Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

επεστρεψα.μολις μαγειρεψα φασολακια με πατατες.λιμπιστα φαινονται.αλλα μολις ηπια ενα χυμο κ σα να μου κοψε την ορεξη γαμωτο.δεν εχει τιποτα η τηλεοραση σημερα κ βαριεμαι πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sas milaei to grhgoro pistoli..ezhsa enan mikro golgotha molis alla ok..phga sto kentro sthn trapeza afou katafera na brw na parkarw k kataibhka apo to auto mou kophke to pedilo ..epeidh omws den hmoun gia pisogurismata sunexisa akathekth me kommeno papoutsi k phga sthn trapeza san thn talaipwrei epeita phga na agorasw ena zeugari pantofles apo to kineziko(swthria einai k auta ta atima)hrtha spiti ebala skoupa ton kima k ta makaronia na ginontai k twra perimenw na ginoun gia na faw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και εδώ έχει ζέστη σήμερα!!!

Καλώς τα κορίτσια!!!

Άννα μέχρι την ώρα του φαγητού θα σου ανοίξει η όρεξη...

Μαίρη μου πόσα κατάφερες σε λίγη ώρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Σημασία έχει ότι τελείωσες!!

Κορίτσια πάω και εγώ μέχρι την κομμώτρια να δώ πότε μπορεί να με βάψει...

Τα λέμε μετά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai eutuxws..entometaksu diabasa prin pws legate gia ta kila k egw koritsia ebala mexri twra afou stamathsa ta almura ..garidakia k tetoia +1,5 kg twra einai na paw sto giatro thn epomenh ebdomada alla ston xrono twn 3 eudomadwn pou mesolanhsan exw balei +0,5 opote mallon kalo einai to kalokairi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου ήρωας!!! Μπραβο σου...ξεκουράσου τώρα!!

Γιελιζ μου στο καλό!!

Με πήρε τώρα η μαμά μου ότι θα έρθει με τα ξαδέρφια που ήρθαν από την Αγγλία να με δουν κατά τις 2:30-3:00...μεσημεριάτικα δηλαδή!!! :evil::twisted: Αστε που δεν ξέρουν και ελληνικά και εγώ έχω τόσο καιρό να μιλήσω αγγλικά που τα ξέχασα!!!! Ελπίζω να μην κάτσουν πολύ γιατί με την ζέστη τέτοια ώρα δεν αντέχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Μαρουλίτα μου..

Μαίρη μου συνηθως η μαμά μου δεν τα κάνει αυτά...Θα τους έλεγα να ερθουν αργότερα αλλά μάλλον θα έρθει και μια φίλη μου μετά. Και θα έρθει και ο αντρας μου από την δουλειά, θα θελει να ξεκουραστεί λίγο, μην τους έχω όλους μες στα πόδια μου. Θα πάμε και για φαγητο σε κάτι ξαδερφια μετά..

Απλά το θέμα με τα ξαδερφια από την Αγγλία δεν θα έχω και τι να πω μαζί τους!!!! Αυτοί θέλουν να πάνε και βόλτα μετά για καφέ και η μαμά μου κάνει την ξεναγό...οποτε ας έρθουν να ξεμπερδεύουμε!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τα νεύρα μου...σήμερα αποφάσισε να ερθει και ο τεχνικός να φτιάξει επιτέλους το κλιματιστικό στο σαλόνι...Καινούριο κι όλο προβλήματα μας κάνει...Πάει η ξεκούραση και ο ύπνος...

Αλλες μέρες δεν βλέπω ανθρωπο και σήμερα θα μου έρθουν μαζεμένοι!!!

Καλο μεσημέρι Μαρουλίτα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Με χασατε;Απο το πρωι τρεχω παλι.Επρεπε να παω στην γιατρο μου να μου γραψει τα φαρμακα.Μου ειπε να μειωσω 2-3 μερες το γιουτοπαρ να δουμε πως θα παω.Και οτι ειναι φυσιολογικες οι 2-3 συσπασεις που εχω την ημερα.Να μην οδηγω και να ειναι ηρεμη.

Μετα πηγα στο ΙΚΑ να δηλωσω το βιβλιαριο τραπεζης.Φυσικα πηγα μπροστα,δεν περιμενα...Κανενα γαιδουρι δεν σηκωθηκε να καθισω,ας ελεγαν και τιποτα.... :evil: Δεν μου ζητησε παρα μονο τον αριθμο βιβλιαριου του ΙΚΑ και την φωτοτυπια του βιβλιαριου της τραπεζας.Ουτε λογαριασμους,ουτε ταυτοτητα τιποτα! :o

Μετα καναμε μια σταση στο σ/μ και γυρισα κατακοπη...Αυτη η ζεστη με πεθαινει,δεν μπορω να κυκλοφορω πρωι. Χθες βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα,ή μαλλον δεν με αφησαν να κοιμηθω.Κατι αλβανοι που μενουν απεναντι ηθελαν να βαλουν μουσικη στις 2 την νυχτα!Βγηκε ο γειτονας και τους φωναξε και την εκλεισαν.Χαχανιζαν ομως και βγηκα και τους ειπα πως αν δεν κανουν ησυχια θα τους φωναξω την αστυνομια! :evil: Και το βουλωσαν αλλα ειχε παει ηδη 3 για να κοιμηθω...

Διαβασα τα νεα σας αλλα δεν θυμαμαμαι τιποτα απο τνη νυστα... :lol: Πινω ενα φραπεδακι και ισως ξαπλωσω μετα λιγο.Δεν προκειται ομως να κοιμηθω,δεν με πιανει υπνος το μεσημερι.Μονο το βραδυ πεφτω σαν το τουβλο και ξεραινομαι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την συμπεθέρα...Σε ταλαιπώρησαν χθες βράδυ ε? ξεκουράσου τώρα όσο μπορεις..

Εχει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ζεστη! :roll::-s [smilie=angryfire.gif]

Σας αφήνω...τώρα ερχονται οι επισκέπτες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!! Τελικά δεν κατάφερα να πάω στην κομμώτρια... Πάνω που ξεκίνησα ήρθε η μαμά μου...έκατσε λίγο και μετά ήρθε και η πεθερά μου... όταν έφυγαν ξάπλωσα και κοιμήθηκα για λίγο και μετά φάγαμε... και τώρα λέω να ξαναπέσω γιατί με αυτή τη ζέστη μόνο ξάπλα λέει!!

Μαράκι και εσύ επισκέψεις ε? Καλό κουράγιο!!

sto kalo gieliz...alla epitrepete to bapsimo malliwn sthn egkumosunh?egw exw na ta bapsw apo tote pou emeina egkuos

Μαίρη μου ούτε εγώ τα έχω βάψει απόταν έμεινα έγκυος αν και ο γιατρός μου είχε πεί ότι μετά τον 5ο μπορώ... Και κάπου τον 6ο είχα πάρει μια φυτική βαφή αλλά δεν μου τα έβαψε η κομμώτρια.. Τώρα πήγα να κανονίσω να τα βάψουμε κάποιες μέρες πρίν γεννήσω γιατί μετά τη γέννα αν θηλάζω δεν θα μπορέσω πάλι να τα βάψω.

Νίκη μου τα έκανες και εσύ όλα μαζεμένα σήμερα!! Καλή ξεκούραση!!

Πάω και εγώ να ξαπλώσω τα μετά αν μπορέσω να μπώ...αλλιώς αύριο!!!

Καλό μεσημέρι σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε γκαστρουλίτσες μου??? Πώς την παλεύετε με τη ζέστη βρε κορίτσια??? Γιατί να ζεσταίνομαι έτσι???? Τα νεύρα μου!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εχθές πήγαμε την βολτίτσα μας….. φάγαμε σε Κινέζικο (δεν ξετρελαθήκαμε η αλήθεια…. κι εμένα με χάλασε αρκετά η γλυκόξινη σάλτσα….. με βάρυνε….) μετά περπατήσαμε σε ένα πολύ όμορφο παρκάκι στη Φιλοθέη (αχ….. μοσχοβολούσε φύση….. τρέλααααα!!!!!) αν και περπατάω σαν την πάπια ήδη…. αλλά μου άρεσε πάάάάάάάρα πολύύύύ!!!! Έπειτα πήγαμε σε φιλικό μας ζευγάρι για καφεδάκι & μαζευτήκαμε…. μετά τις 1 στο σπιτάκι μας!!!! Έφαγα και το παγωτάκι μου……. και ξετρελάθηκε ο μικρούλης στις κλωτσίτσες!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα, ενώ έχουμε κατεβάσει τα καλοκαιρινά & πρέπει ν΄αλλάξω ντουλάπες…. έχω τσιγκλιές κι από τη μέση…. και κραμπίτσες στην κοιλιά….. κι έτσι δεν το πήρα απόφαση…. ίσως ασχοληθώ λιγάκι αργότερα…. ο καλός μου θ΄αργήσει σήμερα!!!! Θα πάει για μπανάκι…… θέλω κι εγώώώώώώ…..

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Θα βρω μαγιώ άραγε??? Για γουρουνίτσες??? Άντε…. να έρθει η Πέμπτη να δούμε!!!!! Την Κυριακή, μετά τα προφορικά μου, έχουμε κανονίσει για ημερήσια εκδρομούλα με μπανάκι….. ίδωμεν!!!!!!

Αύριο λέω ν΄ασχοληθώ λιγάκι με τα λουλουδάκια μου…. έχουμε τόσες μέρες την τέντα ανεβασμένη & τα έρμα ψήνονται…. τα βλέπω & πονάει η ψυχή μου…. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Θα τους μιλήσω λιγάκι….. θα τα κλαδέψω…. θα τα ποτίσω…. είναι τόσα χρόνια “τα μωρά μου”!!!!! Αύριο το πρωί με τη δροσούλα όλα αυτά…

Για να σχολιάσω τώρα ότι θυμάμαι από όσα διάβασα…. πολυλογούδες μου!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Diosaki μου……… Υδροχοάκι είσαι???? Κι εγώ….. γεννημένη ανήμερα της Υπαπαντής…. 2 Φεβρουαρίου!!!!!! Μια χαρά ζώδιο είμαστε, δε λέω, αλλά όταν “μας παίρνει από κάτω”….. καλύτερα να μην έχουμε άνθρωπο δίπλα μας…. δεν είμαστε κι η καλύτερα παρέα!!!! Κι εγώ πάντως…. δε μπορώ να καθίσω με τα πόδια κλειστά πια….. αισθάνομαι πως πιέζω τον μπέμπη!!!!!!! Αχ….. κοντεύεις μικρούλα μου….. πώς περνάει ο καιρός…..

Αννούλα….. όσο περνάει ο καιρός δυσκολεύει κι ο ύπνος….. κι εγώ είναι βράδια που στριφογυρνάω σαν τη σβούρα….. μία η ζέστη…. μία η μέση…. μία η κοιλούμπα που δε βολεύεται πουθενά πια…. τι να κάνουμε….. υπομονή!!!! Θα περάσει ο καιρός & θα μας λείπει η κοιλούμπα μετά……

Μαράκι μου….. υπομονή με τις επισκέψεις!!!! Μα…. μεσημεριάτικα όμως???? Πω….. πω….. πίκρα!!!!! Όσο για τη θερμοκοιτίδα….. κι εγώ έχω ακούσει πως βάζουν εκεί μωράκια με βάρος κάτω από 2.500Kgs!!!!! Μίας γνωστής μας η μπουμπούκα…. γεννήθηκε με το που μπήκε η μαμά στο μήνα της, γεννήθηκε 2.560 & εφόσον ήταν υγιέστατη…. στο τσακ γλύτωσε τη θερμοκοιτίδα!!!!

Merykalaki μου γεια σου!!!!!!!!!! Τι κάνεις??? Κι εγώ έχω κράμπες…. αλλά στην κοιλιά…. στα πόδια καθόλου!!!!!!! Μαγνήσιο δεν παίρνεις καθόλου???

Maroulita μου….. κι εμένα στην αρχή ο μικρός του έκανε ναζάκια του μπαμπάκα…. μόλις ακουμπούσε το χέρι του…. έπαυε τις κλωτσίτσες!!!! Εδώ και μερικές μέρες όμως….. του φύγανε οι ντροπές…. κι ο μπαμπάς τρώει κλωτσίτσες & ξετρελαίνεται!!!!

Κι εγώ στις 2 τελευταίες επισκέψεις μου στη γιατρό μου, σταθερότατη στα κιλάκια μου, στα +6,5….. η γιατρός μου είναι πολύ ευχαριστημένη….. παίζει όμως πολύύύύύ φρούτο & πολύύύύ λαχανικό!!!!!!!! Σε σημείο να χορταίνω & να μη θέλω φαγητό μετά….

Γεια σου Nikol μου….. για Δημόσια Τράπεζα Βλαστοκυττάρων μου έχουνε πει υπάρχει κάπου κοντά στο Μέγαρο Μουσικής, δε θυμάμαι ακριβή στοιχεία, αλλά όποτε ξαναμιλήσω με τους φίλους μας που μας το είπαν, θα σου πω…. γιατί κι εμένα με ενδιαφέρει…. οι Ιδιωτικές έχουν αποδειχθεί απάτη πάντως….

Αχ Νίκη μου……. καταταλαιπωρήθηκες στον ύπνο σου….. εεεε….. τι να πω…. αναισθησία που υπάρχει!!!!! Τώρα που είναι ανοιχτά τα παράθυρα….. είναι λιγάκι δύσκολο….

Eμείς??? Που η μία από τις γειτόνισσες μου βάζει σκούπα ηλεκτρική....... πάντα το μεσημέρι???? Γύρω στις 2-3..... μπορεί και 4???? Θα είμαι εγώ η κακιά αν την βρίσω κάποια στιγμή??? Tόση αναισθησία???? Αν μου το κάνει αυτό & την ώρα που θα κοιμίζω τον μικρούλη μου, ξέρετε τί θα γίνει???? Θα την πάρει και θα την σηκώσει!!!!!!!!!! Άϊ στο καλό....... συγχίστηκα πάλι..... με την βλαμμένη!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Πάω να κόψω λίγο δροσερό πεπονάκι να φάω…….. μιααααμμμμμμμ…………. ότι πρέπει με αυτή τη ζέστη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ...Τελικά τα ξαδέρφια ήρθαν σχεδόν στις 4, η φιλη δεν εμφανιστηκε ουτε τηλ πήρε, ο τεχνικός ούτες κι αυτός εμφανίστηκε προς το παρόν!!! :roll: Ο,τι να ΄ναι σήμερα...

Πιπίτσα μου δεν έισαι η μόνη που ζεσταίνεσαι...Πού'σαι να έρθεις στην Κύπρο να δεις πόση ζέστη έχουμε :?

Μην κάνεις πολλές δουλειές και κουραστείς αφού έχεις ενοχλήσεις...

Γιελιζ κι εσένα ήρθαν επισκέψεις???

Εγώ πάλι με τίποτα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ.. :evil: περιμένω και τον καλό μου να έρθει και να πάμε μια βολτα στην ξαδερφη του..θα φάμε εκεί και ειναι ευκαιρία να μεταφερθώ σε άλλο καναπέ :lol::lol:

Νιώθω μια δυσφορία πάντως άλλο πράγμα..Σας πιάνει κι εσάς αυτό το πράγμα??

θα παω να κάνω μπάνιο να δροσιστώ λίγο..Θα τα πούμε αύριο κοριτσάκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sas

molis ksupnhsa efaga to pagwtaki mou..k ekana mia frapedia elafria elafria gia na piw giati etsi maresei pia o kafes ase pou kalutera kiolas...perimenw ton antroulh mou eipe oti mporei na petaxtoume mia bolta mexri thn beroia..tha doume

pipitsa mou oxi magnhsio den pairnw alla thn allh eudomada pou tha paw ston giatro an sunexistei auto tha ton rwthsw gia na parw

maraki kalh metafora se allo kanape :lol::lol::lol::lol::lol: kalh bolta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eδω ειμαι και εγω...Μου φταινε ολα σημερα!Εχω καουρα,νυσταζω,ζεσταινομαι... :evil: Ξαπλωσα λιγο αλλα ειχα δυσφορια και σηκωθηκα.Καλυτερα στον καναπε.

Πιπιτσα,στα μωρακια αρεσει η φασαρια. ;) Δεν θελουν ησυχια για να κοιμηθουν και δεν πρεπει να τα μαθαινουμε σε ησυχια.Μεσα στην κοιλιτσα μας ακουνε συνεχεια ηχους,ετσι θελουν και οταν γεννηθουν.Οι ηχοι τα ηρεμουν. ;)

Συμπεθερα,σε αφησαν ολοι στην ησυχια σου τελικα;Καλυτερα! :lol:

Μαιρη ρωτα τον γιατρο σου για το μαγνησιο να σωθεις!Εγω παιρνω απο την αρχη και δεν εχω καθολου κραμπες και πρηξηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Πήγαμε βόλτα το μεσημέρι σε μια θεία μου και μετά την έπεσα στον καναπέ...

Εν τω μεταξύ μας έστειλε μειλ ο καθηγητής από το εαπ και μας ανακοινωσε ότι κοπηκαν οι ΜΙΣΟΙ το 50% λέει απέτυχε στις εξετάσεις. Εγινα έξαλλη!!!! Με πήρε και μια συφοιτητριά μου και μου είπε ότι αναρτήθηκε η βαθμολογία στο σαιτ και οτι την έκοψε, της έβαλε 2,5!!!! Περιττό να σας πω, μέχρι να ρθω σπίτι και να δω....η πιεσή μου είχε φτάσει στο 20!!!!! Τελικά πέρασα, μου έβαλε 6, δεν παύει όμως να είναι αχαρακτήριστος ο τύπος. 50% των σπουδαστών κάτω από την βάση? Είναι δυνατόν???!!

Σορρυ για το πρήξιμο, αλλά ήθελα να εκτονοθώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi tha kanw beboulino tha ton rwthsw thn epomenh ebdomada..alla gia poio logw pathainoume krampes????????

ontws shmera eixe polu zesth..eutuxws to spiti mas einai anilio sxedon k exei arketh drosia..aalla egw shmera foresa foremataki gia na mai pio droserh..alla eseis legate prin gia ta podia pou den mporoun na kleisoun..entaksei oute k egw ta kleinw eukola alla to thema einai pws akoumpoun ta mpoutia mou k shmera me to forema eniwsa na tribontai..k den thellw tetoia..giati uparxei periptwsh na sugkaw etsi

elis sugxarhthria gia to mathima alla afou kseroume oti uparxoun k autoi oi tupoi kathightwn pou einai poromenoi k nomizoun oti kanoun kati an koboun pollous..xalarwse omws k mhn sugxizese

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςςς καλε ποσα γραψατεεεε...παω να διαβασω τα σημερινα να μπω στο κλιμα και πανερχομαι...

-Γιελιζζζ 2 βδομαδες εχεις??Τι καλα...εμενα μου μεινανε 15 βδομαδες ακομα...αντεε με το καλοοο περιμενουμς πως και πως...αληθεια ποια εχει σειρα τωρα??

-Με γεια και ο αποστειρωτης,..εγω πηρα ενα μπλεντερ...ετσι δεν το λενε αυτο που τα λιωνει??Ειχα ενα μικρο με πλαστικο το κουτακι και εφεραν ενα μεγαλο γυαλινο στο ΛΙΝΤΛ 25 ευρω νομιζω μια χαρα και το εχω καταυχαριστηθει..αα πηρα και ενα θερμομετρο παλι απο εκει που μετραει στο αυτι η στο μετωπο τη θερμοκρασια και επισης μετραει και το νερο αν ειναι ζεστο και ποσο καπου στα 16 ευρω και νομιζω οτι για μωρα και γενικα παιδια ειναι οτι πρεπει,παλια ειχα πιπιλα θερμομετρο και δεν την ηθελε με τιποτα Χριστοφορος γιατι δεν ηταν σαν την πιπιλα που ειχε συνιθησει και το αλλο που το βαζεις στη μασχαλη δεν το θελει ακομα και τωρα...και με αυτο το καινουργιο ολη μερα θελει να παιζει..δεν χρειαζεται καν να το ακουμπας στο δερμα πρεπει να ειναι 1εκ μακρια..μια χαρα

-Μιχαελαααα παω την Τεταρτη για καμπυληηη μπλιαχχχ..τουλαχιστον θα κανω της μιας ωρας αλλα και παλιιι το σκεφτομαι...δεν μου δεινουν 3 παστεςςς πιο γρηγορα θα τις φαω

-Νικη μου εγω εχω καλαθουνα και ειχα παρει και βαση μαζι αλλα δεν ηταν ακριβη (και απο οσο ξερω κανει και για πορτ μπεμπε)το ειχα βολευτει πααρα πολυ και τωρα το επλυνα και ειναι ηδη διπλα στο κρεβατι μου για οταν με το καλο γεννηθει η μικρη...αα πηρα και τη βαλιτσα...HELLO KITTY απο τον τηλεθεατη να βαλω τα πραγματα μου...να ειναι και σετ...μην ειναι ασχεταα

-Αχ ειναι καλα μωρε τα Παρθενακια...ειναι και ο Χριστοφορινος μου παρθενος..καλοψυχο και θελει να βοηθαει και να βαζει τραπεζι και να μαζευει και αμα του πουμε οκ βοηθησες...γινεται χαμος και θελει και αλλο..οποτε τον βαζω και μαζευει και το δωματιο του και με βοηθαει μια χαρα...καλοψυχααααααα...το ξαναειπα...αλλα ειναι...

-Γιελιζ μου εγω που ειχα παρει σφηνακι στον Χρισοφορο δεν μου αρεσε το πως ηταν το παιδι μεσα σε αυτο και δεν το χρησιμοποιησα..εβαζα μια κουβερτουλα η ενα σεντονακι αμα ειχε ζεστη στην πλατουλα του και ημουνα πιο συγουρη..το σφηνακι το εβαλα στην αλλαξιερα της κουνιας για μαξιλαρακι...και εκει εχει μεινει...

-Ουφφφ κουραστικα αλλα τα διαβασα...εγω με κραμπες ενχω τελευταια ενα θεμα στα χερια...το ειχα και στο Χριστοφορο αυτο...το μεσημερι δεν μπορεσα να κοιμηθω γιατι δεν ειχα τι να κανω τα χερια μου....τα ποδια τα βολευω με το μαξιλαρι εγκυμοσυνης αλλα τα χερια...ρε τι στο κεφαλι τα βαζω τι τα ανοιγω τιποτα...χαλια...εχτες πηγα και Καλαβρυτα...ειχε κερασιααα νααα...αλλα τελικα πηρα γλυκο κυδωνι γιατι το λυμπιστικα πραδοσιακο...εμμ κερασια λεω θα βρω και στο σουπερ μαρκετ η το πολυ πολυ να ανεβω καμια τεταρτη για βολτα αλλα κυδωνι με μυγδαλακι μεσα...μιαμ μιαμ...πεθαναμε ομως...ολο στροφες μια ζεστη ο Χριστοφορος εκανε και εμετους πεθανα στην οδηγηση και ακομα δεν εχω ξεκουραστει...αα σημερα πηγα φαρμακειο να παρω κυπελακι για τα ουρα μιας και εχω την Τεταρτη να κανω καμουλη και γενικη ουρων να δουμε για το αιμα και ζυγιστικα..ακομα στα +2 ειμαι καλε...και η κοιλια τουρλα...νομιζω εκει τα βαζω ολα...αυτο το παιδι θελει να γινει μοντελο...ανυπομονω μολις βγουν οι εξετασεις να παω για υπερηχο να δω ποσα γραμμαρια ειναι...μου λεει αυτη στο φαρμακειο καλα τους μεγαλους μηνες θα βαλεις..ναι ρε παιδι μου δεν λεω να μεινω στα +2 στο Χριστοφορο 10 η 11 ειχα δεν θυμαμαι...αλλα ακομα +2 με τοσα παγωτα...στο στο καλο διαιτης ειναι??καλεεε μισο να βαλω και φωτο με τα καλοκαιρινα μου...να δειτε μια κοιλια ναααααααααααα

post-1349-13873937192169_thumb.jpg

post-1349-13873937192285_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισαβετ αφου περασες μην συγχιζεσαι αδικα! ;) Συγχαρητηρια! :D Εκτονωσου ελευθερα! :lol:

Μιλαμε δεν την παλευω...ολα μου φταινε σημερα,δεν ξερω τι θελωωωωωω! :evil:

Μαιρη δεν ξερω γιατι παθαινουμε κραμπες,αλλα το μαγνησιο βοηθαει πολυ.

Αυτο με τα μπουτια το παθαινω και εγω. :oops:

Κισκα,ποτε βγηκε η βαλιτσα;Την θελω!Ποσο κανει;Ειναι μεγαλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα πια ηρέμησα, κορίτσια...... #:-s ευτυχως δεν χρειάζεται να παω στην επομενη εξεταστική, γιατί είναι 18/06 και δεν θα μπορουσα εκ των πραγματων....

Οι κράμπες είναι συχνό φαινόμενο και έλλειψη μαγνησίου και ΄γω έχω πολλές, αλλά δεν πήρα συμπλήρωμα.

Από ζέστη και εμείς σήμερα αγγίξαμε τους 30!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη τελεια η κοιλιτσααααα!Ο αφαλος σου πεταχτηκε,ε;Και εμενα κοντευει να βγει! :lol:

Ελις εγω σωθηκα με το μαγνησιο!Γιατι να τυραννιεμαι αδικα;Δεν κανει κακο,βιταμινη ειναι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...