Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαιμουδακι πολυ χαιρομαι που ολα ειναι ενταξει ,ε την αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο στο μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια μια χαρα ειναι το παπ α πιστευω,μην ανησυχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liannaki moy ti omorfh koiloympitsa.......

maimoyditsa mpravo koritsaki moy ola kal kai se esas me thn afxenikoyla...ante twra voyr gia thn B epipedoy...........

phgame sthn mama fagame kai twra lew na anebw ligo sthn koympara moy apo panw na dw kai thn mpoympoyka ths....filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πριν κανένα μισάωρο γύρισα απ' το σχολείο. Ακόμα δεν έφαγα, έχω τρομερή ξινίλα. Ενώ είχαν υποχωρήσει ξινίλες και αναγούλες, επανήλθαν, μάλλον λόγω του συγχρωτισμού με τη διευθύντρια.

Λένα, ακόμα έχετε τρεχάματα ε; Εμείς απλά καθόμαστε και μιλάμε. Μόνο ο κακομοίρης που έχει αναλάβει το περιοδικό τρέχει και δε φτάνει, αλλά φυσικά, κι εμείς τρέχαμε και δε φτάναμε όταν δεν είχαμε τη θεατρική παράσταση. Ευτυχώς τελική γιορτή δεν κάνουμε, μόνο τελετή αποφοίτησης, που είναι κάτι πάρα πολύ απλό, και φυσικά δεν έχει καλλιτεχνικό πρόγραμμα. Τώρα το μόνο που μένει είναι οι συνεδριάσεις, πράγμα που σημαίνει: α. πρακτικά για μένα, β. καβγάδες (να τον περάσουμε, να τον στείλουμε Σεπτέμβριο) και γ. καταγραφή όλων των καβγάδων στα πρακτικά από μένα! Γιούπι!

Ηλιάννα, με ρέγουλα οι δουλειές, αν και, φαντάζομαι, με δύο παιδιά, θα πρέπει να είσαι συνέχεια με τη σφουγγαρίστρα στο χέρι.

Νία, καλά να περάσεις στην κουνιάδα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε που ειστε ολες εξαφανισμενες??????????????????????????????????????????

δεν βλεπω κινηση σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι?????????????????????????

τι κανετε???????πως ειστε?????

εγω εκανα τις δουλιτσες μου (ξεμπιχλιασαμε λιγο χαχαχαχαχα), εχω βαλει τα παιδακια μου για υπνο, εκανα παλι ενα μπανακι για να δροσιστω κ τωρα τρωω κατι κολοκυθακια που εφτιαξε η μαμα μου!!!!!!!!!

κ μετα θα βγω βεραντουλα με πεπονακι μιας κ εχει τελεια βραδια κ σε λιγο θα ερθει κ ο αντρουλης απο τη δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα τα νεα τα δικα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου καλα κανεις κοπελιτσα μου πηγαινε τις βολτιτσες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου πω πω μεχρι να τελειωσετε ειναι αστα να πανε στο σχολειο....!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUU HRTHA KAI EGWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!

EKANA TON YPERHXO HTAN TELEIAAAAAAAAAAAAA O MPEMPIS EIXE POLY PLAKA GIATI EIXE TO XERAKI TOU MPROSTA STO PRWSOPAKI TOU KAI MAS MOUTZWSE KIOLAS...XAXAXAXAXAA O GIATROS PROSPATHOUSE POSH WRA NA TON VGALEI KALA..........TELIKA KATI KATAFERAME!!!!!!AX PWS MEGALWSE ETSI TO AGORAKI MOUUUUUUUUUUU...TWRA EIMASTE 1.210 :P:P:P:P:P

TO VLEPAME NA KATAPINEI YGRO KAI NA XAZMOURIETE KAI ELIWSA KORITSIA.....KALA EXEI KANEI KATI XEILAKIA....IDIA ME THS MAMAS ENNOEITE!!!GIA DAGWMA EINAI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

TELIKA O YPERHXOS STO REA HTAN PARA POLLY APOLAYSTIKOS....KRATISE ARKETH WRA TO KATAEYXARISTITHIKA KAI O GIATROS POLY KALO HMOUN PARA POLY ANETA MAZI TOU!!!!!!!!!!

OTANE EVAZE TO XERAKI TOU TO MWRO STO PRWSOPO O GIATROS TO KOUNAGE GIA NA TO VGALEI KAI NA TO DOUME ME 4D KAI AYTO DEN TO EVGAZE KAI ELEGE O GIATROS ATAKTO AGORAKI,KOUNISOU VRE PITSIRIKOOOOO..AXAXAXAXAXAXA POLY PLAKA......PANTWS KOUNIETE OLH THN MERA KORITSIA......DEN EXEI STAMATISEI.....

PROS TO PARWN EIMASTE SE KEFALIKH PROVOLH!!!!!!!!!!!TO KEFALAKI TOU EINAI ARISTERA KATW!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

DEITE FWTOGRAFIA KORITSIA...DEN EINAI GIA DAGWMA????????????? :D:D:D

post-11182-13873937203232_thumb.jpg

post-11182-1387393720398_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεριιιιζωωω :D

πρωινη πρωινη ειμαι σημερα!

τι κανετε?

αννα μαρια δουλιες με φουντες θα εχετε και εσεις εκει φανταζομαι

ΥΠΟΜΟΝΗ θα τελειωσει καποια στιγμη! :)

λενακι και εσυ σε καλο περιβαλλον εχεις μπλεξει,

τετοιοι ανθρωποι δλδ αμαν, μα μια βοηθεια δεν θα τους επεφτε και ο κ@λος να δωσουν! :evil:

ηλιαννακι μου θελω και εγω πεπονακιιιιιιιιιιιιι, ααχ ποσο πολυ μάρεσει..

θα ψαξω να παρω και εγω :D

χριστινα τι κουκλος ειναι αυτοοος?!

ααααχ ενα παιδιιιιιιιιιιι τον εχουμεε ερωτευτει ολεες :D

την τσιμπισαν την μικρη κουνουπακια στο μπουτι και εγιναν ΝΑ!

κατα κοκκινο της το εκανα απο το μπεταντιν που βαλαμε,

αυτες οι ταμπλετες δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ :evil:

τα φιλια μου σε ΟΟΟΟΛΑ τα κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλο το παρεάκι!

Πως είστε σήμερα;

Maimoudaki μπράβο κοριτσάκι που είναι όλα καλά με το μπεμπάκι σας!!!

Titinaki ο γιος σου ειναι ένας κούκλος!δεν έχω λόγια...................

Αστέρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία μου άρχισαν τα κουνούπια....άσε και δεν θέλω να βάλω ταμπλέτα!

Θα αναγκαστώ βέβαια τι θα κάνω;καταλαβαίνω πως θα την έκαναν την καημένη

τη μικρούλα..............

Ηλιαννάκι όμορφο το κοιλουμπάκι οσυ!

Τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γινεται αλλιως εδω και 2 βδομαδες εχω ταμπλετες,

αλλα τωρα θα το αλλαξω και θα βαζω εκεινο με το υγρο μηπως κανει περισσοτερη δουλεια..

αλλα δεν εχω μεσα στο δωματιο μου εχω απ'εξω, οποτε δεν κανει και τρομερη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γινεται αλλιως εδω και 2 βδομαδες εχω ταμπλετες,

αλλα τωρα θα το αλλαξω και θα βαζω εκεινο με το υγρο μηπως κανει περισσοτερη δουλεια..

αλλα δεν εχω μεσα στο δωματιο μου εχω απ'εξω, οποτε δεν κανει και τρομερη δουλεια

Ελπίζω το υγρό να μη μυρίζει,θα το δοκιμάσω και εγώ!

Γιατί την ταμπλέτα δεν την παλεύω με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia..........titinaki moy ti mwraki einai ayto ontos gia dagkwma xixixixixixi.......molis vgei apo thn koilitsa ksereis esy xaxaxaxaxa....gero na einai to koyklaki soy kai ola fysika ta paidakia..........

piasate koynoyposyzhthsh pwpwpwpwpw kai emena me trwne leme kai akoma den exw valei tipota .........twra poy pame sto neo spiti tha pw na moy kanoysn mia apolymansh kai meta tha mpoyme apapapapa den paleyonte...........

eimai etoimh gia mia voltoyla mexri ta jambo me thn koymparoyla moy kai to ninaki xixixixi einai 3 mhnwn kai einai mia glyka olo gelaei to skatoyli.........

kai molis gyrisw arxizw na mazeyw koytes molis gemisw to spiti koytes tha sas valw foto na deite to xaos xixixixixixi filakia se oles kai kalo prwino........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε εγκυουλιτσες μου???????????????????????????πως ειναι οι κοιλουμπιτσες ??????????????????????????????????

τι ζεστη ειναι παλι κ σημερα????????????????????????????θα λιωσουμε οοοοοοολο το καλοκαιρι !!!!!!!!!!!!

νιακι μου καλη βολτιτσα κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να δεις τα δικα σου μικρουλια......θα ξετρελαθεις τελειως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι για φαγωμα τα μικρουλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου τι κουνουπι ειναι αυτο ????? μιλαμε για πολλα κουνουπια κ εδω σε εμας!!!!!!!!!!

η μυρωδια απο την ταμπλετα δεν ξερω φρτος με πηραζει πολυ, ισως δοκιμασω κ εγω το υγρο που λες μακαρι να κανει δουλεια!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου?????????το μωρακι σου??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μαςςςς....:)

Ηλιαννάκι μου τέλεια η κοιλίτσα με τον Χρηστάκο σου....:)

Μαρία μου τα κουνούπια μέχρι στιγμής κατευθύνονται αποκλειστικά και μόνο στον αντρούλη μου....οπότε εγώ την γλίτωσα προς το παρόν..:)....πολλά φιλάκια στην κορούλα σου..:)...και στον γιό σου ασφαλώς...:)

Τέντι μου με το καλό η β΄ επιπέδου σου γλυκιά μου.....να δεις το καμάρι σου και να απολαύσεις κάθε δευτερόλεπτο..:)

Βερονικάκι πολλά φιλάκια στην δίδυμη κοιλίτσα σου..:)

Χριστίνα μου ο γιος σου έχει ήδη κλέψει τις εντυπώσεις....τα χειλάκια του είναι καταπληκτικά...;)

Άννα ΜΑρία μου ακόμη ταλαιπωρήσε με αναγούλες?....αχ βρε κοριτσάκι μου...

Αναστασία μου να τηλ. τον γιατρό σου σήμερα....:)...όλα είναι μια χαρά..:)

Μαρία μου χαίρομαι που τελείωσες με τα χαλιά και ξεκουράζεσαι....όχι άλλες δουλειές...:)

Νάσια μουυυυυ.....πολλά φιλάκια....;)....μια χαρά που σε προσέχει η πεθερούλα.... :mrgreen::mrgreen:

Εύη μου....μερικά παιδάκια όντως είναι πολύ άτακτα και κάνουν την ζωή "ΜΑΡΤΥΡΙΟ" με τις σκανδαλιές τους.......:))...χαχαχαχα......

πολλά φιλάκια σε όλες τις πανέμορφες κοιλίτσες.....

εμείς εδώ πολύ ζέστη...ο άντρας μου με τον αδερφό μου με παρακαλούν να πάω θάλασσα μαζί τους....τί να κάνω βρε κορίτσια?....

:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ....ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.....ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ.ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΙΝ ΤΣΙΜΠΗΣΑΝ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ.....Κ ΜΕΝΑ ΑΜΑ ΜΕ ΒΡΟΥΝ ΜΕ ΓΑΖΩΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΩ ΥΓΡΟ Κ ΣΤΙΝ ΣΑΛΟΚΟΥΖΙΝΑ ΤΑΜΠΛΕΤΑ Κ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΜΕ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΤΗΧΩΣ......ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΜΑΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ.ΤΙΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδάκι πόσο χαίρομαι που πήγαν όλα τέλεια με την αυχενική σου....:).......είδες που μεγαλώνει και πολύ γρήγορα?....να μου φιλήσεις την κοιλίτσα σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...