Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

πιπιτσα μεγεια το δωματιο σας.αντε τελειωνετε

σεσιλια μου,αστα,πως να μαι εχω παθει μια κολουμπρα.ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ αλλα κ πολυ αγχωμενη :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια καλημερα!!!!πριν λιγο καιρο ηταν κι εμενα η μπουμπου μου στην κοιλιτσα και ανυπομονουσα να βγει, και συγκινουμαι τωρα που σας διαβαζω...... :):):) θελω απλα να σας ευχηθω, με ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ και να κρατησετε στην αγκαλια σας το μωρο σας υγιες!!! εγω κοιταζω ακομα τη μπεμπα, και δε μπορω να πιστεψω το θαυματακι που ηρθε στη ζωη μου!!!με το καλο τα μπεμπακια σας, κουκλιτσες μου, και παντα χαρες στη ζωη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα δε θελλω τετοια!!!

Εφτασες στη βρυση..αντε..ποτε ειπαμε Πεμπτη;;;;..με το καλο!!..Ολα θα ειναι τελεια καιθα κρατησεις τι ςκουκλιτσες σου αγκαλια!!!

Αφροδιτακι ευχαριστουμε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει η μπουμπούκα Αφροδίτη μου!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεσιλιάκι....... κι εσένα περιμένουμε τώρα άμεσα...... εεεε.........

Άντε..... με το καλό κορίτσι μου!!!!!!!!! Φυσιολογικά τελικά??????????????

Αννούλα μου....... μετράς μέρες!!!!!!!! Με το καλό να έρθουνε οι στρουμπουλίτσες σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι σίγουρα βρε Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι γερός ο μπουμπούκος κι όπως έρθει ας βγει που λένε............

Με το καλό φιλενάδα!!!!!!!!!!

Χαιρετώ προς το παρόν..........

Πάω για περπάτημα....... δεν το θέλω καθόλου γμτ..... μου είναι πολύύύύ επίπονο....... αλλά δεν έχω κι επιλογές..... εάν θέλω να γεννήσω καλά.......

Θα πάω και στο Φαρμακείο να πάρω το υπόθετο που ξεκινάω απόψε........

Κι επανέρχομαι αργότερα να μαζέψω την κουζίνα μου....... μπάχαλο είναι............

Έχω κι 1 πλυντηριάκι να βάλω.......

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!

Θα τα ξαναπούμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααα εδω και εγω....σπιτι σημερα να συνεχισω τις δουλειες οποτε μπαινω νια δαβασω και τα νεα σας...αντε Πηνελοπη μου να αρχισεις τα υποθετα να ερθει ο μικρουλης...κοντευετε εσεις και ζηλευωωωω ανυπομονω να δω τη μουριτσα της...καθομαι και ονειρευομαι ..με βαση τον υπερηχο...πως θα ειναι...ανυπομονωωωω...εμεις σπιτι και δουλειες...βουλωσε ο νεροχυτης και τι τραβιξαμε να ξεβουλωσει δεν λεγεται...χαμος στην κουζινα και στο μπανιο γιατι πλεναμε εκει τα πιατα..τελικα εφταιγε η ταμπλετα για το πλυντηριο πιατων...απαππαπαππ..ποτε πια ταμπλετα...μονο υγρο...εβαλα εχτες 3 πλυντηρια ρουχα ενα κουρτινες και ενα χαλακια...και εχουμε συνεχεια..θελω να τελειωσω να ηρεμησωωωω....μετα θα εχει μονο τα καθημερινα ψιλομαζεμτα και την αλλη Τριτη ερχεται η πεθερα μου να ειναι καλα....τελος το μαγειρεμα και το μαζεμααα χιχιχιχχι...περιμενω και την αδερφη μου νομιζω Παρασκευη θα ερθει...αντε γιατι πλεον εχω βαρυνει τοοοσο που παω να σηκωθω απο τον καναπε και με πονανε οι γοφοι μου και η μεση μου...πωπωωω πως γινομαστε ετσι απο τη μια μερα στην αλλη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!Τι κανετε;Δεν προλαβα καθολου να μπω χθες!Το πρωι δεν ημουν πολυ καλα,ειχα ατονια.Μετα συνηλθα ευτυχως.Το απογευμα ηρθε απο εδω η κουνιαδα μου με τον μικρο της και μετα πηγαμε μαζι σε ενα παιδικο παρτυ,του γιου μιας φιλης μου.καλα περασαμε αλλα εκανα το λαθος και εφαγα πολυ... :? Σφολιατες,πιτσα,τουρτα κλπ.με αποτελεσμα να εχω το βραδυ παλλινδρομηση και καουρες.Καποια στιγμη ηρεμησα και κοιμηθηκα.

Στις 2 εχω ραντεβου για το ντοπλερ.

Νικολ και Αννα λιγες μερες ακομα!

Ευη πολυ ωραιο το δωματιο!

Πιπιτσα,λαχταρισεςΟ μπεμπης πλησιαζει!

Χρυσταλλενη,Μαρακι,Ελισαβετ,φιλακια στα μπεμπακια!

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα! :lol:

Λεω να αρχισω πλυσιματα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!Τι κανετε??Σας πεθυμησα καλε!!!!

Εμεις ειμαστε σπιτακι μας απο την Παρασκευη αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη!!!

Λοιπον Δευτερα πρωι αφου εκανα μπανακι εφτιαξα τα μαλλια μου κατα τις 8 ξεκινησαμε για την μεγαλη στιγμη....χωρις καθολου αγχος..λες κ μου χαν κανει ηδη αναισθησια..

Στις 9 παρα ειμασταν ηδη στο μαιευτηριο καναμε την εισαγωγη και στις 9.30 ξεκινησαμε για τον τελικο προορισμο αυτου του υπεροχου ταξιδιου...!!10 ακριβως ημουν στην αιθουσα τοκετου ξεκινησαμε με τον φλεβοκαθετηρα,πιεσομετρο κ τελος η διδικασια της επισκληριδειου στην οποια δεν καταλαβα απολυτως τιποτα..

περιμεναμε γυρω στα 20 λεπτα κ αφου δοκιμασαμε την περιοχη κ ηταν τελειως μουδιασμενη ξεκινησαμε...

Δεν καταλαβα απολυτως τιποτα..σε καποια στιγμη ρωταω την μαια μου..τωρα με εχει ανοιξει?Ναι μου λεει σε λιγο ετοιμασου να δεις τον γιο σου...στις 10.55 μου λεει Κατερινα αυτος ειναι ο γιος σου κ κατεβαζει το πανι...Η πιο μορφη στιγμη της ζωης μου μεχρι τωρα...ενα πανεμορφο πλασματακι να κλαιει συνεχεια κ δυνατα!!!!

Τον πηραν τον καθαρισαν λιγο τον σκεπασαν κ μου το εφεραν στην αγκαλια μου...ηταν ενα συναισθημα μοναδικο..απιστευτο...ο μικρουλης συνεχισε να κλαιει κ οταν ακουμπησε πανω μου το προσωπακι του ηρεμησε...

Τον κρατησα λιγα λεπτα κ τον πηραν να τον ζυγισουν κ να τον δειξουν κ στον μπαμπα του!!!

Γεννηθηκε 3530 και 52 ποντους!!!!!!!

Ο γιατρος επαθε πλακα..υπολογιζε γυρω στα 3200 το πολυ βαση του υπερηχου..κ τελικ ηταν κ ο λογοςπου δεν γυρισε..δεν ειχε χωρο..ειχε σφηνωσει το κεφαλι του κατω απο τα πλευρα του..δυσκολευτηε κ με την καισαρικη να τον βγαλει ο γιατρος..

Οι μερες περασαν γρηγορα στο μαιευτηριο και την Παρασκευη γυρισαμε σπιτακι μας!!

Ξεκινησαμε με αποκλειστικο θηλασμο αλλα εχουμε αναγκαστει 2-3 φορες κ εχουμε πιει κ ξενο..διοτι η μαμα ειχε ξεζουμιστει πια!!

Κοιμομαστε μια χαρα,δεν ενοχλειτε απο φασαρια καθολου μα καθολου ομως..δεν γουσταρει καθολου επισης το αλλαγμα κ το γδυσιμο ντυσιμο!!!Ειμαστε απο την παραγωγη στην καταναλωση :D:D:D:D:D δεν ξερω ποσες φορες την ημερα..και χτες μας επεσε κ ο αφαλος!!!!!!!

Ολη την ημερα ειμστε στο σαλονι διπλα στο παραθυρο στο φως κατο μεσημερι μετα το φαγητο παμε στοδωματιο μας κ μετα το τελευταιο γευμα ξανα στο δωματιο μας..ωστε να μα θουμε πως πεσημερι κ βραδυ παμε στο κρεββατι μας!!!

Εχουμε τρελαθει οικογενειακως!!!Χαζεμενοι τελειως!!!!Βγαζουμε συνεχως φωτογραφιες κ ειμαστε με ενα μονιμο χαμογελο!!!!

Αυριο θα ρθει κ η παιδιατρος!!!

Αυτα τα νεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πειτε μου τα δικα σας?Γεννησε καποια αλλη?

Νικολ κ Αννα κ Σεσιλια ειστε οι επομενες ε?Με το καλο κοριτσακια μου να ζησετε το τελικο προορισμο αυτου του ταξιδιου γιανα ξεκινησετε ενα αλλο ταξιδι ακομηπιο υπεροχο αυτο της Μητροτητας!!!!!!!!

Φιλακιαααααα πολλααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου καλό να σου ζήσει ο μπεμπάκος......υγέια και τύχη στο μωράκι σου....πολύ όμορφα συναισθήματα δεν χορταινω να διαβάζω ιστορίες τοκετού....ανυπομονώ και για τον ερχομό του δικού μου μπέμπη.......

Σας φιλώ κ τους 2 σας..........αχ τέλεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου η αληθεια ειναι οτι εχω αναμεικτα συναισθηματα.εναλλασονται η χαρα με την αγωνια.προσπαθουμε με τον αντρα μου να ετοιμαστουμε ψυχολογικα.χτες λεγαμε οτι ειναι η τελευταια κυριακη που χουζουρευουμε μονοι μας στο κρεββατι :D

αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη η αληθεια ειναι.χαζογελαω ολη την ωρα

νικολ 2 μερουλες διαφορα ε;σαββατο γεννας εσυ;αντε ηρθε κ η σειρα μας

πιπιτσα υποθετο κ περπατημα ε;

καταλαβαινω οτι καποιες δε θελετε να γεννησετε με καισαρικη.αλλα εμενα οπως κ να ηταν δε θα με ενοχλουσε καθολου.τα νινακια να ναι καλα :)

κατερινα μου τι καλα που ειναι ησυχο το νινακι σου.μακαρι κ οι δικες μου να ναι λιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο ησυχες

αφροδιτη ευχαριστουμε πολυ

νικη τωρα κουραζομαστε πιο πολυ,για αυτο κ η ατονια.οσο για το φαι σημερα θα φαω πιτσα ;) !!!!!!!!!

γιατι αυριο κ μεθαυριο θελω να φαω ελαφρα.κ απο πεμπτη με βλεπω με τσαγακι κ φρυγανια.

αυτα.παω να φτιαξω μπιφτεκακι να φαω.φιλακια σ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα...χαθηκαμε τιο σαβκο....οχι βολτες,θαλασσα...σημερα στο προγραμμα...πηγα την μικρη σχολειο κ μετα κατι δουλιτσες...πηγα κ για το πρωινο μου καφεδακι κ τωρα επεστρεψα...ευτυχως εχω φαγητο απο χθες οποτε λιγο συμμαζεμα μονο.......

τα κοριτσια ολα καλα :?::?::?::?:

κατερινακι καλη προσαρμογη τωρα στο σπιτι...σιγα σιγα θα μπειτε στο προγραμμα.......

αυτη η εβδομαδα εχει γεννητουρια εεε?αντε συμπεθερα κ εσυ να ξεμπερδευεις μεχρι το τελος της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ συγκινηθικαααα..θελω και εγω....το περιεργο ειναι που περασαν τοσοι μηνες...και τωρα ειναι σαν να μην περνανε οι μερες....αχ.... :roll: Νικολ μου αντε και εσυ με το καλο...λιγο εμεινεε....αντε να τελειωσει και ο Ιουλιος να ερθει και ο Αυγουστος να μετραω και εγωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσακια μου? Σημερα πηγαμε για το τεστ ακοης κι όλα μια χαρα...Χθες ο μικρος τον ειχε πιασει δυσκιλιοτητα κι ηταν λίγο ανησυχος. Τελικα αργα το απογευμα του εκανα μασαζ στην κοιλια του εβαλα θερμομετρο στον πωπό και πηρε φορα!!! Με λερωσε κι εμενα, γεμισαμε σκατο με λιγα λόγια :lol::lol::lol: Τουλαχιστον ηρεμησε! :D

Κατερινακι μου καλη προσαρμογη στο σπιτι. Να σας ζησει και πάλι κοπέλα μου! Παντα γερο κι ευτυχισμενο!

Χρυσα, Νικόλ, Αννα σε λιγες μερες θα εχετε τα μωρακια σας αγκαλια...απολαυστε την κοιλιτσα σας οσο σας εμεινε!

Πιπίτσα μου αυτα τα τεντωματα ισως είναι συσπάσεις...κι εγω νομιζα οτι ήταν το μωρό, αλλά όταν πήγα για γέννα καταλαβα ότι αυτο που ένιωθα τόσο καιρό ήταν συσπάσεις!!! Με γεια το βάψιμο!!!

Εύη μου τέλειο τι δωμάτιο σας!! Μου άρεσε πολύ! Με το καλο να το χαρούν τα ζουζούνια σου!

Ελίς μου υπομονή με τους κολικούς!!

Νίκη μου με το καλο το ντόπλερ..περιμενουμε νέα!!

ΗΣοφία,η Γιελιζ, η Μαχη, η Ευγενία κι υπολοιπες μανουλες πού είναι??

Οι άλλες οι εγκυούλες μας???

Εχει απίστευτη ζ'εστη κοριτσια και πολύ υγρασία!! τουλάχιστον τώρα φυσάει λίγο!! Σας βάζω φωτο μας!!

post-9162-13873937441487_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπρες εμενα με βλεπω να κανωτην αρχη αυτη την ευδομαδα...

ενταθηκαν πολυ οι πονοι απο κατω και νιοθω μια απιστετη πιεση αλλα οχι συσπασεις..

πηρα τηλ τον γιατρο και μου ειπε πως ειναι θεμα ωρων..το αργοτερο μεθαυριο θα γεννησω...

τωρα επειδη θα ειναι καισαρικη κατα 90% θα παω αυριο πρωι στο Παπαγεωργιου να με δει και αμα ειναι θα με βαλει μεσα.

Κατερινακι να σας ζησει!!!!

με το καλο να παραμινει τοσο ισυχο και βολικο μωρο.

Φιλακια πολλα και καλη προσαρμογη

μαρακι ειναι κουκλοος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε συμπεθερα...αντε με το καλο αυριο...μας την εσκασες εσυ πρωτη τελικα...εε καιρος σου ηταν αλλωστε...με το καλο σου ευχομαι αυριο να εχεις το γαμπρουλη μας αγκαλιτσα...θα περιμενουμε νεοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ευχαριστω συμπεθερα..

μακαρι να πανε ολα καλα αυριο..

Καλη επιτχια στην Αννουλακαι στη Νικολ μας ..με το καλο να γεννησουν τα κουκλακια τους και θα τα πουμε μολις επιστρεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου με το καλό κοριτσι μου!! Είναι σημάδι αυτή η πίεση που νιώθεις γιατι κι εμένα οταν πονούσα αυτο μου έλεγαν...όταν νιωθεις πολύ έντονη πίεση ήρθε η ώρα. Αντε κοπέλα μου όλα να πάνε καλά και να μην ταλαιπωρηθείτε καθόλου...σε φιλώ και περιμένουμε νέα σας!

Μιχαέλα μου φωτο που δεν κοιμάται εχω ελάχιστες αφού όταν δεν κοιμάται τσιρίζει γιατί κλαίει!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μου!!!!!!!!!!

Με το καλό κούκλα μου!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να γεννήσεις το παληκαράκι σου!!!!!!!!

Μαράκι ο μικρούλης σου είναι τέλειος!!!!!! Σαν αγγελάκι κοιμάται το κουτσουνάκι μωλέ!!!!!!!!! Δεν ήξερα πάντως πως είναι σημάδι αυτή η πίεση.......

Κοριτσάκια...... όσες έχετε γεννήσει....... να μας λέτε έτσι....... σημάδια...... να ξέρουμε κι εμείς οι μέλλουσες........ τί μας περιμένει!!!!!!!

Κατερινάκι μου........ και πάλι να σου ζήσει ο μπέμπαρός σου!!!!!! Χαίρομαι που δεν ταλαιπωρήθηκες καθόλου!!!!!!!! Καλή λοχεία κοπέλα μου!!!!!!!

Ευάκι μου........ πολύ κουκλίστικο το δωματιάκι σας!!!!! Με το καλό να το ευχαριστηθούνε τα βλασταράκια σου καλό μου!!!!!

Αννούλα μου...... υπομονή...... έρχεται κι η σειρά σου!!!!!!! Με το καλό αγάπη μου!!!!!!!!

Εγώ πήγα κοπελίτσες μου το πρωί & περπάτησα.... περπάτησα αρκετά, μετά κάθισα σε 1 παρκάκι για λίγη ώρα, είχε δροσιά, το ευχαριστήθηκα κι έπειτα ξαναγύρισα σπίτι...... κι όταν γύρισα.... πιάσαμε κουβεντούλα στο διάδρομο της πολυκατοικίας με 2 φίλες & συγκατοίκους για κανένα μισαωράκι..... πολύ γέλιο ρίξαμε..... οι κουτσομπόλες!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol

Την Πέμπτη θα έρθει η γιαγιά μου μάλλον..... θέλει να προφτάσει να με δει φουσκωμένη!!!!!!!

Αύριο μετά τη Γιατρό στη μάνα μου, που κλασσικά γκρίνιαζε πάλι......

Γιατί δεν την ειδοποιήσαμε προχθές.... και γιατί να μην μείνουμε αύριο εκεί παραπάνω...... δεν καταλαβαίνει πως θέλω κι εγώ να έρθω σπιτάκι μου, να ξεντυθώ, να χαλαρώσω..... και μην τυχόν & δεν την ειδοποιήσουμε όταν έρθει η ώρα της γέννας...... μπούρου.... μπούρου..... μπούρου......

Τέλος πάντων....... μην σας πρήζω κι εσάς!!!!!!!

Γίνομαι κι εγώ μπαινάκης-βγαινάκης & τελεύει η υπόθεση!!!!!!!

Σας αφήνω καλά μου κορίτσια!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!! Φουσκωμένα & ξεφούσκωτα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai k egwwwww..

xanomai gia liges merres alla den sas ksexnw..polles fores kataibenoume sto xwrio k etsi egw den exw eukairia na mpw!!!!!

shmera eixame giatro k mas eipe logw tou oti ta ugra ston sako mou einai liga o toketos tha erthei nwritera h auth h thn epomenh eudomada o mikros einai 3100 k se teleia thesh..autaaa apo mena k ton palikara mou!!!twra an den gennhsw thn epomenh deutera exw ksana rantebou...opou tha mou eksetasei ton traxhlo mou eipe....

oso gia thn piesh xamhla pou lete thn niwthw k egw mazi me trabhgmata alla k pono sthn plath opou mono an me tripsei kapoios anakoufizomai ektos apo tis suspasoules bebaia

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!τι κανετε;Εμεις πηγαμε για το ντοπλερ στον βλακα γιατρο που σας ειχα πει. :evil: Πολυ βλακας τελικα,πολυ αποτομος και δεν ειπε και πολλα πραγματα,οσα επρεπε για να ξερουμε τι γινεται.Τεσπα,ετσι και αλλιως δεν ξαναπαταω εκει!

Τα νεα μας ειναι πολυ καλα!Η μπεμπα ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕ! :D Πηρε θεση και ειναι 2380!Τα αμνιακα υγρα καλα,τρεφεται σωστα,εχει μια περιτυλιξη αλλα μου ειπε πως δεν ειναι ανησυχητικη.Πηρα και την γιατρο μου και της τα ειπα,θα παω και να με δει.Φυσικα εκεινη μου ειπε να εχω τον νου μου για την περιτυλιξη,να την ακουω.Και πως θα δουμε και τον πλακουντα,ο οποιος εχει γερασει.Το σιγουρο ειναι πως θα βγει νωρις η μπεμπα,τωρα αν ειναι κανονικα ή με προκληση,δεν ξερουμε ακομα...

Κατερινακι,τι συγκινητικη περιγραφη!Να χαιρεσαι το αντρακι σου και καλη λοχεια!

Αννα μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε!

Χρυσα,με το καλοοοο!Περιμενουμε νεα σου!

Συμπεθερα ΚΟΥΚΛΟΣ ο γαμπρος μου και το φορμακι τελειο!

Πιπιτσα μην συγχιζεσαι και δεν κανει!Περπατα να εκτονωθεις! :lol:

Μαιρη κοντευεις και εσυ!Τελεια τα νεακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...