Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Νικη μου ο κοσμος ειναι περιεργος...μη δινεις σημασια..

Να χαμογελας συγκαταβατηκα..χαμογελο αλλα Τζοκοντα...

ξερεις ποσες φορες με εχει σωσει αυτο!!!!

αχ μη μιλατε για ψωνια...πρεπει να παω και ΣΜ και αλλα πολλα αλλα δεν τολμω..αφενος κουραζομαι απιστευτα- να χτες πηγα γιατρο και εκανα και μια σταση τον ΙΑΝΟ..και γυρησα τοσο πτωμα που σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδιαααααααααα κ απο μενα....τι νυχτα κ αυτη...αλλαξα τρεις φορες κρεβατι κ παλι δεν μπορουσα να κοιμηθω...μια ζεστη,μια στριφογυρνουσα...τελικα απο τις 6 το πρωι μπορω να πω οτι κοιμηθηκα σερι μεχρι τις 9.30....δεν φτανει που θα ξενυχταμε μετα...τωρα που μπορουμε να κοιμηθουμε εχουμε αυπνιες...κουραγιο μανες :lol::lol::lol::lol:

ξεκινησαμε με την μικρη μου να παμε στην μαμα μου για καφε...περπατωντας,γιατι δεν ειχαμε αμαξι σημερα...κ οταν φτασαμε εκει,ειδαμε οτι ελειπε κ μετα θυμηθηκα οτι μου ειπε χθες πως δεν θα ειναι σπιτι σημερα...αντε παλι πισω...κ με επιασε μια ζεστη αλλο πραγμα...τελικα ανεβηκαμε στην πεθερα μου για καφε...παιξαμε κ με την μπεμπα...η μικρη μου τωρα εμεινε πανω κ ειπα να ερθω σπιτι μπας κ κανω καμια δουλεια αλλα δεν τραβαει...μου εμεινε η πρωινη η καψα...ευτυχως για φαγητο εβγαλα απο καταψυξη ετοιμο κιμα για μακαρονια οποτε ειμαι οκ κ απο αυτο...

βλεπω σημερα εχουμε απαρτια κοριτσια.... :lol::lol::lol:

νικη μη σκας με την κοιλια κ εγω μια απο τα ιδια...στην μικρη μου παραολο που σαν συνολο κιλα ημουν λιγοτερα η κοιλια μου ηταν μεγαλυτερη...τωρα παρολο που δεν εχω παρει κιλα αλλα ειμαι περισσοτερα απο οτι ημουν στον 8ο στην μικρη,η κοιλια φαινεται μικρη...κ οταν εω οτι στις 5 μπαινω στηον μηνα μου ολοι με κοιτανε με το στομα ανοιχτο...κ η μπεμπα ειπαμε ειναι κανονικη...καλυτερα βρε,μολις γεννησουμε δεν θα εχουμε καθολου κοιλια...αχ τι καλα,εχω κ φορεμα να αγορασω :lol::lol::lol: λετε να σκασω μυτη με κανενα εφαρμοστο :shock::shock::shock: ουαου...που τετοια τυχη...δεν εχω αυταπατες,σε σαραντα ουτε μερες που να προλαβω να μαζεψω...δεν πειραζει θα ειμαι η μονη που εχω δικαιολογια για τα κιλα σε οτι κ αν βαλω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εσυ αυπνη Μιχαελα;Πωπω,να σταματησει αυτη η ζεστη...δεν μπορω...

Ρε κοριτσια,πολυ φοβαμαι πως δεν θα γυρισει η μπεμπα μου. :( Νοιωθω πως δεν εχει χωρο να κινηθει εκει μεσα...Που να γυρισει και τουμπα; :( Δεν επρεπε κανονικα να ειχε ηδη παρει θεση;Τι να κανω μπας και γυρισει;Εδω δεν εχουμε μαθηματα με μαιες κλπ...Για πειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια πηρα 21 κιλα,τωρα θελετε που ειμαι πολυ ψηλη ;θελετε που τα χω παρει ολα στη κοιλια;δε μου χει πει κανενας παχυνες.ισα ισα το αντιθετο,ακομα κ ογια;τρος μου λεει που τα πηρες αυτα τα κιλα;εγω στο σωμα σε βλεπω οπως πριν.τωρα μπορει να το λενε απο τακτ.δε ξερω.παντως δε μπορει ογιατρος να με καλοπιανει/τελος παντων

η μοναδικη η οποια κ καλα φρικαρε με το που με ειδε ειναι μια κακασχημε συγγενης η οποια γεννησε προσφατα κ καμαρωνε πως δεν ειχε παρει.κ μου λεει προχτες μπροστα σε ολους ''ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,αννα μου ποσα κιλα πηρες;δε το πιστευω!θα δυσκολευτεις να τα χασεις''κ με εναυφος οικου κ καλα.

κ της λεει κ ο αντρας μου ''τι να πουν κ αυτες που θελουν ολικη πλαστικη προσωπου;εμεις θα βρουμε τα λεφτα να παμε σε διαιτολογο.αυτες οι καημενες που θα βρουν λεφτα να αλλαξουν φατσα.''ντοιγκ!της ηρθε κεραμιδα

πολυ το χαρηκα

ο κοσμος ειναι μες τη κακια

μη δινετε σημασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μιχαελλα.πως τη παλευεις με τετοια ζεστη ποδαροδρομο;εγω δε παω ουτε 100 μετρα πλεον στη ζεστη.

νικη θα γυρισει μην ανησυχεις.θα βρει χωρο κ θα τη κανει τη τουμπα ης.αυτο το μηνα γυρνανε τα νινακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Αννα σωστος ο συζυγος!!!!

Κοιτα..απο τα κιλα...10 θα χασεις το πολυ σε 2 μηνες χωρις να κανεις τιποτα απολυτως..ε τα υπολοιπα 10..με δυο μωρα..πιστεψε με δεν θα δυσκολευτεις να τα χασεις...δε θα προλαβαινει ςνα τρως...'

εγω ξαναεβαλα κιλα οταν γυρησα στη δουλεια...

Συμπεθερα καλο παγκαλο παθατε...εμ που το εχεις το μυαλο σου..τζαμπα κουραστηκες!!! Ξεκουρασου τωρα χωρις τη μικρη Ταρζανιτσα...καιαμαμπορεις ρηξε και κανεναν υπνο

Νικη εχει χρονο ..και χωρο να γρησεσει πιστεψε με....θα βρω και θα σου βαλω λινκ για ασκησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skoupisa shmazepsa eplena k to mpalkoni twra paw gia sidero..oufffffff prepei kathe mera na kanw kati giati den prepei na brwmisei to spiti ksana k bohtheia den exw h mama mou douleuei k h pethera mou exei kapna alla k na mhn eixe den tha ths elega na erthei...xixiixixi

egw telika tha kanw ligo kritharaki me kreas..

nikh an pas toso suxna tote me to dikio sou na kourasteis..egw exw deutera giatro k anupomonw polu...oso gia thn koilia mhn dineis shmasia

sisi ti talaipwria to perpathma sthn zesth..alla ti lene?opoios den exei mualo exei podia

anna teleio to slogkan tou antra sou..k egw phra 20 kg alla ta phra omoiomorfa opote den fainete toso polu toulaxiston etsi lene k otan tous to lew koitane etsi :o:o k lene den sou fainete..egw exw na pw xalali gia ta ninakia mas tha fugoun ta kila

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη την προυγουμενη φορα που ειχες παει δεν ειχε γυρισει :?::?::?: παλι τουμπα εφερε :?::?::?:

μαθηματα για να γυρισει δεν υπαρχουν παρα μονο για να κατεβει χαμηλα...μπορεις να εκτος φυσικα απο το περπατημα να κανεις βαθεια καθισματακια,οταν σκυβεις για οποιαδηποτε δουλεια κανεις να μην το κανεις με λυγιασμενα ποδια αλλα με ανοικτα κ να κανεις καθισματα...βεβαια ποτε δεν ειναι αργα...η μαια μας ειπε οτι ακομα κ τις τελευταιες εβδομαδες υπαρχει η πιθανοτητα να γυρισει,μικρη αλλα υπαρχει....

αννα πολυ σωστοτον βρισκω τον αντρα σου κ πολυ λογικο...πιο πολυ κοστιζει ενας πλαστικος απο εναν διαιτολογο...θα το εφαρμοσω κ εγω αυτο ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω απελπιστει,νομιζω πως ειναι πολυ αργα πια για να γυρισει... :roll: Και η γιατρος δεν λεει τιποτα...

Καλα,Αννα ο αντρας σου την ταπωσε κανονικα την κυρια! :lol: Μα τι κακοηθεις ανθρωποι που υπαρχουν! :evil:

Δεν θα ξεχασω την κουνιαδα μου που μου ελεγε καθε φορα,πολυ ψηλα ειναι η κοιλια σου!Και ημουν στον 5ο μηνα!Που ηθελε δλδ να ειναι,στο πατωμα; :evil: Επισης επειδη οοοολοι μου λενε,στο τελος μπαινουν τα πολλα κιλα,εχω βαλθει να τους διαψευσω ολους!Ειλικρινα μου την δινει!Αντι να πουν μπραβο που δεν εβαλες κιλα,μου λενε θα τα βαλεις στο τελος!Και τους λεω,ποσα να βαω σε ενα μηνα;Αλλα 8;Και παλι + 16 θα ειμαι,μια χαρα!Αϊ σιχτιρ πια λυσσαξαν!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη την προυγουμενη φορα που ειχες παει δεν ειχε γυρισει :?::?::?: παλι τουμπα εφερε :?::?::?:

μαθηματα για να γυρισει δεν υπαρχουν παρα μονο για να κατεβει χαμηλα...μπορεις να εκτος φυσικα απο το περπατημα να κανεις βαθεια καθισματακια,οταν σκυβεις για οποιαδηποτε δουλεια κανεις να μην το κανεις με λυγιασμενα ποδια αλλα με ανοικτα κ να κανεις καθισματα...βεβαια ποτε δεν ειναι αργα...η μαια μας ειπε οτι ακομα κ τις τελευταιες εβδομαδες υπαρχει η πιθανοτητα να γυρισει,μικρη αλλα υπαρχει....

αννα πολυ σωστοτον βρισκω τον αντρα σου κ πολυ λογικο...πιο πολυ κοστιζει ενας πλαστικος απο εναν διαιτολογο...θα το εφαρμοσω κ εγω αυτο ;););)

Μιχαελα μου,ειχε γυρισει λοξα,δλδ με το κεφαλακι στην ωοθηκη μου και τα ποδια στα αντιθετα πλευρα...Τωρα την νοιωιθω παλι οριζοντια... :(

Χρυσα μου ευχαριστω,αμα βρεις βιντεακια,πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα οσο μπορω κ αντεχω περπαταω...ασε γιατι αν το ηξερα οτι θα παθανα τετοια νιλα θα ελεγα στον πεθερο μου να με ανεβασει...κ μου ειπε ο ανθρωπος το πρωι να σε παω...οχι θα περπατησω λεω,σημερα φυσαει...κ την πατησα...συνηθως μονο το απογευμα μετα τις 7.30 ανεβαινουμε με τα ποδια στην πλατεια...καμια 500 μετρα...το κανουμε ομως καθε μερα...μηπως κ κατεβει η μικρη,αλλα θα δειξει στο τελος.

ασε συμπεθερα αυτο λεω...θελω υυυυυπνο...αλλα που!!!ατιμες αυπνιες!!!!

κ εγω αναψα σιδερο να πατησω μερικα ρουχα,ετσι οπως ειμαι ιδρωμενη τωρα κ μετα ενα ντους κ ξαπλα για ξεκουραση,γιατι για υπνο παλι δεν το βλεπω :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι κεγω στενοχωριεμαι.αλλα σου λεει μια εγκυος οτι γενναει σε μια βδομαδα κ το μονο που λες ειναι οτι πηρε κιλα.ελεος δηλ.τελος παντων.εγω δεν ειπα τιποτα.της την ειπε ο αντρας μου κ μπηκε στη θεση της.οσο για τα κιλα εχω ξεσκονισει ηδη το διαδρομο κ θα κανω καθε μερα.θελουν δε θελουν θα φυγουν.ετσι κ λλιως ειναι προσφατο παχος.δεν ημουν ποτε παχια.

απο την αλλη δευτερα διαιτααααααααααααααααααααα κ περπατημααααααααααααααα

εχω ακουσει κ εγω αυτες τις ασκησεις που λεει η μιχαελλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω κ δυο μερες νοιωθω τα ποδια της να χτυπανε γυρω γυρω απο τον αφαλο ενω πριν τα εννοιωθα πιο ψηλα...τωρα ή κατεβηκε πιο χαμηλα ή απλα τα εχει μαζεψει...αλλα κ ποσα να τα κραταει μαζεμενα μεσα στην μερα...ασε που τοσο καιρο απο την αριστερη πλευρα δεν εχω νοιωσει κανενα χτυπημα κ τωρα απο παντου εχω εξογκωματα...μα τι στο καλο μπορει να κανουν εκει μεσα τα πλασματακια :?:?:?:?

ααα νικη δηλ δεν ειστε ουτε πανω ουτε κατω...οριζοντια ειστε :shock::shock::shock: ισως λεω τωρα ειναι κ πιο ευκολο να γυρισει απο το οριζοντια απο οτι εντελως καθετα..ποτε δεν ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω Μιχαελα μου τι κανει εκει μεσα!Ηταν λοξα,με το κεφαλι κατω αλλα τωρα δεν την νοιωθω ετσι,μπορει να κανω και λαθος!Την Δευτερα θα δουμε...Στον καρδιοτοκογραφο η καρδουλα της ειναι διπλα στον αφαλο μου,αντε βγαλε ακρη...

Αννα,μην σκας για τα κιλα!Ειναι πολυ καλα για διδυμα!Θα τα χασεις γρηγορα με το τρεξιμο και το ξενυχτι. ;) Εγκυες ςιμαστε,δεν παμε για μοντελα!Εγω εχω γεμισει κυτταριτιδα.Ποτε δει ειχα τοση! :shock: Ημουν νορμαλ,δεν ειχαπολλη,τωρα δεν βλεπομαι... :o Ευτυχως δεν εχω κανει καθολου ραγαδες στην κοιλα,ουτε στο στηθος...Με λυπηθηκε ο Θεουλες,ειχα ηδη αρκετες στα "πιασιματα" απο την εφηβεια...Ποσες να γινουν πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο ραγαδες κ εγω νικη δεν εχω κανει πουθενα,ουτε κ στην πρωτη ειχα κανει αλλα απο κυταρριτιδα εχω αρκετη...κ ακριβως δεν ειμαστε κ μοντελα...εγω παντως κ το μπικινακι μου το βαζ κ βγαινω κ στην παραλια...κ να σου πω πολυ το χαιρομαι τωρα με την κοιλια τουρλα γιατι ειναι η μονη φορα που δεν με ανυσηχει η παραπανισια κιλιτσα που ειχα παλια... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κυτταριτιδα που λες νικη ειναι απο τη κατακρατηση.μολις γεννησουμε θα επανερθουμε στο αρχικο.εγω εχω γρουμπαλακια-γρουμπαλακια σ ολο το μπουτι κ το δε ο γιατρος κ μου πε οτι ειναι απο αυτο

παω να τη πεσω νανακια.παρακουραστηκα μου φαινεται.κ εχω κ λιγα πονακια στη κοιλιτσα μουυυυυυυ :?

τα λεμε αργοτερααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSAKIA MOU HRTHA KAI EGW STHN PAREA SAS!!!!!!!!!

EIXAME PAEI TO PRWI GIA TO PRWTO MAS KARDIOTOKOGRAFHMA........HTEN TELEIO MAS EIPE H MAIA KAI TWRA THA PAW SE 15 MERES PALI GIA NA KSANAKANW...PHGAME KAI EIDAME KAI TA DWMATIA KAI EIDA POLLA POLLA MWRAKIA.......AXOUUUUUUUUUU HTAN TOSODOULIKA......ZHLEPSA TOSO POLYYYYYYY THELW NA GENISW KAI EGW NA DW TO ANTRAKI MOU!!!!!!!!!!!!!

KATA TA ALLA KALA EIMAI!!!!PHGA ME THN MHTERA MOU STHN LAIKH MHPWS KAI VRW KAMIA MPITZAMA GIA NA PARW STO MEEYTIRIO DEN THELW NA PARW AKRIVA GIA TOSO LIGO POU THA TA XREIASTW.....VRHKA POLY WRAIO NYXTIKAKI FOUSTANI KAI ME VOLEVEI PARA POLY KAI TWRA...THA KSANAPAW PALI THN ALLH EVDOMDA NA PARW KAI ALLH MIA SE ALLO XRWMA!!!!!

O MPEMPIS ERIXE POLY KLOTSIAAAAAAAAAAAAAA PANTWS!!!!!!!!!!HTHELE NA TO VGALEI MALLON TO MHXANIMATAKI..XAXAXAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hrtha pali!!!!!!!!!!!

titina mprabo wraia ta nea sas!!!!

beboulino k sisi k egw exw kanei kuttaritida alla nomizw pws einai fusiologiko afou hrthan k alla kila..egw pantws ekana k ragades xamhla sthn koilia ..2-3 ftanoun ston ofalo..epishs ekana sto plai merikes grammoules k enoeite k sto sththos...einai kokkines k kserw oti tha meinoun alla k kremes pou pasalibomoun mera nuxta mexri twra den egine tpt einai thema organismou k swmatos to an tha kaneis h oxi k oxi kremas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSIA KAI EGW EXW KANEI PARA POLY KYTARITIDA...EIDIKA STA MPOUTIA POLY!!!!!!

APO RAGADES STO STITHOS ARKETES KAI MERIKES STA PLAGIA STA MPOUTIA....THN EXW PARATISEI LIGO THN KREMA TON TELEYTAIO KAIRO!!!!PANTWS STHN KOILIA DEN EXW VGALEI KATHOLOU!!!!GIA NA DOUME STO KSEFOUSKOMA TI THA GINEI!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω.εγω κοριτσια ως σημερα εχω κανει 1 μικρη ραγαδα.μονο.τωρα τι θα γινει αφου γεννησω δε ξερω.γιατι βγαινουν κ μετα,στα πλαινα ειχα απο πριν λιγες κ εχουν παραμεινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας ηρθαμε και εμεις....Νικη μου αυτο με τα κιλα και την κοιλιααα ελεος ετσι....εγω βλεπω στον εαυτο μου διαφορα στο γι μου ηταν πιο μεγαλη και μυτερη και εχε βγει και ο αφαλος και η γραμμη και τετοια...τωρα δεν ειναι εστι μεγαλη μεν αλλα οσο πρεπει αλλα αυτο το να σε κοιτανε εκει και να συγκρινουν αλλο πραγμα..τι να κανουμε δεν μπορουν ολες να εχουν την ιδια κοιλια..εμενα μου λενε και το αλλο κουφο...ειναι για παραδειγμα κανα μηνα πιο λιγο απο εμενα και μου λενε ααα εχω πιο μικρη κοιλια απο εσενα...και λεω φυσικααα...αφου εχουμε 1 μηνα διαφορα δεν μπορουμε να εχουμε ιδια...οσο για τα κιλα...ειμαι ακομα στα +5 και οταν το λεω..ακου το κλασσικο..εε τωρα θα αρχισεις να βαζεις τα πολλα....ρε παιδι μου ναι θα βαλω δεν ειπα οτι θα ειμαι μοντελο αλλα ποσα...λιγο εμεινε και στο γιο μου ημουνα στα +10 η +11 εκει παραπανω δεν παω οσο και να το θελουν ελεος πιααααα...καναμε και ντοπλερ...η μικρη ακομα μινιον ειναι αλλα η αναπτυξη της ειναι μια χαρα απλα ετσι ειναι ...μα βλεπω και του γιου μου τα χαρτια και βλεπω οτι ακριβως ετσι ηταν και ο γιος μου οποτε μια χαρα..κεφαλικη προβολη εχουμε ολα μια χαρα αλλα δεν ευχαριστηθικα και πολυ μιας και ειναι μεγαλο τωρα το μωρο και δεν βλεπεις και πολλα πραγματα...κανα 15 λεπτο κρατησε...μετα πηγαμε στο νοσοκομειο και ειναι σαν σπιτι πας στον 3ο οροφο και εκει ειναι τα δωματια σαν παλιο αρχοντικο και μαλιστα μεσα εχουν λικνο και οχι αυτο το πλαστικο που βαζουν τα μωρα,..νομιζεις οτι εισαι σε σπιτι,πολυ ωραιο..μου ειπαν και τι να φερω και μου ζητησαν και 2 λεει πανες τυλιγματος..αυτο δεν το ειχα ξανα ακουσει αλλα κοιταξα στο ιντερνετ να δω τι ειναι και ειναι απλα κουβερτοσεντονακια να το πω 2 θελει λεει εε θα παω να παρω απο κανα μαγαζι...αυτααα σημερα θα προσπαθησω να συνεχισω με το δωματιο να τελειωνει βαρεθικα να ειναι το σπιτι βομβααα..την αλλη βδομαδα ερχεται η αδερφη μου και 2 του μηνα η πεθερα και θελω να ειναι οοολα στην θεση τους.Αυτααα τα νεακια μας εσεις ολα καλααα..Νικολ που γεννας εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...