Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Δεδομενο οτι σημερα δεν γενναω- ειναι το μονο σηγουρο γιατι δε νιοθω τιποτα απορρω που ειδε διαστολη και συσπασεις ο γιατρος...αρα το καμαρι μας θα ειναι Λιονταρακι- την κατσαμεεεεεεε..

αναμενετε να δουμε σε ποιανου τα γεννεθλεια θα γεννηθει...γιατι απο αυριο και μεχρι και τις 17 Αυγουστου...με εξαιρεση κανα δυο-τρεις μερες..ολο και καποιος γνωστος εχει γεννεθλεια.

Ηθελα να ονομασω το τρενακι "ειμαι μυστηριο τρενο"...γιατι ειλικρινα στους 9 αυτους μηνες δεν ειδα ποτε καλακαλα το προσωπακι του μωρου μου...

ειδα ομως πολυ καλα την τσουτσου- φροντιζε να μας την επιδικνυει- κλασσικο λιονταρι- σε καθε ευκαιρια.....

Μετα ηθελα να το ονομασω "καλοκαιρινες διακοπες για παντα"..και να μεταφερθω σε μια παραλια...να φυσαει ενα ελαφρυ αερακι..να καθομαι οντας κορμαρα...2ο κιλα λιγοτερο απο οσο ειμαι..χωρις κυταρητιδα..και 10 χρονια λιγοτερο...να απολαμβανω ενα παγωμενο μοχιτο..να ακοω μουσικη..και να φλερταρω με τον ντιτζει...και μετα ξυπνησα...ΑΧ!!!!!!!!!

Και μιας και ξυπνησα...για πειτε ρε κοριτσια..πως προετοιμασατε τα μεγαλα σας για την απουσια σας..

Γιατι ο φοφοφος τον νταμπλα εκει θα τον παθει...

τι να του πω..η μαμα θα φυγει για λιγες μερες να παει να φερει το νινι;;;;...χεστηκε για το νινι......με την απουσια μου ομως θα εχουμε δραματααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιμηθηκε! :D:D:D

χρονος για εμενα επιτελους!! :D:D:D

καλοριζικο το τρενακι μας!

χρυσα μου καλυτερα λιονταρακι!εχω ωροσκοπο λεων κ ειλικρινα με σωζει!!κανονικα ειμαι ιχθυς..ο,τι να΄ναι δηλαδη! :lol::lol::lol::lol:

τα καρκινακια τα λατρευω,ειναι ευαισθητα κ ψυχουλες..αλλα υποφερουν..τα λιονταρακια,οπως κ τα διδυμακια,ειναι ο χ. κ ο γιωργος,δε τα φοβαμαι καθολου!μια χαρα περνούν! ;):evil::evil:

με εναν πονο κ συντομα!!

του χρονου τετοια εποχη,θα αφησεις φοφο κ νινι στη μαμα κ πεθερα κ θα πας με τον οδυσσεα,μη σου πω κ με μια καλη ελευθερη φιλη καλυτερα! ;) ,να πραγματοποιηεις το ονειρο σου! ;);):D:D:D:D:D

νατασουλα κ παλι περαστικα :(:(:(:(:(

δε θα παει καβαλα μεχρι να γινει καλυτερα ο μιχαλακης;αχ το πουλακι μου :(:(

αναστασια παιζεις με την αννυ κ δεν μπηκες ολη μερα; :lol::lol::lol: θα δωσουμε ρεσιταλ το βραδυ παλι,ραντεβου,ε;! :lol::lol: κ με την τονια εννοειται! ;);):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο ειδες τί καλα που εφαγε,για τα δεδομενα της αφαγιας του,ο μανωλακης;αντε..σιγα σιγα ολο κ περισσοτερο!

αληθεια,ποσα κιλα ειναι ο μανωλακης;

τονια θα καψω εγκεφαλο που λεει κ η αφρο! :roll::roll::roll: οχο,οοοοχι!δε δεχομαι να ξαναμπερδευτω τωρα που τα εβαλα ολα σε μια σειρα!

ξεκινα απο τωρα τις αλχημειες με γαλα αποψυγμενο κ φρεσκο,ωστε σε 23 ημερες να πινει ανετα το αποψυγμενο η μικρη!δοκιμασε βρε παιδι μου!εννοειται οτι κ τοσο που ηπιε ειναι σουπερ,αλλα ειναι κριμα να παει χαμενο ενω υπαρχει τροπος! ;)

κατερινα καλαμιτσι στο καμπιγκ,στο θαλασσα,θα μεινουμε!θα σε παρω τηλ. να βρεθουμε αν δεν αλλαξει κατι,θα σου στειλω π.μ. με το κινητο μου,κ αιτηση φιλιας ωστε να μπορω να σου στειλω π.μ.! ;)

αυτη η πισινα στο μπαλκονι με εχει σωσει!παιρνω κ τον καφε μου κ το τηλ. μαζι κ μπορω κ να μιλαω ταυτοχρονα κ να πινω καφεδακι! :D:D:D

αργυρω εμενα το γλυκο σου μου αρεσε πααααρα πολυ εμφανισιακα,τοσο που το απογευμα θα το φτιαξω κ εγω!ο αντρας σου το εφαγε τελικα;επισης γιατι να το εβαζες σε φορμα κεικ βρε; :?:? εγω σε γυαλινο πυρεξ το βαζω κ το αφηνω εκει ή σε ταψακι κουμπωτο που λενε κ τα κοριτσια!

μα ειναι υπεροχο!

παναγιωτα εγω εχω περιπου 30 βρακακια,ο χ. πολυ λιγοτερα κ φυσικα πλενω στις διακοπες..αυτες τις μερες θα παω νατου παρω καμια 20αρια μποξερακια να ησυχασω! 8-)

ο γιωργος εχει απειρα εσωρουχακια..βρακακια λιγα,αλλα λογω εκπαιδευσης ολο με την τσουτσου απέξω ειμαστε! :lol::lol: καλα..μου εχει καταχεσει ολο το σπιτι!για το κατουρημα..ποταμακια παντου!τουλ.δεν εχει αλλο ερεθισμο απο την πανα!αντε,λιγο ακομη κ εκπαιδευση τελος! :?:? βεβαια εχουμε κανει κ οικονομια στις πανες αυτες τις ημερες! ;)

φιλακια σε ολες πανεμορφες!θα ειμαι εδω για το επομενο 2ωρακι! ;):D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχασα εντελώς χθες κι ούτε τα νέα μου πρόλαβα να σας πω!

Επιβιβάζομαι, εύχομαι στη λατρεμένη μου συμπεθεροκουμπαρούλα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ και ελπίζω ότι αργότερα θα σας διαβάσω και θα επανέλθω!!!

Πάω τώρα, γιατί το μικρόβιο σκούζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα ειδατε παστρικοθοδωρες τι προβληματα δημιουργειτε με το να αλλαζετε βρακι καθε μερα;;;;;;; :)):)):)):)):)):))

Χρυσακι αντε να βγει κι αυτο το σκατουλι κι ας ειναι οτι ζωδιο θελει γιατι μας εσκασε!!!! :P:YMHUG:

Δε ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι εσυ εισαι πιο πολυ καιρο εγκυος απο τις αλλες!!! :-\ :lol:

Αργυ πες του αντρα σου να κοιταχτει σε οφθαλμιατρο γιατι εγω ανετα δαγκωνα την οθονη ετσι που το ειδα!!!! =p~=p~=p~

Ιουλια ναι αστο πουλακι μου,αν ειναι να παθεις κανενα βραχυκυκλωμα με τοση σκεψη!!!μεινε στα υπαρχοντα δεδομενα του σκληρου σου!!!!! :lol::lol::lol::lol: τζζζζτ τζζζζζτ τζζζζτ!!!!! :)):)):)):))

Α Χρυσα τα ιδια ονειρα κανουμε!!!!! :P

Συμπεθερα το αβοκαντο να το βαλεις με γλυκο φρουτο μαζι πχ μπανανα,πεπονι γιατι απο μονο του ειναι λιγο ανοστο και θελει κατι να το ενισχυσει! ;) αλλα εφοσον το τρωει με τις γνωστε δημοκρατικες διαδικασιες ειναι μια χαρα!!!! :lol::lol::lol:

Τι ωραια περναμε με τη Θουλη ρε παιδια!!! δε θελω να φυγειειειει!!!!! :((:((:((:((:((

Μιτσακι να μας πεις ρε τι σας ειπε ο παιδιατρος για το μικροβιακι σου! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σιγουρη τονια οτι ουτε η θου θελει να φυγει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πού αλλου θα μπορει να κλεινεται στην τουαλετα για τσιρλιπιπι κ προσωπικο χρονο;εδω ουτε να χ@σει,δε το γραφω,τα γαλλικα μου κ το πιανο δε μου το επιτρεπουν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ,δεν προλαβαινει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοιτα..ειμαι σχεδον σιγουρη οτι σε ανυποπτο χρονο ο εγκεφαλος μου θα αρχισει να επεξεργαζεται οσα ειπες..κ τοτε θα αρχισει νεος γυρος μελαγχολιας κ γκρινιας! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: αλλα λεω να το καθυστερησω οσο γινεται!

δημητρουλα ναι ,πες μας τί σου ειχε πει η μαια για την μπεμπουλα..κατι θα μας ελεγες.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκα απο τις 2 μεχρι τωρα ,αν δεν ηταν κατι βλακες που ηρθα τετοια ωρα να μαζεψουν ενα κουβα (μεγαλο με χωμα απο τον μισο κυπο μας) χωμα απο τον δρομο και δε εκλαιγε λιγο το μικρο δεν θα ξυπνουσαμε (εγω και το μικρο ο μ κοιματε )

κολοριζικο το τρενακι και να γεννησει η χρυσα μας ευκολο γριγορα και φυσιολογικα .

θελω απο το μπαρ ενα παγωτο 2λιτρο σοκολατα με σαντιγη :D

πλακα στην πλακα πρεπει να αρχισω να ραβω το στομα μου σε παγωτα και ψωμια να χανω κανενα κιλο ....ολο παω να χασω και ολο σταματαω ....

ιουλια ...ξερω καλα την περιπτωση σου ο κολλητος του Κ και νονος του Μ ειναι ψαρακι .....ασε μην θυμηθω τους 5 μηνες που τον φιλοξενουσαμε στο σπιτι !!!παντα "να κανω αυτο η αυτο και αν αυτο θα γινει αυτο και αν κανω το αλο αυτο και γινει το αλο αυτο ....."

τον αγαπω πολυ αλλα θα με τρελλενε στο τελος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστοφορε θα φας μακαρονια...ΟΟΟΣΣΣΣΣΙΙΙΙΙΙ...ΟΟΟΟΣΣΣΙΙΙΙΙΙ...

Θα φας μπριαμ που εχεις να φας καιρο και σου αρεσει...ΟΟΟΣΣΣΙΙΙΙ..ΟΟΟΣΣΣΣΙΙΙΙ..ΓΙΑΑΑΑΑΤΙΙΙ;;;;

Οχι πειτε μου σας παρακαλω τωρα ειναι κατασταση ατη;;;..ακου γιατι να φαει;;;;

Τονια εγω παλη δεν νιοθω οτι ειμαι πιο πολυ εγγυος απο ολες..τι να πει και η Νατασα που την ευγαλε 42 ευδομαδων...και η Αθηνα επισης;;;;...

Παιδια δεν ξερω αλλα εγω ειμαι χαλαρη...ελπιζω αυτη η χαλαρωση να μη μου βγει ξυνη..αφου το παιδικο του φοφο ειναι βοβμαρδισμενο- ελυσε το κορδονι και πεταξε κατω καλτσες και φανελακια..και εγω ειμαι χαλαρη...

Μιτσακι τι σου ειπε η παιδιαρος για το θεματακι με τα ισχια;;;;;

Αχ η Θουλιτσα μας....να την προσεχετε καλε..να ξεκουραστει λιγακι..την περιμενει δυσκολος χειμωνας!!!!!

Ιουλια πλακα κανεις...πισινα και αγιος ο Θεος..δεν το συζητω..

Οσο για τα Λιονταρακια..δεν ξερω...αλλα νομιζω πως με τον ΦΟΦΟ διδυμο για αδελφο..καλα θα κανει να γινει Λιονταρι..γιατι αλλιως την εβαψε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το τρενάκι

Χρύσα εύχομαι ο τοκετός να έχει την καλύτερη εξέλιξη και να γεννήσεις τις επόμενες μέρες.

ΣΚ δεν θα μπώ καθόλου οπότε Δευτέρα που θα γυρίσω ελπίζω να διαβάσω ευχάριστα νέα.

Θα φύγουμε το βράδυ όλοι μαζί Καβάλα και ο Μιχάλης θα μείνει μέχρι την Πέμπτη που θα επιστρέψουν οι δικοί μου για να φύγουν διακοπές.

Θάλασα φυσικά δεν θα πάμε καθόλου αλλά μπορεί την Κυριακή να ανεβούμε στο Παγγαίο για πικνικ (αν είναι καλύτερα ο Μιχάλης), να αναπνεύσουν καθαρό αέρα τα παιδιά και να παίξουν

Σας στέλνω τα φιλιά μου κι ελπίζω να περάσετε ένα όμορφο ΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D

δε θελω να φυγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((:((:((

ηρθε η μεγαλη αδερφη κ πραγματικα με ξεκουραζει ρεεεεε

τωρα εχει το μικρο 8-)8-)8-)

δε θελω να τις χασω κ παλιιιιιιιιιιιιιιιι :cry::cry::cry::cry:

χρυσουλα μου σου ευχομαι κοπελαρα μου με ενα πονο..να γεννησεις οπως θες κ να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι..κ παλι δε σου κατσει η γεννα ρε αδερφε(οπως τη θες) μη πτοησαι(το γαμησα :lol::lol::lol: )

επισης κ γαμω τους τιτλους..μ αρεσε πολυ

επισης..εγω του ελεγα οτι η μαμα θα φυγει να φερει το νινι κτλ.

αλλα εμενα δε ειναι κολλημενος πανω μου :roll:

ιουλια οοοοχι δε θα δωσετε σημερα ρεσιταλ με τη τονια..σημερα εχουμε εξοδο 8-)8-)8-)8-)8-)

για πες τονια...

θα παμε σημερα στο ξενοδοχειο που δουλευει ο γαμπρος μου..θα φαμε σουσι :shock::shock::shock::shock:

θα παρω μονο το μπεμπη..η αδερφη θα κρατησει το θοδωρη 8-)8-)8-)8-) \

αυριο θα παμε αγ νικολαο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty:

:ymparty:

αναστασια ακομα με τη αννυ καλε παιζεις? :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο κ γω τα εχασα επιτελους τα κιλα τηε εγκυμοσυνης αλλα ΣΤΑΝΤΑΡ θα βαλω 2-3 εδω περαα...ηδη προστεθηκε μισο κιλο :?:?:?:?

μιτσακι μου καλο καλα εισαι?

νατασουλα ελα ρε το μιχαλακη μας..βρε το γιαβρακι μου..ποσο το αγαπαω αυτο το παιδι..με τη εκπαιδευση τελος?καθαρισατε?

μιαλει τωρα η ελενα?

κατερινα πολλη δουλεια ε?

παναγιωτα για να εχω 30 βρακι θελω 2 συρταρια ρε ;););) δε ξερω ποσα εχω..αλλα οχι 30..ε καμια 25 ;););););)

για δειτε :lol::lol::lol::lol:

http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 3&catid=11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα ...για να φυγω για το κομμωτηριο!! (Το χτενισμενο μαλλι με μαρανε τρομαρα μου)

Χρυσα ολα να πανε καλα!!!!

Θα το δοκιμασω αυτο με τη σακουλα.Τελεια ιδεα!!! :!::!::!:

Ιουλια και Αργυ εχετε τοσα πολλα βρακια;;; τι ρωταω ε;; :lol::lol::lol::lol: Εγω δεν εχω τοσα γιατι δεν χωρανε και στο σπιτι μου.(1 συρταρι τι να πρωτοχωρεσει)

Εφυγααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από μένα :D

Χρύσα μου σου εύχομαι με το καλό το λιονταράκι σου, να έχεις μια γέννα όπως εσύ θέλεις, χωρίς πόνο και γρήγορη :x

και εγώ είχα πει στον Λ. ότι θα πάω και θα φέρω την αδελφούλα, εγώ γέννησα και ξημερώματα και πριν φύγω τον καληνύχτισα, το πρωί ήταν με τα πεθερικά και το απόγευμα ήρθε στο νοσοκ. να μας δει...και όλα καλά (ελπίζω :lol::lol: )!!!

Θούλη και εγώ θέλω σούσι =p~=p~:D

καλά να περάσετε στην έξοδό σας :D ....η αδελφή σου η μεγά΄λη πόσο χρονών είναι που "θυσιάζεται"? :lol::lol: παιιδά έχει?

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το γλυκάκι μου, σήμερα θα δώσω σε όλους!!! :roll::roll::roll:

πάω να μαγειρέψω....και είμαι και κουρασμένη :?

α Χρύσα το μπαρ προσφέρει μοχίτο? :lol::lol::lol:

Παναγιώτα εγώ σου λέω αγόρασε πολλά βρακάκια για σένα και τον σύζυγο και θα σωθείς!!! ;);) ....για τα υπόλοιπα κάνε όπως σου είπε η Χρύσα!!!....πόσε μέρες πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα την χαμενη στο διαστημα!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

χρυσα με το καλο το μωρακι σας ευχομαι να γεννησεις ευκολα και ολα να πανε καλα

εγω κοριτσια οπως σας ειπα χαμενη στο διαστημα

εχω επισκεπτες και ειμαστε συνεχεια μια απο δω μια απο κει

και δεν προλαβαινω να μπω με τιποτα

διακοπες θα παμε τελος αυγουστου οποτε εχουμε ακομα αλλα δεν θα μας λειψει η βολτα αυτο το καλοκαιρι

η μικρη με το που ξυπναει λεει μαμα που θα παμε τωρα??????????? :o:o:o

το χειμωνα θα μας κακοφανει που θα κλειστουμε μεσα...λεμε τωρα!!!!!!!!!

ευχομαι ολες να ειστε καλα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μεταφερθω σε μια παραλια...να φυσαει ενα ελαφρυ αερακι..να καθομαι οντας κορμαρα...2ο κιλα λιγοτερο απο οσο ειμαι..χωρις κυταρητιδα..και 10 χρονια λιγοτερο...να απολαμβανω ενα παγωμενο μοχιτο..να ακοω μουσικη..και να φλερταρω με τον ντιτζει...και μετα ξυπνησα...ΑΧ!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: και εγώ.....για τα χρόνια που λες, δεν με πειράζει, όπως είμαι και τώρα, αλλά τα υπόλοιπα? :-bd:-bd ......ο ντιτζέι θα είναι ανάλογα με τις προτιμήσεις της κάθε μιάς μας, να υποθέσω!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Θάλασσα καλά να περνάς :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαίνω να κλ@@ω ρε να πάρει!!!! :?

ΑΝ μπορέσω να ολοκληρώσω, θα σας πω αρχικά τα νέα μας και ύστερα θα σχολιάσω! (σιγά να μη τα καταφέρω!) :roll:

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας παρεπιπτόντως... Σας αγαπάω!!!! :D

Λοιπόν, η μαία μας είπε τα εξής...

Οι γουλίτσες που βγάζει είναι παλινδρόμηση (Αφρο είχες δίκιο!) και γι' αυτό είναι ΤΟΣΟ ανήσυχη... Την καίει το στομαχάκι της και μόνο όταν είναι όρθια ανακουφίζεται. :? Επ' αυτού, τα γνωστά... Κλίση στο κρεββατάκι κλπ... Εν τω μεταξύ, ανακουφίζεται μόνο στην αγκαλιά, αλλά με μυρίζει και ζητάει στήθος και έτσι πίνει περ/ρο κι έτσι την ενοχλεί ακόμα περ/ρο το στομάχι της! :( Ρε παιδιά, ΤΑ 'ΧΩ ΦΤΥΣΕΙ τις τελευταίες μέρες!!! :? Δεν είναι απλά ότι ζητάει αγκαλίτσα, είναι που είναι ανήσυχη ακόμα κι εκεί!!! Δεν μπορώ να κουνηθώ μιλάμε!!! Μόνο στην αγκαλιά του μπαμπά της ησυχάζει, αλλά έλα που λείπει συνέχεια!! Σε ποιον να τη δώσω να μου τη κρατήσει;;;;;;;; :roll: Στη Β μήπως;;;;;;;;;;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η συνέχεια...

Η παλινδρόμηση σε συνδυασμό με ένα εξάνθημα που έχει το μικρόβιο στο πρόσωπο, αλλά και με το ιστορικό της Β στην αλλεργία... Είναι πολλά σύμπτωματα παρέα, για να τα αγνοήσουμε και σημαίνουν όλα μαζί παρέα, ότι πιθανότατα υποκρύπτεται αλλεργία... :(

Συμπέρασμα... Νατασούλα!!!!!!!! Καλωσόρισέ με στο club των πεινασμένων!!!!! :((:((:((:((:(( Ξεκίνησα ήδη διατροφή, ως εξής... Κομμένα παντώς είδους γαλακτοκομικά, όλα τα φρούτα εκτός από πεπόνι, μήλο, αχλάδι και μπανάνα, όλα τα λαχανικά εκτός από ντομάτα, αγγούρι, μαρούλι, καρότο, κομμένα τα θαλασσινά, το ψάρι, το αυγό!!!!!!!!!!!!! :(:(:( Ξεκινάμε δοκιμαστικά, ελπίζοντας ότι θα δούμε βελτίωση στην ανησυχία της, γιατί αν πέφτει μέσα η μαία, τότε έχει ερεθιστεί ΚΑΙ το εντεράκι της και πονάει ΚΑΙ εκεί το πουλάκι μου!!! Αν καταφέρω να βρω ραντεβού, θα πάω και σε μία παιδογαστρεντερολόγο στο Παίδων που ειδικεύεται στις αλλεργίες των βρεφών.

Αυτάααααααααααααα τα ωραία!!!!!!! :roll:

Δεν προλαβαίνω ν' ανασάνω, δεν ησυχάζει ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ!!!!!!!!!!!!! :?:?:?

Πάω!!!!!!!!!!

Α! Με τον υπέρηχο και τον ορθοπαιδικό, δόξα τω Θεώ, όλα εντάξει. Έναν έλεγχο στους 4 μήνες μας είπε, αλλά όλα καλά! (δεν κατάλαβα γιατί, να είμαι ειλικρινής!) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου ....και δεν εχεις κιλα να χασεις να πεις αι στα κομματια θα χασω τα κιλα μου ετσι

υπομονη θα μεγαλωσει παει για σπουδες και δεν θα κοιμαστε αγκαλια :D:x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε δημητρουλα :(:(:(:(:(

διατροφη κ εσυ,ε;;δε σε φοβαμαι ομως!εισαι ενα μητσακι ωριμο κ δυνατο εσυ!!! ;);):x:x:x:x:x

το μικροβιακι βαρος επαιρνε κανονικα;γιατι υποτιθεται πως στις αλλεργιες,συμπτωμα ειναι κ το ελλιπες βαρος :?:?:?:?

ευχομαι γρηγορα να αποδωσει η διατροφη κ να μην ταλαιπωρειται-στε πια!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε συ Δημητρουλα!!!!

Πολυ στεναχωρεθηκα!!!

σε νιοθω απολυτα..

ενα θα σου πω για να σε παρηγορισω...απο τι στιγμη που παιρνει τοσο καλο βαρος..θα τις ξεπερασετε γρηγορα τις αλλεργιες...

Τωρα για την αγκαλια...βαλε τον ομορφο λινο μαρσηπο σου..χωστην μεσα..και θα ισυχασεις!!!

Αχ κοριτσια σας ευχαροστω για τις ευχες...αντε να δω ποτε θα αποφασισει να ξεμιτησει το καμαρι μου..

ο γιατρος ειχε πει πως η θεση με τον ποπο κατω ειναι αυτη που θα διμηουργησει τις λιγοτερες επιπλοκες αλλιως θα με ειχε ηδη βαλει μεσα για προγραμματισμενη καισραικη..οποτε θα εχω τουλαχιστον την παρηγορια στον αρρωστο που λεμε...

Αργη ναι το μπας σερβηρει Μαργαρητες, κοσμοπολιταν. μοχιτο, καιπιρινια..και μπολικα κοκτειλ....

απο φαγητα εχουμε πατατακια, ξηρους καρπους, καναπεδακια με μπρικ, καπνιστο σολωμο και πατε χηνας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα!

Μητσάκι κι εσύ στη δίαιτα ε???? Νομίζω πως θα το ξεπεράσει γρήγορα η ζουζού

αφού όπως είπε και η Χρύσα παίρνει καλό βάρος ;)

Χρύσα με έναν πόνο :D

Θέλω κοκτέιλ κι εγώ!!!

Πατέ χήνας και σολωμό φάτε εσείς εγώ είμαι άνθρωπος του λαού

Φέρε κανα σουβλάκι :D:D:D:D

Ααααααα σήμερα το βράδυ θα έχουμε και τα αποτελέσματα τα προσωρινά από τους παιδικούς..

να δουμε τι ψάρια πιάσαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα πρωτη φορα στις κουνιες με τον μικρο στο καροτσι ,ολλες τις αλλες φορες τον ειχα πανω μου ,παεο ο Μ να παιξει και μετα απο λιγο ερχετε ενα κοριτσακι μικρο (στην ηλικια του Μ) να δει το μωρο ,με το που το βλεπει ο Μ ερχετε τρεχωντας και φωναζοντας μηηηηηηη ,παλι καλα που τον συγκρατισα και δεν το εσπροξε να πεσει κατω ....το κοριτσακι να μην φευγει κ ο Μ να εχει λυσαξει ωα μην μπορω να τον συγκρατισω ....φυσικα κ του ελεγα οτι το βλεπει δεν θα το κανει κακο δεν θα μας το παρει ....τιποτα ο Μ ...ευτυχως ηρθε ο μπαμπασ τησ μικρησ κ την πηρε .Μετα ο δικος μου δεν εφευγε απο το καροτσι ,εκανε αφυσει μια φορα και ειδε παλι το κοριτσακι και πηγε α του ορμισει τον επιασα να μην το χτυπησει ....με τα πολλα και τα λιγα εδιωχνε οποιον πλησιαζε ακομα και τις μπαλες και καποια στιγμη απο το μπιρι μπιρι μου να παει να παιξει ξανα πηγε ....αλλα το ματι καρφομενω στο καροτσι ,ερχοταν καθε τρις κ λιγο κ εβλεπε το μικρο .

μα τοση αγαπη !!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o

λιγο πριν φυγουμε πηγε κ εκατσε διπλα απο το κοριτσακι κ παιξανε ....αχ το πουλακι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μανωλης εφαγε για βραδυνο μια αυγοφετα !!!τελεια !!!

του ειχα πει οτι θα παμε στην τσουληθρα αλλα οτα γυρισουμε θα φαει το αυγο του ...μου ειπαι ναι γυριζοντας μου ελεγε οχι και του ειπα οτι αν δε φαει δεν θα παμε αυριο ...δεν ξερω αν το καταλαβε η οχι η ελεγε οχι γιατι πανντα λεει οχι αλλα η αυγοφετα του φαγωθηκε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα με το καλό να έρθει ο Λέων! Να ευχαριστηθείς κάθε στιγμή μαζί του.

Κοριτσάκια έχω εξαφανιστεί. Ήταν να έβλεπα τη Φραν σήμερα αλλά που ταξί για να μετακινηθώ. Τι στο καλό. Δεν μου έκατσε καλά η Αθήνα. Δεν είδα σχεδόν κανένα, τα παιδιά μου έκαναν τη ζωή πατίνι και εγώ έχω φρίξει.

Ελπίζω στο νησί να είναι καλύτερα. Σας χαιρετώ και θα μπαίνω όταν βρίσκω ίντερνετ. Αλλιώς θα τα πουμε τέλη Αυγούστου που θα βρεθώ στο σπίτι μου. Σε 3 εβδομάδες βαφτίζω την Ιλιάνα μου.

Νατάσα καλοφώτιστη η Δανάη σου. Εξαιρετικό όνομα!!!! :lol::lol:

Αφροδίτη, Παναγιώτα, Σισσιώ ήθελα πολύ να σας δω. Και φυσικά την Τόνια που το είχα βεβαιο ότι θα την γνώριζα. Αργυρούλα μου έλειψες!

Χαιρετώ όλα μα όλα τα κορίτσια και πάνω από όλα εύχομαι στη Χρύσα να πάνε όλα κατ΄ ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!

Με το καλο να ερθει το λιονταρακι στην παρεα! :D

Δεν εχω τιποτα να σας γραψω γιατι...

Προφανως θα σας πω εν καιρω...

Φιλια σε ολες κ περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και από μένα!!!!!!

Έχω 3μερο ρεπό!!!Yessssssssssssssss!!!!!!

Mε το καλό το λιονταράκι μας!!!!Χρύσα μου να πάνε όλα τέλεια!!!!Όπως και να γεννήσεις να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!!!

Χρόνια πολλά σε Μάγδα και Μαρκέλλα!!!!

Που χάθηκε και αυτή αλήθεια;Διακοπές ακόμη;Ουαου!!!

Ιουλία θα περιμένω!!!Άντε να σε γνωρίσω και εσένα,ανυπομονώ....

Άργυ μου τρέχανε τα σάλια με το γλυκό σου....

Αναστασία μου ελπίζω να είσαι καλά....Σήμερα ήρθε ένας από το χωριό σου στο ξενοδοχείο,του είπα ότι είσαι φίλη μου :D Σε ξέρει είναι φίλος του άντρα σου,δεν θυμάμαι όνομα γμτ :oops::oops:

Παναγιώτα μην πλένεις στο χέρι ρε,πολύ βαρετό.....Πάρε μερικά καινουρια καλύτερα...Καλά να περάσετε!!

Μην γελάτε αλλά εγώ έχω τουλάχιστον 150 εσώρουχα :oops::oops: έχω τρέλα!!!!αγοράζω συνέχεια!!!!!

Μητσάκι κουράγιο με τη δίαιτα ρε κοριτσάκι..Με τα ισχία είχαμε και εμείς θέμα,ασυμμετρία πτυχών,φορούσαμε 4 μήνες διπλό παμπεράκι

Θουλάκι ωραίο το σούσι;

Κοριτσάκια πάω για ύπνο με περιμένει ο σύζηξ...

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...