Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

καλημερα!ρε συ θανα,πολυ ωραιο το προσκλητηριο σας!πωπω,εγω εχω ενα σωρο δουλειες να κανω κ ο χρονος μου ειναι περιορισμενος λογω δουλειας..ουτε ρουχα δεν εχω για τη βαφτιση...

τωρα παω για δουλεια.εχω μια νυφη το απογευμα(5 μακιγιαζ) κ τωρα παω να τους φτιαξω τα νυχια..βαριεμαι ελεεινα κυριακατικο αλλα τι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχές! Είναι όλα έτοιμα κ μπήκα να σκοτώσω το χρόνο μου στο διαδίκτυο μέχρι τις 5..... τι άλλο να κάνω? το μαλλί πολύ καλό, μακιγιάζ θα κάνω εγώ που πιάνουν τα χέρια μου - ποια να βρω τέτοια ώρα κ μέρα άλλωστε? Ράνιααααα, άσε τη νύφη κ έλα σε μένα, pleaseeeee!!!!!!! :lol: Με το καλό τα βαφτισάκια του αγοριού σου! Θα προσπαθήσω να βάλω φωτο απο μπομπο κ γενικά.

Κούκι τέλειο το προσκλητήριο, πολύ γουστόζικο! Να περάσετε πολύ πολύ καλά σήμερα!

Σας φιλώ κ επιστρατεύστε σας παρακαλώ τη θετική σας ενέργεια να πάνε όλα καλά! Το χρειαζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demaki με το καλο η βαφτιση σας , περιμενουμε φωτο απο μπομπο , προσκλητηρια κτλ

κουκιδα πολυ ωραιο το προσκλητηριο, ποσο σου παιρνουν μονο για εκτυπωση?

εμεις σημερα γυρισαμε λειπαμε μια βδομαδουλα πευκοχωρι , τελεια τα περασαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια επιτελους τελειωσα!βγηκα ενα μισαωρο εκτος χρονου με τη βρωμοκομμωτρια που μου γ..σε το μακιγιαζ..μα πηγε τελευταια στιγμη κ αυτη η χριστιανη κ εριξε τη λακ με τα στρας μεσα στα μουτρα της νυφης.την εκανε πυγολαμπιδα!κ μεα μου φωναζε πανω που τα μαζευα να φυγω,να διορθωσω τις μ..ες της.

τελοσπαντων..τα νεα απο το "μετωπο" του πεθερου μου δεν ειναι καθολου καλα.θελω να πιστευω πως θα αντεξει μεχρι τη βαφτιση..βεβαια δεν σηκωνεται καθολου κ απορω αν θα μπορεσει να μπει-βγει απτο αυτοκινητο..

οσο για προσκλητηρια,θα στειλω τον αδερφο μου αυριο στο τυπογραφειο.θα βρω τωρα κανενα ωραιο κειμενακι κ σκεφτομαι να το τυπωσω σε ενα μπλε χαρτι(αφου κ τα ρουχα κ κουτι ειναι navy look) κ να το δεσω ρολο με ενα μεγαλο στριφογυριστο γλυφιτζουρι.ρωτησα τη φωτογραφο που ηταν στο σημερινο γαμο αν μπορει.θα μου πει αυριο αν ειναι ελευθερη.χλωμο το κοβω γιατι ειναι η top της πολης μου αν κ τωρα η δουλεια της εχει πεσει επειδη ειναι πολυ τσιμπημενη.τσινιξε λιγο που ειναι μακρια η εκκλησια(ειναι μοναστηρι πανω σε βουνο),αλλα οκ μο λεει,αν ειμαι ελευθερη θα ερθω.το θεμα ειναι τι τιμη θα μου πει αν κ δεν με νοιαζει καθολου εφοσον ουτε τραπεζι θα κανουμε περα απο 20 ατομα,ουτε στολισμο..

αυτα!παω να κανω ενα τσιγαρακι που το ξεκινησα την προηγουμενη εβδομαδα κ χαιρομαι τοοοοσο πολυ γιαυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια! τι κανετε? demaki να σας ζησει ο κουκλος σας κι εσεις να ειστε γεροι να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!! περιμενουμε νεα απο την πρωτη βαφτιση της παρεας!! :D:D

κουκιδακι πολυ ομορφο το προσκλητηριο! προχωραμε ολες σιγα σιγα...

εμεις την παρασκευη πηραμε το βαφτιστικο μας σταυρο, παρα πολυ ομορφος αν και πανακριβος... :shock::shock::shock: να ειναι καλα οι νονοι μας!! :D

επισης εριξα μια ματια για στολισμο αλλα καταμπερδευτηκα καθως μου αρεσαν παααρα πολλα πραγματα ειδικα μπαλονοδημιουργιες!!!

πειτε μου λιγο πως βαζω φωτο. εχω να σας δειξω ετοιμα προσκλητηρια και μπομπονιερες (εκτος απο τις παιδικες που θα τις αφησω τελευταια βδομαδα για να μη μου ξεραθουν τα ζαχαρωτα ;) ), τα βαφτιστικα μας ρουχαλακια, τα προ-βαφτιστικα μας ρουχαλακια και μια ιδεα απο στολισμο! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! σοφουκι δεν μπορω να σε βοηθησω με την φωτο...καποια αλλη θα μπει να σου πει.

κουκι τελειο το προσκλητηριο!!!!κων/νος μια χαρα σε βρησκω με τις διακοπουλες σου!!! ακομα θηλαζεις η σταματησες?

εμεις εχουμε αρχισει να πειναμε για τα καλα... το βραδι εκει που ξυπνουσε 1 αντε 2 φορες απο οταν γεννηθηκε τωρα το εχουμε κανει 3 στην καλυτερη... μακαρι παναγιτσα μου να παρει κανενα γραμμ.

αχ βρε ρανια τι τραβατε και σεις... ολα να σας πανε καλα και να τα καταφερει και ο ανθρωπος!!!

demaki περιμενουμε φωτο η εδω η στο fb. φανταζομαι θα ηταν ενα κουκλακι ο γιοκας σου μεσα στα βαφτιστικα του. εκλαψε??? αχχχχχχ ποτε θα ερθει και η σειρα μας... του χρονου μαλλον.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!! Ντεμη να σας ζησει το μπουμπουκι , θελουμε λεπτομεριες απο τα "παρασκηνια"

Κουκιδα μου αρεσε πολυ το προσλητηριο σας

Σπιρτουλι αντε να παχυνεται λιγο κι εσεις, μπορει τωρα να κανει το αλμα αναπτυξης ο μικρος

πηγαμε γιατρο ειμαστε 73 εκατοστα και 7800 κιλα. Δεν εκλαψε και γιουπι αυριο αρχιζουμε κ εμεις φρουτα, αντε να δουμε...χιχιχι!!

Ρουχα παπουτσια για τη βαφτιση πηρα, μπομπονιερες θα τις κανω εγω τα εχω ολα ετοιμα, ρουχα οι νονες βρικαν, εκκλησια δεν εκλεισα...χχαχαχαχα καμια εκκλησια δεν μας βαφτιζει, ολοι μας στελνουν στην ενορια μας και δεν θελουμε καθολου εκει!

Ολοι οι παραξενοι σε μας μαζευτηκαν , τι να πω :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακιιιι 73 ποντους?? :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o ρε συ αυτη ειναι ολοκληρος κοριτσαρος!!!! φτου φτου στα κακα ματια. :D:D:D:D:D:D

γιατι δεν σας βαφτιζουν λεει?? αλλο παλι και τουτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli θηλαζω ακομη, βεβαια το δευτερο γευμα δινω φρουτο κ το απογευμα κρεμα δλδ θηλαζω πρωι μεσημερι βραδυ! σε καμια 10αρια μερες ξεκιναμε κ μεσημεριανο χορτοσουπες, κοτοσουπες κτλ

σοφουκι ουτε κ γω μπορω να σε βοηθησω πως θα βαλεις φωτο αλλα ανυπομονω να δω φωτο...

εμεις παραγγειλαμε αυτην την μπομπο :

http://www.nuovavita.gr/nv/index2.php?o ... &Itemid=83

0,90 το τεμ πως σας φαινεται? ειναι το ναυτακι κρεμαστρα στην σελιδα 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.εμεις ευτυχως παρολο το οτι εχουμε μονο 2 εβδομαδες για τη βαφτιση,προχωραμε με γρηγορους ρυθμους.φτιαξαμε το μεσημερι τα προσκλητηρια με τον αδερφο μου.τα εκτυπωσαμε μονοι μας.μια χαρα βγηκαν.μπομπονιερες παραγγειλε ο αδερφος μου το πρωι και θα τα εχω την πεμπτη.ειναι ενα στρογγυλο"σωσιβιακι" με ενα ναυτακι μεσα και απο κατω κρεμονται κορδονακια οπου θα δεσουμε εμεις τα κουφετακια.πολυ μου αρεσαν.οποτε σ/κ θα τις φτιαξω κ τελος.με το φωτογραφο εχω θεμα.αυτη που σας ελεγα μου ειπε μονο για την εκκλησια που τη θελω 300 ευρω το βιντεο και 450 το αλμπουμ!και αν θελω ψηφιακο(που θελω,δεν το συζηταω για απλο) 930! :o:o οποτε θελω 1230 ευρω..εχω αλλους 2 υποψην μου που ξερω πως κανουν καλη δουλεια,θα παρω αυριο.δεν ειναι κ κανενας διαθεσιμος ρε γμτ τελευταια στιγμη...

κωνσταντινος η τιμη της μπομπο ειναι πολυ καλη!εμας κανει 1,50 ευρω χωρις κουφετα κ τα σχετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! ειμαι να σκασω απο χθες... η βλαμενη πηγα και κοπανισα το μπεμπη λιγο πανω απο το ματι( εκει πανω στο κοκκαλο...) πανω σε μια καρεκλα την ωρα που πηγα να τον βαλω στο ρυλαξ.. :(:(:(:(:(:(:(:( το μωρο πλανταξε στο κλαμα....του βαλαμε παγο γρηγορα και πηρα και την γιατρο και μου ειπε οκ. σημερα εχει μια κοκκινηλα ακομα σαν να το εχει τσιμπησει κατι αλλα το σκεφτομαι και σκαω!!!!! πως μπορει να γινει το κακο...προσοχη κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli μου διαβασα για τα κακα σας!!!κ η δικια μου βγαζει μια απαισια βλεννη ποτε ανοιχτοχρωμη ποτε σκουρη πρασσινη καναμε καλλιεργεια κοπρανων κ βγηκε φυσιολογικη!!εχει περιπου μηνα που γινετε αυτο παιζει να ειναι αλλεργεια που ξεκηνησε τωρα???στο σοι του αντρα μου εχουν μια ευαισθησια στις αλλεργειες η κουνιαδα μου στις μελισσες κ ο αντρας μου στην γυρη...πως το καταλαβατε κανατε τιποτα εξετασεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλες μου καλοφωτιστα τα νινακια σας!!!!!!να τα εχει παντα οι θεουλης γερα!!!

πολυ ομορφα τα προσκλητηρια κ οι μπομπονιερες σας!!!!!

ηθελα κ εγω να την βαφτισω οκτωμβριο αντε βαρια βαρια νοεμβριο αλλα ο νονος μας εγινε κουμπαρος τον μαιο κ ειπαμε να το αφησουμε για μαρτιο απριλιο...δεν ξερω σκεφτομε οτι θα ειναι πολυ μεγαλη ως τοτε αφηστε που ειναι εγκυος η νονα κ γενναει τοτε πρεπει να το ξανα συζητησουμε το θεμα...

θα ηταν καλα τωρα γιατι εχει πολυ καλες προσφορες στα βαπτιστηκα!!!αλλα κ μονο ενα σταυρο να μου παρουν δεν εχω προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli μου διαβασα για τα κακα σας!!!κ η δικια μου βγαζει μια απαισια βλεννη ποτε ανοιχτοχρωμη ποτε σκουρη πρασσινη καναμε καλλιεργεια κοπρανων κ βγηκε φυσιολογικη!!εχει περιπου μηνα που γινετε αυτο παιζει να ειναι αλλεργεια που ξεκηνησε τωρα???στο σοι του αντρα μου εχουν μια ευαισθησια στις αλλεργειες η κουνιαδα μου στις μελισσες κ ο αντρας μου στην γυρη...πως το καταλαβατε κανατε τιποτα εξετασεις?????

τι να σου πω βρε happy ...εμενα αρχισαν αυτα μετα τον 1 μηνα... και μενα με ειχε ρωτησει η παιδιατρος αν εχουμε στην οικογενεια προβλημα με αλλεργειες. νομιζω πως δεν θηλαζεις :roll::roll: μπορεις να δωσεις ειδικο γαλα (αν το πινει...γιατι ειναι απαισια αυτα) να δεις αν αλλαξει κατι. ρωτα και την γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα υπαρχουν και κατι ειδικα τεστ αλλα στα πολυ μικρα μωρακια λεει η παιδιατρος μπορει να βγουν ψευδως αρνητικα και το μωρο να εχει προβλημα. μετα το εξαμηνο ειναι πιο ξεκαθαρες οι εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demaki γερος και καλοφωτιστος να ειναι ο γιοκας σας!!!!

με γεια ολα κοριτσια- τα της βαφτισης- αντε με το καλο κ οι υπόλοιπες!

εμεις εχουμε την γκρινιτσα μας το μεσημερι με τα δοντακια- αν κ σημερα ειναι πολυ ηρεμη η καημενη κ εφαγε με ορεξη σε αντιθεση με χθες που δεν ηθελε τπτ.

Κωνσταντινε ωραια η μπομπονιερα! απο τον Ναρλη την περνεις- αυτος εδω στην Καβαλα ειναι.

δεν πηγα να τις δω απο κοντα- θα επιχειρησω να παραγγειλω απο το χαμογελο- αν δε νειναι αργα δλδ πια.

αν δεν μπορεσω απο τον Ναρλη θα παρω κ εγω- τις εχει πολυ φτηνες.

Σπιρτουλι περαστικα στον μικρουλη!! σε νιωθω- κ εγω οταν επεσε απο τον καναπε ημουν για μερες στην τσιτα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.σπιρτουλι πρεπει να τα ειδες ολα ε?αντε,περαστικουλια του!

σημερα πεταχτηκα απτη δουλεια κ πηρα τα βαφτιστικα μας,λαμπαδες κ τα σχετικα.το απογευμα θα βγω για παπουτσια δικα μου κ για φωτογραφο που εχω κολλησει..το θεμα ομως ειναι πως αυτη την ωρα πανε στο νοσοκομειο τον πεθερο μου με πολυ χαμηλα λευκα αιμοσφαιρια κ 38,5 πυρετο..δεν ξερω τι θα γινει.δεν μπορει να σηκωθει καθολου.τη βλεπω τη δουλεια να την ακυρωνουμε τη βαφτιση...εχω πολυ αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρε ΡΑνια....δεν το πιστευω..πραγματικα ολα μαζι σας βρήκαν...δεν εχω λογια ειλικρινα...κουραγιο..

ποια ομορφη ρωτησε για παραθεση φωτο??

λοιπον, οταν ανοιγεια απαντηση κατω απο το ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ/ ΥΠΟΒΟΛΗ εχει

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ

επελεξε το -->κανε ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ και αφου το 'παρει'- οπωσδηποτε πατάς ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΡΧΕΙΟΥ.

μολις τελειωσεις με το μηνυμα σου πατα υποβολη και τελος! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli μην στεναχωριεσαι συμβαινουν αυτα..

ρανια σε φανταζομαι ... μα ρε παιδι μου ολα μαζι σας επεσαν.

κουκιδα προσκλητηριο θα παραγγειλω απο το εγροστασιο που τις φτιαχνει δεινει κ λιανικης απλα δεν μπορουσα να αντιγραψω το σαιτ κ σας το εδειξα απ τον ναρλη. την εχουν ιδια τιμη απλα απ το ναρλη θα χρεωνομουν κανενα 15 ευρω μεταφορα κ δεν θα μου εδιναν κ καλαθια...

απ τον ναρλη παρρειγγειλα προσκλητηρια 90€ τα 120 τεμ + 8€ εξοδα αποστολης, καλη δεν ειναι η τιμη?

κ ειναι πολυ ομορφο... δυστυχως δεν μπορω να σας επικολλησω την μακετα αλλα οταν το παραλαβω θα το φωτο κ θα σας το δειξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινος πολυ ωραιες και πολυ καλη τιμη!

Σπιρτουλι μου ειχαν πει καποτε οτι στα μωρα δεν κανει να βαζουμε παγο αλλα δεν θυμαμαι το λογο.

Κατι αλλο βαζουμε οταν χτυπανε νομιζω :?

Θα το γκουγκλαρω και θα δω αν βρω κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...