Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

στεναχωρα πολυ ρε Νανουκα ...

που να βρεις εκει υσυχια με όσα γινονται ... πακετο ... κρυβονται σιγουρα πολλα παιχνιδια!

φροσω :lol::lol::lol::lol: ωραια περνατε ρε ... :D

Να καταγγειλω την ΖΖΖΖΖ , ειχε κλειστα τα κινητα και ημουν στην γειτονια της ΠΑΛΙ !!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα ρε συ Φροσω!!! μπλιαξ!!!!

μονο που σκεφτομαι το Σπυρο να κανει κατι παρομοιο και τη Μαριαννα να γελαει και να φωναζει μπαβο μπαβο!..... μπλιαξ!!!

Νανα πιστευω οποιος και να ηταν και εκει στην εξουσια τα ιδια θα εκανε...

Σαμπως και εδω τα ιδια δε γινονται;;;

αφου δεν κυβερνανε αυτοι που βλεπουμε...

εκτελεστικα οργανα ειναι.

Σωσω τωρα το καλοκαιρι και η δικια μου και μονο με τσισα μερικες φορες σα να ξυνεται απο τη ζεστη και ο Σπυρος ειχε βγαλει κατι σα σπυθουρακια εκει που ακουμπαει η τσουτσου στα μπαλακια του. μπορει γιο να μην εχεις, αλλα πρεπει να καταλαβες... ;)8-):lol: βαλαμε μια αλοιφη και φυγανε.

αφου στη θαλασσα εκανε το πρωτο βημα θα συνεχισει πιστευω.

η δικια μου αρχισε να μη θελει ντουζ!!! τι κουλα παλι.... επιδη στο χωριο η πεθερουλα δεν ειχε αντιολισθιτικο και γλυστρουσε εδω δε θελει ουτε να πατησει! αλλα βεβαι δεν γινεται το δικο της.

Μας ηρθε σημερα το little tikes ποδηλατακι απο τα libero!!! την προηγουμενη Κυριακη το ειχα παραγγειλει με τους κωδικους, τζαμπα. καλο ειναι, αλλα θα το επαιζαν πιο πολυ 6 μηνες πριν. ειναι πολυ χαμηλο, χωρις πεταλια. επιδη τα οχηματα και ποδηλατα που εχουμε τωρα ειναι πιο μεγαλα, αυτο τους φαινεται μικρο. να δουμε. κατα την ανοιξη βλεπω να το στελνω στο μελλοντικο βαφτηστιρι.

πηγαμε να ψαξω και για φορεμα για τη βαφτηση. δε βρηκα....

θα ξαναπαμε αυριο cosmos γιατι κατι καλα ειδα στη ρακσεφσκι αλλα ηταν 9παρα 10 και δεν προλαβαινα.

φετος εχουν πολυ καλυτερες τιμες απο περσυ που εψαχνα για τη δικη μας βαφτιση.

Σωσω καλως να τους δεχτεις αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε πραγματικα δε παμε καλα μαρακι..τωρα τα διαβασα...

τι να πω..αισχος..

καλημερα...5 παρα κατι..αντε ρε παιδια..λιγο ακομα να σχολασω..να παω να την πεσω λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!

Τζουλλλλλλλλλ έλλειψη μπαταρίας!!! Κοιτα να δεις πως μας πάει!!!! Στο τέλος δεν θα καταφέρουμε ποτέ να βρεθούμε :lol:

Σωκω καλώς να έρθουν!!!!

Φρόσω γέλασα απίστευτα γιατί φανταζομουν τον εαυτό μου στη θέση σου!!! Πω πω συγκοπή θα πάθαινα!!!

Κορίτσια σήμερα είμαι χάλια!!! Πονάω παντού......ουφ θέλω ένα διάλειμμα απο τα παιδάκια μου!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα και καλοριζικο το 26...

αδιαθετησα και ειμαι χαλια...

χαλια ειμαι και ψυχολογικα...

με το παιδι ολα καλα...

τα υπολοιπα θα σας τα πω μετα...

καλη μερα σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies!

Χαθηκα αλλα δεν προλαβαινω ουτε να ξυθω!Μεγια και το 26!

Η Λυδια συνεχιζει απανωτα τα ξενυχτια αυτο το παιδι ζωη να'χει 12 το βραδυ κοιμαται !Ολη μερα παιχνιδι ,θαλασσα,βολτες και δεν κουραζεται ποτε!NON STOP λεμε!!!Δεν εχω αλλο κουραγιο πραγματικα!!!

Το στομα της???το τι λεει παιδια το στομα της!!με διαταζει κανονικα αλλα δεν της περναει!σηκω,κατσε,φυγε ελα,οχι,ναι ,κι'αλλο,πανω ,κατω' ελα μαμα,οχι μαμα,αστο μαμα,μαμα μουνινι(μαμουνι)μαμα μπια(μυγα),μαμα τσισα γιωγιω.Ναι παιδια κατουραει στο γιωγιω καθε 5 λεπτα σφιγγεται κιολας για να βγαλει κατι ντε και καλα και μετα μαμα χαρτι!για να σκουπιστει.Και της το εδειξα μονο μια φορα!

Και πολλα πολλα αλλα που τωρα δσεν σας τα γραψω γιατι θα ξημερωσουμε!

Σας ψιλοδιαβασα Νανουκα καλως ηρθες παλι σπιτακι σου.Οσο για αυτο που παθατε τι να πω με καλυψανε τα κοριτσια.Φρικη σκετη και Αγιο ειχε ο Πετρης σου!

Σωσω καλως να δεχτεις την αδερφουλα σου!

Φροσακι μου γλυκο δεν πλητεις ποτε ε????Νομιζω τα διδυμα θα γινουν δον Νο2και3!!!

Καλυψω και πωλητρια παπουτσιων η Αγγελικη!!!Τι αλλο θα κανουμε θεε μου??? :lol:

Χρυσουλα μου περιμενουμε να μας πεις.Μην σας παιρνει απο κατω ρε κοριτσαρες!!Και 'γω παλι εχω τασεις φυγης αλλα το παλευω τι να κανω????Μια αγια μεταθεση περιμενω!!!

Τζουλια καλα κανεις και το ριχνεις εξω!Αφου μπορεις πολυ απλα καν'το και'μεις απλα θα σε ζηλευουμε!!!

Μαρακι 78 ολα καλα με τα εντερικα σας????Τι παθατε βρε παιδι μου????Γι'αυτο με τα τσιμπηματα λεω!Οσο για την βαφτιση δεν θα το σχολιασω!!!

Μαρκερακι μου παντως βλεπω εχουν ψιλοστρωσει τα παιδια με το φαι η ειναι ιδεα μου?

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω...

Vag πολυ γελαω με τις περιγραφες σου!Αλλα και 'συ δεν χαμπαριαζεις να τα χωσεις ε?Ε αγαπη μου δεν κανεις τυχαια αυτη την δουλεια!!!

Αλεκα 1 πως πανε τα μπανακια σας ??ωραια τα νησια το καλοκαιρι δεν λεω!!!

Συμπεθεραααααα μου τι κανεις??Ο Στεφανακος μου???Ελπιζω να πηγαινουν καλυτερα τα πραγματα.Ειναι δυσκολες εποχες για ολους!

Μαρια ζζζζ χρειαζεσαι ξεκουραση!!!!

Φασολακια για σημερα και η Λυδια κοτοπουλο με πεπονακι.

Το απογευμα εχουμε γιατρο για μετρησεις.Αντε να δουμε το τσιλιβιθρονι μου τι εκανε!

Σας αφηνω για μαμ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη να μας μπάινεις πιο συχνά! Αστεράκι η Λυδία!

Χρυσούλα ότι και να 'ναι αύριο θα το δεις με άλλο μάτι!

Χθες το βράδυ μας πήρε τηλ. η νονά του Φίλ. Είναι έγκυος 8 εβδομάδων και στην κουβέντα μου είπε ότι έχει 3 μέρες αίμα και δεν παίρνει το γιατρό μην τον ενοχλήσει :shock: . Της έβαλα τις "φωνές". Για αποκόλληση μου ακουγόταν. Πήγαινε της λέω τώρα σε εφημερεύων να κάνεις υπέρηχο.

Με τα πολλά πολλά πήρε ο άνδρας της. Αποκόλληση καραμπινάτη....θα το έχανε το μωρό λίγο ακόμα. Και έχει λυσάξει και στις εκδρομές αντί να ξεκουράζεται. Άγιο είχε το μωράκι! Με πήρε τηλέφωνο το πρωί και έκλαιγε. Εντάξει της λέω τώρα με τα ουτρογκεστάν δεν θα έχεις πρόβλημα κτλ κτλ.

Λοιπόν ο Χρ. έκανε πάλι το ίδιο το πρωί. Έβγαλε πάνα και παντελόνι και έκανε κακά στην κούνια. Ε μα τί να τον κάνω πια; Κι όλο με το πουλί του ασχολείται. Αφού στο μαγιώ του, που είναι σαν σορτάκι και δεν μπορεί να το βγάλει από το πλάι, άνοιξε τρύπα το πιστεύετε; Και τον βλέπω με το πουλί να κρέμεται.

Τί να κάνω; Πείτε κορίτσια; Καμιά ιδέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv λέω να τον κανεις επιδειξια να τρομαζει τα γκομεν'ακια !!! :lol::lol::lol:

ρε Φροσω πολυ διασκεδαστικα μου φαινονται εμενα , εγω 8α χαβαλέδιαζα με την μανικα του γιου μου :lol::lol::lol: ψυχουλάκια μου !!!

ζζζζζζζζζ κανεις την παπια κ δεν μαρεσει , 18.30 8α ειμαι στο γνωστο μερος που πάω !!!

ΚΑΙ ΟΠΩς ΒΛΕΠΩ ΚΡΥΒΕΣΑΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε ρε Τζουλ...έχω γεννήσει ήδη ένα greek καμάκι το δον, γέννησα και επιδηξία;

Ουφ τί να τους κάνω;

Ο δον όπου βρίσκει κοριτσάκια τρέχει και ρωτάει αν θέλουν καμιά βοήθεια και μετά πιάνει φιλίες.

Στο γιαμπανάκι είδε κάτι κοριτσάκια από κατασκήνωση που έκαναν μπάντζες πώς τα λένε αυτά που πιάνεις και σε τραβάει το σκάφος; και μου λέει κοίτα κωλαράκια και γελούσε και χοροπηδούσε σε έξαλλη κατάσταση :roll::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρε φροσω τοσο πολυ

και σε εμενα τους αρεσει να ειναι γυμνοι παρα πολυ

εαν κανεις λαθος και τους αφησεις μονο με το παμπερσ ολη την ωρα πιανουν το πουλι τους και το βγαζουν εξω

εγω τους φοραω τα φανελακια που κλεινουν απο κατω τους βαζω και σορτσ και ξεχνιουνται ακομα

ερωτιλοι :lol:

που συναντιεστε ρε τζουλ θελω κι εγω

εμενα δεν με παιζετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρόσω είναι να γελάς και να κλαις μαζί...

σκέψου ότι λες τον δον φρόνιμο!!!

παλαιότερα είχες αντίθετη άποψη!!!

σκέψου τι είναι οι δίδυμοι δηλαδή...

χαχαχα!!!

αν δοκίμαζες τις πάνες- βρακάκια;

καλέ κι ο δικός μου είναι πολύ καμάκιας!!!

μη δει θηλυκό... να σας πει και η Βαγκ που το έζησε από κοντά... χαχαχα!!!

σοφάκι μας λείπεις!

να μπαίνεις πιο συχνά...

για πες για τον αποθηλασμό... πώς είναι τα πράγματα;

χαρά στο κουράγιο σου πάντως!!!

σωσώκα ήρθε η αδερφούλα;

το πιστεύετε ότι δεν έφτιαξα βαλίτσες;

φύγανε οι άντρες κι εγώ έμεινα για να ταχτοποιήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Π μου έχει τρομερή ένταση!

θυμώνει με το παραμικρό...

είναι εσωστρεφής χαρακτήρας, αλλά καταλαβαίνω ότι έχει επηρεαστεί τρομερά από αυτήν την κατάσταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι!!!

Λοιπόν με την σειρά!

Χρυσούλα μου τι έγινε βρε παιδι? Οποτε μπορείς πες!!! Κάνε υπομονή γιατί γενικώς η κατάσταση είναι τεταμένη αυτές τις ημέρες!

Σόφη μου πως αντέχεις? Μήπως να την βάζεις στην κούνια της για μια ώρα το μεσημέρι κι ας μην κοιμάται? Υπομονή κοριτσάρα!!!

Φρόσω κρέμάει το πουλί του απο τρύπα που κάνει στα σορτσάκια ????????????????? χα χα χα είναι υπέροχος!!!!! Κι ο δικός μου πάντως με το πουλί του παίζει όποτε βρει ευκαιρία!!! Σορτσάκια δεν τρυπάει όμως :D:D

Μαρκεράκι κι εγώ με φανελάκια που κλείνουν απο κάτω!!! Η καλύτερη λύση

Νανουκάκι είναι λογικό!!! για σκέψου και όλη μέρα στη δουλειά τι θα ακούει και τι θα συζητιέται!!!! Κάνε υπομονή εσύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα κουτσομπολιό!!! Βρέθηκα με την Τζουλ αλλά οτι πουμε μεταξυ μας ..... μη της πείτε τίποτα :D:D:D

Καταρχήν είναι κορμάρα και κουκλάρα (μάλλον την έχετε ήδη δει οι περισσότερες)

Ο Θάνος είναι ένα καταπληκτικό μωράκι που όλο γελάει και είναι υπέροχος!!!! Η Τζουλ άδικα φοβάται για το οτι είναι αδύνατος!!!! Είναι μια χαρά στις αναλογίες του!!!!

Εγώ μια χαρά έτοιμη την βρίσκω και για δεύτερο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αντε να δούμε!!!!

Ειπαμε θα πιουμε και καφέ κάποια απο αυτές τις μέρες! (Είχαν και παρέα και δεν ήθελα να κατσικωθώ σαν την Μαλάμω :oops::oops: ) Οποια θέλει και μπορεί να έρθει Ανατολική Αττική (λεπτομέρειες πμ) καλοδεχούμενη!!!

Αυτά για την ώρα!!! Λέω να την πέσω

Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..ηρθαν οι αδερφη μου και οι θυπολοιποι..τελεια..τρεχουμε πανω κατωσ σπιτι..ισα ισα περπαταμε..μεχρι να συγχρονιστουν να κοιμηθουν..να φανε..πολυ γελιο..πολυ χζεστη επισης..1 ανεμιστηρας..αυτοι μαθανε και στο ερ κοντισιον..εγω δε το μπορω..αυριο μπανιο..θα παμε ομοιοπαθητικο το πρωι και μετα..και το απογ παιδοτπο..καλε ζζζ..πες και αλλα για τη τζουλ..

ξερασε τα ολα...

ρε νανα εννοειται και θα νιωθει καπως..δεν ειναι και λιγο..10000 εικονες σου παιρναν απο το μυσαλο..

σοφη τι κανεις καλε;;

εγω λεω να την πεδσω..κομματια λεμε..

το παγωτο σχεδον τελειωνει..πωπωπ...\πηγα σουπερ ενω ειχα παει και εδωσα 55 ευρω..οχι για τα λεφτα αλλα τα σδτοματα θελουν...λεφτα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Σοφακι! και μετα λεγανε εμενα που δεν εμπαινα...

η Βαγια σταθερη, ε;;;

παντως πολυ καλο που αρχησε να κατουραει στο γιογιο. εγω δε θελω καν να το σκεφτω... του χρονου...

ΚΑλα ρε συ φροσω... τι να πω...

απο ποιον πηρε το παιδι και τα κανει αυτα;;; για τον Δον λεω! ειναι δυνατο να σκεφτεινα κανει τετοιο κονέ;;;;

οσο για τα μικρα....

αν τον ελεγες να κανει κακα σε γιογιο και οχι στο κρεβατι;;;;

και οπως λεει η ΜΑρκερ φορα τους ολοσωμα για να μην την κανει λαστιχο! καλα δεν τους ποναει;;;

οσο για τον Ανθημο, η Μαριαννα στην αρχη τα ειδε ολα που ορμισε και αρχισε αγκαλιες και φιλια!

το ιδιο και πατερας της! μου το ειπε μετα...

τον βλεπω λεει τον μπομπιρα να ορμαει στο ψαχνό! οπα ρε μεγαλε, το κοριτσακι μας! :lol::lol::lol:

δε σας ειπα... αγορασα φορεμα για τη βαφτιση! απο Ραξεφσκι που τα εχουν ολα -50%. απο 110 μονο 55!

ειναι μεχρι το γονατο, με οχι πολυ λεπτη τιραντα, αγκαλιαζει πολυ καλα το στηθος και φαινεται σεμνο για την περισταση. ειναι απο πανω ασπρο με αναγλυφο υφασμα σα να ειναι κοπτο και απο κατω μπεζ της αμμου. οοοοταν θα περασω τις φωτο στο πσ θα σας το δειξω.

παω να ριξω τα καλαμαρακια στη σαλτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ξεμπερδεψα ρε παιδια!Αχ αχ αχ τιποτα αλλο δεν λεω θα σκασω!

Τα παρατησα ολα και εκατσα .Λιγο χρονο για μενα θελω και παει 12 και 1για να τον εχω...

Μαρια ζζζτο ξερεις αυτο που λεει εχω δοκιμασει τα παντα δεν γινεται τιποτα????Δεν γουσταρει τον υπνο τελος!Μου το εχει περασει το μυνημα.Ενω νυσταζει δεν θελει να κοιμηθει.

Εκει που τα'χω βρει σκουρα ομως κοριτσια ειναι στον αποθηλασμο.Πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω.Της το εχω περιορισει πλεον στο πρωι βραδυ και λιγο το μεσημερι για να κοιμηθει αλλα το ζηταει σαςν τρελη.Πραγματικα νομιζω πως δεν θα αποθηλασει ποτε.Της εχω μειωσει και τον χρονο θηλασμου αλλα δεν!Το εχω ψαξει τοσο πολυ το θεμα στην θεωρια αλλα οταν παω να τα κανω πραξη δεν αντεχω να την βλεπω να κλαιει και να μου λεει μαμα γαλα...

Να σας πω και την αληθεια κοριτσια κουραστηκα τα ξενυχτια.3 και 4 φορες ακομα μεσα στην νυχτα θηλαζουμε...

Αντε να μην σας πρηζω αλλο.Θα το καταφερω καποια στιγμη που θα παει και ετσι οπως ομορφα αρχισαμε ετσι ομορφα θα τελειωσουμε.

Εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Σοφη... ακομα τοσε ς φορες ξυπναει για φαϊ μεσα στη νυχτα;;;;; :o

χαρα στο κουραγιο σου!

και η γυναικα ενος συναδελφου που το αγορακι τους ειναι 6 μηνες μεγαλυτερο απο τα δικα μας ακομα τον θηλαζει και οταν δουλευει απογευμα δε θελει να κοιμηθει για μεσημερι γιατι δεν ειναι η μαμα να τον θηλασει.

αρα δεν εισαι η μονη. απλα αυτο με τα βραδινα....

σταματα ρε Βαγια!!!!!! τη στραγγιξες τη μανουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ είσαι τρομερή! Με τόσο κόσμο στο σπίτι και μπήκες μάμυ. Εύγε παιδί μου!

Μαρίαζ φαίνεται η κοπέλα από τις φωτό ότι είναι καρακουκλάρα και σωματάρα!

Κι εσύ όμως δεν πας πίσω!!!!! Θα μας κάνει περιγραφή η Τζουλ.

Βαγκ ο Χριστ. στην τουαλέτα κάνει κακά αλλά 2 φορές τα αμόλησε στην κούνια...

Και ο Φίλ. το παλεύουμε. Βλέπει το Χριστ. και τον κατεβάζει να κάτσει αυτός τουαλέτα.

Τα γιογιό τα σιχαίνομαι μέχρι αηδίας. Όχι βέβαια τόσο όσο τα χεσμένα σεντόνια...

Αθηνά θα έχει σοκαριστεί ο άνθρωπος λογικό δεν είναι;

Είμασταν το πρωί χθες στα ΚΕΠ να πάρουμε τα εισιτήρια του εοτ. Καθόμουν και σκύβει ο δον, βάζει το κεφάλι του μέσα στα πόδια μου, κάτω από το φόρεμα που φορούσα και φωνάζει: μαμά τί είναι αυτό; :oops::oops::oops: το τσουτσούνι σου; :oops: Α όχι εσύ είσαι κοριτσάκι έχεις τρυπούλα :oops::oops::oops::oops::oops::oops: . Γέλαγαν όλοι κρυφά. Τί κάνεις εκεί του λέω σήκω πάνω. Ο πατέρας του τον μάλωσε. Αφήστε που 1,5 ώρα που περιμέναμε μας ρώτησε τουλάχιστον 150 φορές αν θα του πάρουμε παγωτό και του λέγαμε ναι.

Σόφη πες για τον αποθηλασμό.

Καληνύχτα κοριτσάκια. Πάω να την πέσω με τους γιους μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη μαζί γράφαμε. Πακέτο βρε κοριτσάκι. Κόψτο τώρα γιατί αργότερα θα είναι ακόμα πιο δύσκολο.

Σκέψου ότι δεν πεινάει αλλά θηλάζει για πιπίλα.

Θα κλάψει είναι γεγονός και ξέρεις την άποψή μου γι'αυτό αλλά μάλλον δεν έχεις άλλη επιλογή.

Μπιμπερό πιάνει καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπιμπερο ....με τα χιλια ζορια πιο πολυ το βρισκει παιχνιδι.Ουτε και πιπιλα μπας και τη ξεγελασω.

Εχει τωρα μια βδομαδα της δινω φρεσκο με λιγο μελι μεσα και της λεω αυτο ειναι το γαλα της μαμας,το εβγαλε απο το μεμε και το εβαλε αδω και ολοι χαιρομαστε τοσο πολυ λεμε ουαου ,γιουπι,ζητω πιες το τωρα και πινει 10μλ και μου το πεταει στην μουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοιμαμαι ορ8ια... ενα γρηγορο ξεκατινιασμα και παω να την πεσω...

βρε8ηκα με ΖΖΖ , πολυ όμορφη κοπέλα και γλυκειά (σαν προφιτερολ :lol: ) , μου βγαλε κατι το οικειο , η8ελα να κατσουμε πιο πολυ μαζι κ να μπανιαρουμε κ μαζι ... δεν το φχαριστη8ηκα γιατι ηταν μαζι η μανα μου , ο πατερας μου , ενα ζευγαρι φιλοι του αντρα μου ... ζησε Μαη μου δηλαδη...

τα μωρα μας αγκαλιαστηκανε (εχει ενα ξαν8ο αγγελάκι με Χειλαρες απιστευτες, ανετα το κλεβα)

κ κλασσικα ο Θανος πηγε να ριξει γλωσσοφιλο :lol::lol::lol:

ζζζ ευχαριστω για τα καλα σου λόγια κ δεν προλάβα να σου δωσω το 500Ε που λέγαμε ...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ !!! ΠΙΟ ΠΡΙΒΕ ;)

φροσω :oops::oops:

α , τωρα που το λες και γω του φοραω τιραντακια με μποξερακια - σορτσακια για να μην βγαζουν πανα ρε ...

εκοψε το βραδινο γάλα (μαλλον λογω ζεστης) , δεν πειραζει ... γιαουρτακι πιο ωφέλιμο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...