Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Καλημέρα φιλεναδιτσες φουσκιτσες τι κανετε?εγώ είμαι καλα και είπα να δώσω το παρόν σήμερα και να σας πω ότι για καμία ρβδομαδουλα δεν θα μπενω γιατί θα κάνω αύριο περιδεση στο Ιάσω και θα με κρατήσουν μέσα για μια μέρα βέβαια μου είπαν αλλα ποτέ δεν ξέρεις και μετα θα είμαι για λίγες μέρες στο Σπιτι μόνο και δεν θα έχω Ιντερνετ οπότε θα τα πούμε ξανά σε λίγες μέρουλες ...... σας φιλω όλες και ευχομε να πανε όλα καλα για εμένα και για όλες μας φυσικα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΑΑΑΑΑΑ θα τρελαθώ!!!!!!! Τί φατσόνι!!!!!!!!! Θέλω να του φάω τα μαγουλάκια!!!!!!!

Βερονικάκι μου και τώρα αναρωτιόμουν τί έγινες! Τα διδυμάκια καλά? Είδατε φύλο τελικά? Θα κάνεις περίδεση ε? Αφού είναι για καλό να το κάνεις κορίτσι μου και με το καλό να γυρίσεις στο σπιτάκι σου πάλι...

Γειά σου Αναστασάκι!!!!!

Άκυρη η μακαρονάδα....ο άντρας μου θέλει πατάτες τηγανητές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HLIANNA MOUUUUUUUUUUUUUUU DHLWNW TRELLA ERWTEVMENH ME TON GIO SOU!!!!!!!!!!!KALE TI FATSOULA TRELLH EINAI AYTHHHHHHHHH?????????????????LIWNWWWWWWWWWWWWWWW [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

NIA MOU NA SOU PANE OLA TELEIA KOPELA MOU!!!!!!!!!!NA EPISTREPSEIS ME TO KALO STHN PAREOULA MAS ME TA KALYTERA NEA!!!!!!!!SOU STELNW OLH MOU THN THETIKH ENERGEIA!!!!!!!!!FILAKIA STA DIDIMAKIA SOU!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα με την περιδεση κοριτσι μου!!!!!!!!!!!

θα περιμενουμε να μας ερθεις κ παλι με τα νεακια σου!!!!!!!

σου κανω μια μεγαλη αγκαλιτσα γλυκουλα μου!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, κούκλος ο Άγγελος!

Γιώτα, καλά, 37 εβδομάδες δεν το λες και πρόωρο. Έχω διαβάσει για πολύ πρόωρους τοκετούς, 27η εβδομάδα και τέτοια, που φυσικά το μωρό δεν έζησε, οπότε όσο να 'ναι, ένα άγχος το έχω.

Αναστασία, γειά σου!

Νία, καλή επιτυχία με την περίδεση! Ελπίζω σύντομα να σε έχουμε πάλι κοντά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήρθα να σας πω γεια

γιατί ετοιμάζομαι να φύγω για το σπίτι!!

Νία μου με το καλό κοριτσάκι μου αύριο!!

Όλα θα πάνε μια χαρούλα,σε περιμένουμε να μας

φέρεις νεάκια!Η σκέψη μου μαζί σου!!!

Ηλιαννάκι ο Αγγελάκος είναι μια γλύκα!!!!

Νάσια μου πήρα τώρα και περιμένω να με πάρουν...

Τα νεύρα τσίτα......

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE TEDDY MOU KALH KSEKOURASH NA EXEIS....KAI OTAN SE PAROUN NA MAS PAREIS NA MAS PEIS TA APOTELESMATA!OLA KALA NA PANE!!!!!

O MPEMPIS MOU SHMERA POLY HREMA KOUNIETE....EXTHES TO VRADY TON ENIOTHA NA SPRWXNEI POLY PROS TA KATW....KAI SE KAPOIA FASH EIXE ERTHEI OLOS PROS TA DEXIA KAI EIXE KANEI EKSOGWMA KAI TON EPIANA KANONIKOTATA PANW APO THN KOILIA :P:P:P:P GENIKOTERA EXOUN ALLAXEI OI KINISEIS TOU...LETE NA EXEI PAREI THESH APO TWRA????ANTE NA PAW STON GIATRO THN DEYTERA NA DW KAI SE TI HESH VRISKETE EIMAI POLY PERIERGH!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και παλι.Νια μου ολα καλα θα πανε κοριτσι μου, μην στεναχωριεσαι, εμεις εδω θα ειμαστε να σε περιμενουμε.

Κοριτσια με επιασαν τα ψυχολογικα μου παλι, επειδη δεν το καταλαβα το νινι αυτες τις ημερες νομιζω πως κατι δεν παει καλα.Βεβαια ακομα εχω για να το καταλαβαω να κλωτσαει αλλα με κολησε η βλακεια στο μυαλο!!! :?Απλα προσπαθω να ηρεμω σκεπτομενη οτι αν κατι δεν πηγαινε καλα θα ειχα αιμα, πονους ενα δειγμα τελος παντων!

Σημερα μουσακα ειχε το μενου, μιαμ....ευτυχως εμεινα σταθερη στα κιλα ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, κι εγώ μία απ' τα ίδια. Σήμερα δεν είναι και πολύ κινητικό, κι ενώ το νιώθω, αλλά λιγότερο από άλλες φορές, πάλι αγχώνομαι. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΡΕΣΥ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.......ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΗ.

ΗΛΙΑΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΟ Σ\Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ!!!!!!ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ Κ ΜΕ ΜΑΓΙΩ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!!!!

ΕΒΙΤΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΗΓΕΝΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΝΑ ΑΛΑΖΕΙΣ ΜΑΓΙΩ ΚΑΘΑΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ.ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!

Εχω μπεί άλλες μια δυό φορές,αλλά από εδώ και πέρα θα είμαι πιο τακτική!

Παίρνω κουράγιο που κοιτάζω τα τικεράκια κάποιων από εσάς κ βλέπω οτι πάτε ακόμα κ για τρίτο παιδάκι σε πολύ κοντινές ηλικίες.Με έχει προβληματίσει λίγο το θέμα πως θα τα βγάλω πέρα με 2 μικρά..Η κόρη μου θα είναι μόλις 15 μηνών οταν θα γεννηθεί η αδελφούλα της!

Πείτε μου κάτι ενθαρρυντικό pleeeaaseeee!!!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά κ τα μωράκια σας ακόμη καλύτερα!

Φιλάκια στις φουσκοκοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες .......ευχαριστώ για τις ευχουλες σας είμαι στο Ιάσω και περιμένω να με πάρουν χειρουργιο ........ Και αφού έχει Ιντερνετ μπήκα να σας καλημερισω σας φιλω και θα τα πούμε πιο μετα θα μπενω απο το κινητο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα εδω ειμαι και εγωωω...Ηλιαννα μου τι κουκλι ο μικροςςς να τον φας ειναι...Αναστασια και Αννα Μαρια καλε ειναι νωρις για να τα αισθανοσαστε ολη την ωρα ακομα και εμενα που ειναι πιο μεγαλο αυτες τις μερες ειναι πιο ηρεμο κοιμαται κιολας οποτε ολα καλα το κακο ειναι να μην το καταλαβαινετε καθολου για πολλες μερες αφου κουνιεται ειναι μια χαρα σε εσας εχουν και πολυ χωρο ακομα ετσι δεν ακουμπανε στα τοιχοματα...που εισαι μπαμπουρααα???Μπα μπααα μπηκες και στον 8οοο αντε με το καλο λιγο εμεινε...εβαλα και τα βιντεακια στο face μα την ξαδερφη να δεις...οντως ωραιο φορεμα αλλα ρε κοριτσια και εμας αμα μας τα δινανε ωραια θα ειχαμε..εγω παιδια εχω πεθανει απο την ζεστη και ειμαι σαν κοτοπουλο και δεν μπορω να μπω να γραψω...εχτες δεν μπορουσα να αναπνευσω,μου λεει ο αντρας μου ελα ρεε δεν κανει τοοοσο ζεστη εγω ομως ειμαι εγκυος....εβαλα το κλιματιστικο δεν πηγαινε αλλο...βοηθησε δεν μπορω να πω...αλλα μπουκωσε η μυτη μου..αχχ τι τραβαμε..τωρα που ειναι πρωι και ειμαι σπιτι και εχει δροσουλα λεω κατσε να μπω γιατι μετα δεν ξερω αν θα μπορω...αα να σας πω να γελασετε...περναει τη φαση των ερωτησεων ο γιος μου και μου λεει πως θα γεννηθει η Μιλα???Αν και τα εχουμε πει 100 φορες θελει να το ακουει,...του λεω λοιπον οτι οταν μεγαλωσει αρκετα θα παω στο νοσοκομειο και ο γιατρος θα ανοιξει την κοιλια μου και θα την βγαλει ...του λεω και εσυ εκει στην κοιλια μου ησουνα και σε εβγαλε ο γιατρος...και λεει..μαμααααα εγω οταν ημουνα μικρο μωρο αγορι...με πηρε η θεια η Ρουλα και με εβαλε σε ενα κουτι για δωρο και εγω βγηκα και εκανα ΤΑΤΑΑΑΑΝΝΝΝΝ..και γεννηθικα....χαχαχαχα λεω οχι ρε τι κουτι στην κοιλια μου ησουνα...κοιταει την κοιλια και του ερχεται μια αηδια...χαχαχαχα...ρε τι σκεφτονται ρε...niakoylinaki αντε με το καλο η περιδεση...ξεκουραση μετα ετσι....ολα καλα να πανε!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!!!!

Πολύ ζέστη σήμερα ε? Και δεν έχω και κλιματιστικό...με βλέπω αγκαλιά με την γκουμούτσα τον ανεμιστήρα σε λίγο! Έκανα τις καθιερωμένες δουλίτσες μου (σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα, έβαλα κι ένα πλυντήριο σκούρα) και τώρα κάθομαι και τρώω φρυγανιές...μάλλον θα κάνω σήμερα την μακαρονάδα που έλεγα εχθές.

Εσείς τί κάνετε???????

Κίσκα μου έχεις πολύ δίκιο, κι εμάς αν μας ντύνανε και μας στολίζανε όπως αυτές τις τηλεόρασης, καλύτερες θα είμασταν! Η ξαδέρφη σου όμως νομίζω ότι γενικά είναι χαμηλών τόνων, απορώ πώς το καταφέρνει με όλο αυτό το μουρλοκομείο που επικρατεί στον χώρο τους...Καλά όσο για τον Χριστόφορο τί να πώ.....το παιδί είναι σαϊνι, σου λέει σιγά μην βγήκα εγώ από κεί (ποιός ξέρει μπορεί να του φαίνεται τρομαχτικό) κι έφτιαξε ένα καλύτερο σενάριο!!!!!!!

Βερονικάκι μου καλή επιτυχία κορίτσι μου......θα περιμένουμε νέα σου!

Ελπιδάκι με το καλό και η δεύτερη μπεμπούλα σου.....κι εγώ έχω μια κόρη 18 μηνών και περιμένω το δεύτερο κοριτσάκι μου. Μην αγχώνεσαι μωρέ, η φύση θα μας δείξει τον δρόμο, τόσες και τόσες που τα κατάφεραν να μεγαλώνουν και περισσότερα παιδιά πώς μπορούσαν?????? Όλα καλά θα πάνε, μην το σκέφτεσαι......

Μυριάκι μου εγώ πηγαίνω σ'ένα μικροβιολογικό στα Μουδανιά και πληρώνω 35 ευρώ για γενική αίματος, ούρων, ζάχαρο και coomps......τώρα για την καμπύλη ζαχάρου που θα κάνω σε 20 μέρες δεν θυμάμαι πόσα παίρνουν αλλά προκειμένου να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να μην μπλέκω με το μπάχαλο του ΙΚΑ προτιμώ να πληρώνω έξω.....έχεις δίκιο είναι ακριβά, μην νομίζεις κι εμένα ο μπαμπάς μου τα πληρώνει (εγώ κάνω παιδιά και ο μπαμπάς πληρώνει χαχαχα) κάθε φορά αλλιώς δεν ξέρω τί θα έκανα!

Αναστασία μου μην αγχώνεσαι που δεν ακούς συνέχεια το μωρό.....αρκεί που το ακούς έστω και λίγο! Είναι μικράκι ακόμα και υπάρχει χώρος εκεί μέσα, όσο θα μεγαλώνει και θα στενεύει ο χώρος τόσο πιο πολύ θα το νιώθεις!!!! ΚΙ εγώ άργησα να την καταλάβω την μπέμπα.....

Μίκι μου που είσαι κορίτσι μου????? Ξεχύθηκες στις παραλίες και μας ξέχασες??????

Teddy μου τί έγινε με την εξέταση? Τα πήρες τα αποτελέσματα?

Τιτίνα οι κινήσεις του μπέμπη άλλαξαν γιατί μεγάλωσε και δεν μπορεί να κινείται με ευκολία......τώρα που κοντεύεις αγχώθηκες?????

Κορίτσια κανονικά σε ποιά εβδομάδα κάνουμε την καμπύλη ζαχάρου?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Τι κάνετε;

Κίσκα, το ξέρω ότι δε γίνεται να το νιώθω συνέχεια, αλλά λόγους βρίσκω να αγχώνομαι... Χτες έκανα ένα συνειρμό με ένα χρυσόψαρο που πήραμε, κι ενώ αρχικά όλη μέρα κολυμπούσε γεμάτο δραστηριότητα, μετά άρχισαν να μειώνονται οι κινήσεις του, να κάνει σα ναρκωμένο, και τελικά πέθανε... Μπρρρρρρρρρρρρρ........ Ευτυχώς σήμερα το πρωί έκανε παρτάκι στην κοιλιά μου, και ησύχασα!

Νάσια, κι εμάς κάνει ζέστη, αλλά έχω παντού ανοιχτά, και φυσάει ένας ωραίος δροσερός αέρας! Τώρα καταλαβαίνω γιατί την περιοχή εδώ τη λένε Δροσιά!!! Αφού χτες βράδι είπα στον άντρα μου να κλείσει τις μπαλκονόπορτες γιατί κρύωνα!

Νία, καλή επιτυχία στην επέμβαση!

Τι μαγειρεύετε σήμερα; Εγώ πήρα γόπες για τηγάνι (δουλειά του άντρα μου) και φτιάχνω και πατάτες στο φούρνο με μουστάρδα, θα κόψω και μια σαλάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEE οοοχι ...να γραφω τοοση ωρα και να τα χανω....εε οχι....τωρα που εφαγα καρπουζακι κουνιεται η μικρη σαν τρελη...νομιζω της αρεσει το καρπουζι...και νομιζω πρεπει να γυρισε γιατι αισθανομαι τα ποδια της ψηλα στο στιθος μου να χτυπανε...αχχ μακαρι...την αλλη βδομαδα παω γιατρο και περιμενω πως και πως να το δω....Αννα Μαριααα γελασα τοοοσο με το χρυσοψαροο...ολα καλα ειναι μωρε ολα μια χαρα...που ειστε οι αλλες....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις όμορφες κοιλιτσες..

Είμαι νέα στο φόρουμ και θέλω κι εγω να γίνω μέλος της παρέας.

Είμαι στην 26η Βδομάδα και περιμένω το πρώτο μου μωρακι..αγοράκι είναι και ανυπομονω να τον κράτησω στην αγκαλιά μου..

Ηλιάνα πας για το τρίτο?! Τέλεια!κι εγω τόσα θέλω..άντε με το καλο!

Kiska, έχουμε μόνο τρεις εβδομάδες διάφορα κι εσένα είναι πολυ πιο μεγάλη η κοιλιά σου απο την δική μου..

Α. Δεν παίζω ... Θέλω κι εγω μεγάλη κοιλιά... Ενώ έχω πάρει τα κιλακια μου (κι ας προσέχω ) η κοιλιά μου δεν μου φαίνεται πολυ μεγάλη.. Αφήστε που είναι ολοστρογγυλη και όχι μυτερη όπως λένε ότι είναι αν έχεις αγόρι...

Α και κάτι άλλο.. Ποτέ ξεκινάμε τις ετοιμασίες για τα Καμαρια μας δλδ ρουχαλακια, έπιπλα καρότσια κτλ..

Περιμένω απάντηση απο τις πιο έμπειρες και για το τι χρειαζόμαστε.. Λίκνο η καλαθουνα για την αρχή? στην κούνια ποτέ το βάζουμε?

Είμαι τοσο άσχετη τελικά.. Χρειάζομαι λεξικό και οδηγίες χρήσης!

Φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggt καλώς όρισες!

Κι εγώ άσχετη όπως εσένα είμαι! Όλα αυτά μου φαίνονται σαν εξαρτήματα διαστημοπλοίου! Σιγά σιγά θα τα μάθουμε όλα!

Εγώ λέω ν' αρχίσω αγορές μετά τον β' επιπέδου, δηλ. στην 22η περίπου εβδομάδα.

Κι εμένα η κοιλιά μου είναι μικρή για την εβδομάδα που είμαι, αν και τώρα άρχισε να φαίνεται λίγο! Όοσ για το σχήμα της κοιλιάς και το φύλο του μωρού, αυτά δεν ισχύουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και σε εσενα και καλως ηρθες...και εγω στο πρωτο παιδι δεν ειχα μεγαλη κοιλια τωρα μολις εμεινα εγκυος αμεσως εκανα κοιλια και κιλα δεν εχω παρει πολλα...δεν ξερω ποσα τον προηγουμενο μηνα ημουνα στα +4 και υπολογιζω αυτη τη βδομαδα που θα παω γιατρο θα ειμαι στα +6 θα δουμε...απο βεπιπεδου και μερα συνηθως αρχιζουμε τα ψωνια για ειμαστε σιγουροι και πως ολα ειναι καλα και φυσικα το φυλο...οκ και να παρεις κανα μπιμπερο η ρουχαλακι πιο πριν δεν τρεχει και τιποτα...οσο για λικνο η καλαθουνα εγω καλαθουνα ειχα στο γιο μου και με βολεψε και αυτη θα εχω και τωρα..κριμα ειναι να δωσεις ενα σωρο λευτα για λικνο μιας και κοστιζει σχεδον οσο μια κουνια...αυτα φιλεναδες ετοιματσα τα ταψια και φευγω για θαλασσαααα ειναι λαδιιιι....τα λεμε το βραδακι αμα προλαβω γιατι θα παμε και τσουλιθραα χαχα αλλιος αυριο φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κοίμησα τη μικρή κ μπήκα να δώ νέα...

Νιάκι μου,τι κάνεις?Χαθήκαμε! Πως πάς εσύ κ τα διδυμάκια σου?Δεν ξέρω τι είναι η περίδεση,εύχομαι όμως να πάει σούπερ κ σύντομα να βγείς απ΄την κλινική!

Νάσια πραγματικά μου δίνεις κουράγιο! Αυτό που με αγχώνει είναι οτι οι σημερινές μαμάδες θέλουμε να τα έχουμε όλα άψογα σχετικά με το παιδί,δεν τα μεγάλωναν με τον ίδιο τρόπο παλιότερα που έκαναν 4+5 παιδιά όπως εμείς σήμερα κ φαντάζομαι πως πρέπει να γίνουμε χίλια κομμάτια για να το καταφέρουμε αυτό.Είμαι υπερβολική, το ξέρω πως όταν έρθει η ώρα μια χαρά θα γίνουν όλα!

Aggt καλώς όρισες,με το καλό το αγοράκι σου! Μετά την β' εγώ είχα ξεκινήσει στη μικρή να ψάχνω για αγορές.Καλαθούνα είχαμε,μας βόλεψε δεν μπορώ να πώ,αλλά τώρα λέω να πάρω ένα λίκνο για αλλαγή(η καλαθούνα τράβα από εδώ τράβα από εκεί ξεχαρβαλιάστηκε!).Το οποίο να πώ οτι κοστίζει όσο η καλαθούνα πάνω κάτω kiska,επειδή έψαχνα τι απ'τα δύο να πάρω είχα ρωτήσει.Τώρα για το πότε μπαίνει το μωρό στη κούνια του,αυτό είναι σχετικό κ εξαρτάται κυρίως από εσένα.Εγώ την μικρή την έβαλα 3ων μηνών.

Πάω να ξαπλώσω κι εγώ λιγάκι,ευκαιρία είναι...Εχω έναν τρομερό πόνο στη λεκάνη κ ώρες ώρες μένω καγκελο,δεν μπορώ να κουνήσω το πόδι μου...Καμιά συμπάσχουσα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα μια στα γρηγορα πριν να παμε πλατεια...δεν ξερω τι να σου πω εγω οσα λικνα ειδα οι τιμες ηταν στα 300ευρω ενω η καλαθουνα μαζι με την βαση εμενα μου εφτασε στα 80ευρω ακομα σαν καινουργια ειναι οποτε παλι την ιδια εβαλα ...η θαλασσα μουρλια...το φαγητο βγηκε τελειοοο πηγα να σκασω 2 κομματια εφαγα...πως να κουνηθω τωρα να παω πλατειααα ενας Θεος ξερει...αχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγω! Είπα να γίνω θαμώνας!

Σας ευχαριστω όλες σας για το καλωσόρισμα!

Ζηλεύω όσες πηγαίνετε παραλία.. Εγω φοβάμαι να το ρισκαρω.. Ξέρω ότι κάνει καλο αλλα έχει κινδύνους. Μια ξαδερφη μου έπαθε μόλυνση απο την θάλασσα όταν ήταν έγκυος. Για πισίνα δεν το συζητώ με τίποτα..

Όσο για τις τιμές που λέτε για λίκνο και κούνιες, εδώ που ζω (λεμασο,Κύπρο) είναι πολυ πιο ακριβά. Δεν παίζει κούνια κάτω απο 600€ και καλαθουνα κάτω απο 100. Έχω δει κάτι τελειες στο Ίντερνετ και σε καλές τιμές αλλα αν δεν δεις κάτι απο κοντά δεν... Ασε που θα στοιχίσει αρκετά να μου τα στείλουν..

Σε δυο τρέις βδομάδες ξεκιναω αγορές με το καλο.

Το απόγευμα πήγα και είδα τα μωρακια μιας φίλης μου. Έχει δίδυμα κοριτσάκια 3 μηνών. Ήταν απο τις λίγες εμπειρίες μου με μωρά. Θα σας πω αύριο εμπειρίες γιατί τώρα ο αντρουλης θα με παει παραλία να φάμε κρεπα..

Φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...