Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

αγαπουλες μου ειμαι πολυ θετικη!!!!!!!!!!!πηγα στη γιατρο και ειδαμε σακουλακι!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:ymparty::ymparty::ymparty: δεν το πιστευα ,της λεω μα τι θα δουμε τοσο νωρις;μου λεει κατι θα δουμε και το ειδαμε!!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω για ολη τη θετικη ενεργεια και τα γλυκα λογακια ,να προσεχετε τα σπορακια σας κι ευχομαι να ερθουν πολλα ακομα!!!λιλ μορουλι μερεντακι ευχομαι να ρθει συντομα ενα μωρακι και για σας να κανουμε παρτυ!!!!!!!!!!!μαντι η παλιοσειρες πρεπει να φευγουν απο τη μεση σιγα σιγα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ καλό μήνα σε όλες!!! με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας οι εγκυούλες κ να υποδεχτείτε τα σποράκι στην κοιλίτσα οι wanna be μανούλες!

cuando μπράβο! σαν να "βλέπω" την περίπτωσή μου.. πήγα στο Ιασώ στις 4w +3d και είδαμε το μικρό ανερχόμενο ενδομήτριο σάκο. έτσι μου τον χαρακτήρισαν στον υπέροχο υπέρηχο! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando είδατε και σάκο :o Τι λες τώρα! Μπράβο βρε! Είστε πολύ τυχεροί εμείς τουλάχιστον μια εβδομάδα μετά είδαμε σάκο. Άρα το πρώτο βήμα έγινε! Είναι ενδομήτριο!!! \:D/ Επόμενο βήμα να ακούσετε καρδούλα! Αντε με το καλό ρε κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!!!!!! ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;; ΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΗΝΑΣ;;;;;;;;;; Μπράβο, μπράβο, χίλια ΜΠΡΑΒΟ!!!! Επιτέλους!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Ξέχνα τώρα όλες τις αναποδιές και χαμογέλα!!! Το μωρούλι ήρθε και θα μείνει [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] , γιατί ο πελαργός δεν πέρασε έτσι τυχαία πάνω από το αυτοκίνητο...!!!! Κάτι είχε στην μπροστοποδιά του αυτός.... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Για να δω εγώ, ποιά έχει σειρά;;;;; [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif][smilie=book1.gif] Η λιστά κοκκινίζει επικίνδυνα... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!ειδες;τι χαρα δε φανταζεσαι!!αντε να σου κανει καλο η ελλαδιτσα κι εσενα και να σου φερει ενα ζουζουνακι...εμας η γαλλια μας εκανε πολυ καλο τελικα και φυσικα ο κυρ πελαργος που μας πεταξε το σακουλακι του!!!!!μαντι κι εγω δεν περιμενα να δω κατι!!!της λεω τι θα δουμε δεν ειναι νωρις;αλλα τελικα ηταν ενα σακουλακι :shock::D

δημητρουλα κι εσεις ειδατε σακουλακι στις ιδιες μερες;ααααααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....

daphne δεν ξερω, νομιζω το οτι εγινε μια φορα κατι ειναι πολυ θετικο και επισης εχω πολλες φορες ακουσει οτι καμια φορα η επεμβαση κιρσοκιλης δεν φερνει τα επιθυμητα αποτελεσματα. Αν νιωθετε οτι αντεχετε λιγο ακομα, να το ψαξετε κι αλλο, να δοκιμασετε τις θεραπειες του ουρολογου... αν οχι προχωρηστε σε κατι πιο δραστικο... Να θυμασαι οτι ολα ειναι καλα αν αισθανεσαι ετοιμη για αυτα και δεν πιεζεσαι ψυχολογικα.. σου ευχομαι καλη τυχη και συντομα εγκυουλα!!!

twiggy το ξέρω ότι είναι θετικό το ότι έγινε μια φορά αλλά ειλικρινά το θεωρώ τρελή τύχη έστω και αν δεν είχε αίσια κατάληξη... και γω έχω ακούσει ότι υπάρχει η πιθανότητα να μη γίνει τίποτα με την επέμβαση της κιρσοκύλης αλλά πλέον (αφού έχω κάνει απόξεση εγώ που έτρεμα τα νοσοκομεία) το θεωρώ πιο.. ανώδυνο από το να ξεκινήσω εξωσωματική...

αντέχουμε και άλλο, απλά φοβάμαι μήπως μετά από ένα χρόνο πω, τι βλακεία που έκανα και άφησα το χρόνο να περνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki μου τωρα μπηκα και το ειδα κοριτσι μου

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν μου δουλευουν τα παλιοεικονιδια !!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΛΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μη το βλεπεις ετσι! συζητηστε, παρτε τις αποφασεις σας και μην αγχωνεσαι! ο χρονος δεν περναει.. ετσι οταν προσπαθουμε για κατι τοσο ιερο και ομορφο!!μας φερνει με τον ενα ή τον αλλο τροπο κοντα στο ονειρο! ευχομαι να μην ταλαιπωρηθειτε πολυ και συντομα να φτασετε το στοχο σας!! καλη τυχη και πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιεςςςς δεν σας εχω ξεχασει αλλα τωρα με τις ζεστες δεν ειμαι και οοολη μερα μεσα...εχω και καιρο συσπασεις...που αν θυμαστε τις ειχα απο την αρχη και δεν με αφηνουν...και εξακολουθω να πινω το αγαπημενο χαπακι...yutopar...και λεω μην μπαινω να πριζω με τα δικα μου...αλλα μολις ειδα οτι και η cuando...ειχε θετικο τεστακι και σακο...εμ πως να μην μπω να χαρω και εγω...αντε βρε μερεντουλα και μαρικακι...αντε και εσεις σιγα σιγα...με το καλο...και εμενα λιγο μου εμεινε ...στον 8ο ειμαι και ελπιζω να κρατηθει μεχρι τις 38 βδομαδες...ειναι και βιαστικια....αχ τι καλα νεααααα...αντε και ενα ΦΟΥΥΥΥ για τις υπολοιπες....φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε twiggy έχεις δίκιο αλλά τι να κάνω που μόνο άτομο της υπομονής δεν είμαι.. ό,τι θέλω κάνω τα πάντα για να το καταφέρω και στη συγκεκριμένη περίπτωση δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα... με αγχώνει λίγο και η ηλικία (33 εγώ και 38 ο σύζυγος..) ναι, το ξέρω ότι υπάρχουν και μεγαλύτερες που προσπαθούν και τα καταφέρνουν αλλά αν μπορώ νωρίτερα γιατί να το αφήσω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκουλες μου!!!!!!!!!!!! :YMHUG:σας ευχαριστω πολυ!! :x:x και φφφφφοουουουου στις επομενες!!!!!!!!δαφνη μου δεν ξερω εγω πιστευω πως αν δεν αντεχεις αλλο την αναμονη να κανεις μια εξωσωματικη ..λεω εγω τωρα :) ...αν και τα κοριτσια που ξερουν πανω στο θεμα της κυρσοκοιλης θα ξερουν να σου πουν πιο πολλα..το ο,τι εμεινες μια φορα ειναι παρα πολυ θετικο..σιγουρα θα ξαναμεινεις!στο ευχομαι!η τουιγγι μας δεν αντεχε και εκανε μια κι εμεινε...με λιγη τυχη ολα ειναι πιθανα!φφφφφφφουουουουουουουουουουο

και μην αγχωνεσαι ουτε για την ηλικια σου εισαι πολυ μικρη ουτε για το χρονο που εχασες να κοιτας μονο μπροστα..δες τι θα κανεις τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando MOY ..." τι τέλεια νεακιαααααααα που βλέπω με το καλο κοριτσάκι μου μια όμορφη ήρεμη και τελειομηνη εκγυμοσηνη σου ευχομε ........πολλα φιλια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO ΜΕ ΑΚΟΥΣ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 1 ΠΑΡΤΥ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ

:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=love4.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]:y32b4::clap:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ [smilie=blob8.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=confused5.gif] [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι cuandaki είχαμε δει το σακουλάκι! κ μια εβδομάδα μετά είχαμε ακούσει την καρδούλα του μπεμπάκου, μαγική στιγμή! άντε, λοιπόν, και στον επόμενο υπέροχο υπέρηχο τώρα! έχω μπερδευτεί... είσαι Βαρκελώνη τώρα ή Κρήτη??? τι προτιμάει σ'αυτή τη φάση το σποράκι μας?? όλα κι όλα, αυτό αποφασίζει τώρα :lol:

φιλάκια πολλά κ χαλαρά..ξεκούραση πλέον εγκυούλαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

α, και θυμήσου κ τους φίλους μας τους Κινέζους και πες μου τι λένε :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου μία τέλεια εγκυμοσύνη κούκλα μου!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πίστεψέ το!!!!!!!!!!! Κι όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Το μωράκι σου είναι εδώ........ κι ανυπομονεί να του κάνεις αγκαλίτσες σε λίγους μήνες!!!!!!!!!

Να προσέχεις την κοιλίτσα σου & να Προσεύχεσαι στον Θεό μας!!!!!!!!!!!!

Και στη Μεγάλη Μάνα μας!!!!!!!!! Την Παναγιά μας!!!!!!! Που Εορτάζει σε λίγες μέρες!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σε φιλώ κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!!

Και πάλι................. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;);););););););););););););););););););););););););););););););););););)

Από εμένα κι από την - για λίγο ακόμη - φουσκωτή κοιλούμπα μου & τον χορευταρά μου εκεί μέσα!!!!!!!!!!!

Όλες θα γίνετε μανούλες!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλάάάάάάά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου τι ωραιο παρτυ!!ευχαριστω!!! :lol::lol::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: προσεχε κι εσυ το σπορακι σου και ολα να πανε καλα για ομως να τελειωνουμε με αυτες τις αγωνιες!νιακουλινακι περασε πολυ ο καιρος,λιγο θες ακομα!!!!μα πως περναει ετσι!! :shock::shock: πιπιτσα οπως τα λες ολες θα γινουμε μανουλες!!ευχομαι κι εγω αυτη τη φορα να τα καταφερω..το χω πιστεψει..για να δουμε..δημητρουλα ειμαι βαρκελωνη αλλα το παιδι εγινε στη γαλλια μετα το περασμα του πελαργου :lol::lol::lol::lol: ας φυσηξουμε εδω τα κοριτσακια που περιμενουν τα μωρακια να κοκκινισει η λιστουλα μας που οπως λεει η σια κοκκινιζει επικινδυνα πλεον ετοιμαστειτε!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουουουοο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δω κοριτσάκια μου!!!! Αχχ ρε cuandaki απίστευο μου φαίνεται ακόμη... Ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα ήσουν η επόμενη :P δεν ξέρω πώς αλλά κάθε που έμπαινα περίμενα να δω την ανακοίνωσή σου :ymdaydream:

Φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια!!!! Πιπιτσαζουζούνα μ' ένα πόνο γλυκιά μου σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου τι ωραιο παρτυ!!ευχαριστω!!! :lol::lol::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: προσεχε κι εσυ το σπορακι σου και ολα να πανε καλα για ομως να τελειωνουμε με αυτες τις αγωνιες!νιακουλινακι περασε πολυ ο καιρος,λιγο θες ακομα!!!!μα πως περναει ετσι!! :shock::shock: πιπιτσα οπως τα λες ολες θα γινουμε μανουλες!!ευχομαι κι εγω αυτη τη φορα να τα καταφερω..το χω πιστεψει..για να δουμε..δημητρουλα ειμαι βαρκελωνη αλλα το παιδι εγινε στη γαλλια μετα το περασμα του πελαργου :lol::lol::lol::lol: ας φυσηξουμε εδω τα κοριτσακια που περιμενουν τα μωρακια να κοκκινισει η λιστουλα μας που οπως λεει η σια κοκκινιζει επικινδυνα πλεον ετοιμαστειτε!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουουουοο!!!!!!!!!!!!

nai koritsaki moy pernaei san nerai kai se esena tha deis tha perasei grhgora kai tha ginoyme oles triseytyxismenes manoyles me gera mwrakia se filw :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!φιλιά στις εγκυούλες,cuando θα πάνε όλα τέλεια, φύσα εσύ! ;)

Συγγνώμη που χαλάω το ωραίο κλίμα αλλά έχω απίστευτα νεύρα και θέλω να τα πω κάπου.

Βρε κορίτσια, ήμουν χαρούμενη που θα πήγαινα μεθαύριο για υπέρηχο και την άλλη βδομάδα σπερματέγχυση.Παίρνει ο άντρας μου τυπικά τηλέφωνο το γιατρό και τι του λεει;΄΄κλείνουν τον Αύγουστο Ιασώ και Λητώ τα εργαστήρια, πάμε από Σεπτέμβρη''.Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό,ούρλιαξα κι έβαλα κάτι κλάματα :cry: έκλεισε η φωνή μου από τα νεύρα μου.Μα καλά, γιατί ρε γαμώτο μόλις προγραμματίσω κάτι και χαρώ κάτι θα συμβεί;ποιος παίζει μαζί μου;ο άντρας μου προσπαθεί να με συνεφέρει αλλά δεν αντέχω άλλο ρε γαμώτο, άλλες τους 'ερχεται ''τυχαία'' κι εγώ ούτε προσπάθεια να μην κάνω;΄τον περασμένο μήνα ο άντρας μου ουρολοίμωξη, πριν μέρες τέλειωσα κι εγώ την αντιβίωση...κι αυτοί οι παλιο......... :twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil: που τα παίρνουν χοντρά τι θα πει κλείνουν;αμάν αυτή η χώρα,είμαστε που είμαστε μην πω τον υπόλοιπο χρόνο, ο Αύγουστος μας μάρανε.Τον μισώ τον Αύγουστο!!! :twisted::twisted::twisted:

Συγγνώμη και πάλι, τουλάχιστον να έχουμε ευχάριστα από τις υπόλοιπες να χαμογελάσουμε λιγάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελα σε νιωθω κι εγω τον περασμενο μηνα εχασα την προσπαθεια σπερματεγχυσης γιατι επρεπε να δουλεψω και συμπιπτανε οι μερες!!!κι ελεγα αχ και ωχ και ειχα απογοητευτει...και τελικα η επομενη προσπαθεια ηρθε κι εδεσε..κι εδω στο εξωτερικο κλεινουν τον αυγουστο αν και μου ελεγαν οτι για τετοια θεματα αφηνουν καποιο και τα κανει..δεν σε αφηνουν ξεκρεμαστη αλλα ξερω κι εγω...χαλαρωσε φαε πολλα φρουτα και σαλατες και ευχομαι να σουρθει χωρις καν προσπαθεια!!!!περιεργο σε ιδιωτικο να κλεινουν παντως τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ cuando μου, μου δίνεις κουράγιο.Κλαίω με μαύρο δάκρυ, μακάρι ναχω την ίδια τύχη.Πιο πολύ νευριάζω με τη νοοτροπία αυτής της υπέροχης χώρας που καταφέρνει να γίνεται τόσο μισητή!!!

Αύριο θα παω για φρούτα και λαχανικά αλλά κάτι μου λεει οτι θα κλείσει η λαική, τι να πω πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Αγγελα ποσο σε καταλαβαινουμε!! αλλα θα δεις οτι οταν συμβει το θαυματακι δεν θα σε νοιαζει τιποτα, ουτε ποστε εγινε, ουτε αν περασε καποιος κυκλος.. Σκεψου οτι ακομα και τα κεντρα εξωσωματικης κλεινουν τον Αυγουστο που θελει πολυ προγραμματισμο η ολη ιστορια.. Προσπαθησε να χαλαρωσεις γιατι αυτο ειναι το πιο σημαντικο και οτι ειναι να γινει θα γινει!!! καλη τυχη κοριτσακι, πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια με συγκινείτε.Γλυκιά μου twiggy ευχαριστώ :-* Τα χω παίξει λιγάκι, κουράστηκα γιατί έδωσα μεγάλο αγώνα για να πάρω πάλι τα πάνω μου κι η μια ατυχία πίσω από την άλλη.Τουλάχιστον έχω εσάς κι είναι πολύ σημαντικό να σε καταλαβαίνουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΝΕ; ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΝΝΗΜΕΡΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ; ΔΕΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ. ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΩΣΤΕ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ........ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...