Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως γέννησα το γιγαντάκι μου!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΕΝΙΩΣΑ!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΟΣΗ ΔΑ ΖΩΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΕΝΙΩΣΑ!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΟΣΗ ΔΑ ΖΩΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eee!!!nai!!! to eriksa ki ego to klama mou....:blush: :blush: imoun pou imoun...tora me tin egkumosuni exo ginei....plantazo sto klama!!!!:blush: :blush:

na sas zisei glikia mou i mpoumpouka sas!!!na einai panta geri kai tuxeri!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eee!!!nai!!! to eriksa ki ego to klama mou....:blush: :blush: imoun pou imoun...tora me tin egkumosuni exo ginei....plantazo sto klama!!!!:blush: :blush:

na sas zisei glikia mou i mpoumpouka sas!!!na einai panta geri kai tuxeri!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ συκγινηση!!!!μπραβο να χαιρεστε την

κορακλα σας!φοβερη εμπειρια με πολυ χιουμορ!

πολυ ωραια γιωτα μου αχ!τι ομορφες στιγμες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ συκγινηση!!!!μπραβο να χαιρεστε την

κορακλα σας!φοβερη εμπειρια με πολυ χιουμορ!

πολυ ωραια γιωτα μου αχ!τι ομορφες στιγμες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα μου είναι τόσο δυνατά τα συναισθήματα , τόσο τρυφερές οι στιγμές , αξίζει πραγματικά να περάσουμε τα πάντα για να φέρουμε τα παιδάκια μας στο κόσμο , συγχαρητήρια και πάλι.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα μου είναι τόσο δυνατά τα συναισθήματα , τόσο τρυφερές οι στιγμές , αξίζει πραγματικά να περάσουμε τα πάντα για να φέρουμε τα παιδάκια μας στο κόσμο , συγχαρητήρια και πάλι.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου, τι φανταστικα που τα περιγραφεις!!! κοντευεις να με πεισεις για το 2ο...:laugh:

συγχαρητηρια κοπελα μου!!! να σου ζησει η κοριτσαρα σου, να 'στε γεροι και δυνατοι, να τη χαιρεστε και να τη καμαρωνετε!!!!

νομιζω πως μπορουμε να ανακηρυξουμε την ιστορια σου, μια απο τις ωραιοτερες ιστοριες τοκετου ever!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου, τι φανταστικα που τα περιγραφεις!!! κοντευεις να με πεισεις για το 2ο...:laugh:

συγχαρητηρια κοπελα μου!!! να σου ζησει η κοριτσαρα σου, να 'στε γεροι και δυνατοι, να τη χαιρεστε και να τη καμαρωνετε!!!!

νομιζω πως μπορουμε να ανακηρυξουμε την ιστορια σου, μια απο τις ωραιοτερες ιστοριες τοκετου ever!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια μ έπιασαν πάλι τα ζουμιά ! ...αν και πολύ νωρίς ακόμα, σκέφτομαι ώρες ώρες και εγώ πως να ναι αραγε εκείνες οι στιγμές...Γιωτάκι μου, να σας ζησει και να στε πάντα υγιείς και καλότυχοι στη ζωή σας...σ ευχαριστούμε για το ποστ, ήταν πολύ συγκινητικό...

φιλιά σε όλες σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια μ έπιασαν πάλι τα ζουμιά ! ...αν και πολύ νωρίς ακόμα, σκέφτομαι ώρες ώρες και εγώ πως να ναι αραγε εκείνες οι στιγμές...Γιωτάκι μου, να σας ζησει και να στε πάντα υγιείς και καλότυχοι στη ζωή σας...σ ευχαριστούμε για το ποστ, ήταν πολύ συγκινητικό...

φιλιά σε όλες σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου ευτυχισμενη μανουλα πλεον!!!!!!!!! Να σου ζησει !Εμενα δεν με συγκινησες απλα .....Πλανταξα στο κλαμα χαααχ αυριο γενναω βλεπεις ....Σου ευχομαι γερο και καλοτυχο το νινι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου ευτυχισμενη μανουλα πλεον!!!!!!!!! Να σου ζησει !Εμενα δεν με συγκινησες απλα .....Πλανταξα στο κλαμα χαααχ αυριο γενναω βλεπεις ....Σου ευχομαι γερο και καλοτυχο το νινι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κούκλα μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!

Πολύ εύκολη γέννα για τόσο μεγάλο μωρό.

Να σας ζήσει το γιγαντάκι σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κούκλα μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!

Πολύ εύκολη γέννα για τόσο μεγάλο μωρό.

Να σας ζήσει το γιγαντάκι σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου τι όμορφη η ιστορία σας..!!

Αχ μακάρι να ζήσω παρόμοια εμπειρία την επόμενη φορα..:)

Να σας έχει ο Θεός καλά κ να σας χαρίζει πάντα απλόχερα,ό,τι επιθυμείτε στη ζωή σας.

Καλότυχη η κοράκλα σας!!!χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου τι όμορφη η ιστορία σας..!!

Αχ μακάρι να ζήσω παρόμοια εμπειρία την επόμενη φορα..:)

Να σας έχει ο Θεός καλά κ να σας χαρίζει πάντα απλόχερα,ό,τι επιθυμείτε στη ζωή σας.

Καλότυχη η κοράκλα σας!!!χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και πάλια Γιώτα μου... Πολύ συγκινητική η ιστορία σου... Είσαι πολύ τυχερή όπως και ο καλός σου επίσης, που βίωσε μία τέτοια εμπειρία!! Να έχετε υγεία, αγάπη και χαρά στη ζωή σας και να κάνετε μία πολύ όμορφη, δεμένη και μεγάλη οικογένεια!!! Όσο για το Μελινάκι, ας είναι πάντα δίπλα της η Παναγίτσα, να την φυλάει και να την προσέχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...