φύγει το άγχος, κ αν είσαι να προσέχεις....οι γνωμες διήστεανται στα συμπτώματα οποτε να μην αρκεστείς σε απλές γνώμες....

ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :silly: :cheer: ΕΙΡΗΝΗ

Περιμένουμε τα ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα καταρχάς καλως ήρθες στην παρέα μας...Επειδή εγώ γενικώς πιστεύω οτι όχι μόνο η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορεριτκή αλλά και η κάθε γυναικα είναι διαφορετική κ εχει διαφορετικά συμπτώματα, ναι , κάποια απο αυτα τα είχα εγώ , θα σου προτεινα όμως να κανει ένα τέστ ή μια χωριακή για να σου φύγει το άγχος, κ αν είσαι να προσέχεις....οι γνωμες διήστεανται στα συμπτώματα οποτε να μην αρκεστείς σε απλές γνώμες....

ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :silly: :cheer: ΕΙΡΗΝΗ

Περιμένουμε τα ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Μπεμπούλα καταρχάς καλως ήρθες στην παρέα μας...Επειδή εγώ γενικώς πιστεύω οτι όχι μόνο η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορεριτκή αλλά και η κάθε γυναικα είναι διαφορετική κ εχει διαφορετικά συμπτώματα, ναι , κάποια απο αυτα τα είχα εγώ , θα σου προτεινα όμως να κανει ένα τέστ ή μια χωριακή για να σου φύγει το άγχος, κ αν είσαι να προσέχεις....οι γνωμες διήστεανται στα συμπτώματα οποτε να μην αρκεστείς σε απλές γνώμες....

ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :silly: :cheer: ΕΙΡΗΝΗ

Περιμένουμε τα ευχαριστα....

8A SIMFONISO ME TIN IRENEKANTE META APO 4 MERES KA8ISTERISI K ME TOSA SIMPTOMATA EEEEEEEEEEEE KANE ENA TESTAKI K PERIMENOUME NA MAS PEIS TA EFXARISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Μπεμπούλα καταρχάς καλως ήρθες στην παρέα μας...Επειδή εγώ γενικώς πιστεύω οτι όχι μόνο η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορεριτκή αλλά και η κάθε γυναικα είναι διαφορετική κ εχει διαφορετικά συμπτώματα, ναι , κάποια απο αυτα τα είχα εγώ , θα σου προτεινα όμως να κανει ένα τέστ ή μια χωριακή για να σου φύγει το άγχος, κ αν είσαι να προσέχεις....οι γνωμες διήστεανται στα συμπτώματα οποτε να μην αρκεστείς σε απλές γνώμες....

ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :silly: :cheer: ΕΙΡΗΝΗ

Περιμένουμε τα ευχαριστα....

8A SIMFONISO ME TIN IRENEKANTE META APO 4 MERES KA8ISTERISI K ME TOSA SIMPTOMATA EEEEEEEEEEEE KANE ENA TESTAKI K PERIMENOUME NA MAS PEIS TA EFXARISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και εγω τα ιδια θα πω,πως ειναι διαφορετικα τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα και εγκυμοσυνη,αν και τα συμπτωματα της περιοδου μοιαζουν με της εγκυμοσυνης ,καλο θα ηταν να κανεις μια β χωριακη για να εισαι και 100% σιγουρη.....σου ευχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και εγω τα ιδια θα πω,πως ειναι διαφορετικα τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα και εγκυμοσυνη,αν και τα συμπτωματα της περιοδου μοιαζουν με της εγκυμοσυνης ,καλο θα ηταν να κανεις μια β χωριακη για να εισαι και 100% σιγουρη.....σου ευχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε γρηγορα ενα τεστακι,γιατι μενεις με τη αγωνια? Περιμενουμε νεα...αντε ...τρεχα στο φαρμακειο ...σε λιγο θα ψαχνεις για το ποια διανυκτερευουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε γρηγορα ενα τεστακι,γιατι μενεις με τη αγωνια? Περιμενουμε νεα...αντε ...τρεχα στο φαρμακειο ...σε λιγο θα ψαχνεις για το ποια διανυκτερευουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ

ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ..

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ

ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ..

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπούλα γεία σου.

τώρα είδα την απορία σου.θα συμφωνήσω με τις άλλες κοπέλες στο θέμα της εξέτασης ή κάνε test για αρχή.Νομίζω πως η καθεμία μας έχει άλλο οργανισμό άρα & διαφορετική εγκυμοσύνη.Ίσως να υπάρχουν κοινά συμπτώματα.

Καλά αποτελέσματα Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπούλα γεία σου.

τώρα είδα την απορία σου.θα συμφωνήσω με τις άλλες κοπέλες στο θέμα της εξέτασης ή κάνε test για αρχή.Νομίζω πως η καθεμία μας έχει άλλο οργανισμό άρα & διαφορετική εγκυμοσύνη.Ίσως να υπάρχουν κοινά συμπτώματα.

Καλά αποτελέσματα Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...