Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 13!! Γεννήστε Ελεύθερα!!!


Recommended Posts

Koριτσια ο μονος λογος που ηθελα λικνο ειναι γιατι δεν χωραει η κουνια στο δωματιο μας.Αλλα αν τελικα βρω βαση για το πορτ μπεμπε,δεν θα παρω λικνο...

Μαιρη αντεχεις να κανεις σεξ; :lol: Εγω και τις συσπασεις να μην ειχα,δεν νομιζω τωρα πια να εκανα. :lol: Ασε που καπως μου'ρχεται να νοιωθω το μωρο και να κανω σεξ,δεν θελω... :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφου μπορείτε Μαίρη μου κι εχεις τη άδεια του γιατρού πολύ καλά κάνετε...Εμάς μας είχε απαγορευθεί από την αρχη λόγω ιστορικού. :(

Πού θα πάει όμως ερχεται ο καιρός που θα θυμηθούμε το άθλημα!!! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου ετσι ενοιωθα κ εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη...λιγο ο φοβος,λιγο το μωρο δεν το πολυ ηθελα...γινοταν για να γινεται.τωρα εχω ξεπερασει τους φοβους αλλα κ παλι γινεται για να γινεται...δεν εχω πολλες αντοχες κ ειδικα τωρα που πιανουν κ οι ζεστες...το χειροτερο μου...οπως ειπε κ μαιρη οτι γινεται γινεται για τον αντρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου ετσι ενοιωθα κ εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη...λιγο ο φοβος,λιγο το μωρο δεν το πολυ ηθελα...γινοταν για να γινεται.τωρα εχω ξεπερασει τους φοβους αλλα κ παλι γινεται για να γινεται...δεν εχω πολλες αντοχες κ ειδικα τωρα που πιανουν κ οι ζεστες...το χειροτερο μου...οπως ειπε κ μαιρη οτι γινεται γινεται για τον αντρα...

akribws etsi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!

Πήγαμε κάναμε την τελευταία μας κορτιζόνη, ακούσαμε και τους παλμούς του μπέμπη κάναμε τη βόλτα μας στην αγορά ήπιαμε και το καφεδάκι μας και ήρθαμε!! :lol::lol:

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αφου μπορειτε καλα κανετε.Και εμεις καναμε στην αρχη αλλα πλεον με τις συσπασεις δεν μπορω.Αλλα και προ συσπασεων φοβομασταν και δεν νοιωθαμε ανετα με το μωρο,νομιζαμε πως μας βλεπει! :lol::roll: Ειχαμε το μυαλο μας εκει. :roll: Παντως ο αντρουλης μου παραπονεμενος δεν μενει. :oops: Κανουμε...αγκαλιτσες,μονο η πραξη δεν γινεται... :oops: Με κανατε να γινω σοκιν! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεξ....χαχαχα....εγω κοριτσια δεν εχω θεμα,θελω και αρκετα θα ελεγα!!!Το θεμα το εχει ο αντρας μου πηγε κανα δυο φορες να με αγκαλιασει για να κανουμε και εφαγε κατι ξεγυρισμενες απο τον μπεμπη αλλο πραγμα..και μου λεει:ρε μαρια νομιζω πως δεν ειμαστε μονοι μας..και καταλαβαινετε...χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!Δεν μου το εχει απαγορευσει ο γιατρος απλα αν γινει...αν λεμε....γινεται με πολυ μεγαλη προσοχη!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα που λετε για τον συνοδο συμφωνω και εγω....θελω και τον αντρα μου και την μαμα μου...πιστευω πως ολες ειμαστε ετσι ειδικα οι πρωταρες!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνω με Νικη....με καλη θεληση γινονται και αλλα πραγματα..χιχιχιχιχιχιχιχιχι

Τελος πολυ σοκιν γιναμε εγκυες γυναικες!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα Γιελιζ μου....μια χαρα το αγορακι σου!!!Περιμενει να σε δει και αυτο!!!!!!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ καλημερα!

Μαρια τι να κανω...Τον αγαπω τον αντρουλη μου και δεν θελω να ειναι παραπονεμενος και στερημενος. :oops: Ο,τι μπορω κανω εγκυος γυναικα... :oops::lol:

Οσο για τους συνοδους και εγω θελω τον αντρα μου οπωσδηποτε!Και την μαμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι Νικη μου...τι να κανουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα...!!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια με την μεση πως πατε??????Εμενα το βραδυ με ποναει απελπισμενα....

Υ.Γ.καλα ειπε το μαρακι σαν γιαγιαδες μιλαμε...χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!HRTHA K EGW!!!!!!!!!

PINW TO KAFEDAKI MOU KAI SAS DIAVAZW!!!!!!!!

KAI EMAS HTAN NA MAS DWSEI TO AFENTIKO TOY ANTRA MOU ENA LIKNO ALLA DYSTIXWS DEN TO VRHKE STHN APOTHIKH... :(:(:(:(

PARAGEILAME OMWS KREVATAKI THA TO STRIMOKSOUME STO DWMATIO TI NA KANOUME KAI GIA TON PRWTO KAIRO THA DANISTOUME TO PORT BEBE MIA KSADERFHS!!!!!!!

PERIMENW TWRA APO EVDOMADA NA MAS STEILOUN TO KREVATAKI MAS KAI TO KAROTSAKI MAS PWSKAI PWS!!!!!

TO THEMA EINAI OTI DEN EXW VREI AKOMA TO XWRO POU THA ALLAZW TO MWRAKI MOU GIATI THA EIMASTE LIGO SRIMWGMENA STHN ARXH!!!

KATI THA SKEFTW NA KANW!!!!

SHMERA MPHKAME STHN 29 EVDOMADA YUPIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!KALE POTE PERASE O KAIROS :shock::shock::shock::shock::shock:

THN DEYTERA EXW KAI RANTEVOU ME TON GIARO NA DEI TIS EXETASEIS MOU!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

OSO GIA TO SEX OUTE KAI EGW NIOTHW ANETA....MIA FORA MONO KANAME MEXRI STIGMHS.....TI TRAVANE KAI AYTOI OI ANTRES MAS VRE KORITSIA!!!

AX GIELIZ MOU TI WRAIA AYRIO THA KRATAS STHN AGGALITSA SOU TO KOUKLO SOU!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ANTE KORITSIA MOU ME TO KALO KAI STA DIKA MAS SIGA SIGA!!!!!!!!!!!

ONTWS KORITSIA SAN GIAGIADES EXOUME GINEI....KAI EMENA WRES WRES NIOTHW SAN KATI NA MOU PEIRAZEI STHN OURITHRA KAI THELW NA PAW TOUALETA!!!!POLY PERIERGH AISTHISH!!!!!!!!!!

KAI EMENA ME PONAEI H MESH MOU POLY!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως δεν εχω προβλημα με την μεση μου.Αν και το φοβομουν γιατι εχω δισκοκηλη...Δεν με ενοχλει καθολου.Τα ποδια μου πονανε ομως αμα σταθω πολλη ωρα.

Τι τρωτε σημερα;Εγω ειπα της μαμας μου και καθαριζει φασολακια φρεσκα που πηρα να τα φτιαξουμε.Με λιγο ψωμακι και φετουλα,θα περασει και σημερα η μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΓΙΕΛΙΖΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Να είσαι καλά! :YMHUG::YMHUG:

Γιελιζ ετοιμη;;;;

Χρύσα μου προσπαθώ να είμαι έτοιμη... έτσι λέω τουλάχιστον... θα μάθω αύριο αν ήμουν έτοιμη η όχι τελικά!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εύη και Βίκυ σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!! :D:D Βίκυ πλησιάζεις και εσύ!! Λές να γεννήσουμε μαζί αύριο??? :D:D Με το καλό κοπέλα μου!!

Μαράκι μου ναι!!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Έφτασε και αυτή η μέρα!!! :o:o:o

Και στα δικά σας κοριτσάκια μου με το καλό!!!

Νίκη και εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια για το λίκνο... βολέψου με το πορτ μπεμπέ στην αρχή και μετά στο κρεβατάκι...

Μαρουλίτα μου ο πόνος μπορεί να είναι καμιά κράμπα η η μήτρα που μεγαλώνει, η οποία μήτρα μας λέει μεγαλώνει μέχρι την 34η εβδ. μετά σταματάει...

Μιχαέλα χαζομάρα αυτό που δεν αφήνουν συνοδό... ειδικά σε αυτές που κάνουν καισαρική... :roll::shock: έχεις γιατρό την Τρίτη? Με το καλό!!!

Μαίρη μου με το καλό να έρθει η προίκα σας και με γειά τα πραγματάκια που αγοράσατε!!

Μαράκι μην κουραστείς με τις δουλειές... δες εμένα που δεν κάνω τίποτα... :lol::lol: μόνο τα πολύ απαραίτητα... αφού όσο θα είμαι στο νοσοκομείο θα έρθει η γυναίκα μαζί με τη μαμά μου να μου κάνουν μια καλή γενική και τέλος!! :D:D

Για το σεξ δεν σχολιάζω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γειά σου Χριστινάκι!!!

Εμείς σήμερα θα φάμε τορτελίνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wres wres niwthw oti me ponane ola k alles pali fores den exw tpt...

oso gia to sex opws proeipan k ta koritsia ola gia tous antres mas

kai gia na kanoume mia krisimh erwthsh..ti tha fame shmera?egw exw mousaka apo proxtes alla lew na kanw kana augo giati exoun meinei 2 kommatakia mono

gieliz mou me to kaloooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελίζ!! Αύριο έχεις το μεγάλο ραντεβού!! Ετοιμος ο μπέμπης!! :D:D

Τι βλέπω άρχισαν οι σόκιν συζητήσεις??? :lol::lol:

Εμένα με πονάνε και τα πόδια και η μέση...Και ειδικά το αριστερό πόδι...

Από φαγητό με βλέπω να τρωω μονο λίγο πεπονάκι προς το παρόν γιατι δεν εχω όρεξη για κάτι άλλο.

Καλημέρα Χριστίνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τιτινακι μου.....!!!!!!!!!!!!!!!!Τελεια θα δεις το νινακι σου την δευτερα!!!!!!!!!!

Ασε με την μεση με χτυπαει ο πονος στον γοφο και νομιζω δεν μπορω να σηκωθω!!!!!!!!!!!

Νικη μου εισαι πολυ τυχερη γιατι με το προβλημα που εχεις θα πονουσες ακομα πιο πολυ!!!!!!

Εμεις σημερα τρωμε ψητα στην σχαρα...θα ψησει ο μπαμπας μου διαφορα στην γιαγια μου και θα φαμε εκει!!!!!!!!!!!

Γιελιζ μου με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΩΠΩΠΩΠΩ.....Μη ξεχασεις να δωσεις ενα μεγαλο φιλι στον μπεμπη σου απο ολες μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAROULITA MOU STON GIATRO THA PAW NA DEI MONO STIS EXETASEIS DEN THA KANOUME YPERHXO!!!!!!!!THA AKOUSOUME KARDOULA THA ME ZYGISEI THA PAROUME PIESH....AYTA ..GIA NA DOUME!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

GIELIZ MOU KAI EMEIS TORTELINIA SHMERA EXOUME!!!!!!!!EFTIAXA EXTHES WRAIOTATA ME KREMA GALAKTOS MPEIKON KAI MANITARIA GIAMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μεγάλο ραντεβού δε λές τίποτα... :D:D:D

Μαρουλίτα μόνο ένα φιλάκι?? θα του δώσω πολλαααα!!! :lol::lol: Πώ πώ παιδιά όσο το σκέφτομαι η καρδιά μου χτυπάει με χίλια!!! Τι γιουτοπαρ και χαζομάρες!!! εδώ να δείτε ταχυπαλμίες!!! :lol::lol::lol::lol:

Χριστίνα μου και εμένα ο άντρας μου θα κάνει μία τέτοια σάλτσα μάλλον... γιατί ρώτησε αν έχουμε μανιτάρια!! Πολυ μου αρέσουν τα τορτελίνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ,εφτασε η μεγαλη μερα! :D Με το καλοοοο!Περιμενουμε νεα σου,μην μας ξεχασεις,ετσι; ;)

Χριστινακι παρε μπανακι-αλλαξιερα,να βολευτεις. ;) Και θα το κανεις μπανιο χωρις να σκυβεις και θα εχεις αλλαξιερα. ;)

Μαρια,προσπαθησε οσο μπορεις να καθεσαι σωστα για να μην ποναει η μεση σου.Βαζε ενα μαξιλαρι να μην ειναι η μεση σου στον αερα και μην γερνεις μπροστα.Κρατα την πλατη σου ισια.Ειναι πολυ σημαντικο!Εχω θεμα με την μεση και μου τα εχει πει ο φυσικοθεραπευτης αυτα.Και αν κατι με εχει σωσει ως τωρα στην εγκυμοσυνη και δεν πονεσα ακομα,ειναι οτι προσπαθω να καθομαι με σωστη σταση σωματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θα σας αφήσω προς το παρόν.. έχω μερικά ρούχα για σιδέρωμα... μετά λέω να κάτσω να κάνω αποτρίχωση όπου χρειάζεται (για να μην μου κάνουν στο νοσοκομείο) μετά ένα μπανάκι και να ξαπλώσω λίγο... Λογικά θα ξαναμπώ προς το βραδάκι!! Τα λέμε μετά... Φιλάκιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες.τι μου κανετε;ειχα βγει για κατι δουλειες κ τωρα γυρισα.αλλα με επιασε ξαφνικα μια ζαλαδα σα να ημουν ετοιμη να λιποθυμισω.τα χρειαστηκα λιγο.αλλα εφαγα μια σοκολατα κ μια φετα καρπουζι κ συνηρθα λιγο.μου πρηστηκαν κ τα δαχτυλακια μου κ μου γιναν λουκανικακια παλι

τι κουβεντα πιασατε παλι; για το σεξ;σα δε ντρεπεστε λεω εγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις εχουμε να το κανουμε αυτο το σπορ 8 μηνες.εχετε να πειτε τιποτα;οχι οτι δε θελω.θελω κ μαλιστα παααααααααααααααααααααρα πολυ.αλλα φοβομαστε.αλλα ο αντρας μου με εβαλε να του υποσχεθω οτι μετα τη γεννα με το που θα μπορεσουμε θα κανουμε καθε μερα.ε!το υποσχεθηκα τι να κανω;τωρα το αν θα το τηρησω αλλο θεμα...............

αλλα νικη,να σε ρωτησω............οταν λες κανετε αγκαλιτσες αλλα οχι τη πραξη τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εννοεις ακριβως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif]

γιελιζ μου εφτασε η μερα επιτελους.με το καλο γλυκια μου,ευχομαι να ειναι η συγκλονιστικοτερη εμπειρια της ζωης σου.ολα θα πανε τελεια

φιλια κ στα υπολοιπα κοριτσια.εμεις σημερα μαγειρευουμε κοτοπουλο τηγανητο με σκορδακι κ πιπεριες κ πατατες τηγανητες.εχω σκασει τωρα απο τη σοκολ αλλα ε!θα κανω τη καρδια μου πετρα κ θα φαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poso exw pethimisei auta ta alantika..alla upomonh gia ton mpemph mou

twra arxise k h kaoura opote katalabainete me ti oreksh tha fame otan peinasoume????????

gieliz mou poso se zhleuw..tuxeroulaaaa...ante ante me to kalooooooo!!!!!!!!!tha thella na erthei k h dikh mou stigmh na parw ton diko mou mpempoulh agkalia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!Δεν προλαβαινω καθολου τα νεα σας κ εχω στενοχωρηθει :(:(:(

Σε οσα κοριτσακια εχουν γιατρο αυτη την εβδομαδα,με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!!

Εμας οι κολικοι οσο πανε κ χειροτερευουν,το περιμεναμε βεβαια,κ η μανουλα δεν εχει καθολου χρονο.Δυσκολα πολυ κοριτσακια μου...Γλυκια κουραση δε λεω,αλλα δε λειπουν κ οι εκνευρισμοι μιας κ η μονη βοηθεια που εχω ειναι αυτη της μητερας μου.Ολοι οι αλλοι εχουν τραβηξει τον πισινο τους....

Γιελιζακι μου........ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εφτασε η μεγαλη μερα γλυκεια μου!!!Ευχομαι να πανε ολα τελεια (που θα πανε) κ με το καλο να κρατησεις αγκαλια το θαυματακι σου!Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη κ ενεργεια!Κ φυσικα θα επικοινωνησουμε το συντομοτερο δυνατο ;);) Φιλακια στην κοιλιτσα,για τελευταια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...