Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΠΝΙΑ...ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!


eleftheria!!!

Recommended Posts

ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΕΠΡΙΖΟΜΑι ΠΑΝΤΩΣ...!!!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Κοριτσάκι μου το ότι δεν προχώρησε η δική μου δεν σημαίνει ότι και η δική σου δεν θα προχωρήσει!

έχω δει και εγώ περιπτώσεις με χαμηλές χοριακές να εξελίσσονται μια χαρα!

αλήθεια, στις προηγούμενες εγκυμοσύνες σου τι πρόβλημα υπήρχε? το έχεις ψάξει? μήπως υπάρχει θέμα θρομβοφιλίας?

περιμένω με αγωνία να ακούσω ευχάριστα νέα !!

καλό σου βράδυ και υπομονη!!!!

ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΕΙΧΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!!!!ΑΥΤΟ ΕΦΤΑΙΓΕ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΘΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΟΝΤΑ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ,ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΛΙΓΑΚΙ.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΤΕΛΟΣ!ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΑΝΤΣΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΕΗ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΗΞΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!Κ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε; Έκανες χοριακή;

Μην ανησυχείς. Μήπως πιστεύει ότι έχεις θρομβοφιλία; Όλα αντιμετωπίζονται, μη φρικάρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανες χοριακή?

καλό είναι να κάνεις ότι εξετάσεις υπάρχουν! εγώ ήθελα να τις κάνω προληπτικά όταν ήμουν έγκυος και ο γιατρός μου είχε πει οτι δεν χρειάζεται και είχα θυμώσει πολύ...

γιατί αφού μπορούμε να σώσουμε κάποιες εγκυμοσύνες να μη το κάνουμε?

η ιατρική επιστήμη έχει προχωρήσει πάρα πολύ και μπορούν να γίνουν θαύματα! μην το βάζεις κάτω!

περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαίνω την αγωνία και την ανασφάλειά σου για το αν θα κάνεις παιδάκι και έχω να σου πω ότι προσωπικά δεν γνωρίζω καμία κοπέλα και κανένα ζευγάρι που να μην τα έχει καταφέρει...και αν δεις, εδώ στο φορουμ υπάρχουν πολλές δύσκολες περιπτώσεις που εξελίσσονται μια χαρά.

πρόσφατα, μια φίλη μου που πάλευε 3 χρόνια με υποβοηθούμενη αναπαραγωγή και εξωσωματική, έμεινε έγκυος με φυσιολογικό τρόπο και τώρα είναι 5 μηνών!!!!!!! η κοπέλα είχε απελπιστεί και τώρα έχει το πιο ωραίο δώρο στην κοιλιά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΤΟ ΦΟΒΑΤΑΙ.ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΟΝ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ!!!Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΑΣ...ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!!ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΑΖΟ ΛΙΓΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑΔΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, η θρομβοφιλία δεν είναι τίποτα! Απλά πρέπει να κάνεις μία ένεση και να παίρνεις μία ασπιρίνη κάθε μέρα. Κάνε τις εξετάσεις σου, να βρείτε ποιο είναι το πρόβλημα, κι όλα θα πάνε μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...