Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

Εχω πάθει σοκ με αυτό που έπαθες Μάρκερ!!!! Τι να πω!!! Δόξα το Θεό που τα παιδιά είναι καλά κι εσύ το ίδιο (ξέρεις απο τέτοιες τρομάρες πολλά παθαίνεις!!!)

Τζουλ είμαστε πάτσι στα λεφτά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εσύ Σωσώ τι άλλο θες να μάθεις? Να στα πω όλα :D:D:D:D Οτι ο Θάνος είναι ένα καταπληκτικό μωρό, απιθανο και χαμογελαστό? Η θες να σου πω αν η Τζουλ έχει κυτταρίτιδα (ΟΥΤΕ ΙΧΝΟΣ :o:o:o τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!) περισσότερες λεπτομέρειες και φωτό στην πριβέ μας συνάντηση που ποιος ξέρει πότε θα είναι!!!!

Βάγκκκκκκκκκκκκκ είναι κουκλάκια βρε ψυχή!!!! Απίθανα και τα δυο ....φτου σκόρδα!!! Κι απο ένα φιλάκι!

Κοριτσάρες σας στέλνω τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω σε μας φυσαει....πηγαμε για μπανιο σε 1 κολπακι..το απογ παιδοτοπο...χθες πηγαμε ομοιοπαθητικο...εταξει..ανοιξε τα τσακρας..και θα τα ξανα πουμ λεει οτνα αρρωστησει!!!!τελεια φωτο βαγκ!!!φοτυ τα πιδια...

ζζζζ ωστε ετσι η τζουλ ,ε;;

τζουλ για πες για τη ζζζ...

αληθεια εκανες και εξωσωματικη ρε φροω;;γιατι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zzz den βλέπεις καλα μου φαινεται ... οφ8αλμιατρο σιγουρα !!! :lol::lol:

Μαρακι καλη επιτυχια και ΑΜΕΣΗ

ΖΖΖΖ σε απειλω κατεβαινω κάτω σε λίγο για μλπουμ , 8α ειμαι με αντρα κ ενα φιλο του κ το παιδι

8ελω να λιωσω στην 8αλασσα μεσα (δεν γινεται αλλα λεμε τωρα)

ΑΝ 8ΕΣ ΣΚΑΣ ΜΥΤΗ ΧΑΛΑΡΑ !!! ;);););)

οχι τπτ αλλο να δεις καλυτερα την κυτταριτιδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ημουν και γω εκει να σας δειξω τη κυτταριτιδα μου! χαχαχα

Καλα να τα περασετε!

Τζουλ σ'ευχαριστω! Μακαρι!

Φροσω το εχεις ξαναγραψει! Το θυμαμαι! Ξερω και γω κανα 2 περιπτωσεις δικες μας που κανανε εξ και μετα εγινε απο μονο του!!!!

Το στρωματακι ειναι απο αυτα τα αφρολεξ που μπαίνουνε στα παρκα ή στα παρκοκρεβατα οχι κανονικο. Σας βολευει; Αυτο το εχω εδω σπιτι.

Εγω βαζω κανονικο εχω ενα με κοκοφοινικα σπαστο στη μεση αλλα το εχω αθηνα. Αν ομως δεν ειχα αλλο θα με βολευε και αυτο με το αφρολεξ. Ειναι καλο ποιοτικα και πεντακαθαρο. Εχει και καλλυματακι.

ΘΑ παμε και μεις διακοπες! Στις 24 αυγ. μαλλον! ΚΑπου στη πελοποννησο. Πηλο; Κατι τετοιο! χιχι!

Σωσω μακαρι να αργησει να αρρωστησει το κομματι μας! Καμια ιωσουλα το χειμωνα να ειναι φετος και τιποτα αλλο!

Θα παω τον μικρο βολτα κατα τις 8. ΟΙ γονεις μου για μπανιο.

Αυριο εχουμε βαψιματα! χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαα

Λετε να δωσω πινελο σε Διονυσακη; χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ, υπέροχες χαμογελαστές φατσούλες!!!

να μου τους φιλήσεις!!!

από κοντά, μοιάζουν περισσότερο μεταξύ τους... χαχαχα!!!

Μαράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!

με βρίσκεις αδιάβαστη!!!

καλέ;

εσύ δεν έλεγες ότι θα ξεκνήσετε μετά το Σεπτέμβρη;

λες και ξελές;

ααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ το δικό μου πάλι οκτωβριανό το κόβω... χαχαχα!!!

α ρε σωσώκα... είσαι με τις χαρές σου!!!

ποιος σε πιάνει τώρα!!!

εδώ μιλάμε για τρελές ζέστες!!!

και πολλή υγρασία!!!

κάνω μπάνιο 3 φορές τη μέρα... μαζί με το μαλλί... σαν άχυρο έχει γίνει...

η χρυσούλα πού είναι;

τελευταία φορά που μας έγραψε δεν ήταν στα καλύτερα της...

νυστάζω!!!

καληνύχτα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα δωσεις ινελο στο διονυση..θελουμε βιντεο..

νανα τι κανεις ρε;;;

ολα καλα;;

εγω καλα..πηγα πηρα αλεξια...εκανα τοστ..γαριδακια.!!!αγιος ο θεος..κοιμουνται αργα,ξυπναμε νωρις...μαλκ...αλλα τι να κανεις..τωρα εχω σιδερο..

εχει εστη...

η μικρη πλεον κανει μπανιο...

δεν εχιε μπει ακομα μαζι μου..αλα φανταζομαι θα μπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

μια χαρουλα σημερα

και τελος η μοναξια

θα μου ξαναμπαστακωθουν τα πεθερικα απο αυριο

δεν βαριεσαι

θελω και εγω να μαζεψω την βρωμοκοιλια και να φυγουν ολες οι ραγαδες και η κυτταριτιδα - γινεται;

καλα βασικα χεστηκα - ε το μπικινακι παω για μπανιο και σε οποιον αρεσω - για μενα τα θελω

δεν ξερεις ποτε - μπορει να γινω και φωτομοντέλα :lol::lol::lol::lol:

αα και μεαν σημερα στο μπανιο πολυ καλυτερα

ο νικαλας μπηκε σχεδον μονος του και επαιξε με το νερακι

ο στελιος παλι με το ζορι αλλα καλυτερα

τρελαινονται ομως για το παιχνιδι στην αμμο

ο στελιος γεμιζει το κουβαδακι με νερο και κυνηγαει τον νικο σε ολη την [παραλια

αυριο εχουμε ψωνια

εχουμε 4απλη βαφτιση στο σαββατο - ξαδερφια βαφτιζονται ολα μαζι

θελω και εγω 3ο αλλα δεν μου καθεται

να δω τι θα του κανω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Νανα μαζι με τα μωρα μου πας για υπνο;;;;

Σωσω "φοτυ τα πιδια..."

:?::?

αναθεμα και αν καταλαβα τι να τα κανω τα παιδια!

αλλα αφου ανοιξαν τα ρημαδοτσακρα..... παλι καλα!

Μαρακι ελπιζω να μη μας παρατησεις για τις "Ανοιξιατικες Μανουλες 2012"!!!

αντε με το καλο!

οσο για το βαψημο, θυμαμαι καποτε ο Σπυρος Σουλης ανακαινιζε ενα σχολειο καπου και στην ταξη της 1ης δημοτικου εβαλε τα παιδια να βουτανε τα χερια σους στη μπογια και να κανουν παλαμιτσες για σχεδιο σε εναν τοιχο!!! δεν ειναι καλο για παιδικο δωματιο;;;;

Ζζ και Τζουλια ολο βουτιες μου ειστε!

αφηστε τις κυτταριτιδες και απολαυστε τον ηλιο και τη θαλασσα και αυτο το καλοκαιρι....

και προσεξτε....

οχι σκουπιδια, οχι πλαστικα σε θαλασσες και ακτες! που ελεγε καποτε ο πελεκανος!!!

:lol::lol:

εδω καπως δροσισε αλλα το πρωι φυσουσε ΒΑρδαρης δροσερος και τα μυαλα μου τα αερισε λιγο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια, εσεις που μενετε Αθηνα...

δε θελω να σας φοβησω, αλλα επιδη συνεβη 2 φορες σε μια βδομαδα, και μονο στο τμημα μας, φανταστειτε και στα υπολοιπα.....

κλεβουν αυτοκινητα απο Αθηνα, ΠακιστανοΙρακινοΑβγανοι, τα πανε Εβρο και κανουν λαθροδιακινησεις. ειναι λαοι ομως που την ωμη βια την εχουν απλη.

αυτους που πιασαμε χθες, αλοι απο το κυκλωμα, ειχαν μπει σε διαμερισμα 1ου οροφου 3οροφης οικοδομης στον Υμητο, περιπου 1 τη νυχτα απο παραθυρο που ανοιξε για λιγο ο συζυγος να μπει αερας ενω η γυναικα και το 2,5 χρ παιδι τους κοιμοταν. τον πηγαν στην κρεβατοκαμαρα με τη γυναικα και τους ειχαν το πιστολι στο στομα για να τους δωσουν οτι ειχαν, και τα πιν των καρτων και οταν απο τη φασαρια ξυπνησε και το παιδι τους απειλουσαν οτι θα το σφαξουν! σα να μην τρεχει τιποτα! ουτε καν κουκουλες φορουσαν! αλλα αντε τρεχα γυρευε ποιοι ηταν!!!

δεν το πιστευε ο ανθρωπος σημερα που ηρθε να παρει το αυτοκινητο! ευτυχως ηταν αγρατζουνιστο γιατι το προηγουμενο το ειχαν τρακαρει στην προσπαθεια να διαφυγουν και το εκαναν χαλια!

δε θελω ουτε να σκεφτω να συνεβαινε σε μενα ή σε καποιον γνωστο μου!

γι'αυτο σας παρακαλω λιγο παραπανω προσοχη τωρα του εχουμε ανοιχτα παραθυρα...

επλιζω να μη σας νταουνιασα, αλλα πιστευω επρεπε να σας ενημερωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε κι εμείς από μπανάκι αλλά δεν το ευχαριστηθήκαμε.

Είχε κάτι κύμματα τεράστια. Αυτός ο δον έβαλε μπρατσάκια και μέσα. Λαχτάρισα δεν τον έβλεπε από το κύμα....Πήγε ο πατέρας του και τον έφερε πίσω. Ο Φϊλ. τσίριζε γιατί κολλούσαν φύκια στα πόδια του. Ευτυχώς σε λίγο εμφανίστηκε ένα κοπάδι με πάπιες και ησυχάσαμε!

Βαγκ άσε έχουμε γίνει ζούγκλα. Όχι μόνο στην Αθήνα.

Μαράκι αυτό με το αφρολέξ λέω κι εγώ.

Εμείς βάψαμε το σπίτι την προηγούμενη εβδομάδα με μάστορα. Το είχαν κάνει ας μην πω πώς.

Καλά ο δον εκεί με τον μπογιατζή. Τον έπρηξε τον άνθρωπο.

Σωσώ τα έχω ξαναγράψει για την εξωσωματική. Ατυχές γεγονός τλσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλα μιλαμε χθες βραδυ που διαβασα βαγκ το περιστατικο που εγραψες δεν εκλεισα ματι. Ειμαι πολυ φοβιτσιαρα. Οτι ακουγα πεταγομουν! Μη νομιζεις και μεις εδω εχουμε πολλα καλοπαιδα.

Εμεις λογω του μαγαζιου ειμαστε τιγκα στο συναγερμο και στη καμερα αλλα εγω φοβαμαι πολυ.

Οταν εμενα αθηνα προσπαθησαν να παραβιασουν την πορτα ενω ημουν μεσα με τη μαμα μου.

Τοτε εμενα σε μια ολοκαινουρια οικοδομη στη κυψελη ψηλα στο πολυγωνο. Αμεσως καλεσαμε αστυνομια ενω φωναζαμε. Ευτυχως ηρθανε αμεσως. Οταν λεω αμεσως λες και ητανε απο κατω απο το σπιτι. Μπηκανε μεσα στη πολυκατοικια με τα οπλα στο χερι στη πυλωτη απο δω απο κει. Τελικα οταν ημουν στπ παραθυρο πισω τη κουρτινα κρυφα γιατι μου ειχε παει να βλεπω ενα παλιο αμαξι μικρο να μαρσαρει και να φευγει. Ητανε παρκαρισμενο μπροστα στο γκαραζ της πολυκατοικιας.

Μας ειπανε αν μας τυχει παλι κατι να ξαναπαρουμε τηλ.

Την επομενη μερα κοιταζουμε τα κουδουνια μας και το δικο μας του διαχειριστη και ενος αλλου ειχανε πανω σταυρο και καλα στεκαρισμενο.

Σας τα ειπα στα γρηγορα.

Λεω φευγωωωωωω! ΝΑ παει στο καλο και η αθηνα και ολα! ΠΟυ εγω γεννηθηκα και μεγαλωσα και σπουδασα εκει!

Πως μας καταντησανε ετσι;

Φροσω τελεια! Λοιπον! Μενω διπλα στιο λιμανι σχεδον. Κανετε μια μικρη σταση και σας δινω το στρωματακι! Ειμαι στο δρομο σας!

ΠΑω για βαψιμο! χαααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχααα

ΝΑ δω θα βγει τιποτα; Ή θα κανω τιποτα καλλιτεχνιες αφηρημενες; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α και μια ερωτηση!

Εμεις εχουνε στο σπιτι 2 δωματια. Ενα εμεις ενα ο μικρος. Οταν ερθει και δευτερο μωρακι αναγκαστικα μαζι με τον Διονυση. Εχει καμια μαμα τετοια εμπειρια; Πως ειναι δυσκολα; Ξυπναει το ενα το αλλο;

Ετσι και αλλιως θα κοιμαται μαζι μας το νινι αρκετο καιρο και μετα θα μπει με τον μικρο.

Υπαρχει η δυνατοτητα να φτιαξουμε εξτρα δωματιο αλλα απο την αλλη λεω που να μπουμε τωρα στη διαδικασια να φτιαχνουμε ολοκληρη κατασταση εδω....

Για πειτε....

Οπως καταλαβαινετε ακομη δεν τον ειδαμε, γιαννη τον βαπτισαμε! αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...!!!!

Νανουκα μου καλα ειμαι...οχι οτι τα νευρα μου τα ξεπερασα αλλα καλυτερα...

πηγαμε βολτες μακρινες..

Λειβαδια την Τεταρτη και Λαμια χθες...ψωνια διαφορα και πιο πολυ καφε και φαγητο..

ο μικρος κυριος σε ολα εκτος απο χθες που δεν εμπαινε σε κανενα μαγαζι μεσα...ηθελε βολτες με το καροτσι..φορτωσα και βιβλια :D:D

διακοπες βρηκα ενα πολυ καλο συγκροτημα στην Ευβοια στην Αγια Αννα και μετα στη Λακοπετρα αλλα πανακριβο γμτ..

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω και ντρεπομαι :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι άσε μας με το δωμάτιο.

Μείνε έγκυος πρώτα, γέννα, να μεγαλώσει το νέο νινί και βλέπεις.

Κι αν κάνεις δίδυμα; :lol: Τί σκέφτεσαι να κάνεις;

Να μετακομίσεις; Να πάρεις κουκέτα πάνω κάτω;; :lol:

Χρυσούλα στην Αγία Άννα πού θα πας; Κι εμείς το σκεφτόμασταν

αλλά σηκώνει πολύ κύμα έχει υπόψιν σου και δεν μπορείς να βάλεις το παιδί.

Λακόπετρα συπαθητικά. Αν είναι να τα δώσεις προτίμησε αντίστοιχο ξενοδοχείο (to grecotel φαντάζομαι) στην Κυλλήνη.

Η μέρα με τη νύχτα. Πολύ καλύτερη θάλασσα.

Με παίρνει τηλ. ο Αντ. το πρωί από τη δουλειά και λέει τί κάνουν τα παιδιά μου;

Τί έκαναν;

Ο Χριστ. είχε πάρει ένα σφυρί από τα παιχνίδια του και χτυπούσε το πουλί του (τί άλλο;),

ο Φίλ. είχε πατήσει μυρμήγκια και κοίταγε τα λυωμένα μυρμήγκια στις πατούσες του

και ο δον είχε βγάλει μια κλωστή από το βρακί του και τύλιγε μια γόμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαστε μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα, είμαστε :lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα ε?

εχουμε ξετρελαθει στα μπανια κ στις βολτες..μην πω για γενεθλια...κ σημερα κ αυριο!

το πρωι φαγητο κ δουλιες κ το απογευμα εξω......μια κ καλη το βραδυ μπανια κ υπνο....

με ποναει κ η μεση κ η πλατη κατω χαμηλα κ παω σαν γριουλα :lol: αλλα τι να τις κανω τις τρελες μου????

δεν μαζευοντε κ η Αγγελικη ανοιγει πορτες κ φευγει μονη της :lol:

θα σας δαβασω κ θα τα πουμε το βραδι ;)

μαρακι αντε βλεπω να ερχετε το 2νινι γρηγορα!! αμα σκεφτεσε κ για το δωματιο......

εγω τις εχω μαζι απο τοτε που ηταν η Αγγελικη 3μηνων....κανενα προβλημα!!!

μαζι πανε για υπνο χερακι χερακι...ετσι λεει η Αγγελικη ..καθε βραδι η ιδια ατακα :lol:

στην αρχη που εκλαιγε για γαλα η μικρη ,ξυπναγε η Μαρια ,ελεγα γαλα θελει κοιμησου.....κ αλλαζε πλευρο :lol:

αργοτερα θα κανουμε προεκταση στο σπιτι κ θα εχουν απο ενα δωματιο

παντος εγω βλεπω τις μικρες οτι ακομα κ αυτο τις εχει δεσει μαζι ...σαν αδερφουλες...καμια φορα τραγουδανε μεχρι να κοιμηθουν κ ειναι ωραια φαση...τα κοριτσακια μου!!!!!!

ξυπνησε !!!!!! τα λεμε κοριτσια......φιλακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε μαρακι με το καλο

μακαρι να ερθει γρηγορα

δωστου να καταλαβει

ο γυναικολογος μου ελεγε

τριτη-τεταρτη-σαββατο - ε πρεπει να ξεκουραζεται και λιγο το εργαλείο :lol:

εγω θα του εδινα - εαν δεν εχεις σκοπο να το φτιαξεις με καποιο θεμα

ασε ενα τοιχο να τον κανει κωλαση

και εγω πιστευω μια χαρα θα ειναι στο ιδιο δωματειο

μην ξεχναμε οτι τα παιδακια μας θα ειναι κοντα στα 3 μεγαλα αρκετα για να καταλαβαινουν

εμεις καλα

πωπω βαριεμαι να ασχοληθω μαζι τους σημερα τρελλα - το μονο που θα ηθελα ειναι να ειμαι ξαπλα ολη μερα

αλλα που

πηρα τα πραγματα της ζζζζζζ

πραγματικα -επειδη παντα λεω την αληθεια - ειναι τα πιο ωραια που εχω παρει

και αυτο που μου εφτιαξε καμια σχεση με τη φωτο

μιλαμε τελειο - εξω θα εκανε την τριπλασια τιμη

ευχαριστω πολυ πολυ ζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to oti εχει τελεις τιμες και ωραιαπραγματα..η ζζζ.ειναι δσιγουρο..

καλα ρε φεροσω δε θυμαμαι για την εξοσωματικη...δε ξανα ρωταω τιποτα!!! :roll::roll::roll::roll:

εμεις καλα..σε λιγο θα παμε ολοι μαζι σουσι να φαμε..πηγατε το πρωι θαλασσσα...η μαρθα 1 χαρα..δεν εχω παραπονο..το μεσημερι πηγαμε κατι εξετασεις αιματος της αδερφης στο νοσοκομειο..

μετα αντωνια για καφε!!!

σουπερ..

ελα ρε βαγκ..ετσι οι κεφτες;;;

λακα κανεις ρε μαρακι..πωπωπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ντρέπεσαι ρε ζ!!!!!!!!!!!

όλες σου το λέμε!!!

είσαι φοβερή στη δουλειά σου!!!

μαράκι, με αγχώνεις που λες συνέχεια για το νέο μπεμπέ!!!

χαχαχα!!!

κάτι μ' έπιασε πάλι και νυστάζω με τις κότες!!!

πήγα στα elc και πήρα κάτι δωράκια.

θα πάμε σε ένα νεογέννητο που έχει 2 μεγαλύτερα αδερφάκια :shock:

πήρα σε όλους δωράκια...

πήρα και σε ένα άλλο παιδάκι που θα έρθει σπίτι μας την άλλη βδομάδα...

ε... να μην πάρω κάι και στον δικό μου;

χαχαχα!!!

πολύ μου αρέσει να αγοράζω παιχνίδια!!!

να ρωτήσω;

τα δικά σας ζητάνε παιχνίδια όταν μπαίνουν σε τέτοια μαγαζιά;

ο δικός μου δε συγκινείται... παίζει με αυτά που έχουν ανοιχτά...

να χαίρομαι ή απλά είναι νωρίς και δεν καταλαβαίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις Νανα οταν παμε σε παιχνιδομαγαζο, τους δινουμε κατι απο τα ραφια να εχουν στο καροτσι να ασχολουνται και πριν το ταμειο, διακριτικα, το αφηνουμε. :oops::lol:

τα δικαμου τρελαινονται με τα αμαξακια κλπ που τα ταϊζεις 50λεπτα.....

εμ, στην αρχη καλα φοβοτανε,αλλα επεμενε ο αντρας μου να τα ανεβαζει. τάιζε 50λεπτα τωρα...

ρε Σωσω τρωτε σουσι;;;;; μπλιαξ! δεν εχω φάει, αλλα μονο στην ιδεα...

ΜΑρακι οι πιο πολλοι τα βαζουν στο ιδιο δωματιο και δεν εχουν προβλημα. αλλα φανταζεσαι να βγουν διδυμα οπως λεει η Φροσω;;;; :o τοτε η επεκταση θα ειναι αναποφευκτη!

ρε Φροσω, τι να πω για τους αντρες σου.....

ηξερα οτι ολοι τους γενικα σκεφτονται με το κατω κεφαλι, αλλα δεν το περιμενα να ασχολουνται απο τοσο μικροι!!!!

με τη σκηνη που ειπες με τον Δον με θυμησες μια παλια ελλ. ταινια του ο Σακελαριος ηταν στο γηπεδο και απο το αγχος ξηλωνε το πουλοβερ του και του λεει η Βλαχοπουλου... σιγα... λαιμοκοψη εφτασες!!!!! :lol::lol::lol:

τρελες φασεις!

Αλεκα βχαριστησου το εξω οσο μπορεις τωρα το καλοκαιρι... γιατι μετα με τα κρυα.... παλι τα κεφαλια μεσα...

να σας πω και κατι που με πειραξε;;; με την πεθερα.

χθες ειπαν στον αντρα μου και πηρε και το πρωι να τα πει και σε μενα, οτι τη μερα και μιση ωρα αργοτερα απο τα βαφτησια που θα ειμαι νονα, παντρευει ενας πρωην καλος συναδελφος του πεθερου την κορητου και θα ερθουν μονο στην εκκλησια σε μας και μετα θα πανε εκει... μα γαμος Σαββατο 12:30 το μεσημερι και μαλιστα σε ξωκκλησι νταλα ηλιο;;;;

εμεις τους υπολογιζαμε να μας βοηθανε με τα μωρα στην ολη φαση.

αλλα οπως λεει και η ξαδερφη μου, δεν ειμαι κορη, νυφη ειμαι!

ουτε η αδερφη μου θα ερθουν γιατι τελειωνει η αδεια της και θα τη χωσουν σιγουρα υπηρεσια σ/κ. θα μας βγαλει κανενα φασουλι τυπου, θα παμε θαλασσα, και η αδερφη του και στο τελος θα παμε μονο με τη μαμα μου....

τελος παντων...

σας καληνυχτω γιατι θελει να μπει ο αντρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Βαγκ, έγραψες πάλι!!!

ναι ρε Φρόσω... πώς τα βγάζεις πέρα με τόσα τσουτσούνια μέσα στο σπίτι;

χαχαχα!!!

εμείς θα πάμε θάλασσα.

το βράδυ έχουμε να πάμε σε έναν αρραβώνα.

βακάκι, πάλι η μαμά θα κάνει την ηρωίδα...

τουλάχιστον, θα είναι στο μυστήριο και θα σας βοηθήσουν εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Βαγκ μην τρελαίνεσαι αφού θα είναι και η μητέρα σου.

Κρατάει το ένα ο άνδρας σου και το άλλο η μάνα σου κι εσύ είσαι ελεύθερη.

Τί τους θες και τους πολλούς; Πιο πολύ βαβούρα κάνουν.

Εμείς όπου πάμε πάμε μόνοι μας.

Πιο πειθαρχημένους τους έχουμε μόνοι μας παρά όταν είναι και άλλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Βαγκ...

εδω που μενω δεν ακούς ελληνικα ... απο ολα έχουμε και μενω 1 οροφο κ αφηνει κ ανοιχτε παρα8υρα όλο το βραδυ ο αντρας μου :?

Μαρακι99 η πηλος ειναι περιπου 40 λεπτα απο το χωριο που πι8ανον να παμε , αλλα μαλλον αρχες αυγουστου κ για λίγο... 8α περασετε τελεια...

Νανουκα δεν ζηταει , μονο τσαντες να κουβαλάει 8έλει ... και χτες βγηκα απο το σουπερ και του είπα '' τσαντα 8α σου δωσω αμα φτασουμε σπιτι , όχι τώρα εντάξει?'' και βαζει τα κλαματα όπως τον ειχα στο καρότσι (δεν το συνη8ιζει ) και του λέει μια κυρια - Γιατι κλαις καλό μου ?

και της απανταει - Μαλώνει ο μπαμπάς μου :shock::shock::shock::oops::oops: (αυτην την μλκια του την ειχε πεταξει μια φορα η πε8ερα μου :mrgreen: )

ΣΩΣΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΘΟΥΛΑΚΙ ΡΕ Ε Ε , ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ , ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΟΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού είστε όλες χαμένες;

εμείς πήγαμε θάλασσα.

οι τρεις μας!!!

ο κύριος δεν ήθελε να τον κρατάω μέσα στη θάλασσα...

σε κάποια φάση τον άφησε και βούλιαξε... :shock::shock::shock:

ξεκαρδίστηκε να γελάει και ήθελε να τον ξαναφήσω...

μήπως πήες από το θείο του τον ΟΥΚα;

χαχαχα!!!

κουβαλητής ο Θανούλης!!!

μ' αρέσει που δε ζητάει...

απλά, αναρωτιέμαι μήπως είναι μικρούλης και θα ζητάει αργότερα...

σας αφήνω για να ετοιμαστώ για τον αρραβώνα...

και πόσο θέλω να πάω...

για να καταλάβετε... ξέρω μόνο τη γιαγιά της νύφης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαββατο και ξετσουτσουνισατε ολες, ε;;;

στα σουρτουκια ολες σας!

αλι σε μας τις εργαζομενες...

αυριο ομως μετα την εκκλησια θα φυγουμε για Κοζανη να δουμε το μωρο του φιλου του αντρα μου που περισυ στο γαμο του ειχε καταλαθος αυτοπυροβοληθει, αν θυμαστε, το ειχαν πει και οι ειδησεις. ελπιζω να εχει δροσια εκει...

οσο για τα βαφτησια... απλα ελπιζα να τους κανουν καμια βολτα για να μη γινει χαμος στο τραπεζι, γιατι οταν βαριουνται, και βαριουνται ευκολα αρχιζουν τα χαζα...

αλλα ειναι και καπως η κουμπαρα να εχει μαζι της μονο τη μανα της. δε νομιζετε;;;;

δε θα σχολιαστει;;;

τελος παντων...

Σωσω να χαιρεσαι την αδερφη σου.

να ειναι καλα και αυτη και η οικογενεια της και με το καλο και μια κορη!

εκτως αν τα χωρισατε, και εσυ κανεις τις κορες και αυτη τους γιους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...