Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.....'

εγω ειμαι χαλια........το πρωι εκανα εμετο :shock::shock::shock: αυτο το παιδι ειναι πολυ αλλοκοτο.....και χθες το απογευμα καθομασταν στη βεραντα μας...ειχε ερθει και ενα κοριτσακι να παιξει με τα μικρα μου και εκει που καθοταν στην καρεκλα με το γιωργακη μου τον ειχε αγκαλια κατι ακουω να πεφτει...σηκωνομαι και τι να δω....ηταν μια οχια στη πλατη της καρεκλας....το σοκ που επαθα... :o:o:o:o παλι καλα που δεν καθοταν με την πλατη πισω στη καρεκλα....αλλιως θα τα ειχε τσιμπησει...

κατα τ αλλα τα ιδια.ειδα και στο ονειρο μου οτι ημουνα σε ενα δωματιο που παντου ειχε σκατα :roll::roll::lol::lol:

αναστασακι εχεις δει τι μπεμπε εχεις;;;

κισκα και σενα χθες η τυχερη σου μερα ηταν...μα τι γκαντεμια θεε μου....

ηλιαννακι πως βαψατε τη κουνια;;;; :roll:

εγω σημερα εχω γεμιστα..μιαμμμ...μιαμμμ....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Εμείς σήμερα τρώμε πατάτες γιαχνί στο φούρνο με φέτα!

Γιώτα, πού μένετε και έχετε φίδια; Πω πω... Πολύ τρομακτικό... Εγώ είδα στο όνειρό μου το σχολείο και την ψυχοπαθή διευθύντρια με την οποία είχα τσακωθεί (στο όνειρο!).

Ηλιάννα, δεν έχεις φάει ποτέ σου τζατζίκι; Εγώ νομίζω τελευταία φορά έφαγα το Μάρτιο που είχαμε πάει σε ταβέρνα (από τότε δεν ξαναπήγα) και με πείραξε. Τώρα νομίζω θα το έχω ξεπεράσει, αφού πέρασαν και οι αναγούλες.

Δώρα, για εξετάσεις δεν ξέρω. Εμείς εδώ δεν ξέρω αν κάνουμε καμπύλη ζαχάρου, δε νομίζω.

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε σε επαρχια...πολυ εξοχη λεμε :lol::lol::lol::lol:

δωρα δεν νομιζω οτι κανεις καποια αλλη εξεταση...εκτος αν εχεις να κανεις τις μηναιες σου εξετασεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρεκακι μου πω πω :shock::shock::shock::shock: τι λες τωρα, η οχια επεσε στην καρεκλα??????

μα καλα απο που επεσε????????ανεβαινουν ψηλα οι οχιες??????

πω πω αγιο ειχαν τα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

την κουνια την εβαψε ο αντρας μου με κατι σπρει (αοσμα)!!!!!!!!!

αννα μαρια οχι ποτε μου δεν εχω φαει τζατζικι,αηδιαζω στη μυρω δια του κ μονο!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακιιιιαααα ήρθα και εγω :D

Πωπω καλε Γιώτα φίδι στο μπαλκόνι?απαπαπα φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες

....

Ηλιαννακι ήρθε η καλάθουνα σας ε?τελειααααα άντε μόνο ο χρηστακος λειπει με το καλο να πάρουμε τα μωρά μας στην αγγαλιτσα μας κορίτσια....ο θεουλης να τα έχει όλα καλά...

Εγω στην καμπύλη ζαχαρου δεν έκανα άλλη εξέταση εκτός και αν σου έχει πει ο γιατρός να κανείς και τις γενικές εξετάσεις ουρον και αίματος...

Καλε κοριτσιαααααααα αύριο παντρευομαιιιιιιι.....κάνουμε τον πολιτικό στις 12 το πρωί....

Καλε πως περνάει ο καιρόΣ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενουμε σε μονοκατοικια και πανω εχουμε κεραμιδι...προφανως απο κει επεσε...τα φιδια γενικως ανεβαινουν εως και 8 μετρα τοιχο...δεν εχουν τετοια προβληματα τα σιχαμενα....

τιτινακι με το καλο ο γαμος σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ηλιαννα δεν έχεις φάει τζατζίκι? :shock::shock: απίστευτο μου φαινετε....

Εγω κορίτσια τώρα στην εγγυμοσυνη το εχω ταράξει....όπου πηγαίνουμε πάντα παραγγελνω....τρελενομαι να βουταω τις πατάτες στο τζατζίκι....τρώω και πολυ και μετά μου κάνει ένα στομάχι....χαλιαααααα....αλλα δεν μπορώ να του αντισταθω..... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaa eftasa kai den sas apoxorizome ksanaaaaaaaaaaaaaa....

kalhmera se oles ti moy kanete ???egw eimai mia xara den ponaw pia kai ta mwrakia moy einai kala..........eimai poly xaroymenh poy epeiteloys tha eimai kai pali mazi sas..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου,καλε αυριο παντρευεσαι???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσι μου κ μετα να ερθει κ το μωρακι σας με το καλο να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ποτε δεν εχω φαει τζατζικι,δεν ξερω αηδιαζω στην μυρωδια του κ μονο!!!!!!!!

αχ ναι περιμενω να μου την φερει ο αντρας μου την καλαθουνα μας!!!!!!!!!!

νιακι μου αντε σιδερενια κοπελα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι που εισαι καλα εσυ κ τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!δωσε φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπουρεκακι μου ανεβαινουν τοσο ψηλα τα φιδια???????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

γιατι εγω ειχα δει τις προαλλες κατω στην αυλη μια οχια εξω απο την πορτα της μαμας μου κ ο αντρας μου με τον μπαμπα μου λεγανε πως δεν ανεβαινουν πανω!!!!!!!!!δηλαδη υπαρχει περιπτωση να δω σε καμια βερανταααααααααααα????????????????????? χριστε μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου,καλε αυριο παντρευεσαι???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσι μου κ μετα να ερθει κ το μωρακι σας με το καλο να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ποτε δεν εχω φαει τζατζικι,δεν ξερω αηδιαζω στην μυρωδια του κ μονο!!!!!!!!

αχ ναι περιμενω να μου την φερει ο αντρας μου την καλαθουνα μας!!!!!!!!!!

νιακι μου αντε σιδερενια κοπελα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι που εισαι καλα εσυ κ τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!δωσε φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπουρεκακι μου ανεβαινουν τοσο ψηλα τα φιδια???????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

γιατι εγω ειχα δει τις προαλλες κατω στην αυλη μια οχια εξω απο την πορτα της μαμας μου κ ο αντρας μου με τον μπαμπα μου λεγανε πως δεν ανεβαινουν πανω!!!!!!!!!δηλαδη υπαρχει περιπτωση να δω σε καμια βερανταααααααααααα????????????????????? χριστε μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eyxaristw hlianaki moy kai esy me to kalo to mwroyli soy kai na xairesai kai ta alla dyo koyklakia soy.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,

σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!

Nia μου χαίρομαι πολύ που είστε μια χαρά και εσύ και τα μπουμπουκάκια σου!!

Μπράβο κοριτσάκι μου και τώρα θα τα λέμε συνέχεια!!!

Τιτινάκι μου με το καλό ο γάμος σας αύριο!!!

Να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι και

με το καλό να έρθει ο μικρός σας πρίγκηπας!!!

bourique μου χάλασε το στομάχι σου;

Αχ αυτό με την οχιά ανατριχιαστικό κοριτσάκι μου!!

Ηλιαννάκι θα πάρετε την καλαθούνα σας;;Με το καλό να την

απολαύσει ο μικρός Χρηστάκος!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,

σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!

Nia μου χαίρομαι πολύ που είστε μια χαρά και εσύ και τα μπουμπουκάκια σου!!

Μπράβο κοριτσάκι μου και τώρα θα τα λέμε συνέχεια!!!

Τιτινάκι μου με το καλό ο γάμος σας αύριο!!!

Να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι και

με το καλό να έρθει ο μικρός σας πρίγκηπας!!!

bourique μου χάλασε το στομάχι σου;

Αχ αυτό με την οχιά ανατριχιαστικό κοριτσάκι μου!!

Ηλιαννάκι θα πάρετε την καλαθούνα σας;;Με το καλό να την

απολαύσει ο μικρός Χρηστάκος!!!

Σας φιλώ

se eyxaristw koritsaki moy kai esy ola me to kalo.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστυχως ανεβαινουν.....στη θεια που μενει στον πρωτο οροφο...εχει δει πολλες φορες φιδι στη βεραντα της.....αστα να πανε.....να μην αφηνεις γαλατα στα σκουπιδια και να προσεχεις για τυχον φωλιες πουλιων γιατι τρωνε τα αυγα τους και τα νεοσουδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω γιατι θα τρελαθω μ'αυτη την σπιουνα την κουνιαδα!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κανουμε καμια εξεταση στο τελοε της εγκυμοσυνης για να δουμε αν το μωρο εχει αγχος για τον τοκετο????????????

δυο παιδια εχω κανει κ ολα τα κουφα τα ακουω τωρα που γκαστρωθηκε αυτη!!!!αυτη κ καμια αλλη στον κοσμο!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

πω πω μπουρεκακι...........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα θα ελεγχω κ την βεραντα πριν βγω!!!!!!

ελινα μου εγω δεν ειχα κανει καμια προετοιμασια απολυτως στις θηλες.στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εβαζα κρεμουλα μονο κ η κορη μου δεν καταφερε να θηλασει.ενω στην δευτερη χωρις να βαλω τιποτα ο γιος μου δεν ξεκολαγε απ'το στηθος!!!!!!!!!!!τωρα τι να πω η καθεμια μας εχουμε την δικη της εμπειρια!!!!!!!!

τι να πω δεν εχω ξανα ακουσει κατι γι'αυτο το θεμα.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω γιατι θα τρελαθω μ'αυτη την σπιουνα την κουνιαδα!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κανουμε καμια εξεταση στο τελοε της εγκυμοσυνης για να δουμε αν το μωρο εχει αγχος για τον τοκετο????????????

δυο παιδια εχω κανει κ ολα τα κουφα τα ακουω τωρα που γκαστρωθηκε αυτη!!!!αυτη κ καμια αλλη στον κοσμο!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

πω πω μπουρεκακι...........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα θα ελεγχω κ την βεραντα πριν βγω!!!!!!

ελινα μου εγω δεν ειχα κανει καμια προετοιμασια απολυτως στις θηλες.στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εβαζα κρεμουλα μονο κ η κορη μου δεν καταφερε να θηλασει.ενω στην δευτερη χωρις να βαλω τιποτα ο γιος μου δεν ξεκολαγε απ'το στηθος!!!!!!!!!!!τωρα τι να πω η καθεμια μας εχουμε την δικη της εμπειρια!!!!!!!!

τι να πω δεν εχω ξανα ακουσει κατι γι'αυτο το θεμα.......!!!!

hliana moy ti na pw den kserw prwth fora to akoyw ......xaxaxaxxaxa

h koyniada soy einai ola ta lefta eeee?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχχχχχχχ κοριτσια , αφηστε.......... ειναι αυτη..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιπτωσαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτη κ αλλη καμια , σκετη σκυλα χωρις υπερβολες!!!!!!!!!!συγχωρεστε με κιολας!!!!!!!!!!

ααααααααααααα κ τι ειπε στον αντρα μου ''ε στο πρωτο τα κανεις ολα, ολες τις εξετασεις'' :lol::lol:

κ της απαντησε εκεινος ''γιατι τα υπολοιπα τι ειναι?δεν ειναι παιδια??κ στο 10 να ειναι παλι οαλ τα κανεις!!!!!! ''

ουουουουφφφφφφφφφφφφφφ συγχιστηκα παλι!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

νευριαζω αφανταστα με ολους τους!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δεν εχουν κανει κ λιγα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα αυτη η εξεταση λεγεται non stress αλλα φυσικα δεν ειναι για το αν εχει αγχος το μωρο.... :shock::shock: το κανουν για να δουν το αναπνευστικο του και γενικα αν ζοριζεται μεσα στη μητρα...ελεγχουν και συσπασεις με αυτο.....θα μας κουφανει η κουνιαδα σου...ενημερωτικα γινεται σε γυναικες που εχουν θεμα με την εγκυμοσυνη και γινεται απο την 35 εβδομαδα...

ελινα ποτε δεν εκανα προετοιμασια στις θηλες και μια χαρα θηλασα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...