Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 13!! Γεννήστε Ελεύθερα!!!


Recommended Posts

Εϊδα ότι είναι ονλινε η συμπεθέρα και είπα να κάτσω λίγο ακόμα... :D:D:D έχουμε μέρες να "ειδωθούμε"

:D:D:D

Ευχαριστώ πολύ Αννούλα μου, να είσαι καλά!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Συμπεθέρα μου σε ευχαριστώ πολύυυ!!!! Εννοείται ότι θα επικοινωνήσουμε το συντομότερο!!

Υπομονή με τους κολικούς, θα περάσουν και αυτοί....

Όσο για την βοήθεια πάντα έτσι δεν γίνετια??? Όλοι μιλάνε μιλάνε και όταν έρθει ώρα για πράξεις βγάζουν την ουρά τους απέξω... δεν πειράζει φτάνει που έχει τη μανούλα σου... να μην έχεις και σε κανέναν υποχρέωση!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aννουλα.... :lol::lol::lol: Θα σου στειλω αναλυτικες οδηγιες... :mrgreen::lol::lol::lol:

Μαλλον απο την ζεστη ζαλιστηκες,να προσεχεις...Με εχει πιασει υπνηλια τωρα αλλα δεν θελω να πιω καφε για να πιω το απογευματακι.Ζεσταινομαι κιολας αν και φυσαει. :? Δεν ξερω τι θελω,ζαβλακωθηκα,θα βαλω κλιματιστικο.

Σοφακι περαστικα στις μικρουλες σου!Και υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι γεια κ απο μενα.οπως ειπε κ η γιελιζ παλι καλα που εχουμε τις μανουλες μας να μας βοηθανε γιατι αν βασιστουμε στους αλλους σωθηκαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKH MOU MAKARI NA MPOROUSA NA PARW MPANAKI ALLAXIERA THA ME VOLEVE PARA POLY ALLA DYSTIXWS DEN YPARXEI O XWROS GIA NA THN VALW RE GAMWTO!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANOULA MOU ONTWS APO THN ZESTH ISWS NA ZALISTIKES DEN EINAI KAI EYKOLO ME TOSH ZESTH TWRA NA KYKLOFOROUME!!!!!!!!KAI EGW YPOFERW PARA POLY APO THN ZESTH....FOUNTONW WRES WRES PARA POLY!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala k egw eipa oti meta thn genna tha tou dwsw na katalabei meta ta saranta..giati k pou to kanoume den exoume k polu poikilia stis staseis..mono sto plai mporoume :oops::oops::oops::oops: alla apo to olotela kalh k h panagiwtena pou lene

nai k egw auto anarwtiemai nikh gia pes mas ???ennoeis ton stomatiko erwta???? :o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops: ti lew h mana?

gieliz mou kapou stis 50 merres to polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ακριβως σκεφτομουν κι εγω,τουλαχιστον ταλαιπωρουμαστε αλλα δεν εχουμε κ σε κανεναν υποχρεωση... Αλλα απο καποια ατομα δεν το περιμενα.Τεσπα..

Πως αισθανεσαι συμπεθερα?Ετοιμη?

Αννουλα μπορει λογω ζεστης να κουραστηκες κ να ζαλιστηκες ή να σου επεσε η πιεση.Φαε κ κατι αλμυρο ;)

Νικη μου τι κανεις?Εχετε πολυ ζεστη εκει ε?Εκανες κανενα μπανακι?Εμενα σημερα ο καλος μου πηγε θαλασσα κ πολυ ζηλεψα..

Μαιρη μου κοντευεις κι εσυ.Λιγακι υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου ναι...πολλα φιλακια!!!!!!!!!Και μη μας ξεχασεις!!!!!!!!!!

Νικη μου αυτο προσπαθω...παντου παω με ενα μαξιλαρι!!!Υπομονη λιγο εμεινε ακομα!!!!!!!!!!

Σημερα μου πρηστικαν και τα χερια....αντε να δουμε τον ιουλιο που θα λιωνουμε τι θα κανουμε!!!!!!!!!!

Καλημερα αννουλα μου...προσεχε τωρα με την ζεστη...!!!!!!!!!!!!!

Γιελιζ μου εγω μαλλον το βραδυ δεν θα μπω με το καλο κοριτσι μου να κρατισεις το παιδακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!Να ειναι γερο και δυνατο και ολα να πανε τελεια!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε δε ντρεπεστε?Τι συζητησεις ειναι αυτες?????

Μαιρη μου,αντε ντε...τι λες η μανα? :lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως εμεις 8 μηνες τιποτα δε καναμε κ φυσικα εξακολουθουμε να μην...Να δω ποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαάαα βρέ τι πράγματα είναι αυτά που λέτε μπροστά σε ετοιμόγεννη γυναίκα!! τσ τσ τσ τσ :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα ούτε που ξέρω τι νιώθω... όπως είπα και πρίν θα μάθω αύριο αν τελικά ήμουν έτοιμη η όχι!! :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ πολύ Μαρουλίτα μου!! Και βέβαια δεν θα σας ξεχάσω!! Με την πρώτη ευκαιρία θα μπώ να σας πώ τα νέα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου προσοχή με τις ζαλάδες...

Σοφάκι μου γλυκό υπομονή...Φαση ειναι και θα περάσει. Για τα νέα μας μην στεναχωριέσαι, προτεραιότητα έχουν οι μικρές σου. Εμείς σε καταλαβαίνουμε απόλυτα

Γιελιζάκι θα σου στείλω μηνυματάκι αύριο...Με το καλό κορίτσι μου..Ξέρω πόσο πολύ περίμενες αυτή την μέρα...

Εγώ έφαγα μισό πεπόνι με τυράκι και έσκασα!!! :lol:

Από σεξ εγώ είπα στον άντρα μου ότι θα του δώσω βιταμίνες για μετά να αντεχει..θα τον παίρνω τηλ να έρχεται κάθε φορά που θα κοιμάται ο μπέμπης!!! :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλιτα μου περιορισε οσο μπορεις το αλατι κ πινε πολλα υγρα ;) Θα ξεπρηστεις χωρις να το καταλαβεις!

Συμφωνώ!!!

Μαράκι μου θα επικοινωνήσουμε αύριο :D:D:D:D Ο γιατρός είπε ότι το αργότερο μέχρι τις 2 θα έχουμε τελειώσει... οπότε αν αργήσω να απαντήσω να ξέρετε!!!!

Μαράκι πόσο δίκιο έχεις... την περίμενα πώς και πως αυτή τη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγωωωωωωω...ανεβηκα μεχρι την πεθερα μου να μαζεψω την κορη μου κ να δω κ λιγο την ανηψια μου...της ρουψηξα τα μπουτελια κ ηρθα...για φαγητο λεω να περιμενω τον αντρα μου...χθες μου εκατσε κ εμενα βαρυς ο μουσακας κ σημερα λεω απλα να ψιλοτσιμπησω...εκανα κ τραχανο για την μικρη μου κ περιμενω να κρυωσει για να την ταισω...

γιεληζ αν δεν σε πετυχω το βραδυ καλη επιτυχια αυριο κ με το καλο τετοια ωρα αυριο θα κρατας τον μπεμπη σου αγκαλια...ετοιμασου για την μεγαλη εξοδο!!!!

καλημερα αννα κ σοφια...κ υπομονη σε δυο μηνες ολα θα ειναι καλυτερα...σου το ευχομαι!!!

εμας μας πηρα ο μπαμπας μας τηλεφωνο κ ειπε οτι αν γυρισει νωρις το απογευμα θα παμε θαλασσαααα :D:D:D αν κ εχει λιγο αερακι αλλα πολυ ζεστη!!!

σας αφησα κ ακομα βρε για το σεξ μιλατε? :lol::lol::lol:

παμε για τον τραχανα κ επανερχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη ντροπηηηηη! :oops::oops::oops::lol: Αλλαζω θεμα... :lol:

Σοφουλα μπανακια δεν εκανα ακομα.Θελω να ρωτησω την γιατρο μου πρωτα γιατι εχω λιγους μυκητες.

Μαρια,περιορισε λιγο το αλατι και να δεις πως θα ξεπρηστεις.

Γιελιζ τι ωρα μπαινεις αυριο;Μην φυγεις απο την παρεουλα χωρις να μας το πεις,να σου δωσουμε τις τελευταιες ευχες μας.

Συμπεθερα,τι βιταμινες μαλλον εμεις θα τις χρειαστουμε μετα με την κουραση που θα εχουμε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα θα εισαι,δε σε φοβαμαι!!!!!Κι εγω τις πρωτες 2 -3 μερες ενιωσα ενα πανικο να το πω,μια ελαφρια μελαγχολια,κατι τελοσπαντων.Αλλα μετα πηρα τα πανω μου :D Ειναι κ οι ορμονες που τρελαινονται... Πιστευω οτι απο τη φυση μας ειμαστε πανετοιμες αλλα ψυχολογικα 100% ετοιμες πριν γεννησουμε δε νιωθουμε ποτε..Τι λεω η μανα!!!

Ασχετο...κανενα νεο απο τη Ζαχαρενια κ το αγορακι της ειχατε?

Μαρακι καλη χωνεψη!!Οσο για το αλλο θεμα..σε βρισκω πολυυυυ σωστη ;););)

Μιχαελα μου καλα να περασετε αν πατε θαλασσα!!

Σας αφηνω κι εγω,ωρα για ταισμα!Ελπιζω να μπορεσω να ξαναμπω αργοτερα.

Συμπεθερα μου γλυκεια...κ παλι με το καλο κ θα επικοινωνησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας αφηνω και εγω...θα τα πουμε απο δευτερα μιας και εγω δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι..!!!!

Καλο σαββατοκυριακο να εχουμε...με το καλο να ερθει το μωρακι της Γιελιζ και σε εμας τις πρισμενες καλο κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!

Παω να φαω για λυσσαξα...φιλακια πολλα πολλα φουσκουλιτσες!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου ο γιατρός μου είπε να είμαι εκεί στις 8 το πρωί... να κάνω εισαγωγή, μετά θα κάνουν εξετάσεις αίματος κτλ... δεν ξέρω τι ώρα ακριβώς θα μπώ στο χειρουργείο... αλλά μου είπε ότι το αργότερο μέχρι τις 2 θα έχουμε τελιώσει...

Εντωμετξύ προσπάθησα χθές να συνδεθώ στο μαμμυ απο το κινητό αλλά δεν μου δίνει την επιλογή να βάλω όνομα χρήστη και κωδικό... ενώ μπορώ να διαβάζω όλες τις δημοσιέυσεις.. :roll::roll:

Μαράκι καλό αυτό με τις βιταμίνες!! Τάιζε τον και ταχίνι με μέλι η μέλι με καρύδια!!! :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα μου έτσι πιστεύω και εγώ... ότι στην αρχή θα πανικοβληθούμε λίγο ίσως...μετά θα είαμαστε μια χαρά!! Πολύ σωστά τα λές!!

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Απο την Ζαχαρένια δεν είχαμε κανένα νέο...

Πάω και εγώ να κάνω όσα έχω να κάνω... για να τελειώνω!!!

Θα τα πούμε μετά!

Φιλάααακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου δεν εχεις αδικο.......σιγουρα εμεις θα χρειαστουμε πολλες πολλες βιταμινες....που να τα προλαβουμε οι γυναικες κ μωρο κ σπιτι κ αντρα :lol::lol::lol: πολλες υποχρεωσεις :lol::lol::lol:

τιτινα βαλε λιγο απο την κρεμα που πηρες για το πωπουδακι του μωρου,θα σε ανακουφισει γρηγορα.

κ εγω παω να την αραξω λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh ksekourash anna

titina bale ligo kremoula k asto na hremhsei

kalh ksekourash maroulita

gieliz mou tiskaluteres euxes mou..me to kalo na mas filiseis to mpempouli sou]

k egw sas afhnw koritsia..tha faw k tha thn pesw..polu kourash shmera mprosta apo to pc :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...