Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Μιτσακι ελα ρε.... :(:(:( ουφ παλιοαλλεργιες! :(:( τουλαχιστον να ησυχασει το μωρο και χαλαλι...

Αναστασι τι εγινε καλο μου;;;;; ουφ..τσιρ απ κοριτσακι,εισαι θηριο εσυ!!! ;) πες μας οποτε θελεις...

Αφρο καλε τι μεγαλος αδερφος ειναι αυτος;;;;!!!!! αγαπη μου!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Περασαμε τελεια σημερα με τη θουλοσωσωοικογενεια!!!! :D:D:D φανταστικο το περιβαλον..μυρωδια απο διακοπες!!! :ymdaydream:

Ξεπατωθηκα στο φαγητο η γουρουνα!!!! :@)

Α ειδαμε και μια λευκη κουκουβαγια να καθεται και να μας κοιταει και της λεει η Θουλη "γεια σου Παντελακο μου!!!!!" :)):)):)):)):))

Κατερινακι καλα να περασεις το τριημερο! ;)

Ευη καλομαθε η μικρη στις βολτες ε;;; :P

Αθηνουλα ουτε τη Φραν ειδες;;; βρε πως σου κατσε ετσι;;; σε ματιασανε!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααααααα!!!!

θΟΥΛΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

μΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!!να σαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη με την οικογενεια σου και οσους αγαπας!!!!!

Παω να σου ανοιξω θεμα!!!30 ειναι αυτα!!!! :lol::lol::lol:

εδω

http://www.mammyland.com/forum/60/18551

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μην πλένεις στο χέρι ρε,πολύ βαρετό.....Πάρε μερικά καινουρια καλύτερα...Καλά να περάσετε!!

Μην γελάτε αλλά εγώ έχω τουλάχιστον 150 εσώρουχα :oops::oops: έχω τρέλα!!!!αγοράζω συνέχεια!!!!!

:lol::lol::lol: Τοσα πολλα ρε!!!Και που τα χωράς;;;

Επισης προλαβαινεις να τα βαλεις ολα μεσα σε μια σεζόν;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Θούλη [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] :ymparty: ...να τα εκατοστήσεις με πολύ ευτυχία και υγεία και χιούμορ και χαρά και προκοπή και δημιουργία και ηρεμία και με .....ένα 3ο παιδάκι-κοριτσάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη :lol::lol::lol::lol: για το σχόλιο στην κουκουβάγια!!!! :lol::lol::lol:

Μιτσάκη εγώ δεν κατάλαβα:

1ον. αυτή είναι η διάγνωση της μαίας ή του παιδίατρου? και αν είναι της μαίας γιατί δεν πήγες στον παιδίατρο? γιατί πρόκειτε για ιατρική διάγνωση και όχι μαιευτική!!! :!:

2ον. επειδή έχει παλλινδρόμηση και εξάνθημα αυτόματα έχει και αλλεργία? :shock::shock::shock::shock:

3ον. τι σχέση έχουν τα ισχία με την αλλεργία?

κάπου θα έγραψες για τα ισχία αλλά δεν το διάβασα, θα σου πω για εμάς: ο παιδίατρος έκανε υπέρηχο (και τον έκανε μόνο επειδή έχουμε ιδιωτική ασφάλιση!!!) στα ισχία και βρήκε ότι το ένα ήταν σε διαφορετικό ύψος (αν θυμάμαι καλά), μας είπε ότι δεν κάνουμε τίποτα και είναι φυσιολογικό, κυρίως στα αγόρια, να συμβαίνει αυτό.....και ότι θα επανέλθει μόνο του.....βέβαια ξανα έκανε υπέρηχο για σιγουριά.....αυτό και στα 2 παιδιά!!! :? ............όταν ήταν βρέφη.....για την μπεμπούλα δεν πρόκειτε? ή λέω αερολογίες τόση ώρα? :?::!::?

Κατερίνα 150? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: και εγώ που νόμιζα ότι ήμουν εξτριμ!!! :shock::shock::shock: ...... για να αρχίζω να αγοράζω και άλλα σιγά σιγά!!! :mrgreen:

επίσης πόσα στριγκάκια και πόσα κανονικά και πόσα χαμηλοκάβαλα?!!!! :lol::lol::lol:

Αθηνά νόμιζα ότι θα γύριζες πίσω.....καλή συνέχεια στις διακοπές σου και με καθόλου προβλήματα, δεν σε βοηθάει κανείς εκεί?

πες στην πεθερά να σου κρατήσει τα παιδιά και να τα ταϊζει!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Αφρο προστατεύει τον μικρό αδελφούλη :x:x:x:x τι καλά :D:D

ενώ η Ρ. προστατεύει τον Λ. :lol::lol::lol::lol:

λοιπόν έδωσα γλυκάκι χθες στον ανηψιό και του άρεσε!!! :D άρεσε και στον Λ. :D

την επόμενη φορά σκέφτομαι να κάνω τσιζ κέικ με σοκολάτα, κάπου το διάβασα και πρέπει να ψάξω να το βρω!!! :-?:-?:-?:-?:-?:-?

Μαρία εμένα μου αρέσει το μενού του τρένου, αλλά μου αρέσουν και τα σουβλάκια :D

σήμερα ξύπνησα με τον άντρα μου στις 6.00 και τα παιδιά ξύπνησαν στις 6.30 :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ......τι θα κάνουμε τόσες ώρες? :roll::roll::roll::roll: .....δεν έχουμε και αυτοκίνητο!!!! :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα θουλη μου παντα γερη και χαρουμενη και να σε χαιρονται οι κουκουβαγιες σου !!!

αργι τα ισχια δεν εχουν καμοια σχεση με την αλλεργια ,απλα εγραψε οτι ειδανε και αυτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Χρονια πολλα κ απο εδω στη Θου!Αντε να ανεβεις Σαλονικα να ερθουμε σπιτι σου,να σου κραταμε τα μωρα κ να χαλαρωσεις!(αυτο θα ειναι το δωρο μου,μην περιμενεις αλλο :lol: )

Καλα για το σχολιο με την κουκουβαγια πεθανα στο γελιο!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια μου καλοπερνας εε???Ετσι θελω να σ'ακουω!!! :x

Κατερινακι καλο ρεπο!!!Ο αντρας μου ολους φιλους τους εχει...αλλα κανεναν κολλητο...να πει τα προβ ληματα του σε εναν ανθρωπο,να του πει κ εκεινος οτι ειναι εξωγηινος και να βρω το δικιο μου! :P:P:lol::lol::lol: Τι κανει η τζουτζουκα?

Αργυ δεν εχετε καπου κοντα κανενα μεγαλο παρκο?Γτ δε φτιαχνεις κατι απλο να πατε για πικνικ? :idea::idea:

Δε θυμαμαι τπτ αλλο αν κ "χρωστουσα" πολλα!

Θελω βοηθεια(απο παντου) κ ξεκινω απο εσας αφου σας εχω "ευκαιρες" να σας πρηζω! :oops::oops::P

Αποφασισα(καθως ξενυχτουσα στο κρεβατι μου) να δωσω ΑΣΕΠ.

ΟΜΩΣ δεν εχω την παραμικρη ιδεα για το που,ποτε,τι.... :oops::oops: Ημουν κ απο τις καλυτερες 8-}L-) φοιτητριες βλεπετε οποτε πρεπει να ξεπατωθω στο διαβασμα!

Θα ρωτησω μια φιλη που περασε προπερσυ αλλα οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Παναγιώτα σε μένα δεν άνοιξες θεματάκι ρε συ όταν πάτησα τα -άντα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-p:-p:-p

Καλε επειδη νομιζε οτι ηθελες να το ξεχασεις!!!! :lol::lol::lol: φανταζομια οτι λες για οταν πατησες τα 2α αντα για στα πρωτα η Παναγιωτα επαιζε με κουκλες ακομη!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))

Σε πειραζω! :x

Αναστασι...ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ 1000 ΑΣΕΠ!!!!!! εγω μαζι σου!!!!!!! :-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/

Τι εχεις τελειωσει;;;; δεν εχω δωσει ασεπ και δε ξερω να σε βοηθησω με πληροφοριες,αλλα θα ειμαι εδω να σε εμψυχωνω!!!!! :P

Και ναι περναμε τελεια με τα κοριτσια!!!!! :D:D:D βεβαια οι αντλησεις εχουν παει λιγο στο διαολο γιατι ειμαστε ολο βολτες,αλλα ενταξει 22 μερες ακομη θα τις βγαλω νομιζω ακομη κι αν μειωθει το γαλα.. :roll:

Α εδωσα τη μπεμπα στη Θουλη να τη βαλει στο βυζι και η μικρη για αλλη μια φορα εκανε το παγωνι :whistle: !!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ δεν εχετε καπου κοντα κανενα μεγαλο παρκο?Γτ δε φτιαχνεις κατι απλο να πατε για πικνικ? :idea::idea:

Αποφασισα(καθως ξενυχτουσα στο κρεβατι μου) να δωσω ΑΣΕΠ.!

:lol::lol::lol::lol::lol: εδώ γελάμε......τι πικνικ καλέ? έξω έχει 13°κελσίου!!! :(:(:evil::evil::evil:

πάρκο έχουμε ακριβώς δίπλα μας και μεγάλο μάλιστα :D ....έχουμε ήλιο με δόντια, οπότε.... :(:( ......θα τους πάω σε καμμιά παιδική χαρά μάλλον!!!

μπράβο που το αποφάσισες, η φίλη μου σκέφτεται να δώσει, πότε δεν ξέρει, πρέπει να διαβάσιε πρώτα μου είπε!!! :roll::roll::roll: .....το ΑΣΕΠ είναι υπεύθυνο και για τις απολύσεις πλέον, όχι μόνο προσλήψεις!!!! :shock::shock:

ρε παιδιά, βγήκαν οι πίνακες για τους παιδικούς σταθμούς (στην Ελλάδα λέω) και ανοίγω την κατάσταση και οι πρώτες 20 περίπου σελίδες είναι ξένοι!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock: και έχουν πάνω από 60 μόρια όλοι, μερικοί φτάνουν και τα 90!!!!

η δε Γωγώ έχει 38!!!! πού πας καλή μου με τόσο λίγα μόρια? :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

παριπιπτόντως τις κοίταξα όλες τις γνωστές μας!!!! ;;);;);;);;):mrgreen::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

ΑΝ προλάβω να γράψω... :roll:

Αναστασί μου, ΜΑΖΙ ΣΟΥ με τα χίλια!!!!!! :D Να δώσεις κοριτσάρα μου!!! Και τώρα που μου το θύμισες... :oops: Θα δώσω κι εγώ!!! :lol: Χωρίς πολλές ελπίδες βέβαια, γιατί δεν ξέρω πότε θα προλάβω να διαβάσω, αλλά... Και...

Παναγιωτούλα μου, κανένα νέο απ' το μεταπτυχιακό!!! :evil: Ούτε για συνέντευξη δεν με κάλεσαν!!! :evil: Υποπτεύομαι ότι επειδή δεν κατέθεσα βαθμό gmat, έστω κι αν δεν ήταν υποχρεωτικός! :evil: Ξενέρωσα τη ζωή μου, αλλά κάθε εμπόδιο για καλό! Του χρόνου ίσως... :roll:

Αργυρούλα, είσαι ένα βήμα μπροστά, πριν προλάβω να μιλήσω!!! :lol: Πήρα την παιδίατρό μας και της τα είπα... Μου είπε ότι δεν αποκλείεται να έχει δίκιο, αλλά δεν είναι και σίγουρο. Αν θέλω να κάνω τη διατροφή έχει καλώς, αρκεί να μη με ζορίζει... Γιατί ούτως ή άλλως λέει, για να διαπιστώσουμε αν όντως είναι, είναι δύσκολο. Αυτό που ξέχασα να της αναφέρω, είναι εκείνη η μικροβλεννίτσα η κοκκινωπή... :roll: Και για την παλινδρόμηση μου είπε ότι είναι επειδή τρώει πολύ το μικρό.

Κι εγώ τώρα αναρωτιέμαι και σας ερωτώ... Τι κάνω; Την παιδίατρό μας την εμπιστεύομαι και με βολεύει η άποψή της!!! :lol::P Την μαία επίσης την εμπιστεύομαι και νομίζω ότι είναι ακόμα πιο ενήμερη περί θηλασμού, αλλά νομίζω ότι με βάζει σε μια δύσκολη διαδικασία ψιλοΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ... Με την υποψία δηλαδή... Νομίζω ότι υπερβάλλει λίγο, χωρίς όμως να αποκλείω το να έχει δίκιο... Τι κάνουμε ωρέ;

ΠΑΛΙ γκρινιάζει το νιαούρι μου!!! Πάω!!!!!!

ΘΟΥΛΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!! Χρόνια πολλά κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται οι άντρες σου και όλοι εμείς!!! Σ' αγαπάμε πολύ!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι απ' την άλλη, αν έχει δίκιο και ηρεμήσει τουλάχιστον το εντεράκι της... :roll:

Την νηστεία μπορώ να την αντέξω, την αϋπνία πάλι όχι!!! :( Και μ' έχει πεθάνει το σκατούλικο!!! Τη νύχτα ηρεμεί λίγο, αλλά τη μέρα είναι ΣΥΝΕΧΩΣ ανήσυχη... :shock:

Σύμφωνα με τη μαία, ίσως δω διαφορά με τη διατροφή, σε 10-15 μέρες. Λέω να την τηρήσω περίπου 20 μέρες κι αν δεν παρουσιάσει βελτίωση, ν' αρχίσω σιγά-σιγά να τρώω, έστω ό,τι δεν μπορώ να αντέξω... ;)

Μα και αϋπνη και νηστική.......... :?::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα και αϋπνη και νηστική.......... :?::?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

προσωπικά θα άκουγα την παιδίατρο, ειδικά αν πέφτει μέσα στις διαγνώσεις της και την εμπιστεύεσαι......η μαία είναι μαία, εντάξει ξέρει και τα περί θηλασμού, αλλά η αλλεργία είναι καθαρά ιατρική διάγνωση και - πιστέυω - ότι θα πρέπει να υπάρχουν και άλλες ιατρικές ενδείξεις!!! :!:

αν θέλεις κάνε την διαιτά σου και βλέπεις, την οποία και βρίσκω δύσκολη, ειδικά εσύ που είσαι και στέκα, αν χάσεις και κιλά θα χαθείς ρε :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Καλημέρα Αναστ. χ 2 και Μιτσάκη και Τόνια ( :evil::evil::lol::x ) και Παναγιώτα (αν και δεν μου άνοιξες ποστ!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol::x:x:x )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!! :)

Επιβιβαζομαι και εγω!!!

Χρονια πολλα Θουλακι μας και απο εδω!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Αχ γμτ δεν με αφηνει ο μικρος να γραψω :twisted: Κλαιει παω..τα λεμε μετα ελπιζω! ππφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε επειδη νομιζε οτι ηθελες να το ξεχασεις!!!! :lol::lol::lol:

Ακριβως για αυτο!!! :lol::lol::lol: Καλα βρε Αργυρουλα ηθελες να βαλω φατσα φορα ποσο εισαι;;;; :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Θελω βοηθεια(απο παντου) κ ξεκινω απο εσας αφου σας εχω "ευκαιρες" να σας πρηζω! :oops::oops::P

Αποφασισα(καθως ξενυχτουσα στο κρεβατι μου) να δωσω ΑΣΕΠ.

ΟΜΩΣ δεν εχω την παραμικρη ιδεα για το που,ποτε,τι.... :oops::oops: Ημουν κ απο τις καλυτερες 8-}L-) φοιτητριες βλεπετε οποτε πρεπει να ξεπατωθω στο διαβασμα!

Θα ρωτησω μια φιλη που περασε προπερσυ αλλα οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη!

Καλημερα τζουτζουκα.Τι Ασεπ;;;Εκπαιδευτικων ή διοικητικο;;;

Αφρο το εκανα την προηγ. εβδομαδα και θα το κανω παλι αυριο.Ειναι πολυ ευκολο και πολύ νοστιμο.

Γεια Λενακι και Μπεμπουλης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω ,το εχω ξανα κανει μονο που τοτε το καροτο το ετριψα πολυ ψηλο (με η η με ι ?) αλλα τωρα βαρεθηκα και το εκανα πιο χοντρο ...να δουμε αν θα εχει παραπονα ο Μ ...τοτε το τσακισε ολο το κεικ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα εβαλα στο προγραμμα να κανω τα μπισκοτα και το κεικ καροτου με ελαιολαδο .

θα ηθελα να κανω και το κεικ φραουλα-μπανανα-σοκολατα αλλα θα εχω θεμα με την φραουλα και δεν θα θελει να φαει ...εκτος και αν την λιωσω μεσα και δεν την βλεπει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια δεν μπορω να αναπνευσω....ΟΥΦ!Θα μου πεσουν ολα τα μαλλια κ τα δοντια απο αγχος...

Εχω τελειωσει Γεωλογια Μιτσακι μου...Αλλα πες λεπτομερειες...Τι "θα δωσω κ εγω" ηταν αυτο?Ετσι χαλαρα??χαχαχαπες καλε οτι ξερεις εστω κ για τον δικο σου τομεα...σαν να μιλας σε παιδι νηπιαγωγειου...

Παναγιωτοτζουτζουκα :D ειμαι ασχετη κοριτσι μου...Δεν ξερω εκπαιδευτικο/διοικητικο...Μαλλον εκπαιδευτικο!

Δεν ξερω τπτ σας λεω!Ενα πτυχιο πηρα(κ εκεινο με 6 κ κατι) κ τελος!Σκεφτομουν πως και να δωσω,κ να γραψω,κ να με παρουν..που στο καλο θα με εστελναν...και δε θα πηγαινα αν ηταν μακρια... :?

Τωρα θελω να δωσω,να γραψω καλα(αφου πρωτα εχω καταφερει να ξεσκιστω στο διαβασμα-κατι που ελεγα πως δε θα το ξανακανω ποτε :( ),να περασω κ να με παρουν οοοοοοσο πιο μακρια γινεται!Και στο γαιδουρονησι παω! :lol: Θα ειμαι κ κοντα στην Τονια! :lol::lol::lol:

Τονακι δε νομιζω να μειωνεται ετσι γρηγορα το γαλα....

Α σας το 'πα?Εμενα μου μειωθηκε τρελλα εδω κ ενα μηνα...Οκ δε θηλαζει τοοοοσο πολυ κ η Α αλλα κ οταν θελει δε βρισκει...Γκρινιαζει συνεχεια κ λεει "οσι γαλα μαμα" (δλδ δεν εχει γαλα μαμα) κ μετα ζηταει κ απο το αλλο! :o Και καποιες μερες πιπιλαει ολη μερα...δε θα επρεπε να την επαναφερει την παραγωγη???

Αφροδιτακι μου το ζηλεψα το κεικ σου αλλα εγω 2 φορες το απετυχα... :(:(

Το ψΗλο το γραφουμε για καποιον με μεγαλο υψος ενω το ψΙλο για κατι λεπτο-μικρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Δημητρουλοα μου εγω δεν ξερω τι να σου προτεινω για τις συμβουλες που ακουσες!...

Ειναι κ το μυαλο μου κιμας...πιο κιμας δε γινεται...Θελω να πω πιατο-λεω πιανο,θελω να πω φευγω κ λεω φρενο...κλπ

Απλα να παρατηρεις καλη μου!Ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου να μην ειναι αλλεργια...Δυστυχως οπως ξερεις ειναι δυσκολο να πει καποιος με σιγουρια,ομως επειδη ειναι σχετικα συνηθες φαινομενο πολλοι γιατροι κ σια στα ματια μας βιαζονται να βγαλλουν συμπερασματα...ομως οσες ξερω με αλλεργιοπαιδα στη αρχη δεν το πιστευαν κ ελεγαν πως αποκλειεται,και πως αμφιβαλλουν...

Ειναι πολυπλοκο θεμα...δεν μπορεις να βαλεις τα συμπτωματα σε "ενα τσουβαλι" για ολα τα μωρα...πχ η Αννυ δεν εβγαλε ποτε αιματακι,επαιρνε απιστευτο βαρος,δεν εκανε ιδιαιτερη ΓΟΠ...κ ομως ειχε...Μονο εκζεμα κ τιποτα αλλο ηταν το συμπτωμα!Α!Κ εκρηκτικες κενωσεις...

Μακαρι να μην ειναι...

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oύτε κι εγώ ξέρω τι είναι το διοικητικό! :oops:

Κατατόπισέ μας τις άσχετες συμπεθέρα! :D

Αναστασί μου, το είχα στο νου μου καιρό. Όμως μετά επιδώθηκα στην προετοιμασία για το gmat για να κάνω την αίτηση για το μεταπτυχιακό (που πήγε χαμένη!) :evil: και ήλπιζα ότι θα με πάρουν και δεν θα έχω χρόνο να διαβάσω για ΑΣΕΠ! Τώρα που είναι άκυρο το μεταπτυχιακό (για φέτος τουλάχιστον!) :( θα συνεχίσω να ψάχνω για δουλίτσα (που δεν θα βρω!) :? και θα κάνω μία προσπάθεια για ΑΣΕΠ (που αποκλείεται να ευοδώσει!) :evil:

(Και ναι, είμαι πολύ αισιόδοξος άνθρωπος!!!) :lol::P

Αυτη τη στιγμή δεν έχω πολλές πληροφορίες να σου δώσω, μιας κι εγώ ψάχνοντας θα το πάω. Αυτό που ξέρω είναι ότι ο διαγωνισμός θα γίνει τέλος 2011, αρχές 2012, κατά τον Δεκέμβρη-Γενάρη (ΑΝ γίνει και δε τον αναβάλλουν πάλι!) και ότι η ύλη για τους εκπαιδευτικούς βγαίνει περίπου το Μάιο-Ιούνιο. ΛΟΓΙΚΑ λοιπόν πρέπει να έχει ανακοινωθεί. Θα τα ψάξω και ό,τι βρω θα σε ενημερώσω. Έχω και μία πολύ καλή φίλη, που τελειώνει τώρα τη Γεωλογία και ίσως δώσει κι αυτή. Οπότε αν ενημερωθεί, θα σ'ενημερώσω! ;)

Συμπεθερούλα ή όποια άλλη έχει περάσει τη διαδικασία, αν θέλετε κατατοπίστε μας!!! :D

Προς το παρόν και για τις επόμενες 10 μερούλες περίπου θα διακοπάρω, αλλά μετά θα συντονιστώ και επ' αυτού και επί της οργάνωσης της βάπτισης σιγά-σιγά!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό για τις εκρηκτικές κενώσεις μου το είπε κι εμένα! :roll:

Και έχει το μικρόβιο! :?

Αυτό βασικά μου είπε η κοπέλα, ότι μαζεύονται κάμποσα "συμπτώματα" μαζί και ίσως δεν πρέπει να τα αγνοήσουμε. :?

Θα δω... Προς το παρόν, παρατηρώ, όπως το 'πες... :roll:

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και τη συμπαράσταση κοριτσάρες μου!!!

Αναστασούλι... δεν μου ανοίγουν τα εικονίδια!!! :evil::P Σε κάνω αγκαλίτσα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...