Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τιτινάκι είσαι κουκλάρα!!!!!!!!!!

Πέρασε ο καιρός,έρχεται ο μπεμπάκος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που θα κάνεις μαθήματα αλήθεια κοριτσάκι μου;

Αναστασάκο και εγώ καμιά φορά άσε τι βλέπω!!

Μακαρόνια μιαμ, τα αγαπημένα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες κοιλιτσες!

Ελπίζω να είστε καλα. Για όσες δυσκολευεστε με το ψευδονυμο μου, το όνομα μου είναι Αγγελική. Διαβάζω αυτά που λέτε για τους γάμους. Όντως έτσι είναι τα πράγματα εδώ στην Κύπρο. Εγω βέβαια δεν είμαι απο εδω αλλα απο Λευκάδα κι όταν ήρθα εδω έπαθα πλάκα στον πρώτο γάμο που πήγα. Έχουμε παει σε πολλούς γάμους, σε ανθρώπους που ούτε καν τους ξέρουμε πολλές φορές (εννοείτε το φακελάκι είναι στάνταρ) . Εγω ακόμα δεν έκανα θρησκευτικό αλλα πραγματικά σκέφτομαι να το κάνω στην Ελλάδα γιατί δεν είμαι διατεθημενη να κάνω τοσο μεγάλο γάμο. 300 άτομα και είναι πολλα. Αν όμως κανείς εδω γάμο με τόσα άτομα θα παρεξηγηθουν αυτοί που δεν καλείς!

Σήμερα πήγα στον γιατρό και είδα το καμάρι μου!πάω κάθε δυο εβδομάδες γιατί έχω κάτι τρελές ανασφαλείς όπως όλες μας φαντάζομαι..φτάσαμε σχοδον ένα κιλό! Αχχχ. Ανυπομονω να το πάρω στην αγκαλια μου..

Όσο για τις κράμπες και τα δάχτυλα που λέτε κι εγω το έπαθα κι ας παίρνω μαγνήσιο εδω και αρκετό καιρο κιόλας.. Τις δυο προηγούμενες βδομάδες μουδιαζε τοσο πολυ το χέρι μου που ούτε να οδήγηση μπορούσα..

Υπομονή και υποψιαζομαι πως η μητρότητα θέλει πολλές θυσίες! Χαλάλι όμως! Το να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωρακι είναι το υπέρτατο θαύμα!

Εσείς, για να είστε σε αυτο το φόρουμ, είμαι σίγουρη ότι είστε και θα γίνετε οι καλύτερες και πιο τρελές Μανούλες του κόσμου.

σας αφήνω τώρα για να κάνω νανακια..

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυαγαπημένες μου εγκυούλες...:))

από ότι διαβάζω είσαστε όλες καλά....πόσο χαίρομαι που το καλοκαιράκι μας βρίσκει ολες δόξα τον θεούλη μια χαρούλα...:).....

εμείς κοριτσακια μου είμαστε καλα...σήμερα ήμασταν Κομοτηνή για κάτι δουλειες στην Περιφέρεια και γυρίσαμε αργά το μεσημέρι......πολύ ζέστη.....μπανάκι δεύτερο δεν έκανα...:(....ο αντρούλης μου ανέβασε πυρετό και ήταν πολύ χάλια ο καημένος.....ευτυχ'ώς τώρα όλα καλά......μάλλον το ΣΚ θα πάμε για βουτίτσες....γιούπιιιι...:))

Αναστασία μου......και τα δικα μου δάχτυλα μουδιάζουν....ιδίως το βράδυ......το συζήτησα με τον άντρα μου που είναι φυσικοθεραπευτης και μου είπε πως είναι φυσιολογικό......:)......οπότε μην ανησυχείς....:)

Άννα Μαρία μου....σε φιλώ πολύ πολύ γλυκά.....

Νάσια μου.......πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα.....

Ηλιάννα μου.....να μου φιλήσεις τον Χριστάκο σου.....

Δώρα μου....πόσο χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την εξεταση μου....:)....σου στέλνουμε την αγάπη μας....

Μαρία μου.....καλά κάνεις και πηγαίνεις βολτίτσες...το καλοκαιρι άλλωστε γι αυτό είναι....:)...πολλά φιλάκια...:)

όλη μου την αγάπη σε όλες τις πανέμορφες κοιλίτσες....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ σήμερα το νιώθω όλη μέρα το νινάκι! Ειδικά, είναι φάσεις που πρέπει να σπρώχνει με όλο του το σώμα, γιατί αυτό που νιώθω όταν βάζω το χέρι μου σίγουρα δεν είναι απλά ένα ποδαράκι!

Σήμερα έχω πολύ αυξημένα υγρά και αγχώθηκα. Είχαν σταματήσει όσο καιρό έπαιρνα την αντιβίωση, και σήμερα επανήλθαν δριμύτερα... Για κάποιο λόγο μου μπήκε η ιδέα ότι έχω και διαβήτη κύησης... Αχ δεν μπορώ, όλο κάτι πρέπει να έχω...

Όσο για τα όνειρα, εγώ να δείτε τι βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςς εδω ειμαι παλι...Χριστινα μια χαρα το βιντεακι και μαλιστα μπορω να πω αρκετη ωρα τον βλεπατε..εμεις στην βεπιπεδου δεν την βλεπαμε τη φατσουλα της τοοση ωρα...ζηλεψα...αντε να παω και εγω για Ντοπλερ...κλασικα ζεσταινομαι τωρα και δεν μπορω να κατσω και πολυ στον υπολογιστη...θα σας πω αυριο τα νεα απο το γιατροο φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Αννα Μαρια μην βαζεις κακο με το νου σου, αλλωστε η εγκυκλοπαίδεια "αναστασια'' λεει οτι στον 5ο μηνα αυξανονται οι εκκρίσεις απο τον κολπο! :D Αχ μακαρι κι εγω σε μια εβδομαδα να το νιωθω ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΛΕ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΧΑΧΑ!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΕΞΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΛΠ.ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΞΑΠΛΩΣΑ ΗΜΟΥΝ ΠΤΩΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΛΟΓΩ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑΣ Κ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΗΜΕΣΗ ΕΧΩ ΚΡΑΜΠΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΕΧΩ ΨΑΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΑ ΡΥΖΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΦΛΕ ΜΕ ΤΥΡΙΑ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΠΙΠΕΡΙΕΣ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΡΕΣ....ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΧΟΥΔΑ Κ ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ ΠΩΣ ΝΑΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΧΑ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΣΑΣ Κ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ ΠΕΡΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΑΝ ΒΑΛΕ ΜΠΕΠΑΝΘΟΛ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΕΙ Κ ΓΩ ΑΥΤΙΝ ΕΒΑΛΑ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΚ ΤΡΕΛΗ ΔΡΟΣΙΑ Κ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ,ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΣΤΙΝ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ Ε?ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΙΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΟΜΙΖΩ 30 Η 35 ΕΥΡΩ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΑΝΕΤΗ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΓΩ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ!!!!!!ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΙΣΩΣ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΛΕΣ Κ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ Κ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ.ΒΑΡΙΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΑΝ.Κ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΑΜΟΙ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΟΜΩΣ.......

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΑΚΙ Ε?ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ!!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ Η ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Ε?Κ ΕΜΕΙΣ ΣΚ ΙΣΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.

ΠΕΙΝΑΣΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΤΑΚΙΑ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΒΟΛΤΙΤΣΣ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!!!!ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΕΡΑΣΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΤΟ ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΡΟΥΧΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΥ.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και εγω πρωι πρωι...που να κοιμηθω..θα παω γιατρο και σημερα πραγματικα ανυπομονωωω..μετα απο τοοοσο καιρο...Μυριαμ δεν μαυριζω ποτε γιατι ειναι πολυ ασπρη..μονο κοκκινη γινομαι με πολυ κοπο...φετος ομως καθομαι κατω απο ομπρελα με πετσετα σκεπαζμενη η κοιλια μου και αντιλιακο με 5ο προστασια...ετχες πηγαμε για χρωματα για το παιδικο δωματιο και τεμπερες πηραμε γιατι ειπαμε να ζωγραφισουμε εμεις τα σχεδια...θα κανω εγω στι μικρη hello kitty και ο αντρας μου κλασικα mc queen για το Χριστοφορο...σημερα μετα απο πολυυ καιρο εφτιαξα και μαλλι...ε μην με δει χαλια το παιδι μου...φιλια και καλη μεραα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles:)

kale den prolavainw na diavasw ta nea sas!

Egw koritsakia m eixa talaipwrithei arketa xthes!!me epiasan ta enterika m kai milisa me to ginaikologo m kai m sistise na paw se ena pathologo!

piga xthes to apogeuma kai telika i diagnwsi itan kolikoi k spasmoi twn enterwn!o pathologos mazi me sinennoisi me to ginaikologo m mou sinestise na piw 3 buskopan gia 2-3 meres!exw piei kai eimai idi kalitera!EUTIXWS!

agxwthika oti eixe na kanei me to mwraki alla eutixws ola kala!fovithika poli koritsakia m!:(

kale den me exete sti lista emena:)exw ΠΗΤ 22/12/2011!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?εγώ μόλις γύρισα από το πρώτο μάθημα ανοδυνου τοκετου....ήταν παρά πολύ όμορφο ...η Μαϊά μας ήταν φοβερή...ήταν σχετικά μικρή σε ηλικεια και μας είπε πολυ χρησημα πράγματα....μας έδωσε και λίστα για την βαλίτσα του μαιευτηριου....στο επόμενο μάθημα την Παρασκευή θα κάνουμε αναπνοες και μερικές ασκησουλες....αχχχ ανυπομονω να ξαναπαω.....όλες αγοράκια είχαμε εκτός απο μια κοπέλα μόνο που είχε κοριτσάκι....με την μια κοπέλα είχαμε και ίδια ΠΗΤ.....αλλά η δικιά μου ηκοιλιτσα όπως πάντα η μικρότερη....χιχχιχιχιχιχιχι...

Αχ σήμερα ένιωσα ότι είμαι παρα. Πολυ κοντά στο να γενησω αλλά κορίτσια δεν ανχωθηκα καθόλου...μακάρι να είμαι έτσι μέχρι το τέλος....

Ευακι μου άντε να δεις την μικρούλα σου σήμερα....περιμένω τα νέα σου πως και πως....

Και εγώ στην παραλία αντηλιακό με δείκτη προστασίας 50 πήρα....πρώτη φορά βάζω τόσο πολυ....και εγώ δεν μαυριζω δυστυχώς απο μικρή μια ζωή καιγομουνα..... :P:P

Γκιρλ μου καλή αναρρωση να έχεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα και μόλις πριν λίγο μου ήρθε και το κουτί εγγυμοσυνης με τα διαφημιστηκα Που είχα ζητήσει να μου στείλουν ....δεν έχει και πολλά πράγματα αλλα εντάξει...καλό είναι :D:):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε γλυκουλες εγκυουλες μου??????????πως ειστε????????πως ειναι οι κοιλιτσες????????????τι ζεστη κ αυτη σημερα!!!!!!!!!!!!

εγω χθες ξεπατωθηκα λιγο απο το περα δωθε, αλλα δεν βαριεσαι.........!!!!!!!!!!

πηγαμε εκλεισα καλαθουνα στα λητω, μετα πηγαμε για καφεδακι, για χρωματα, κατι αλλα ψωνια.μετα ηρθαμε εδω κατα τις 5 κοιμηθηκε ο βαγγελης καμια ωριτσα (γιατι δουλευει νυχτα αυτη τη βδομαδα), κ πηγαμε για μπανακι,τελεια η θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!

ε μετα ο σκατιαρης ο αγγελος λυσσαξε!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

αφου τον ταισα, τον εβαλα για υπνο κ τσιριζε, φωναζε, κ ελεγε μαμαααααααα μαμαααααααα.....!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ε απ'τα πολλα ηρθε πανω η μαμα μου, κ κοιμηθηκε στο καροτσι!!!!!!!που κουραγιο μετα να μπω.....με τον φοβο μη ξυπνησει τον εβαλα στην κουνια του κ την επεσα κ εγω , ξερη!!!!!!!!!!!

αχ κατι που το θυμηθηκα τωρα,χθες κ αφου ειχα τα νευρα μου με τον σκατιαρη κατι εκανε η αννουλα μου κ της φωναξα κ μου λεει ''μη μου φωναζεις,δεν φταιω εγω!!!!!!!'' αχ η πριγκιπισσα μου, λιωνωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι!!!!!!!

αυτα τα ολιγα!!!!!!!!!!!!!!!

αα να αυτη εδω ειναι η καλαθουνα http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1427068 για πειτε μου βρε κοριτσια σας αρεσει????????

ευη μου πρωινη πρωινη σημερα ε?????? περιμενουμε τα νεα απο τον γιατρο!!!!!!!!

γκερλ χαιρομαι που εισαι καλυτερα κοριτσι μου!!!!!!!ειδες μια χαρα ειναι το μωρακι σου!!!!!!!!!!

τιτινακι μου τι παιδαρος που εχει γινει ο μπεμπακος σου???!!!!!!!!!!!!!!!αντε λιγο ακομα κ θα τον εχεις στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!

τι ωραια η φω το στη θαλασσα!!!!!!βρε καηκαν τα μπουτακια σου??????πω πω φανταζομαι πως θα πονανε!!!!!με λιγη μπεπανθολ πιστευω να ειναι καλυτερα!!!!!

μυριαμακι μου πως εισαι κοριτσακι μου?????ο μπεμπακος????χθες κουραστηκες αρκετα ε?????τουλαχιστον δεν εχεις μαγειρεμα σημερα!!!!!!!!

τεντυ μου τι κανεις κοπελα μου??????η μπεμπουλα σου??????φιλακια!!!!!!

μικι μου περαστικα στον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!αντε το α/κ να κενετε τα μπανακια σας!!!!!!!!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!

αννα μαρια ελπιζω να ησυχασεις επιτελους απο αυτο το μικροβιο!!!!!!!!!

νασιουλα μου πως εισαι κοριτσακι μου?????φιλακια στις κουκλιτσες σου!!!!!!!!!!!!!!

α κοριτσια ο μπεμπης μου σταματημο δεν εχει φτου φτου το παιδακι μου!!!!!!κλωτσαει συνεχεια ο γλυκουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια τιτινακι μου!!!!!ειδες τωρα πλεον μερες εχεις αρχισει κ μετρας!!!!κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α το ειχα ξεχασει λογικα τωρα μεχρι τις 10 του μηνα θα μου ερθει κ σε εμενα το κουτι!!!!!!!!

ειδες το βιβλιο???λεει πολυ χρησιμα πραγματα, θυμαμαι απο τις αλλες μου εγκυμοσυνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ......ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΙΝ ΔΩ ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΝΑΥΤΙΕΣ Κ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ.....ΤΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ........ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΠΟΛΡΑΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΦΟΒΕΡΑ!!!!!!ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΙΛΑΞ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΠΙΑ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ....Κ ΓΩ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΥΡΙΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΔΕΙΚΤΗ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα γλυκές μου..:)

και εμείς είμαστε μια χαρούλα, ζεσταινόμαστε λιγουλάκι αλλά τί να κάνουμε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ......διαβάζω που λέτε για ψώνια και πραγματικά θέλω να πάω και εγώ...αλλά θα περιμένω λιγάκι ακόμη.......θεωρώ ότι έχω ακόμη χρόνο...:)......όσον αφορά το νινάκι, το νιώθω και εγώ και κυριολεκτικά τρελαίνομαι..:).....είναι ότι πιο μαγικό και όμορφο υπαρχει......Αναστασία μου σε λίγο καιρό θα το αισθανόμαστε και εμείς ακόμη περισσότερο......σε πολύ λίγο....:)

Ηλιάννα μου πολύ όμορφη η καλαθούνα για τον Χρηστάκο σου....:).....μπλε μπλε.....είναι υπεροχη.....με το καλό να κάνει νανάκια εκεί μεσα το βλασταράκι σου....σε ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά...:)

Άννα Μαρία μου και εγώ έχω υγρά και ορισμένες ημερες πολύ έντονα μάλιστα...τόσο που όπως λεει και η Μαρία νιώθω ότι έχω κατουρηθεί......άρα για να τα έχουμε όλες δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό....προφανώς ο κόλπος το έχει ανάγκη....:)

Μαρία μου.....είπαμε....όχι πολλές δουλειές ειδικά τώρα με αυτή την ζέστη....:)....σε φιλώ γλυκά...

Τιτινάκι.....τι ωραία που άρχισες μαθήματα ανώδυνου?....όσο για τις μέρες, είσαι πολύ κοντά στο όνειρο να κρατήσεις αγκαλιά το αγοράκι σου...:)

Νάσια και Δώρα μου......τί κάνετε?......πώς είναι οι κοιλίτσες και τα νινάκια σας?....σας στέλνω πολλά πολλά φιλάκια..:)

Εύη μου με το καλό να πας στον γιατρούλη και να δεις το μωράκι σου...αναμενουμε νεακια..;)

Γκιρλ περαστικούλια κοριτσάκι μου......οι κολικοί όντως είναι ένα μαρτύριο....αλλά θα περάσουν...μην ανησυχείς....

τα φιλιά μου σε όλες σας αγάπες μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Αλήθεια τι κουτί εγκυμοσύνης είναι αυτό που λέτε;

Τιτινάκι έπαθα πλάκα με το πόσο καθαρά φαίνεται το αγοράκι σου!Φατσουλίτσα μου!!

Ωραία τα μαθήματα ε;Θα ρωτήσω το γυναικολόγο μου, δεν μου έχει πει κάτι προς το

παρόν,μπορεί να είναι και νωρίς!

Kiska με το καλό να πας στο γιατρό να καμαρώσεις το κοριτσάκι σου!!

Περιμένουμε νέα σου!!

Ηλιαννάκι πλάκα έχουν τα παιδάκια σου!!Πολύ γλυκιά η καλαθούνα σας!!

Girl μου περαστικά κοριτσάκι μου,χαίρομαι που είσαι ήδη καλύτερα!!

Γλυκιά Miki περαστικά στον αντρούλη σου!!Σου στέλνουμε τα φιλιά μας!!

Μuriamaki καλημέρα,καλά να περάσεις με τη φιλενάδα σου, θα έχετε να πείτε πολλά

οι εγκυούλες!!

Άννα Μαρία καλά σου λέει η Αναστασία μην σκέφτεσαι άσχημα πράγματα!Όλα θα είναι

μια χαρά!Και εγώ έχω αρκετά υγρά και μου είπε ο γυναικολόγος ότι είναι φυσιολογικό!!

Aggt μου αρέσει πάρα πολύ η Λευκάδα!!Ήταν η γιαγιά μου από εκεί και πάμε κάθε χρόνο!!

Νάσια που είσαι;

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα μαθήματα είναι όντως τέλεια και σε βάζουν πολυ στο κλίμα ότι πλησιάζει η ώρα του τοκετου.....ανυπομωνω να πάω ξανά την Παρασκευή....

Ηλιαννακι μου τέλεια η καλαθουνα σας με το καλο να την γεμίσει ο χρηστακος σου...

Αχ μωρε είδατε το παλικαρακι μου τι όμορφο που είναι?χιχιχιχιιχιχ

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι είναι με το κεφάλακι προς τα πάνω τώρα και όλες οι κοπέλες σήμερα που είμασταν στο μάθημα τα δικά τους είχαν πάρει θέση....ελπίζω να γυρίσει ο καλός μου....δεν θέλω να κάνω καισαρικη γιαυτοντον λόγο....αλλα πιστεύω πως θαγυρισει μωρε...είναι και ζωιρουλης...

Όσο για τα υγρά και εγώ εχω αρκετά οπότε πιστεύω είναι φυσιολογικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Έχετε κι εσείς αρκετά υγρά ε; Εμενα σταματάνε όποτε κάνω θεραπεία για το ουρεόπλασμα, και μετά ξαναρχίζουν, γι' αυτό αγχώνομαι. Καλά, την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό, στάνταρ θα ξανακάνουμε καλλιέργεια, να δούμε αν έφυγε το καταραμένο, αν και δε νομίζω να το ξεφορτώθηκα...

Αγχώνομαι για πρόωρο τοκετό, αχ Θεέ μου, νομίζω ότι από δω και μπρος θα έχω άγχος για όλη μου τη ζωή...

Πάντως το μικράκι είναι θηριάκι, αφού όλη μέρα πλέον χτυπιέται!

Τι μαγειρεύετε σήμερα; Εγώ έβαλα μπριζόλες στο φούρνο και ρυζάκι!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου μην ανησυχεις κοριτσι μου που δεν εχει παρει ακομα θεση ο μπεμπης,εχει ακομα χρονο για να γυρισει!!!!!!!!αυτα δεν ξερεις τι μπορει να κανουν απο λεπτο σε λεπτο!!!!

εμενα να φανταστεις ο αγγελος μεσα σε μια βδομαδα ενω ειχε παρει κανονικη θεση γυρισε αναποδα με τα ποδια!!!!!ενω η αννουλα μου προλαβε μεσα σε λιγες μερες κ εκανε αλλα πραγματα!!!!!!!!

τεντυ μου το κουτι αυτο ειναι απο το baby space οπου το παραγγελνεις η στο δινει ο γιατρος σου (αν το εχει)

οπου περιεχει διαφορα δειγματακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι που θα πάει, θα γυρίσει ο μπεμπάκος!!Μην ανησυχείς έχεις χρόνο μπροστά σου!!!!

Άννα Μαρία μου θα φύγει το παλιομικρόβιο το άτιμο!!!Την Παρασκευή θα μας φέρεις

ευχάριστα νεάκια!!Μπράβο στο ζωηρό σου μπεμπάκι!!

Ηλιαννάκι σε ευχαριστώ για την πληροφορία καλή μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έτσι πιστεύω θα γυρίσει μωρε δεν μπορεί....Άννα Μαρία μου και εγώ σήμερα πολλά υγρα εχω ίσως είναι και απο την πολυ ζέστη....εγω εχω και γενικότερα πολλά υγρα....και προ εγγυμοσυνης...χάλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...