Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσαροι!

Εμείς πήγαμε σήμερα στο γιατρό. Είδαμε το μωρό, αλλά για φύλο ούτε δείγμα, αφού είχε σταυρωμένα τα πόδια! Σε κάποια φάση λέει ο γιατρός στον άντρα μου "να, τώρα σε μουτζώνει" και είδαμε μια παλάμη με πέντε δάχτυλα τεντωμένα, χαχα! Μας λέει "είναι ένας απ' τους Αγανακτισμένους, που βγαίνουν στις πλατείες"!!!!!! Από την κοιλιά επαναστάτης (ή επαναστάτρια)!!!!!

Μου είπε ότι η κοιλιά μου μεγαλώνει κανονικά, μου τη μέτρησε και με μεζούρα κιόλας, μου είπε ότι είναι πολύ καλό που δεν πήρα ακόμα κιλά.

Δυστυχώς, όμως, πάλι βρήκε ίχνη από υγρά στα ούρα, και πάλι κάναμε καλλιέργεια ούρων και κολπικού υγρού. Πήγα στο μικροβιολογικό με το κολπικό υγρό και μου δώσανε βαζάκι για να μαζέψω ούρα. Σφιγγόμουν, σφιγγόμουν, ούτε το μισό δε γέμισα! Τους λέω "τόσα είχα, φτάνουν, ή να μαζέψω στο σπίτι και να σας τα φέρω το απόγευμα"! Ευτυχώς φτάνανε...

Αναστασία, για τα αποτελέσματα του Παπ-Α δεν ξέρω να σου πω, αλλά αφού σου λέει κατηγορία μειωμένου κινδύνου, καλό θα είναι, δεν μπορεί!

Ηλιάννα, τέλεια η κόρη σου, χαχα! Πέρσι μου το έκανε κι εμένα ένας μαθητής μου, πήρε διάφορους μαρκαδόρους και μου έβαψε ένα νύχι, με σχέδια κιόλας. Βέβαια, αυτός ήτανε και 25 χρονών, αλλά χαβαλέ κάναμε, ήταν μέρα δραστηριοτήτων! :P

Νία, τέλεια η φωτογραφία. Το φόρεμα σου πάει πάρα πολύ. Πρόσεχε με τη μετακόμιση. Κι εγώ πέρσι θα έκανα μετακόμιση όταν ήμουν έγκυος, αλλά τελικά το έχασα, κι έκανα τη μετακόμιση μία εβδομάδα μετά την απόξεση. Εγώ δεν κουβάλησα τίποτα, μάλιστα όταν έγινε η μεταφορά ήμουν στο σχολείο, αλλά έκανα όλα τα υπόλοιπα. Παρασκευή απόγευμα μεταφέραμε τα πράγματα, μέχρι το Σάββατο το απόγευμα είχα ξεπακετάρει σχεδόν τα πάντα, μέχρι που είχα στολίσει και τον μπουφέ με τα ασημικά! Φυσικά κάθε λίγο ξεκινούσε αιμορραγία, αλλά δε με ένοιαζε, αντίθετα, ήταν μια απασχόληση για να ξεφεύγω.

Πάντως η βεράντα φοβερή! Τόσο είναι όλο το σπίτι μου καλέ! Εμείς δεν είμαστε και πολύ της βεράντας, οπότε δε με ένοιαζε αν είναι μεγάλη η μικρή.

Όσο για τα μεταχειρισμένα, εμένα άμα μου δώσουν δε θα πω όχι, φτάνει να είναι σε καλή κατάσταση. Δεν έχω την τρέλα να τα έχω όλα καινούρια, κ.λπ. Δε νομίζω να έρθει καμιά φίλη μου και να μου δώσει απλά για να το παίξει, ή από λύπηση. Όσο για συγγενείς, ξέρω ότι κανείς δεν πρόκειται να ασχοληθεί. Πάντως, και η μάνα μου έδινε στην ξαδέλφη μου, και οι φίλες μου μεταξύ τους. Είναι κάτι συνηθισμένο. Φυσικά, άμα ξέρεις ότι ο άλλος το κάνει για να το λέει μετά, ή επειδή σε λυπάται, εννοείται ότι δε θα δεχτείς. Αλλά εμένα δε νομίζω να το κάνουν από λύπηση, επειδή ξέρουν ότι είμαι διορισμένη καθηγήτρια, κι αυτό στη συνείδηση του μέσου Κύπριου σημαίνει μισθός τρία χιλιάρικα το μήνα. Καμία σχέση, βέβαια, ούτε τα μισά δεν παίρνω, επειδή μου αφαιρούν τη δόση του δανείου πριν με πληρώσουν, αλλά αυτοί δεν το ξέρουν!

Χριστίνα, καλή επιτυχία σήμερα με τον Β-επιπέδου. Εγώ έκλεισα ραντεβού ήδη από τη μέρα που έκανα την αυχενική, 21 Ιουλίου!

Ρε κορίτσια, τι θα μαγειρέψετε σήμερα; Εγώ σκέφτηκα μακαρονάδα, αλλά δεν την πολυθέλω τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου σε ευχαριστώ πολύ!

Άννα Μαρία τι ωραία που είδατε τον επαναστάτη/επαναστατριά σας σήμερα!

Είδες και η κοιλίτσα μια χαρά!Όσο για την καλλιέργεια ελπίζω να μην είναι τίποτα καλό μου!

Εγώ θα φάω ψάρι με βραστά λαχανικά,δεν τρελαίνομαι αλλά εντάξει!

Μια χαρά τα μακαρόνια, δεν σου πολυκάνει κέφι ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ψάρι το σκέφτηκα κι εγώ, αλλά πού να πηγαίνω τώρα στην ψαραγορά να παίρνω; Δηλαδή, είναι πέντε λεπτά απ' το σπίτι μας με τα πόδια, αλλά κάνει φοβερή ζέστη, και έχουν κλείσει και όλους τους δρόμους.

Τελικά, μάλλον στη μακαρονάδα θα καταλήξω...

Το ψάρι θα πρέπει να περιμένει μέχρι αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααααααααα :D

τι μου κανετε?

βερονικακι με το καλο

να πατε στο καινουριο σας σπιτακι, θα πρεπει να ειναι εξαισιοο :D

τελιααα η φωτογραφια με τα αδερφακια σου, μα τι αγαπημενοι :):):)

ευη μου κοιτα και εγω σε φιλη μου εχω πει να της δωσω ριλαξ

ή το καροτσι του μεγαλου πριν απο κατι χρονια, αλλα φυσικα δεν το κανα απο κακια

απλα για να βοηθησω γιατι τα αρχικα εξοδα ειναι ΠΑΡΑ πολλα αμα δεν εχεις τπτ :?

αλλα φυσικα αμα καποιος δεν το κανει με καλη προθεση

τοτε οντως ειναι εκνευριστικοοο

χριστινακι σημερα θα τον δεις τον μπομπιρα?

ελπιζω να ειναι σε καλη θεση και να τον καμαρωσεις :D

αννα μαρια ελπιζω με τα ουρα να μην γινει τπτ,

οι εξετασεις να ειναι καλες :)

μουτζωνεε κιολας το μικρουλι :lol::lol:

ηλιαννακι μου καλε τι εκανε το κοριτσακι σου?

αχααχα δεσποινιδα εχει γινει :D:D:lol:

εγω ειμαι μαγαζι, δεν εχουμε και πολυ δουλεια σημερα

κανει και ζεστη.. ποιος να βγει για ψωνιιααα?!

εχω και στο ταμιο ψηλο σκαμπο οχι καρεκλα και

αρχιζω να πιανομαι, με τραβαει και κατω απο την κοιλια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!

ένα σωρό γράψατε πάλι....δεν σας προλαβαίνω πιά!!!!!!

Το Μαϊμουδάκι δεν μπήκε να μας πεί τα νέα από την αυχενική......ελπίζω ότι όλα πήγαν τέλεια!!!!!

Αναστασάκο νομίζω ότι τα νουμεράκια σου είναι μια χαρά.....τα δικά μου είναι τα εξής:

free β-hCG: 9.1 ισοδύναμο με 0.34 ΜοΜ

PAPP-A: 1.4 ισοδύναμο με 0.77 ΜοΜ

Αυχενική διαφάνεια: 2.0 ισοδύναμο με 0.99 ΜοΜ

Κίνδυνος συνδρόμου με βάση την ηλικία: 1/312

Πιθανότητα για σύνδρομο Down Τρισωμία 21: 1/24100 Χαμηλός κίνδυνος

Τρισωμία 18-13 (Edwards και Patau): 1/63503 Χαμηλός κίνδυνος

Risk cut-off: 1/250

Ελπίζω να βοήθησα!!!!!

Βερονικάκι μου μούρλια η κοιλίτσα με τα διδυμάκια!!!!!!! Κι εσύ κούκλα!!!!!!

Ηλιαννάκι μου θαυματουργά τα μωρομάντηλα...κι εγώ όλες τις ζημιές της Μαρίας μου με μωρομάντηλα τις αντιμετωπίζω.....

Τιτινάκι μου με το καλό σήμερα στον υπέρηχο! Άντε ποιός τη χάρη σου....θα δείς τον άντρα της ζωής σου πάλι!!!!!!

Teddy μου πλησιάζει ο καιρός για τον β' επιπέδου......την μία Πέμπτη θα πάς εσύ και την επόμενη εγώ! Καλά αποτελέσματα να έχουμε Παναγίτσα μου!!!!!

Κίσκα μου κι εγώ πολύ νευρίαζα που επέμεναν να μου φορτώσουν όλα τα χρησιμοποιημένα όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου....αλλά πάτησα πόδι και αρνήθηκα να τα πάρω, τα πήρα όλα κατακαίνουρια!

Βανεσάκι μου χάθηκες....ελπίζω όλα καλά τώρα ε????? Η β' επιπέδου γίνεται μεταξύ 21ης και 23ης εβδομάδας.

Μίκι μου τί κάνεις?

Μυριάκι μου μην μου τα θυμίζεις τα χαλιά γιατί ακόμα δεν τα έχω μαζέψει και πρέπει και να τα πλύνω.....περιμένω να πάρει ρεπό ο άντρας μου να με βοηθήσει.....έτσι όπως το πάμε προβλέπω να τα σηκώνω τον Αύγουστο που είναι παχιές οι μύγες!!!!

Γράψατε πολλά, δεν θυμάμαι τί άλλο ήθελα να σχολιάσω......δεν είμαι και πολύ καλά σήμερα, η μικρή μου δεν κοιμήθηκε όλο το βράδυ (είχε όρεξη για παιχνίδια) και είμαι με δύο ώρες ύπνο....σαν τον βρυκόλακα νιώθω!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλημέρα σας κυρίες μου όμορφες...:)

καταρχήν Βερονικάκι μου είσαι μια κουκλίτσα μια θεά...:).......φτουυυ...φτουυυ...:).....με το καλό να μετακομίσετε και να πάτε στο νεο σας σπιτάκι και να περιμένετε τα παιδάκια σας...:).....

Χριστίνα μου σε λίγες ωρίτσες θα δεις το αγοράκι σου...;)

Νάσια μου γλυκιά μου είμαι μια χαρούλα δόξα τον Θεό...:)......απολαμβάνω τον υπέροχο ήλιο μας..:)

Τέντι μου με το καλό να κάνεις την Β΄επιπέδου σου....όλα να είναι τέλεια κουκλίτσα μου...:)

Ηλιάννα μου...:)......μην κουράζεσαι....:)...είπαμε...πάνω από όλα το νινάκι μας..;)

Μαρία μου, καταλαβαίνω τί θα πει να μην εχεις βοήθεια για τις δουλειές....αλλά προσοχή μεγάλη....άσε και ένα χαλί για του χρόνου...;)

Μαρία μου είμαστε μια χαρούλα......και εσύ την άλλη Πέμπτη για Β΄ επιπέδου εεε?....άντε να περάσουν οι μέρες να το δεις το βλασταράκι σου..:)

Βανεσσάκι μου πολλά φιλάκια και να προσέχεις...:)

Άννα ΜΑρία μου είδες που ολα τελικά είναι μια χρούλα με την κοιλίτσα και το μωράκι σου?....άρα απήλαυσε κάθε δευτερόλεπτο της εγκυμοσύνης σου και μην αγχώνεσαι.....για πότε θα φουσκώσει η κοιλίτσα μέσα στο καλοκαίρι χαμπαρι δεν θα πάρουμε....:)....σε φιλώ....και μην στενοχωριέσαι με τα ούρα....όλα θα γιατρευτούν...:)

Αναστασία μου οι εξετάσεις σου είναι μια χαρούλα....το μωράκι σου είναι γερό και δυνατό......χαμογέλασε...;)

Εύη μου τι κανεις?.....:))

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ γλυκά.......ελπίζω να μην παρέλειψα να αναφερθώ σε καποια εγκυούλα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!αυριο πρωι εχω ραντεβου για υπερηχο!!!!ελπιζω να εχει καλη θεση το μωρακι μου και να επιβεβαιωσουμε το φυλο!!!θα ρωτησω και για θαλασσα γιατι δεν αντεχω αλλο!!!πρεπει να ξεκινησω τα μπανια!!!εσεις κοριτσια εχετε ρωτησει???τι σας ειπαν??

βερονικα εισαι κουκλιτσα!!!!να χαιρεσαι τα αδερφακια σου!!!και να σε προσεχουν!!!

καλη επιτυχια στα κοριτσακια που εχουν β επιπεδου!!!περιμενουμε εντυπωσεις και φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι πάντα καλά, σου στέλνω τα φιλιά μου!

Vanessaki σε ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!με το καλο αύριο να δείτε το μωράκι σας

και να σας ανοίξει και τα πόδια να επιβεβαιώσετε το φύλο!

Για θάλασσα δεν ρωτάω γιατί φοβάμαι μη φάω τα μούτρα μου, φαντάζομαι όμως

ότι σε καθαρή θάλασσα δεν θα υπάρχει πρόβλημα!

Νάσια μου πλησιάζουν οι Πέμπτες και η δική μου και η δική σου!Ελπίζω όλα να πάνε

καλά Παναγίτσα μου!Άντε να ξεκουραστείς κοριτσάκι μου!

Μαρία μου με το καλό και εσύ τη Δευτέρα να κάνεις το β επιπέδου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΝ ΦΩΤΟ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΙΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!!!!ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ.ΠΕΣΤΟΥΤΑ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΔΩΣΕ!!!!!!!ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ.....ΑΛΛΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΕΤΕ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΤΑ 2 ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΜΟΝΗ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΦΑΚΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΣΙΔΗΡΟ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ.ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΙΣ 27 ΕΧΩ ΑΡΓΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου μπραβο ολα ειναι μια χαρα,ειδες?????

μαρακι μου ναι ναι εχει αρχισει κ κανει ολο κατορθωματα η κορουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αντε καλα αποτελεσματα να εχεις τη δευτερα στη β επιπεδου!!!!!!!!!ολα θα ειναι τελεια!!!!!!

νασιουλα μουπω πω η μικρη ειχε τρελη ορεξη νυχτιατικα ε????? πω πω σε καταλαβαινω,κομματια εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου τι κανεις γλυκια μου??????πως ειναι η κοιλιτσα?????

βανεσσακι μου τι καλα που θα δειτε αυριο το μωρακι σας!!!!!!!μακαρι να εχει καλη θεση ωστε να ειστε σιγουροι για το φυλλο!!!!!!!!!

αααχχχχχχχχχχχχχχ θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωω να δω τον μικρουλη μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

εγω εχω ρωτησει τον γιατρο για τα μπανια κ μου ειπε οκ μπορω να κανω!!!!!!!!

τεντυ μου ολα μα ολα θα ειναι τελεια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου γλυκο καλα ειναι ο χρηστακος εδω ολο κλωτσαει!!!!τωρα θα παω να τον δροσισω λιγο με ενα ντουσακι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχεις δικιο με τα ρουχα συμφωνω κ εγω μαζι σου!!!!!!

αντε καλη ορεξη με τις φακες σου που σου αρεσουν πολυ πολυ κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω τωρα παω να κανω ενα ντουσακι να δροσιστω κ να ξαπλωσω!!!!!!!!!!

καλο μεσσημερι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά μακαρονάδα έκανα και την έφαγα μια χαρά! Πεινούσα, γιατί έπρεπε να μείνω μέχρι τη μία νηστική λόγω αντιβίωσης.

Μαρία, πάλι καλά που υπάρχει και το σκαμπό. Εγώ θυμάμαι είχα δουλέψει για ένα μικρό διάστημα σε μια εταιρεία ερευνών και πήγαινα σε σούπερ μάρκετ και ρωτούσα διάφορα τον κόσμο. Σε ένα από τα σούπερ μάρκετ, που είχα πάει και τον περισσότερο καιρό, είχε ένα σκαμπουδάκι και καθόμουν που και που. Σε κάποια φάση έρχεται ο υπεύθυνος του καταστήματος, ένας ιδιότροπος που φαινόταν ότι έκανε μαύρη τη ζωή ολονών εκεί μέσα, και μου λέει "καθόσουν στο σκαμπό; Απαγορεύεται!". Και μετά το εξαφάνισε, και καθόμουν όρθια με τις ώρες. Στην Κύπρο πάντω, όλες οι πωλήτριες κάθονται, δεν υπάρχει αυτή η παράνοια.

Νάσια, ελπίζω να μπορέσεις να ξεκουραστείς.

Βανεσσάκι, η θάλασσα επιτρέπεται, φτάνει να είναι καθαρή, να προσέξεις να μην είναι τα νερά θολά από άμμο, να μην έχει πολύ κόσμο, κ.λπ. Εγώ πάντως δεν έχω όρεξη να πάω για μπάνιο και μου φαίνεται δε θα με δει η θάλασσα φέτος.

Μίκι, κι εμείς έχουμε ήλιο, αλλά δεν τον απολαμβάνουμε, γιατί άρχισαν οι ζέστες...

Μύριαμ, χαρά στο κουράγιο σου να κάθεσαι να πλένεις χαλιά. Εγώ και να είχα δε θα τα έπλενα. Το πολύ πολύ να τα έδινα έξω να μου τα πλύνουν μια φορά, αλλά κι αυτοί δεν είναι και αξιόπιστοι. Οι γονείς μου παλιά δίνανε τα χαλιά σε εταιρεία καθαρισμού, και μια φορά τους είδαν να πετάνε τα χαλιά στη θάλασσα για να τα πλύνουν! Ε, από τότε τα έπλενε η μάνα μου, με φάρμακο και ειδικό βουρτσάκι, στα γόνατα, όχι με το λάστιχο στην αυλή. Φυσικά, τα τελευταία χρόνια βάζει τον άντρα μου ή τον αδελφό μου (όταν έρχεται) να τα πλύνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ.ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΙΣ 27 ΕΧΩ ΑΡΓΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Γλυκιά Muriam,

σε ευχαριστούμε πολύ!Με το καλό και εσύ στις 27!

σε φιλώωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου μπραβο ολα ειναι μια χαρα,ειδες?????

μαρακι μου ναι ναι εχει αρχισει κ κανει ολο κατορθωματα η κορουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αντε καλα αποτελεσματα να εχεις τη δευτερα στη β επιπεδου!!!!!!!!!ολα θα ειναι τελεια!!!!!!

νασιουλα μουπω πω η μικρη ειχε τρελη ορεξη νυχτιατικα ε????? πω πω σε καταλαβαινω,κομματια εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου τι κανεις γλυκια μου??????πως ειναι η κοιλιτσα?????

βανεσσακι μου τι καλα που θα δειτε αυριο το μωρακι σας!!!!!!!μακαρι να εχει καλη θεση ωστε να ειστε σιγουροι για το φυλλο!!!!!!!!!

αααχχχχχχχχχχχχχχ θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωω να δω τον μικρουλη μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

εγω εχω ρωτησει τον γιατρο για τα μπανια κ μου ειπε οκ μπορω να κανω!!!!!!!!

τεντυ μου ολα μα ολα θα ειναι τελεια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου γλυκο καλα ειναι ο χρηστακος εδω ολο κλωτσαει!!!!τωρα θα παω να τον δροσισω λιγο με ενα ντουσακι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχεις δικιο με τα ρουχα συμφωνω κ εγω μαζι σου!!!!!!

αντε καλη ορεξη με τις φακες σου που σου αρεσουν πολυ πολυ κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω τωρα παω να κανω ενα ντουσακι να δροσιστω κ να ξαπλωσω!!!!!!!!!!

καλο μεσσημερι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι,

καλή ξεκούραση!σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ!!!!!!!ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΣΤΙΝ ΜΑΜΑ!!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕ ΤΙΝ ΘΑΛΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΙΝ ΘΑΛΛΑΣΑ ΧΑΛΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΜΥΡΑ.ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΣΤΙΧΟ ΥΓΡΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ Κ ΣΚΟΥΠΑ ΔΕΝ ΕΣΚΥΒΑ ΜΕ ΒΟΥΡΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα φάω κόκκορα κοκκινιστό με ρύζι....με περιποιείται η πεθερά τώρα που με έχει χεσμένη η μάνα μου!!!!!

Καλό μεσημέρι κουκλίτσες!!!!!!! Αν μπορέσω θα ξαναμπώ το και το βράδυ!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσεςςςς εδω ειμαι...εχω πεθανει σημεραααα...επρεπε να παω σε ενα παιδικο παρτυ που το εκαναν σε ενα νηπιαγωγειο και πεθανα...ρε κοριτσια εχω παει σε τοοσα παρτυ αλλα καθε φορα δεν ξερεις τι θα σου τυχει..σημερα τα αγορια της ταξης ηταν τοοοσο ατακτα και εριχναν τοοοσο ξυλο που δεν μπορουσα να τα βαλω σε ταξη...εφαγα και κατι αναποδες...και εκει που λες θα παω..γιατι δεν γινοταν οι κοπελες που εχουμε σπουδαζουν και δεν μπορουν μεσα στην εβδομαδα...ο πελατης ηθελε ΠΑΤΥ οποτε δεν γινοτανε να παει ο αντρας μου και πηγα...και λεω οκ θα προσεχω δεν θα χορευω πολυ και τετοια...το τι τραβιξααα..οι δασκαλες ειχαν παει μεσα και μου ειχαν κλεισει και την πορτα...προφανος για να ησυχασουν..ποιος ξερει τι τραβανε και αυτες...παπαπαααα...απο τις φωνες εκλεισε η φωνη μου..τωρα ειμαι τεζα και περιμενω να φαω και να παω να την πεσω γιατι δεν μπορω...το απογευμα εχει και η μικρη μου η ανιψια γενεθλια και θα παμε..και περιμενω πως και πως να φαω τουρτα...χιχιχιχιχ...και οτι αλλο καλο εχει δεν θα πω οχι...Μαρακι και εγω εδωσα στην κολλητη μου καποια πραγματα αλλα το προβλημα ειναι οπως καταλαβες ο τροπος του αλλου που το κανει για να σε μειωσει και οχι για να σε βοηθησει πραγματικα...ναι μεγαλωνουν γρηγορα αλλα αυτες να αγορασουν στα παιδια τους...εμεις τιποτα...και εγω εχω καροτσια αλλα θα το στειλω στη μανα μου να εχω εκει ενα δευτερο δεν ειπα την κολλητη μου να το παρει γιατι φυσικα και θελει καινουργιο και στο χρωμα που θελει...αφου και εγω θα παρω και αλλο...και το καταλαβαινω...αλλα υπαρχουν κατι συχαμενες...απαπαπαπαπαπα...σας φιλω και αν και δεν ξερω αν προλαβω να μπω παλι σημερα...θα μπω αυριο...παω και για καμπυλη το πρωιιι μπλιαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σααααααααααααααααααααααααααςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε φουσκιτσες μου???????????????????????????ξεκουραστηκατε?????????????????????????

εγω προλαβα κοιμηθηκα κ ξεκουραστηκα!!!!!!!!!πιο μετα θα πω στη μαμα μου να ερθει να παρει τα παιδια για να σκουπισω κ να σφουγγαρισω λιγο γιατι εδω κατω συγνωμη κιιολας μονο σκ@τ@ δεν εχει απο τα παιδια κ ολα αυτα που τρωνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::lol::lol::lol:

παλι καλα που ξεμπερδεψες επιτελους μυριαμακι μου με τα χαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευη μου πω πω τι τραβηξες σημερα????????????????? :o:o:o

αντε καλα να περασετε στο παρτακι σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ καλη ορεξη!!!!!!!!!!!!!!

;););):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

χτες καναμε την αυχενικη μας, ολα ειναι τελεια, το μωρακι μας αναπτυσσεται κανονικοτατα, ειναι 6.3 εκατοστα, πολυ πολυ δραστηριο, πιπιλουσε κ τον αντιχειρα του!!

μαρακι με το καλο ο β επιπιεδου!!

νια εισαι μια κουκλιτσα!

βανεσσακι με το καλο να δειτε το μωρακι σας!!

αννα μαρια πολυ γελασα με το αγανακτισμενο μπεμπεδακι σου!

εμενα παντως κ οι δυο γιατροι που ρωτησα μου ειπαν να κανω αφοβα μπανιο στη θαλασσα (οχ ισε πισινα) απλα οχι πολυ ωρα κολυμπι κ οχι ηλιοθεραπεια!

νασια τεντυ τι κανουν οι κοιλιτσες σας??

αχ κισκα... κ εμας εδω στο σχολειο κανενας δε βοηθαει με τη γιορτη που θα κανουμε την παρασκευη. κ μενω μονο εγω η γκαστρωμενη να κυνηγαω τα παιδια στο προαυλιο αι σιχτιρ πια με τους αναισθητους!

μινι? ολα καλα?

τιτινα με το καλο να δεις κ εσυ το αντρακι σου!

ηλιαννα αναστασακι φιλακια!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χιλια ευχαριστω για τις απαντησεις σας, με βοηθησατε.Βλεπω οτι οι τιμες μου κυμαινονται εκει που πρεπει...βασικα θα προσπαθησω να τον βρω και στο τηλ σημερα το απογευμα!!!

Φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...