Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΠΝΙΑ...ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!


eleftheria!!!

Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ...Κ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ...ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΕΧΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΑΛΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...!!!!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΞΕΡΩ....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ...Κ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ...ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΕΧΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΑΛΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...!!!!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΞΕΡΩ....!!!!

kalh epityxiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥ!!!!!ΑΣΕ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΧΙ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥ!!!!!ΑΣΕ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΧΙ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ!!!

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου πολυ πολυ καλη επιτυχια

με το καλο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα

κ να εχεις μια χοριακη μεχρι τον ουρανο κ πισω χαχαχαχχαχα :D:D:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΕΓΑΛΗ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΚΡΙΝΩ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ...ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ..ΜΠΑΣ Κ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ!!!ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ 22Η ΜΕΡΑ.ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΕΧΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΧΘΕΣ CLEAR BLYE K ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ...ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΚΑΤΑ!!!ΒΓΑΖΕΙ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ;;;ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;; :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, την 22η μέρα που έκανες χοριακή ήταν πάρα πολύ νωρίς για να δείξει. Δηλαδή, ήταν μία εβδομάδα μετά την επαφή που είχες! Τι να προλάβει να φανεί καλέ;

Καλύτερα να κάνεις άλλο ένα τεστ αύριο με πρωινά ούρα. Εγώ είχα κάνει τεστ την όγδοη μέρα καθυστέρησης, βράδι και βγήκε αχνά θετικό και την επομένη έκανα πρωί πρωί τεστ και βγήκε καραμπινάτο θετικό. Καφέ είχα την πέμπτη μέρα καθυστέρησης και την επομένη καθάρισα.

Πες μας τι έγινε τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου μήπως ήταν νωρίς η χοριακή????????? Το τεστάκι συνήθως μπορεί να δείξει αρνητικό ενώ υπάρχει εγκυμοσύνη, αλλά το αντίθετο δε το έχω ξανακούσει.............. :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ;;;ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ;;;ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΛΟΓΟ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑΥΡΟ Κ ΕΚΑΝΕ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΝΗΚΕ Η ΓΑΛΑΖΙΑ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!!!ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, σόρι που ρωτάω, αλλά σε ποια εβδομάδα τις είχες τις αποβολές; Επειδή κι εγώ έχω ουρεόπλασμα, κάνω θεραπείες, αλλά αγχώθηκα λίγο τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΑΛΛΑΞΑ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ...ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΣΤΗΝ 4Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΙΑ ΣΤΗΝ 9Η...ΠΗΡΑ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ 3 ΦΟΡΕΣ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!ΓΙΑ ΚΑΛΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΚΟ!!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΑΓΧΩΣΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ,ΩΣΠΟΥ ΑΠΑΛΛΑΧΤΗΚΑ Κ ΗΣΥΧΑΣΑ...Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΓΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΛΟΓΩ ΓΙΑΤΡΩΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, νωρίς τις δύο φορές, όχι και τόσο νωρίς τη δεύτερη φορά. Ο γιατρός μου ελέγχει τα πάντα, δεν αφήνει τίποτα να του ξεφύγει! Πήρα 3 δόσεις αντιβίωση, έβαλα ένα σωληνάριο κρέμα και τώρα ξαναπαίρνω αντιβίωση και σε δύο εβδομάδες θα ξανακάνω καλλιέργεια. Μου είπε ότι το ουρεόπλασμα ευθύνεται για πρόωρους τοκετούς, όχι, όμως, και για αποβολές και απ' ό,τι διάβασα οι απόψεις διίστανται.

Σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα και να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου συνήθως αυτά τα καφέ υγρά σημαίνουν ότι γίνεται η εμφύτευση,..... Άννα Μαρία μου μην σκοτίζεις το μυαλουδάκι σου παραπάνω χωρίς λόγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου

μακαρι να εισαι εγκυουλα

κανε φυσικα το τεστ αλλη μια

αλλα γενικα η χοριακη ειναι η μοναδικη σιγουρη εξεταση

το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι μηπως και σου κανανε λαθος στο εργαστηριο

δεν υπαρχει καμια περιπτωση να δειχνει θετικο το απλο τεστ και αρνητικη η χοριακη ποσοτικος εγραστηριακος ελεγχος

κανε αλλη μια χοριακη θα ελεγα εγω σε αλλο εργαστηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...