Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως γέννησα το γιγαντάκι μου!


Recommended Posts

Συγχαρητήρια και πάλια Γιώτα μου... Πολύ συγκινητική η ιστορία σου... Είσαι πολύ τυχερή όπως και ο καλός σου επίσης, που βίωσε μία τέτοια εμπειρία!! Να έχετε υγεία, αγάπη και χαρά στη ζωή σας και να κάνετε μία πολύ όμορφη, δεμένη και μεγάλη οικογένεια!!! Όσο για το Μελινάκι, ας είναι πάντα δίπλα της η Παναγίτσα, να την φυλάει και να την προσέχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ..

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;;;

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ..

ΑΧ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ;;;;;;;;;

ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ..

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;;;

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ..

ΑΧ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ;;;;;;;;;

ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotaki mou den ksereis poso sugkinithika... skatoormones me to paramikro klaime... :blink: :blink:

sou euxomai ta kalutera kai aperanti eutuxia gia tin familia sas kai ti mpempa..... ego mtrao tis meres antistrofa..... gia na nioso auto to panemorfo sunaisthima pou mas periegrapses...

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotaki mou den ksereis poso sugkinithika... skatoormones me to paramikro klaime... :blink: :blink:

sou euxomai ta kalutera kai aperanti eutuxia gia tin familia sas kai ti mpempa..... ego mtrao tis meres antistrofa..... gia na nioso auto to panemorfo sunaisthima pou mas periegrapses...

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να σας ζησει η κορουλα σας!!!!!Μονο χαρα και ευτυχια να σας χαριζει!!!!!!Πολυ συγκινητικη η περιγραφη της γεννας σου,να σαι καλα που την μοιραστηκες μαζι μας....Μου εδωσες απιστευτο κουραγιο για εκεινη την ωρα !!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να σας ζησει η κορουλα σας!!!!!Μονο χαρα και ευτυχια να σας χαριζει!!!!!!Πολυ συγκινητικη η περιγραφη της γεννας σου,να σαι καλα που την μοιραστηκες μαζι μας....Μου εδωσες απιστευτο κουραγιο για εκεινη την ωρα !!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να σας ζήσει η κορούλα σας!!πολύ συγκινητική η περιγραφή σου!!!ανυπόμονο και εγώ να έρθει εκείνη η ώρα και να πάρω και εγώ την μπαμπού μου αγκαλίτσα..φιλάκια πολλά και στης δυο σας!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να σας ζήσει η κορούλα σας!!πολύ συγκινητική η περιγραφή σου!!!ανυπόμονο και εγώ να έρθει εκείνη η ώρα και να πάρω και εγώ την μπαμπού μου αγκαλίτσα..φιλάκια πολλά και στης δυο σας!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Γιωτακι μου.με συκγινισες αφανταστα,ηταν υπεροχη η εμπειρια σου,να σου ζησει το μπεμπεκι σου και εσεις να ειστε γεροι να το χαιρεστε.τελικα απο οσο μας ειπες δεν φαινεται και τοσο δυσκολο...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Γιωτακι μου.με συκγινισες αφανταστα,ηταν υπεροχη η εμπειρια σου,να σου ζησει το μπεμπεκι σου και εσεις να ειστε γεροι να το χαιρεστε.τελικα απο οσο μας ειπες δεν φαινεται και τοσο δυσκολο...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΑΦΗΓΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΩ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΚΟΛΛΗΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΑΦΗΓΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΩ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΚΟΛΛΗΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει ο κοριτσαρος σας κ να χετε παντα υγεια. Να ειναι παντα ετσι δυνατη οπως στο ξεκινημα της. Πολύ συγκινητική ιστορια πραγματικά. Κ εγώ καπως ετσι γεννησα μονο που δεν ειχαμε μεσα τον μπαμπα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει ο κοριτσαρος σας κ να χετε παντα υγεια. Να ειναι παντα ετσι δυνατη οπως στο ξεκινημα της. Πολύ συγκινητική ιστορια πραγματικά. Κ εγώ καπως ετσι γεννησα μονο που δεν ειχαμε μεσα τον μπαμπα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...