Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Εφτασε ο καιρος τιτινα !!!!!Ολα με το καλο!!!Νομιζω ενα βημα πριν τη μεγαλη χαρα του να υποδεχθεις ενα μωρο ειναι να ετοιμαζεις την προικα του!!Να τα κανεις και να ονειρευεσαιοτι σε πολυ λιγο θα ειναι κοντα σας!!Πλακα πλακα κι εγω σχεδον στα μισα ειμαι!Λεω κατα τον 7ο να αρχισω να ψωνιζω τα χοντρα, κρεβατακια κτλ και απο τον 6ο ρουχαλακια,φορμακια,ζιπουνακια πωπω!!!!!τελεια!!!Να σας πω την αληθεια ακομα φοβαμαι να ψωνισω, θεωρω ειναι νωρις και δεν θελω να παιρνω αερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕΙΝΑΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΡΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΦΛΙΣ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ Κ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΠΙΠΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΙΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΝ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΜΕΤΑ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΞΕΚΙΝΑ Κ ΚΑΝΕ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΛΠ.Κ ΨΩΝΙΖΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΡΟΥΧΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΓΗΛΕΙ ΟΛΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΛΠ.ΦΙΛΙΑ!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ?ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Ε?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε βόλτα στην παραλία με τον άντρα μου, μια που δε βρήκε παρέα για να πάει στη συναυλία ο κακομοίρης... Πολλή ζέστη ρε κορίτσια, δεν αντέχω. Κατά τις εφτάμιση το απόγευμα ήμουν ξαπλωμένη στην πολυθρόνα μου και με πήρε ο ύπνος απ' τη ζέστη! Με έπιασε και μια φοβερή δυσκοιλιότητα, πονάνε πολύ τα έντερά μου, αλλά καμία δραστηριότητα... Με πιάνει κάθε χρόνο με τις μεγάλες ζέστες, τώρα ακόμη περισσότερο...

Χριστίνα, εμένα εδώ και κανένα μήνα, ή και περισσότερο, έχει αρχίσει να μαζεύεται στα δεξιά. Γίνεται ένα κουβάρι και η κοιλιά μου αποκτά κλίση! Ξεφουσκώνει απ' τα δεξιά και φουσκώνει στα αριστερά! Και τώρα που κάθομαι νιώθω ότι είναι δεξιά.

Σήμερα σε κάποια φάση είπα στον άντρα μου ότι κλώτσησε πολύ και πρέπει να ήταν με όλο του το κορμάκι, γιατί ήταν πολύ δυνατή η κλωτσιά και τι μου λέει ο μπαμπάς-κουκουβάγιος; Μπορεί να ήταν με το πουλί του!!!!!!!

Εγώ δεν έχω ψωνίσει τίποτα απολύτως ακόμη. Κάποια πράγματα θα μας τα δώσουν φίλοι μας, κάποια θα μας τα κάνουν δώρο φίλοι μας και κάποια θα τα αγοράσουμε εμείς. Χτες μου έδειξε η μάνα μου δικά μας μωρουδιακά, που μας τα είχαν φτιάξει η μάνα μου και οι γιαγιάδες μας. Τα βρήκε, τα έπλυνε και τα σιδέρωσε για να τα χρησιμοποιήσω κι εγώ στο δικό μου παιδί. Πάντως δεν τρελαίνομαι, μάλλον δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη. Έχω και το άγχος με το ουρεόπλασμα, δεν μπορώ να χαρώ τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera omorfoyles koilitses ti moy kanete ???????

trelh h zesth e??????? pwpwpw pws tha perasei to kalokairi ....axxxxxx thelw na fygei na perasei o kairos na paroyme ta mwra sta xeria masssssssssssss..............

egw prwinh kai shmera poy na koimhthw me tetoioa zesth se ligo tha arxisw tis verantes pali opws exthes............peksame mpoygelo me thn mama kai ton adelfo moy xaxaxaxx mia xara perasame mexri to vradaki edw eimastan oloi ............

ante ksypnhste na poyme kamia koyventa ypnaroydes........... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!Πρωινη πρωινη Νια!Τι κανεις?πως εισαι?Κι εγω ολο το βραδυ δεν κοιμαμαι απο τη ζεστη και το πρωι μολις παει να με πιασει υπνος βουλωνουν οι μυτες μου, δεν μπορω να παρω ανασα και αναγκαζομαι να σηκωθω!!

Τι καλο θα φατε σημερα?Σκεφτομαι να κανω αρνακι με πατατουλες, καιρο εχω να φαω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες...μπηκα μια στα γρηγορα πριν παω μαγαζι...μιλαμε εκτος απο ζεστη εχω και μια κουρασηηη..ειχα παρτυ εχτες και πεθανα...και απο ζεστη αλλο πραγμα...μου λεει ο αντρας μου κλεισε το κλιματιστικο κρυωνω...και εγω δεν δροσιζομουνα καν...τι να πεις...τωρα πρεπει να παω μαγαζι να φτιαξω κατι μπαλονια για βαπτιση και το απογευμα να τα στολισουμε αχχχ να περασει αυτο το σκ να ξεκουρατσωωω...αα κοριτσια στο facebook υπαρχει ενα μαγαζι που λεγεται μωροσετ-moroset και βαζει ενα σωρο προσφορες,για παραδειγμα προικα μωρου με 50ευρω,η κολλητη μου πηρε και ειναι μια χαρα και πολυ καλη ποιοτητα,μετα εβαλε μια κουνια με στρωμα και προικα στα 380 ευρω και τωρα ξανα εβαλε πσοικα στα 50ευρω για κοριτσακια...μπητε να το βριτε να μην χανετε τις προσφορες μπορει να βριτε κατι που να σας αρεσει,,,εγω αυριο περιμενω να ερθει η αδερφη μου,εχω να την δω απο το Πασχα...θα μου φερει και τα πραγματακια που ψωνισε η μαμα μου για το μωρο...μου πηρε σετ για κουνια helllo kitty και για το Χριστοφορινο Mc queen..ανυπομονω να τα δωωω...την Τεταρτη θα ερθει και η κουμπαρα μου για τα γενεθλια μου και με ρωτησε τι θελω για το μωρο...και μιας και δεν χρειαζομαι πραγματα και ρουχα δεν θελω αλλα μιας και δεν θα προλαβει ουτε καν ολα αυτα να βαλει της ειπα να μου παρει μια πιπιλα NUK με σβαροφσκι απο το babyly hills και ανυπομονω να το δωωωω σε ροζ οπως φανταζεστε...της ειπα να ειναι και μεγαλο νουμερο για να την φορεσει στη βαπτιση....θα σας βαλω φωτοο μολις τα εχω...προς το παρον σας βαζω μια φωτο με κοιλια...ολοκαινουργια...και με μαυρο βρακι παρακαλω!!!ΑΑ για σημερα ευτυχως εχω απο εχτες κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια...αλλα λεω να κανω και καμια πατατουλα τηγανητη που μου αρεσει

post-1349-13873937388897_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειναι οι γεματες κοιλιτσες???????????

εγω καλα ειμαι ( η σχετικα καλα...)!!!!!!!!!χθες πηγα τη βολτιτσα με την κορουλα μου , γυρισαμε το βραδακι κ μετα δεν ξερω βρε κοριτσια ειχα νευρα , πολλα νευρα, παρα πολλα νευρα............!!!!!!!

ειχα νευρα με ολους, μου φταιγανε ολοι , κρατηθηκα πως κ πως να μην ξεσπασω στα παιδακια μου ε κ την πληρωσε ο αντρουλης μου, απ'το τηλεφωνο βεβαια ομως......!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

αχ δεν μπορω αλλο μ'αυτες τις ορμονες.......!!!!!!!!!!!!!!!μιλαμε τον θαυμαζω για την υπομονη του!!!!!!!

σημερα δεν ειμαι κ τοσο καλα εχω φοβερο πονοκεφαλο κ δεν εχω κουραγιο για τιποτα, πολυ εξαντληση!!!!! δεν θα μαγειρωψω, θα αφησουμε τα παιδια στη μαμα μου κ λεμε να παμε καπου αλλου βολτιτσα για καφεδακι , μπανακι κ φαγητο μεχρι το βραδακι!!!!!!!!!

νιακι μου πρωινη κ σημερα ε???!!!!!!!!! παλι δουλιτσες!!!!! εμεις ευτυχως τελειωσαμετα πλακακια κ απο αυριο ξεκιναμε το βαψιμο!!!!ανυπομονω γιατι εχει γινει το χρωμα σκ@τ@ ολε !!!!!!!!

μπουγιελο παιξατε ε???αχ τι καλα κ εμενα μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!

φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!

μυριαμακι μου αχ τριτη εχουμε κ οι δυο γιατρουλη, για να δουμε...!!!!!!!!φιλακια στο μπεμπακο σου!!!!!

γεια σου σεχυ μαμα ευη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::D;):D αντε κανε ενα κουραγιο κ σημερα κ απο αυριο ξεκουραση βρε!!!!!!!!κ εγω μια απο τα ιδια με το κλιματιστικο.....!!!!!!!

δεν εχω κουραγιο να γραψω αλλα κοριτσακια μου,παω να κανω τα μαλλια μου με το πιστολακι που εχω λουστει εδω κ ποση ωρα κ να ξυπνησω τον αντρα μου να ετοιμαστουμε σιγα σιγα!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες Μανούλες!ελπίζω να είστε καλα όλες σας.

Και σήμερα κάνει πολυ ζέστη.. Έχω απο το πρωί το κληματιστικο αλλα δεν το αντέχω..ούτε την ζέστη αντέχω όμως!

Αναστασία μου θα κανείς αρνακι? θα σου στείλω και τον άντρα μου τότε που του αρέσει. Εγω δεν έχω φάει ποτε μου αρνάκι.

Άννα Μαρία , για το εντερακι δοκίμασε ακτινίδια.. Βοηθάει πολυ.

Κισκα μου κατασπρη κοιλιτσα βλέπω! Κι εμένα είναι άσπρη αλλα λίγο πιο μικρή. Έχεις γενέθλια αυτη την Βδομάδα? καρκινακι ε?άντε με το καλο να δεχτεις τα δωράκια σου..

Ηλιαννα μου, υπομονή ! Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα με τις όρμονες στην εγκυμοσύνη. Ασχολήθηκα πολυ με τις όρμονες παλιότερα. Έκανα πτυχιακη εργασία για τις γυναικείες όρμονες και πως επιδρούν στην ψυχολογία και συμπεριφορά.. ότι θέλουν μας κάνουν οι άτιμες αλλα τώρα στην εγκυμοσύνη δεν μπορούμε να τις αντιμετωπίσουμε με τίποτα. Εγω την επιλογχειο κατάθλιψη φοβάμαι.

Τιτινακι μου, είναι μεγάλη χαρα να πλενεις και να ετοιμάσεις τα πραγματάκια για το αγγελουδι σου. Κι εγω ανυπομονω.. Σκέφτομαι τα ρούχα να ξεκινήσω αρχές Σεπτέμβρη να τα πλύνω. Στις 14/9 μπαίνω στον μήνα μου. Μήπως είναι αργά?

Σας αφήνω κουκλιτσες μου

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ ούτε κι εγώ ξύπνησα καλά σήμερα......βασικά δεν κοιμήθηκα και καλά, από τις 4:30 και μετά γυρνούσα σαν το φάντασμα μέσα στο σπίτι, ακόμα και ο παραμικρός θόρυβος μου έδινε στα νεύρα και να σκεφτείτε ότι εμένα και κανόνια να βαράνε δεν με ενοχλούν!!! Σηκωνόμουν κάθε 10 λεπτά για πιπί, άλλαζα πλευρό κάθε 5 λεπτά γιατί πιανόμουν, η μέση μου χάλια μαύρα.....τί να σας λέω, αυτός δεν ήταν ύπνος, μαρτύριο ήταν!!!!!!!!!! Και επιπλέον με ενοχλούν πάρα πολύ τα έντερά μου.....σαν να ετοιμάζονται για γαστρεντερίτιδα!!!!!!!!!!!!!!

Θα έρθει σε λίγο να με πάρει η αδερφή μου, θα είμαι στη μαμά μου μέχρι το απόγευμα και για το βραδάκι κανόνισε ο άντρας μου να βγούμε με ένα φιλικό νιόπαντρο ζευγάρι......ας ελπίσουμε ότι θα νιώθω καλύτερα ως τότε γιατί προς το παρόν σέρνομαι......κι αυτή η βρωμοζέστη δεν βοηθάει καθόλου την κατάσταση!!!! Άντε να περάσει το καλοκαίρι γιατί το σιχάθηκα ήδη!!!!!!!!! Θα ήθελα να πέφτω σε νάρκη (σαν τις αρκούδες, καλά αυτές πέφτουν σε χειμερία νάρκη) το καλοκαίρι και να ξυπνάω μόλις χειμωνιάζει......πολλά ζητάω???????????

Ηλιαννάκι μου μάλλον έχεις δίκιο.....οι ορμόνες άρχισαν να τρελαίνονται!!!!!! Κι εγώ ψάχνω να βρώ που να ξεσπάσω.....Καλά να περάσετε με τον αντρούλη σου καλό μου!!! Και να προσέχεις τον ήλιο!!!!!!!!

Γειά σου ρε Κίσκα με το μαύρο βρακάκι!!!!!!!!!!! Μιά χαρά η κοιλίτσα!!!!!!!!!!! Φτου φτου!!!!!

Νια μου θα κάνεις άμνιο????? Ήθελα να σε ρωτήσω από μέρες αλλά όλο το ξέχναγα.....

Άννα Μαρία καλά κάνατε και πήγατε βολτίτσα παραλιακά με τον σύζυγο......ποιός είχε συναυλία τελικά δεν μας είπες....και μ'αυτή τη ζέστη που ήθελε να χωθεί μέσα στο μπούγιο ο ευλογημένος ο άντρας σου???? Κοίταξε να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και χέστο το ουρεόπλασμα, θα φύγει πού θα πάει!!!!

Αναστασάκι μου μετά την β' επιπέδου βουρρρρρ στα μαγαζιά για μωρουδιακά.......από ρουχαλάκια κτλ. μην πάρεις πολλά γιατί θα σου φέρουν τόσα δώρα που δεν θα ξέρεις τί να τα κάνεις!!!! Η κόρη μου είχε ρούχα που δεν πρόλαβε καν να τα φορέσει και τώρα θα τα βάλει κατακαίνουρια η μπέμπα.....να κάνεις έρευνα αγοράς για τα χοντρά (κρεβατάκι, ρηλάξ κτλ.) γιατί βαράνε στο κεφάλι.....γενικά τα βρεφικά και παιδικά είναι ακριβά!!!!

Μυριάκι μου τί το 'θελες το αντηλιακό με δείκτη 15?????? Εδώ με 50 και πάλι καίγεσαι....εγώ τουλάχιστον γίνομαι φλαμπέ!!!!!!!!!!!

Aggt κι εγώ από τότε που απέκτησα την κορούλα μου το μόνο έξοδο που κάνω για μένα είναι τα καλλυντικά......κατά τα άλλα μόλις θα έχω μια δεκάρα στην τσέπη μου ψωνίζω για την κόρη μου!!!! Όπου και να πάω πάντα καταλήγω στα μαγαζιά με παιδικά, ρούχα, παπούτσια, παιχνίδια......πάντα προτεραιότητα θα έχουν τα παιδιά μας πλέον!!!!!! Και να σου πώ την αλήθεια???? Όσα και να ξοδέψω για το παιδί μου με ευχαριστεί, μ'αρέσει να της ψωνίζω.....

Κοριτσάκια μου πάω να ετοιμαστώ γιατί θα φύγω σε ολίγον τι......καλά να περάσετε την Κυριακή σας!!!!!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalwstes moy mazeytikame e??????? anna maria moy ypomonh ti na kanoyme ola einai sto programa arkei na ftasoyme sto telos kai na ta paroyme agkalitsa gera....

kala eimai anastasaki moy ....apla zestenome opws oles dld.xaxaxaxaxa

kiska moy teleio to mayro kilotaki xaxaxxaxa alla to koiloympaki soy einai pio teleio xaxaxaxax

hlianaki moy nai akoma na teliwsoyme kai emeis ftiaxnoyme allo ena mpanio..giati eixe mono ena to spiti kai den voleyei......

aggt moy kai egw exw olo neyra ti einai ayto to pragma pwpwpwpw......

nasiaki moy den kserw akoma tha moy pei mallon meta thn B epipedoy....

gia fagaki emeis makaronia me garides tha kanw ...........alla egw ta thelw mono me tyraki poy stelnei h pethera apo leivadia........einai poly nosthmo......

kata ta alla den tha to koynisw apo to spiti shmera kai se ligo tha arxisw ta mpoygelomata pali alla monh shmera me ton antroylh moy..........

filakia se oles kai kal na perasoyme oti kai na kanoyme :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Βλέπω μαύρη νύχτα περάσατε οι πιο πολλές! Εγώ ευτυχώς τα κατάφερα και κοιμήθηκα, παρ' όλη τη ζέστη. Έφαγα και σταφύλι όταν γυρίσαμε σπίτι απ' τη βόλτα και με βοήθησε να πάω τουαλέτα, έστω και λίγο. Τώρα ήρθα στο γραφείο, στον μεγάλο υπολογιστή, κι ευτυχώς φυσάει πολύ. Ζεστός αέρας, βέβαια, αλλά κάτι είναι κι αυτός. Τουλάχιστον δε νιώθω να ζεσταίνομαι.

Νία, άσε, μία-μία τις μετράω τις μέρες και προσεύχομαι να φτάσω στο τέλος κανονικά και όχι πρόωρα... Τι άγχος κι αυτό... Σε επόμενη εγκυμοσύνη θα κάνω 3 εκατομμύρια εξετάσεις πριν μείνω έγκυος.

Ηλιάννα, καλά να περάσετε σήμερα!

Νάσια, κουράγιο... Κι εγώ σέρνομαι. Η συναυλία ήταν αφιέρωμα στο ελληνικό ροκ, και τραγουδούσαν Παπακωνσταντίνου, Μικρούτσικος, Θηβαίος, Πασχαλίδης, Καζούλης και Ζιώγαλας... Μιλάμε για την τέλεια συναυλία (για μένα), αλλά δυστυχώς τη χάσαμε. Σήμερα θα πάμε σε μια άλλη συναυλία σε μια μπιραρία εδώ κοντά. Παρουσιάζεται ένα συγκρότημα από την Κύπρο, που φτιάχνουν τα όργανα μόνοι τους, π.χ. κιθάρα από παλιό συρτάρι, ή φλογέρα από καρότο. Είχαν έρθει και στο σχολείο και μας έκαναν μια επίδειξη, σα σεμινάριο. Καλά, ο δημιουργός του συγκροτήματος μου φάνηκε απύθμενο ψώνιο, κι απ' ό,τι είδα και στην περιγραφή του συγκροτήματος στο φέισμπουκ, πρέπει να είναι ακόμα πιο απύθμενο ψώνιο απ' όσο μου φάνηκε, αλλά τέλος πάντων, δε θα τον παντρευτούμε κιόλας!

Αναστασία, εμείς θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό. Θα κάνει ρόστο (χοιρινό μαριναρισμένο σε κρασί και σκόρδο και ψημένο στο φούρνο), πατάτες, κανελόνια, και δεν ξέρω τι άλλο, ό,τι της ζητήσει το μωρό της (ο αδελφός μου).

Κίσκα, ωραία η φώτο, χεχε!

Αγγελική, δε σημαίνει ότι ντε και καλά θα πάθεις επιλόχειο κατάθλιψη. Μην αγχώνεσαι!

Φιλάκια κοιλουμπίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΛΕΦΑΛΟ....ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ ΕΚΑΝΑ ΣΒΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ,ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΙΝ ΠΕΣΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ 45ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ Κ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ Κ ΣΦΟΥΓΓ.ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΙΑΤΑ Κ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ Κ ΙΔΡΩΤΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ε?ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΚΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΑΡΝΑΚΙ Ε?ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΟΩ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.....ΕΙΜΕ ΛΙΓΟ ΟΤΙΝΑΝΕ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΓΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΕΤΕ ΘΑΛΛΑΣΙΤΣΑ Κ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΣΤΙΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλο απογευμα σε ολες μας!

Μιριαμ ασε κι εγω δουλειες εκανα ολο το μεσημερι μεχρι πριν λιγο.Ο αντρας μου την επεσε για υπνο και χαμπαρι δεν πηρε!Τωρα πινω το ασβεστιο μου με δροσερο νερακι και μετα βεραντουλα να παρουμε αερα γιατι αρχισε να φυσαει λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????????????πως τα πατε με τη ζεστη??????????

ουφ εγω ελιωσα σημερα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!πηγαμε νοτιο ευβοια , ειμασταν αρκετες ωρες στο αυτοκινητο κ μας εκαψε ο ηλιος!!!!!!!!καιει ολοκληρο το κορμι μου κοριτσια!!!!!!!τον ειχαμε κ νταλα εκει πανω μας ....!!!!παρολο μεσα στο αυτοκινητο το χρωματακι το πηραμε!!!!!!χαχαχαχαχακοκκινησε κ η κοιλιτσα μου βρε κοριτσια τοσες ωρες που την χτυπαγε ο ηλιος, δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο........!!!!!!!!! :roll::roll:

καθισαμε φαγαμε , ηπιαμε το καφεδακι μας, μονο μπανιο που δεν καναμε γιατι πρωτον φυσαγε κ ειχε πολυ κυμα κ φοβαμαι πολυ κ δευτερον δεν ειχα το κουραγιο να με καψει ο ηλιος!!!!!!!

περιττο να πω πως ειμαι κομματια..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααααααα ξεχασα να σας πω, τωρα πριν λιγη ωρα ειδα στο εσωρουχο μου κατι κιτρινα,δεν πηρα τον γιατρο τηλ ομως.λετε να ειναι κατι??????............ :roll::?[smilie=sad6.gif]

τωρα θα φαω λιγα ποπ κορν με εναν δροσερο χυμουλη χυμουλη να δροσθστω κ μετα θα την πεσω γαιτι πολυ κουραση!!!!!!!!

αγγελικη μου κ εσυ με τη ζεστη αστα να πανε , ε??????αχ δε την αντεχουμε καθολου φετος!!!!!!εγω τωρα για να κοιμηθω θα φορεσω το μαγιο μου , δεν αντεχω!!!!!!

οσο για τις ορμονες ...........καλα ασε εχουν τρελαθει κ μας κανουν οτι θελουν, δεν βρισκεις ακρη!!!!!!!χαχαχαχαχαχααχα

νασιουλα μου τι κανεις κουκλιτσα μου???????????πως τα περασες στη μανουλα σου???????????????η μικρουλα η εξω,πως ειναι?????η μεσα κουκλιτσα πως ειναι???κλωτσαει κλωτσαει??????φιλακια!!!!!!!!

νιακι μου πολυ καλα εκανες κ καθισες σπιτακι σημερα, μ'αυτη τη ζεστη........ κ εγω να σου πω την αληθεια το μετανιωσα!!!!!

αννα μαρια ολα καλα θα πανε βρε κοριτσι μου, θα το δεις!!!!!!!!!

μικι μου πως ηταν η βουτιτσες σημερα???????εκανες καμια κ για εμας τις ταλαιπωρες??????χιχιχιχχιχι

μυριαμακι μου δουλιτσες σημερα κουκλιτσα μου , ε?????κ εγω θελω να κανω αρκετεες δουλειες ομως μαλλον αυριο το απογευματακι (γιατι το πρωι θελω να κατεβω κατω για κατι δουλειες, ααααα κ μετα να παω τον αγγελο στην παιδιατρο για εμβολιο το απογευμα).

φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα πρωι πρωι με ζεστη αρχισαμε.....εχω πεθανει ηδη ζαλιζομαι και παω να μπω για ενα ντουζ για να φυγω για μαγαζι...ωρε τι τραβαμε και εμεις οι εγκυες....Ηλιαννακη νοτια ευβοια εεε???που πηγατεεε??Σημερα θα ερθει η αδερφη μου απο Ερετρια...περιμενω πως και πως...φιλακια και φυσικα το μεσημερι θα παω να κανω τις βουτιες μου γιατι με το 39 που λενε οτι εχει αν και νομιζω οτι ειναι 40 αλλα σιγα μην το πουν...δεν παλευεται χωρις θαλασσα..φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

γράφω συνέχεια στο mammy και με πετάει!!

δεν ξέρω μήπως έχουμε κάποιο πρόβλημα εδώ στη δουλειά!!!

Σας στέλνω τα φιλιά μου και θα προσπαθήσω να μπω αργότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου :D

ψιλαχαθηκα γιατι δεν ειχα πολυ χρονο για να σας διαβαζω :oops:

αλλα επανηλθα :)

εχω και τα νεα απο την καμπυλη που εκανα

.. των 75 γτραμμαριων

νηστικη 73

στα 30 λεπτα 111

στη 1 ωρα 137

στις 2 ωρες 100

και στις 3 ωρες 68

μου ειπανε πως ειναι καλα, εχω και ραντεβου στον γιατρο την τεταρτη :)

αυτα τα δικα μου νεα,

σαββατο πηγαμε για αλλο ενα μπανακι, καλα περασαμε.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες μου.

Ελπίζω να είστε καλα.

Εδω γίνεται χαμός απο την έκρηξη. Ευτυχώς προς το παρόν έχουμε ρεύμα εμείς εδω αλλα τηλεόραση και Ίντερνετ με δυσκολία. Η ζέστη είναι αφόρητη σήμερα κι έκαναν παράκληση να μην αναβουμε κληματιστικο..

Πέρασα ένα κουραστικό σαββατοκύριακο και δεν ξεκίνησε καλα κι η εβδομάδα. Ο μπεμπουκος μου είναι πολυ ήσυχος σήμερα και δεν μου αρέσει αυτο.

Άννα Μαρία , εσείς στη Λάρνακα έχετε ρεύμα?

Ελπίζω να τα καταφέρω να μπω κι αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!!!επεστρεψα κι εγω απο διακοπες και θα ειμαι παλι κοντα σας!!!!περασα τελεια!!!μπανακια,βολτες και πολυ πολυ φαγητο!!!δεν εχω βρει ακομη το θαρρος να ανεβω στη ζυγαρια,το φοβαμαι πολυ!!!πριν φυγω για διακοπες ημουν στα +5,οποτε τωρα μετα απο τοσο φαγητο δε ξερω τι θα δειξει!!! :evil::evil::evil: στις 14/7 παω για β επιπεδου και ανυπομονω να δω το κοριτσακι μου!!!!!αφηστε κοριτσια τι επαθα¨μια μερα ειχα τρομερη ταχυκαρδια, ειχα δυσπνοια και ανεβασα πιεση 13!!!νομισα οτι θα πεθαινα ,αλλα πηγα νοσοκομειο και με καθησυχασαν!!!!το βραδυ ειχα ηρεμησει!!!παντως διαπιστωσα οτι ταχυπαλμιες εχω πολυ συχνα και τρομαζω!!!συμβαινει σε καμια αλλη???θα διαβασω τωρα τα νεακια σας γιατι εχω χασει επαφη και μου ελλειψε πολυ το παρεακι μας!!!φιλακια σε ολες!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα και από εμάς...;)....

η θάλασσα χθες ήταν τέλεια, κάηκα και εγώ παρόλου που ήμουν κάτω από την ομπρέλα και με πολύ αντηλιακό.....:)..χαχα.....αλλά κολυμπήσαμε πολύ και κάναμε βουτίτσες για όλες σας...:)

σας φιλώ γλυκά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggt καλως μας ηρθες στο παρεακι δεν σε ειχα ξαναπετυχει εγω..

κυπρο μενεις εε? ακουσα κατι πολυ βιαστηκα, τι εχει γινει?εκρηξη χημικων?

μικι ωραια η θαλασσιτσα οντως, αμα δεν ειχε και τον παλιοηλιο

που καει θα ταν ακομη καλυτερη :)

βανεσσακι περασες καλα? μπραβο :D

με το καλο και ο β'επιπεδου τωρα, να δεις την κορακλα σου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου....ήρθα και εγωωωωω....

Σήμερα τελείωσα με τα μαθήματα ανωδινου τοκετου...παει και αυτό...περιμένω τις εξετάσεις μου να βγουν για να πάω στον γιατρό....αχ αντεεεεε να τελειώνουμε....

Η ζέστη είναι ανυπόφορη....δεν αντέχω καθόλου....εχθές ένιωθα απο την πολυ ζεστη να αναπνεω δύσκολα....χάλια....

Καλά κορίτσια άμα σας πω τι έπαθα θα τρελαθητε.....άσχημα τα πράγματα...

Λοιπόν....το αφεντικό απο την δουλειά μου σηκώθηκε και έφυγε χωρισ να ενημεροση κανεναν μασ άλλαξε κλειδαριες στο μαγαζί και μας άφησε στον αέρα.....είχε πολλά χρεοι.....έχει κλείσει κινητά και έχει φύγει απο το σπίτι.....το μόνο που έκανε μετα απο μέρες ήταν να πει στην λογιστρια να μας πει να πάμε να κάνουμε τα χαρτιά μας για να μας βάλει στον ταμείο ανεργειας,,,,εγω είχα κάνει τα χαρτιά για την άδεια μου....τώρα όμως θα χάσω λογικά το επίδομα απο τον ΟΑΕΔ μετα την γεννα και εχω ωριμάσει,,,,

Ψαχνουε τώρα να βρούμε την άκρη με την μητέρα μου.....πωπω αν είναι δυνατόν....δεν το πιστεύω αυτό που πάθαμε....είμαι πολυ τσαντιμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...