Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια


Recommended Posts

Βρε άμα θέλει να σε κάνει τρελό...

Πήρε τέστ και όταν πήγα να το κάνω είδα λίγο αίμα στο εσώρουχο. Λέω οκ, τον επόμενο μήνα. 4 'ωρες μετα και ίχνος αίματος.... Οπότε υπομονή μέχρι το πρωι... αν το πρωι υπάρχει ασπρίλα στον ορίζοντα θα το κάνω....

Εσύ Evita? Ακόμα???? Θα γκαστρωθούμε (λέμε τώρα) ή θα γεννήσουμε (κρατάτε ότι σας βολευει) μέχρι να μας πεις αποτελέσματα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακάρι Muriam... Αλλά τώρα έμαθα... Μόλις δω το + πάω για χοριακή και μετά αμέσως ΠΑΓΝΗ.Την πρώτη φορά είπα να εμπιστευτώ τους εδώ γιατρούς και την πάτησα(δεν φταίνε απόλυτα βέβαια αλλά...).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑνεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου...

Είχα πάει σε γατρό για εξωσωμματική γιατί προσπαθούμε χρόνια. και πάνω που κάναμε εξετάσεις κλπ. μας έκατσε η πρώτη εγκυμοσύνη, οπότε καταλάβαμε πως δεν έχουμε κανένα σοβαρο πρόβλημα. Και μου είπε ο γιατρός μέχρι τα Χριστούγεννα να προσπαθήσουμε μόνοι μας και μόλις μείνω έγκυος να πάω αμέσως σε αυτόν. Αλλιώς με το νέο χρόνο θα κάνουμε 1 εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!ΑΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΠΑΣ ΑΜΕΣΩΣ.ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν έχει κοκκινίσει ο ορίζοντας (που δεν το βλέπω. Έχω πάει 5 φορές τουαλέτα και μόνο άσπρο χαρτί βλέπω) θα το κάνω πρωι πρωι. Και έχω και δουλειά στο νοσοκομείο το πρωι, όποτε με βλέπω και για χοριακή αν δω +....

Τελικά το Evitaki δεν μας έδωσε ακόμα σημάδι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!ΠΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!ΚΑΝΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΟΚ?ΜΙΝ ΜΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ......Κ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΝΕ Κ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!ΠΟΣΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?Η ΕΒΙΤΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον μικρή μου δεν διάβασες την πρώτη ανάρτησή μου. Είχα αποβολή στις 27 Απριλίου και ακόμα δεν έστρωσε ο κύκλος ξανά. αλλά κανονικά (σύμφωνα και με 3 γιατρούς) έπρεπε να είχε έρθει εδώ και τουλάχιστον 5 μέρες. και έχω όλα τα συπτώματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΡΑΝΙΑ Μ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ... ΜΕΣΑ ΑΠΤΗ ΚΑΡΔΙΑ Μ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑ Μ! ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ XORIAKH.... ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ... ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΑ . ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ Μ... ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ... ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ Μ.... ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ... ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτάκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σου ευχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουρανία μου (πατριωτακι μου) λυπάμαι για οτι σου συνέβει.... :cry:

Ευχομαι αυτή τη φορά να είσαι εγκυούλα και να κρατηθεί καλά το σποράκι!!!! Περιμένουμε νεακια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .... ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ συναισθηματα ΣΟΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ???? ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ Μ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ... ΔΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.... ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μονη συμβουλη που θα σου δωσω ειναι να εισαι ηρεμη και να μην αγχωνεσαι.Και φυσικα να μην κουραζεσαι τωρα στην αρχη με δουλειες,θελει λιγη προσοχη. ;) Καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΙΤΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!Η ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΚΥΨΙΜΑΤΑ ΤΕΝΤΩΜΑΤΑ Κ ΒΑΡΗ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤΑΚΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελια με το καλο ολα να σου πανε καλα :D

εγω μια συμβουλη σου δινω.....εκμεταλευσου την εγκυμοσινη σου ιδικα η πρωτη ειναι τα παντα ολα :lol::lol::lol::lol: ζητα του αντρα σου οτι θεσ κ θα στα φερει :lol::lol::lol:

δεν χανοντε τετειεσ ευκαιριεσ ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέραα. Το βόδι μόλις ξύπνησε (ρε τι έχω πάθει. αν δεν κλείσω τουλάχιστον 10ωρο δεν ξυπνάω). Evitaki μπράβο βρε.... Τώρα προσοχή. Όπως είπαν και τα κορίτσια όχι βάρος, όχι σκύψιμο και γενικός απόλαυσε το όσο μπορεις γιατι μόλις γεννηθεί το σποράκι θα τρέχεις πανικόβλητη....

Εμένα το τεστ αρνητικό αλλά δεν πτοούμε. Μη σας πω πως ηρέμισα κιόλας (ο γιατρός είπε μέχρι Ιούλιο - Αυγουστο όχι μωρό. Μετά βουρ στο ψητό. και αν δεν έρθει μόνο του το Δεκέμβρη να πάω να μας το φέρει αυτος). Οπότε όλα καλάαααααααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpavo vre koritsaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!synxaritiria..........etoimasou na zhseis monadikes stigmes...... ;););) einai yperoxoi oi mhnes is eggymoynhs....twra den prepei na kourazese na skiveis na shkwneis varoi giati thelei arketh prosoxh sthn arxh!!!!!hn anxonese ki ola tha pane teleia!!!!!!!!!!!!poso xronwn eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακια συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απολαυσε την καθε στιγμη , το καθε λεπτο τις εγκυμοσυνης σου κοπελα μου γιατι εινια μοναδικη εμπειρια!!!!!!!!!!!!

να προσεχεις πολυ ειδικα τωρα στην αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο λοιπον να ερθει το μωρακι σου σε λιγους μηνες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ . ΕΙΔΗ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ... :P ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΦΡΑΠΕ ( ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ) Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΕΙΚΕΡ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΜΟΥ , ΜΟΥ Μ ΛΕΕΙ ¨΄ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ??? ΜΗΝ ΚΟΥΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ" :lol::lol::lol: ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: τωρα θα σε βλεπει σαν πορσελανη :lol::lol::lol::lol: τπτ δεν θα κανεισ κ τισ δουλειεσ του σπιτιου αυτοσ βαλτου κ ενα μαντιλι στο κεφαλι :lol::lol::lol::lol: κοιτα μην πολυπαχινεισ απο το πολυ κατσο :lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...